Idézet (Lilies @ 2015.12.25. 20:21)
nem tudom miért de amúgy volt bennem egy olyan érzés, hogy legalább karácsonykor megkeres minket kendi hát nem.... mondjuk mit is gondoltam
1 felhasználónak tetszik:
Lilies
|
|
Liliesvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.04.05. Hozzászólás: 365 Csatolások: 29 Azonosító: 242295 offline
|
|
|
Liliesvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.04.05. Hozzászólás: 365 Csatolások: 29 Azonosító: 242295 offline
|
|
|
Liliesvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.04.05. Hozzászólás: 365 Csatolások: 29 Azonosító: 242295 offline
|
|
|
Liliesvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.04.05. Hozzászólás: 365 Csatolások: 29 Azonosító: 242295 offline
|
|
|
Liliesvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.04.05. Hozzászólás: 365 Csatolások: 29 Azonosító: 242295 offline
|
|
|
Liliesvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.04.05. Hozzászólás: 365 Csatolások: 29 Azonosító: 242295 offline
|
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Románc alakulhatott a forgatáson.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!