OFFTopik Reborn
2012. április 18. 07:03
#5941
Sziasztok. Jó reggelt mindenkinek!
van fent valaki?
2012. április 18. 18:23
#5944
Idézet (lilla0007 @ 2012.04.18. 18:07)
Én most fent vagyok 
dejóó
képzeld, Regi megint törölni akarja magát..lehet, hogy már törölte is..tegnap írt utoljára. Azt mondta, hogy ő senkinek nem ér semmit ezen az oldalon valami barátnőjén kívül..hát..://
2012. április 18. 18:27
#5945
|
|
lilla0007'A' |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.06. Hozzászólás: 1416 Csatolások: 0 Azonosító: 130643 offline
|
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2012.04.18. 18:23)
dejóó
tudod mióta várok már arra, hogy fent legyen valaki, akivel tudok beszélni?
mizujs?
képzeld, Regi megint törölni akarja magát..lehet, hogy már törölte is..tegnap írt utoljára. Azt mondta, hogy ő senkinek nem ér semmit ezen az oldalon valami barátnőjén kívül..hát..://
nem igazán értem.:S
képzeld, Regi megint törölni akarja magát..lehet, hogy már törölte is..tegnap írt utoljára. Azt mondta, hogy ő senkinek nem ér semmit ezen az oldalon valami barátnőjén kívül..hát..://
Szia!
2012. április 18. 18:33
#5946
Idézet (lilla0007 @ 2012.04.18. 18:27)
Szia!
Semmi különös..bocsi,de az utóbbi napokban nem tudtam fellépni, mert nem volt rá időm..
Amúgy én sem értem Regit, de ha törölni akarja magát, akkor nem tudjuk visszatartani..
nekem sem nagyon volt rá időm, hogy feljöjjek..csak pár percre mindig..de most itt vagyok, aktívkodom, hozzászólásokat gyűjtök
2012. április 18. 18:34
#5947
|
|
lilla0007'A' |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.06. Hozzászólás: 1416 Csatolások: 0 Azonosító: 130643 offline
|
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2012.04.18. 18:23)
dejóó
tudod mióta várok már arra, hogy fent legyen valaki, akivel tudok beszélni?
mizujs?
képzeld, Regi megint törölni akarja magát..lehet, hogy már törölte is..tegnap írt utoljára. Azt mondta, hogy ő senkinek nem ér semmit ezen az oldalon valami barátnőjén kívül..hát..://
nem igazán értem.:S
képzeld, Regi megint törölni akarja magát..lehet, hogy már törölte is..tegnap írt utoljára. Azt mondta, hogy ő senkinek nem ér semmit ezen az oldalon valami barátnőjén kívül..hát..://
És veled mizujs?
2012. április 18. 18:38
#5948
Idézet (lilla0007 @ 2012.04.18. 18:34)
És veled mizujs?
nincs semmi..holnap lesz újsággyűjtés a suliban, úgyhogy barátnőimmel járjuk majd a falut
2012. április 18. 18:41
#5950
|
|
lilla0007'A' |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.06. Hozzászólás: 1416 Csatolások: 0 Azonosító: 130643 offline
|
Idézet (Mon. @ 2012.04.18. 18:39)
Sziasztok!
Én is itt vagyok. Miújság veletek? Milyen volt a napotok?
Szia! Az én napom egész jó volt, nagyon sokat röhögtünk a suliban..XD
2012. április 18. 18:45
#5951
Idézet (Mon. @ 2012.04.18. 18:39)
Sziasztok!
Én is itt vagyok. Miújság veletek? Milyen volt a napotok?
sziia Mon.
2012. április 18. 18:54
#5952
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2012.04.18. 18:23)
dejóó
tudod mióta várok már arra, hogy fent legyen valaki, akivel tudok beszélni?
mizujs?
képzeld, Regi megint törölni akarja magát..lehet, hogy már törölte is..tegnap írt utoljára. Azt mondta, hogy ő senkinek nem ér semmit ezen az oldalon valami barátnőjén kívül..hát..://
nem igazán értem.:S
képzeld, Regi megint törölni akarja magát..lehet, hogy már törölte is..tegnap írt utoljára. Azt mondta, hogy ő senkinek nem ér semmit ezen az oldalon valami barátnőjén kívül..hát..://
Miért beszéltek ki a hátam mögött?
Ha törölni akarom magam az az én dolgom nem a tiétek.
köszönöm.
2012. április 18. 18:57
#5953
|
|
lilla0007'A' |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.06. Hozzászólás: 1416 Csatolások: 0 Azonosító: 130643 offline
|
Idézet (barcelona400 @ 2012.04.18. 18:54)
Miért beszéltek ki a hátam mögött?
Ha törölni akarom magam az az én dolgom nem a tiétek.
köszönöm.
Ha törölni akarom magam az az én dolgom nem a tiétek.
köszönöm.
Én mondtam, hogy nem tarthatunk vissza, ez csak a te dolgod és én biztosan nem szólok bele
2012. április 18. 18:58
#5954
Idézet (lilla0007 @ 2012.04.18. 18:57)
Én mondtam, hogy nem tarthatunk vissza, ez csak a te dolgod és én biztosan nem szólok bele 
Ti megijetettek hogy tegnap irtam utoljára?
Kedves Vastagcsabifan azért mert dolgom volt.
2012. április 18. 18:59
#5955
Idézet (barcelona400 @ 2012.04.18. 18:54)
Miért beszéltek ki a hátam mögött?
Ha törölni akarom magam az az én dolgom nem a tiétek.
köszönöm.
Ha törölni akarom magam az az én dolgom nem a tiétek.
köszönöm.
1. szerintem ebben semmi kibeszélés nincs..nem akarjuk, hogy töröld magad, erről beszéltünk..
2. igen, a te dolgod, de már megkedveltünk, és nem lenne jó, ha törölnéd magad..
3. le is írtuk, hogy úgysem tudunk lebeszélni róla, úgyhogy befejezzük..
1 felhasználónak tetszik:
lilla0007
2012. április 18. 19:02
#5956
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2012.04.18. 18:59)
1. szerintem ebben semmi kibeszélés nincs..nem akarjuk, hogy töröld magad, erről beszéltünk..
2. igen, a te dolgod, de már megkedveltünk, és nem lenne jó, ha törölnéd magad..
3. le is írtuk, hogy úgysem tudunk lebeszélni róla, úgyhogy befejezzük..
2. igen, a te dolgod, de már megkedveltünk, és nem lenne jó, ha törölnéd magad..
3. le is írtuk, hogy úgysem tudunk lebeszélni róla, úgyhogy befejezzük..
Köszönöm szépen.
Mondotam hogy nincs idöm feljönni.
A többi idömet meg a szerelmemnek szentelem.
2012. április 18. 19:02
#5957
|
|
lilla0007'A' |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.06. Hozzászólás: 1416 Csatolások: 0 Azonosító: 130643 offline
|
Idézet (barcelona400 @ 2012.04.18. 18:58)
Ti megijetettek hogy tegnap irtam utoljára?
Kedves Vastagcsabifan azért mert dolgom volt.
Kedves Vastagcsabifan azért mert dolgom volt.
Igazából én már napok óta nem voltam fent, szóval én semmit sem tudtam..
2012. április 18. 19:02
#5958
Idézet (barcelona400 @ 2012.04.18. 18:58)
Ti megijetettek hogy tegnap irtam utoljára?
Kedves Vastagcsabifan azért mert dolgom volt.
Kedves Vastagcsabifan azért mert dolgom volt.
Rebinek hívnak
2012. április 18. 19:06
#5960
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2012.04.18. 19:02)
Rebinek hívnak
egyébként nem az..csak folyton írogatsz, hogy törlöd magad..
Tudod mit elmegyek.
Nem irogatok semmit hogy törölöm magam mert ezt fogom tenni.
További szép napot.
Hetet hónapokat.
Éveket.
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.


offline
