OFFTopik Reborn
2012. augusztus 31. 17:12
#11342
Idézet (Ariana @ 2012.08.31. 17:09)
Viharhelyzet áll fent, help
mi bajod?
2012. augusztus 31. 17:13
#11343
Idézet (Candies @ 2012.08.31. 17:12)
mi bajod? 
Mindjárt vihar
2012. augusztus 31. 17:33
#11344
Az amúgy már nagyon ciki, hogy ha MTV-n adják a How We Do-t, akkor kicenzúrázzák azt, hogy drunk, smoking, bottle of jack és hangover...
2012. augusztus 31. 18:15
#11346
Idézet (Dianna @ 2012.08.31. 18:13)
meglepeetééés 
jajj micsoda újonc tünés innen
2012. augusztus 31. 18:25
#11347
Idézet (Ariana @ 2012.08.31. 18:15)
jajj micsoda újonc tünés innen
jaj nem is tudom hogy kérdezzem.. ja de mégis esetleg bepofátlankodhatnék ide növelni a hszeim számát?
2012. augusztus 31. 18:27
#11348
Idézet (Dianna @ 2012.08.31. 18:25)
jaj nem is tudom hogy kérdezzem.. ja de mégis esetleg bepofátlankodhatnék ide növelni a hszeim számát? 
szerintem inkább flúdolj a cikkek alá azt úgy sem veszik észre na csá
2012. augusztus 31. 19:21
#11349
Idézet (Ariana @ 2012.08.31. 18:27)
szerintem inkább flúdolj a cikkek alá azt úgy sem veszik észre na csá
kanye west pólók eladók
2012. augusztus 31. 19:52
#11350
Idézet (Dianna @ 2012.08.31. 19:21)
kanye west pólók eladók

fuck üdvözöllek az offban
2012. augusztus 31. 21:13
#11351
áhój
valaki látta már az emberi százlábút közületek emberek?
basszus félek megnézni annyi undormányt olvastam róla
beszéljetek már rá hogy meglessem
2012. szeptember 01. 11:55
#11352
Idézet (cassiecica @ 2012.08.31. 21:13)
áhój
valaki látta már az emberi százlábút közületek emberek?
basszus félek megnézni annyi undormányt olvastam róla
beszéljetek már rá hogy meglessem 
Én is olvastam undormányokat róla, de zombiknak való, úgyhogy nézzed megfele
Amúgy jó napot mindenkinek
1 felhasználónak tetszik:
Ariana
2012. szeptember 01. 15:46
#11353
Unatkozom
ez nem is rövid, de nem is hosszú, pont jó, úgyhogy ne szóljá be, köszike
ez nem is rövid, de nem is hosszú, pont jó, úgyhogy ne szóljá be, köszike
2012. szeptember 01. 16:01
#11354
Idézet (Candies @ 2012.09.01. 15:46)
Unatkozom
ez nem is rövid, de nem is hosszú, pont jó, úgyhogy ne szóljá be, köszike
ez nem is rövid, de nem is hosszú, pont jó, úgyhogy ne szóljá be, köszike
én is
2012. szeptember 01. 16:30
#11355
Idézet (Ariana @ 2012.09.01. 16:01)
én is
Unatkozunk ketten?
2012. szeptember 02. 14:22
#11359
Idézet (FüMá @ 2012.09.02. 14:07)
Szia. Hát ja, de én ma is mehetek be, évnyitóra.
Nektek mikor volt/lesz?
nekünk holnap reggel 8tól lesz, utána meg 3 osztályfőnöki óra, és mehetünk haza
Lilla: ne is mond.. Nekem se lesz könnyű megszokni..
2012. szeptember 03. 11:20
#11360
Ma volt évnyitó lol
Két osztálytársam elkezdi, hogy "tyű, de jó a hajad, mint annak a Rileahnak tökre hasonlítasz rá" lololol ezek tudják az álnevem
na megyek medencézni (igen, szeptemberbe) üdv
Két osztálytársam elkezdi, hogy "tyű, de jó a hajad, mint annak a Rileahnak tökre hasonlítasz rá" lololol ezek tudják az álnevem
na megyek medencézni (igen, szeptemberbe) üdv
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.


offline
