Am már több mint 2 hete úgy köhögök, mint egy tüdőrákos, nem tudtok valami csodaszert, semmi se segít.
am maradhat az Elly :'D
OFFTopik Reborn
2013. június 06. 20:43
#13102
Idézet (Elody @ 2013.06.06. 20:41)
nem is ugyanolyan témájú a sztorink xd
majd beleolvasok én is a tiédbe
am nagyon durva néztem az adatokat és Oroszországból, Indonéziából, USAból, Németből, Ukrajnából és Hollandiából is megnyitották már a blogom
1 felhasználónak tetszik:
Destiny015
2013. június 06. 20:43
#13103
Idézet (Elody @ 2013.06.06. 20:41)
nem is ugyanolyan témájú a sztorink xd
ugyanolyan jó!
2013. június 06. 20:44
#13105
Idézet (matita @ 2013.06.06. 20:43)
majd beleolvasok én is a tiédbe
am nagyon durva néztem az adatokat és Oroszországból, Indonéziából, USAból, Németből, Ukrajnából és Hollandiából is megnyitották már a blogom
am nagyon durva néztem az adatokat és Oroszországból, Indonéziából, USAból, Németből, Ukrajnából és Hollandiából is megnyitották már a blogom
de jóó!!! kár, hogy egy szót sem értenek belőle
2013. június 06. 20:45
#13106
ajj ne már mennem kell>< most h végre összejött a cset
francba. na majd holnap, oks?? pusszancs :*
2013. június 06. 20:45
#13107
|
|
ElodyEinzelgänger |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.08. Hozzászólás: 9489 Csatolások: 674 Azonosító: 154912 offline
|
Idézet (matita @ 2013.06.06. 20:43)
majd beleolvasok én is a tiédbe
am nagyon durva néztem az adatokat és Oroszországból, Indonéziából, USAból, Németből, Ukrajnából és Hollandiából is megnyitották már a blogom
am nagyon durva néztem az adatokat és Oroszországból, Indonéziából, USAból, Németből, Ukrajnából és Hollandiából is megnyitották már a blogom
nem szükséges :'D
nekem is ilyenek vannak o.o hogy találják meg? xd
2013. június 06. 20:45
#13108
|
|
ElodyEinzelgänger |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.08. Hozzászólás: 9489 Csatolások: 674 Azonosító: 154912 offline
|
Idézet (Destiny015 @ 2013.06.06. 20:45)
ajj ne már mennem kell>< most h végre összejött a cset
francba. na majd holnap, oks?? pusszancs :*
hát velem holnap tuti nem. de szia ♥
2013. június 06. 20:46
#13109
Idézet (Destiny015 @ 2013.06.06. 20:45)
ajj ne már mennem kell>< most h végre összejött a cset
francba. na majd holnap, oks?? pusszancs :*
szia!
2013. június 06. 20:47
#13110
Idézet (Elody @ 2013.06.06. 20:45)
nem szükséges :'D
nekem is ilyenek vannak o.o hogy találják meg? xd
nekem is ilyenek vannak o.o hogy találják meg? xd
gondolom az ott élő Magyarok... meg az enyémnek ugye elég félrevezető címe van
2013. június 08. 11:27
#13114
Idézet (Ariana @ 2013.06.07. 22:01)
ver ar ju bicsiz? 
itten vagyok, csak féltem
2013. június 08. 18:16
#13115
|
|
boszikaa97The GazttE♥SuG™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 4792 Csatolások: 231 Azonosító: 129360 offline
|
jónapot
lenni itt valaki?
lenni itt valaki?
2013. június 08. 20:35
#13117
Idézet (Karina197 @ 2013.06.08. 20:30)
ének iskolája
régirégirégi lámpa
régirégirégi lámpa
Kezdődik a buli!
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline


