OFFTopik Reborn
2013. augusztus 24. 15:10
#13441
jéé... mi voltunk az utolsók akik ide írtak xd
2013. augusztus 24. 15:10
#13442
Idézet (matita @ 2013.08.24. 15:09)
én meg Keshat hallgatok xd
nem... nem igazán.
kicsit fangörlös nem?
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQHotXV3l-08fyYC2SCJqVLMYwzZQ3oq6v0yKdIUkUjpnLo7rp0
nem... nem igazán.
kicsit fangörlös nem?
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQHotXV3l-08fyYC2SCJqVLMYwzZQ3oq6v0yKdIUkUjpnLo7rp0
ja, tudom h te szereted
úúú pedig annyira jó xDDD marha vicces.
jaja. csináltatnál?
2013. augusztus 24. 15:11
#13443
Idézet (matita @ 2013.08.24. 15:10)
jéé... mi voltunk az utolsók akik ide írtak xd
látom. vagyis én voltam, ti meg elhúztátok a csíkot
2013. augusztus 24. 15:12
#13444
Idézet (itsbubble @ 2013.08.24. 15:10)
ja, tudom h te szereted
úúú pedig annyira jó xDDD marha vicces.
jaja. csináltatnál?
úúú pedig annyira jó xDDD marha vicces.
jaja. csináltatnál?
ilyet azért már nem. volt 1D logó a körmeimen, de ez már sok. gondolom, te biztos nem.
2013. augusztus 24. 15:15
#13445
Idézet (matita @ 2013.08.24. 15:12)
ilyet azért már nem. volt 1D logó a körmeimen, de ez már sok. gondolom, te biztos nem. 
Hát nem xDD Egyszer láttam egy csajt 1D-s sapiban, de volt vagy 17 éves, már azon voltam h odamegyek és szóba elegyedek, de az kicsit hülyén nézett volna ki. Hordanál 1D sapit?
Am tényleg nő a hsz-sok száma. Rem jövő héten már tudunk normálisan dumálni
2013. augusztus 24. 15:16
#13446
Idézet (itsbubble @ 2013.08.24. 15:15)
Hát nem xDD Egyszer láttam egy csajt 1D-s sapiban, de volt vagy 17 éves, már azon voltam h odamegyek és szóba elegyedek, de az kicsit hülyén nézett volna ki. Hordanál 1D sapit?
Am tényleg nő a hsz-sok száma. Rem jövő héten már tudunk normálisan dumálni
)
Am tényleg nő a hsz-sok száma. Rem jövő héten már tudunk normálisan dumálni
én is láttam. lefotóztam a sapiját és kb. 5 mondatot dumáltunk
apa már nézi nekem a hazai This Is Us premierjére a jegyeket ^^ ♥♥
2013. augusztus 24. 15:17
#13447
Idézet (matita @ 2013.08.24. 15:16)
én is láttam. lefotóztam a sapiját és kb. 5 mondatot dumáltunk
apa már nézi nekem a hazai This Is Us premierjére a jegyeket ^^ ♥♥
apa már nézi nekem a hazai This Is Us premierjére a jegyeket ^^ ♥♥
tök jó^^ Árkádban láttad? xDD Lehet h ugyanaz volt.
2013. augusztus 24. 15:20
#13448
Idézet (itsbubble @ 2013.08.24. 15:17)
tök jó^^ Árkádban láttad? xDD Lehet h ugyanaz volt.
stb. MIVVAN?? Én nem találom sehol. HOL VAN? MUTASD MEG!!
még nincs fönn
meg a Where We Are-ra is vett volna nekem jegyet, ha a legközelebbi hely nem Németország lenne
2013. augusztus 24. 15:20
#13449
Idézet (itsbubble @ 2013.08.24. 15:17)
tök jó^^ Árkádban láttad? xDD Lehet h ugyanaz volt.
én az Arénába járok
2013. augusztus 24. 15:23
#13450
Idézet (matita @ 2013.08.24. 15:20)
még nincs fönn
de nézetem vele.
meg a Where We Are-ra is vett volna nekem jegyet, ha a legközelebbi hely nem Németország lenne
meg a Where We Are-ra is vett volna nekem jegyet, ha a legközelebbi hely nem Németország lenne
Akkor jó. Mármint megnyugodtam h nem csak én nem találom
2013. augusztus 24. 15:23
#13451
Idézet (matita @ 2013.08.24. 15:20)
én az Arénába járok

Nekem is az a kedvencem, csak messze van
2013. augusztus 24. 15:25
#13452
Idézet (itsbubble @ 2013.08.24. 15:23)
Akkor jó. Mármint megnyugodtam h nem csak én nem találom
Vajon mikortól lehet foglalni? Szept 5-én lesz előszőr, ugye?
aha. megnéztem ma az oldalát. de idegesítő, hogy még a Cinema Citys emberkék sem tudják, hogy hol fogják adni
2013. augusztus 24. 15:27
#13453
Idézet (matita @ 2013.08.24. 15:25)
aha. megnéztem ma az oldalát. de idegesítő, hogy még a Cinema Citys emberkék sem tudják, hogy hol fogják adni 
Komolyan megkérdezted?
De szólj, ha találsz valamit, oks??? Nem aznap nézem meg sztem, hanem inkább szombaton, mert ötödike az csütörtök. Úgy fáj a hátam
2013. augusztus 24. 15:28
#13454
Idézet (itsbubble @ 2013.08.24. 15:27)
Komolyan megkérdezted?
De szólj, ha találsz valamit, oks??? Nem aznap nézem meg sztem, hanem inkább szombaton, mert ötödike az csütörtök. Úgy fáj a hátam
De szólj, ha találsz valamit, oks??? Nem aznap nézem meg sztem, hanem inkább szombaton, mert ötödike az csütörtök. Úgy fáj a hátam
nem más megtette előttem
ok. mi a baja a hátadnak?
2013. augusztus 24. 15:40
#13457
Idézet (matita @ 2013.08.24. 15:38)
vágom.
ez majd fölvidít
:

ez majd fölvidít

xDD
Am igazából itt miért kiabál szegény?
2013. augusztus 24. 15:42
#13458
Idézet (itsbubble @ 2013.08.24. 15:40)
xDD
Am igazából itt miért kiabál szegény?
Am igazából itt miért kiabál szegény?
fél a tűzijátéktól
imádom a vicces képeket Ellynek is állandóan küldözgetem
2013. szeptember 02. 13:32
#13460
Idézet (Candies @ 2013.08.26. 12:33)
Hahó, van itt még valaki akit ismerek? 
nem
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


0 felhasználónak tetszik:

