Starity

Management / A lekoptathatatlan (2008)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 22. 18:00 #1
- törölt felhasználó -    
Management / A lekoptathatatlan
(színes, magyarul beszélő, amerikai vígjáték, 93 perc, 2008)

rendező: Stephen Belber
forgatókönyvíró: Stephen Belber
zeneszerző: Mychael Danna, Rob Simonsen
operatőr: Eric Alan Edwards
producer: Marty Bowen, Wyck Godfrey
vágó: Kate Sanford

szereplő(k):
Jennifer Aniston (Sue Claussen)
Steve Zahn (Mike)
Woody Harrelson (Jango)
Fred Ward (Jerry)
Margo Martindale (Trish)
Gavin Bristol (Dick)
Don Burns (Üzletember)

Történet:

Az üzletasszony Sue, átutazóban Arizona államon, megszáll az egyik útszéli motelben. A tulajdonos csemetéje, Mike a cég nevében egy üveg itallal ajándékozza meg. A találkozás ártatlan italozásba megy át, a végére pedig az álmodozó fiatalember teljesen belehabarodik a nőbe. Kapcsolatuknak Sue szempontjából nincs jövője, a naiv Mike azonban képes keresztülutazni utána a fél kontinenst. Az sem rettenti el, hogy a nő visszatért a volt barátjához, Jangóhoz. Sue nyomában járva mindent megtesz annak érdekében, hogy bebizonyítsa, a sors egymásnak rendelte őket.
2011. július 22. 18:03 #2
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Életemben ez volt az első film, amit nem bírtam végignézni és kivettem a lejátszóból. mellow.gif
2011. július 22. 21:19 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (tya04 @ 2011.07.22. 18:03)
Életemben ez volt az első film, amit nem bírtam végignézni és kivettem a lejátszóból. mellow.gif


Kb velem is ez történt. Sokszor játsza az HBO és így elnegyedeltem a filmet.Szerintem képtelenség egyhúzamba végig nézni,mivel szörnyen unalmas..
1 felhasználónak tetszik: tya04
2011. július 23. 21:18 #4
- törölt felhasználó -    
Hát akármennyire is Jennifer Aniston rajongó vagyok, ezt a filmet én is csak két részben tudtam megnézni, mert az elejétől a végéig unalmas volt, volt benne pár poén, de szó szerint ennek a filmnek nem volt semmi mondanivalója sad.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok