Idézet (Krissy 98 @ 2012.02.09. 23:02)
"FORSAAKEE"
főleg a Whispers in the Dak-ban ninja
főleg a Whispers in the Dak-ban ninja
"WHYY"
De amúgy annyira látszik rajtuk,h élvezik a zenélést.
Ki akarok jutni legalább egy koncertjükre
1 felhasználónak tetszik:
Johinna
|
|
Johinnasólarljós |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.02. Hozzászólás: 2190 Csatolások: 489 Azonosító: 137715 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
rowan
1 felhasználónak tetszik:
Johinna
|
|
Johinnasólarljós |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.02. Hozzászólás: 2190 Csatolások: 489 Azonosító: 137715 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
rowan
|
|
Johinnasólarljós |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.02. Hozzászólás: 2190 Csatolások: 489 Azonosító: 137715 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
rowan
|
|
Johinnasólarljós |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.02. Hozzászólás: 2190 Csatolások: 489 Azonosító: 137715 offline
|
|
|
Johinnasólarljós |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.02. Hozzászólás: 2190 Csatolások: 489 Azonosító: 137715 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
rowan
|
|
Johinnasólarljós |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.02. Hozzászólás: 2190 Csatolások: 489 Azonosító: 137715 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
rowan
(picit nagy kép...)
1 felhasználónak tetszik:
Johinna
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.