Fall Out Boy
2014. március 22. 20:45
#761
|
|
MarkHoffmanlivesschadenfreude |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.22. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 62 Azonosító: 217259 offline
|
Ez olyan gyönyörű... Muszáj lesz eljutnom egy koncertjükre.
2014. március 29. 11:37
#762
Szépjóreggelt!
Oké, már fél 12 van, de.. én még reggeli idegállapotban vagyok.
Mi a helyzet itt?
Laura... komolyan, én már meg sem lepődök.
Laura... komolyan, én már meg sem lepődök.
2014. március 29. 11:46
#763
|
|
MarkHoffmanlivesschadenfreude |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.22. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 62 Azonosító: 217259 offline
|
Idézet (BlondieGirl @ 2014.03.29. 11:37)
Szépjóreggelt!
Oké, már fél 12 van, de.. én még reggeli idegállapotban vagyok.
Mi a helyzet itt?
Laura... komolyan, én már meg sem lepődök.

Laura... komolyan, én már meg sem lepődök.

Engem a macska már fél hétkor keltett... Rohadt dög...
Most mondd, hogy te nem így néznéd.
2014. március 29. 11:52
#764
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.03.29. 11:46)
Engem a macska már fél hétkor keltett... Rohadt dög...
Most mondd, hogy te nem így néznéd.

Most mondd, hogy te nem így néznéd.
Rámegyünk öten. Megverjük. Ez bosszú, ha mondom.
Én ugyan nem. Úgy ismersz te engem?
Én egyébként nyolckor keltem, mert kilencre mennem kellett fodrászhoz, tegnap meg kozmetikusnál voltam, ahol mellesleg élve megnyúztak, ma meg a hajamat vágták le, úgyhogy.. teljesen új lettem. De akkor is az oridzsinál.
2014. március 29. 11:56
#765
|
|
MarkHoffmanlivesschadenfreude |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.22. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 62 Azonosító: 217259 offline
|
Idézet (BlondieGirl @ 2014.03.29. 11:52)
Rámegyünk öten. Megverjük. Ez bosszú, ha mondom.
Én ugyan nem. Úgy ismersz te engem?
Én egyébként nyolckor keltem, mert kilencre mennem kellett fodrászhoz, tegnap meg kozmetikusnál voltam, ahol mellesleg élve megnyúztak, ma meg a hajamat vágták le, úgyhogy.. teljesen új lettem. De akkor is az oridzsinál.
Én ugyan nem. Úgy ismersz te engem?
Én egyébként nyolckor keltem, mert kilencre mennem kellett fodrászhoz, tegnap meg kozmetikusnál voltam, ahol mellesleg élve megnyúztak, ma meg a hajamat vágták le, úgyhogy.. teljesen új lettem. De akkor is az oridzsinál.
"Oridzsinál"
Nekem meg elvileg tanulnom kéne...
2014. március 29. 11:59
#766
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.03.29. 11:56)
"Oridzsinál"
Nekem meg elvileg tanulnom kéne...

Nekem meg elvileg tanulnom kéne...

Én így mondom, na.
Nem hiszem el, hogy megint nem borotválkozott meg.
1 felhasználónak tetszik:
MarkHoffmanlives
2014. március 29. 12:03
#767
|
|
MarkHoffmanlivesschadenfreude |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.22. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 62 Azonosító: 217259 offline
|
Idézet (BlondieGirl @ 2014.03.29. 11:59)
Én így mondom, na.
Nem hiszem el, hogy megint nem borotválkozott meg.
Nem hiszem el, hogy megint nem borotválkozott meg.
Legközelebb szólj rá, ha nem tetszik...
Bár, ha szabad megjegyeznem, igen jól áll neki.
1 felhasználónak tetszik:
Colett.Rubinson
2014. március 29. 12:05
#768
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.03.29. 12:03)
Legközelebb szólj rá, ha nem tetszik...
Bár, ha szabad megjegyeznem, igen jól áll neki.
Bár, ha szabad megjegyeznem, igen jól áll neki.
Hiába mondtam neki, nem hiszi el. Vagy csak szimplán sz-rik a véleményemre.
1 felhasználónak tetszik:
MarkHoffmanlives
2014. március 29. 12:12
#769
|
|
MarkHoffmanlivesschadenfreude |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.22. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 62 Azonosító: 217259 offline
|
Idézet (BlondieGirl @ 2014.03.29. 12:05)
Hiába mondtam neki, nem hiszi el. Vagy csak szimplán sz-rik a véleményemre.
Egyébként szerintem úgy sokkal jobb, ha nincs teljesen lenyírva, csak egy kicsit. Tudod, amikor csak egy pici bajusza és szakálla van. Az a legjobb. Az úgy olyan.. ááááááá. Szóval, érted. 
Az a legfurcsább, hogy tényleg értem.
1 felhasználónak tetszik:
Colett.Rubinson
2014. március 29. 12:19
#770
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.03.29. 12:12)
Az a legfurcsább, hogy tényleg értem.
Ez valami bevett fangirl-language lehet, amire a Tumblr tanított meg tudatalatt.
fakkje


Téged tanított meg, vagy engem?
1 felhasználónak tetszik:
MarkHoffmanlives
2014. március 29. 12:20
#771
|
|
MarkHoffmanlivesschadenfreude |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.22. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 62 Azonosító: 217259 offline
|
Idézet (BlondieGirl @ 2014.03.29. 12:19)
Téged tanított meg, vagy engem? 
Szerintem mindkettőnket...
2014. március 29. 12:23
#772
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.03.29. 12:20)
Szerintem mindkettőnket...

Óóó. Óóóóóóó. Azt hiszem értem.
1 felhasználónak tetszik:
MarkHoffmanlives
2014. március 30. 12:01
#773
|
|
Colett.Rubinsonúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.02.09. Hozzászólás: 71 Csatolások: 0 Azonosító: 220930 offline
|
Amúgy..csak én nem értem hogy Joe miért maradt ki a 9. klippből?
(hiányoltam..)
(hiányoltam..)
1 felhasználónak tetszik:
MarkHoffmanlives
2014. március 30. 14:21
#774
|
|
MarkHoffmanlivesschadenfreude |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.22. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 62 Azonosító: 217259 offline
|
Idézet (Colett.Rubinson @ 2014.03.30. 12:01)
Amúgy..csak én nem értem hogy Joe miért maradt ki a 9. klippből?
(hiányoltam..)
(hiányoltam..)
Hát... végül is meghalt...
2014. március 30. 19:49
#775
|
|
Colett.Rubinsonúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.02.09. Hozzászólás: 71 Csatolások: 0 Azonosító: 220930 offline
|
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.03.30. 14:21)
Hát... végül is meghalt... 
Igen..de azért..lehetett volna valami szerepe..:/
1 felhasználónak tetszik:
MarkHoffmanlives
2014. március 30. 21:11
#776
|
|
MarkHoffmanlivesschadenfreude |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.22. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 62 Azonosító: 217259 offline
|
Idézet (Colett.Rubinson @ 2014.03.30. 19:49)
Igen..de azért..lehetett volna valami szerepe..:/
Majd talán a következőben. Találkozhatna például Andy-vel...
1 felhasználónak tetszik:
Colett.Rubinson
2014. április 02. 15:42
#778
|
|
MarkHoffmanlivesschadenfreude |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.22. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 62 Azonosító: 217259 offline
|
Idézet (BlondieGirl @ 2014.04.02. 15:32)
Az haj.


Az nagyon haj.
1 felhasználónak tetszik:
Colett.Rubinson
2014. április 03. 15:52
#779
|
|
Colett.Rubinsonúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.02.09. Hozzászólás: 71 Csatolások: 0 Azonosító: 220930 offline
|
Bravo Otto jelölés *w* Nagyon szurkolok nekik..Remélem nem az "1D" nyer..
1 felhasználónak tetszik:
MarkHoffmanlives
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline




