Starity

Fall Out Boy

50 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 11. 19:55 #941
Kittisz
Kittisz
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 206245
Offline offline
Idézet (LHanna @ 2014.08.09. 09:32)
Ugye nem fogunk kihalni?? unsure.gif


Believers never die! beer.gif

Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.08.11. 16:31)
Én meg az elején még megállás nélkül hallgattam a Death Valley-t... és mostanában kezdem megszeretni a Rat A Tat-et is pedig az kezdetben annyira nem tetszett. unsure.gif  biggrin.gif 
Egyébként a Folie-ról van kedvencetek? Eléggé alulértékelt albumnak tartom, mindenhol lehúzzák, pedig szerintem egyáltalán nem rossz, sőt azzal sikerült a legtöbbet újítaniuk a azelőtti albumokhoz képest (ami szerintem abszolút pozitív dolog - mármint ha egy banda képes változtatásokat vinni a zenéjükbe).


Én a Rat A Tat-et még most se nagyon szeretem, de valószínűleg ez Courtney miatt van (nem arról van szó, hogy bajom van vele, csak szerintem jobb lenne a szám nélküle) pardon.gif

Ahh, kettőt és könnyebet... A FAD életem kedvenc albuma (mostmár). Két album van, amit bármikor, bármilyen körülmények között végig tudnék hallgatni, ez az egyik, a másik a Soul Punk (#unpopularopinion)
Hangzásilag talán a Headfirst Slide... a kedvenc, de őszintén, egytől egyig zseniálisnak tartom az összes számot. A 27 a maga tragikusságával méltó emléket állít a 27-esek klubjának, Pete szövegei tényleg elgondolkodtatják az embert (feltéve, hogy sikerül valami kézzelfoghatót kihalászni a sok metaforából)
A Disloyal Order... kicsit olyan, mint valami himnusz az életről.
És még sorolhatnám. Egyedül a What A Catch, Donnie-t szoktam néha átugrani, mert túl érzelemgazdag ahhoz, hogy ne érzékenyüljek el rajta.

Mondjuk elég ironikusnak tartom, hogy az egyik legismertebb/kedveltebb számuk, az I Don't Care pont azon az albumon kapott helyett, amit annyira lehúztak még a rajongók is, hogy ez 4 évre elvette a kedvüket a közös zenéléstől...
1 felhasználónak tetszik: MarkHoffmanlives
2014. augusztus 11. 20:32 #942
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Idézet (Kittisz @ 2014.08.11. 19:55)
Believers never die!  beer.gif 
Én a Rat A Tat-et még most se nagyon szeretem, de valószínűleg ez Courtney miatt van (nem arról van szó, hogy bajom van vele, csak szerintem jobb lenne a szám nélküle)  pardon.gif 
Ahh, kettőt és könnyebet... A FAD életem kedvenc albuma (mostmár). Két album van, amit bármikor, bármilyen körülmények között végig tudnék hallgatni, ez az egyik, a másik a Soul Punk (#unpopularopinion)
Hangzásilag talán a Headfirst Slide... a kedvenc, de őszintén, egytől egyig zseniálisnak tartom az összes számot. A 27 a maga tragikusságával méltó emléket állít a 27-esek klubjának, Pete szövegei tényleg elgondolkodtatják az embert (feltéve, hogy sikerül valami kézzelfoghatót kihalászni a sok metaforából)
A Disloyal Order... kicsit olyan, mint valami himnusz az életről.
És még sorolhatnám. Egyedül a What A Catch, Donnie-t szoktam néha átugrani, mert túl érzelemgazdag ahhoz, hogy ne érzékenyüljek el rajta.
Mondjuk elég ironikusnak tartom, hogy az egyik legismertebb/kedveltebb számuk, az I Don't Care pont azon az albumon kapott helyett, amit annyira lehúztak még a rajongók is, hogy ez 4 évre elvette a kedvüket a közös zenéléstől...

meghajolo.gif
A hiatus idején készült albumok közül nekem inkább az Ironiclast áll közel a szívemhez, de a Soul Punk-on is voltak számok amiket elég gyakran hallgatok (People Never Done A Good Thing wub.gif )
Igen a Headfirst itt is fav, ami érdekes mert először utáltam, a sok ritmusváltás miatt, de végül megtetszett (az a bizonyos "does he know?!" nagyon oda lett téve, thanks Patrick wub2.gif biggrin.gif ). De szerintem a Coffee's For Closers is említésre méltó, illetve a 27-ben (amit akkor is huszonhétnek fogok mondani, hiába twenty-seven) a gitárszóló is valami fantasztikus volt.
Egyébként vélemények az America's Suitehearts klippen? Az normális, hogy én félek tőle?!

BTW örülök, hogy megint "aktívkodunk", már én is megijedtem, hogy kihalás lesz. fear.gif kiss2.gif
2014. augusztus 12. 10:03 #943
- törölt felhasználó -    
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.08.11. 16:31)
Én meg az elején még megállás nélkül hallgattam a Death Valley-t... és mostanában kezdem megszeretni a Rat A Tat-et is pedig az kezdetben annyira nem tetszett. unsure.gif  biggrin.gif 
Egyébként a Folie-ról van kedvencetek? Eléggé alulértékelt albumnak tartom, mindenhol lehúzzák, pedig szerintem egyáltalán nem rossz, sőt azzal sikerült a legtöbbet újítaniuk a azelőtti albumokhoz képest (ami szerintem abszolút pozitív dolog - mármint ha egy banda képes változtatásokat vinni a zenéjükbe).


Én is nagyon szeretem ezt az albumot, szerintem nem lett annyira rossz, mint amennyire gondolják néhányan. smileeee.gif Nekem innen a kedvenc számom a West Coast Smoker és a Tiffany Blews és a 27. smileeee.gif
A mostani albumról nekem is a kevésbé kedvenc a Rat A Tat és még a Save rock and roll, bár azért az utóbbi kezd a szívemhez nőni, lehet a klip miatt, amikor Patrick is megérkezik a mennybe (? biggrin.gif ha az akar lenni, nekem az jött le smileeee.gif ) és ott várnak rá a többiek és cukin üdvözlik egymást. wub.gif smileeee.gif
2014. augusztus 12. 10:17 #944
- törölt felhasználó -    
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.08.11. 20:32)
meghajolo.gif 
A hiatus idején készült albumok közül nekem inkább az Ironiclast áll közel a szívemhez, de a Soul Punk-on is voltak számok amiket elég gyakran hallgatok (People Never Done A Good Thing  wub.gif )
Igen a Headfirst itt is fav, ami érdekes mert először utáltam, a sok ritmusváltás miatt, de végül megtetszett (az a bizonyos "does he know?!" nagyon oda lett téve, thanks Patrick  wub2.gif  biggrin.gif ). De szerintem a Coffee's For Closers is említésre méltó, illetve a 27-ben (amit akkor is huszonhétnek fogok mondani, hiába twenty-seven) a gitárszóló is valami fantasztikus volt.
Egyébként vélemények az America's Suitehearts klippen? Az normális, hogy én félek tőle?!
BTW örülök, hogy megint "aktívkodunk", már én is megijedtem, hogy kihalás lesz. fear.gif  kiss2.gif


Eddig még valamiért nem láttam az America's Suitehearts klipjét, max. az első pár másodpercnél, viszont most direkt elkezdtem nézni, az első 1 - 1,5 percet láttam is, csak megint elkalandoztam, viszont tényleg eléggé furaaa klip... biggrin.gif
Tényleg klipekből melyik a kedvencetek? smileeee.gif (Bocs, ha már volt kérdés, csak még nem láttam itt... blush.gif smileeee.gif )
1 felhasználónak tetszik: MarkHoffmanlives
2014. augusztus 12. 21:13 #945
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2014.08.12. 10:17)
Eddig még valamiért nem láttam az America's Suitehearts klipjét, max. az első pár másodpercnél, viszont most direkt elkezdtem nézni, az első 1 - 1,5 percet láttam is, csak megint elkalandoztam, viszont tényleg eléggé furaaa klip... biggrin.gif 
Tényleg klipekből melyik a kedvencetek? smileeee.gif (Bocs, ha már volt kérdés, csak még nem láttam itt... blush.gif smileeee.gif )

Where Did The Party Go!
hahahahahahahaha.. NO. rofl.gif cray.gif
Viccen kívül, a I Don't Care és a Beat It elég közel állnak hozzám, mert ez volt az a kettő, amit először láttam/hallottam utána meg persze csak néztem, hogy úristen, kik ezek. rohog.gif A What A Catch-nél mindig olyan világvége hangulatom volt, hogy basszus ezek már az életben nem térnek vissza, bőgtem is rajta eleget.
Meg persze ott van a Dance, Dance meg a Thnks fr th mmrs, de nálam az abszolút kedvenc a This Ain't a Scene. biggrin.gif
https://31.media.tumblr.com/0572b2a013753ef2cafbec2cea990eda/tumblr_miixj4Hhyf1rm6dw8o1_500.gif
1 felhasználónak tetszik: LHanna
2014. augusztus 13. 09:37 #946
- törölt felhasználó -    
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.08.12. 21:13)
Where Did The Party Go!
hahahahahahahaha.. NO. rofl.gif  cray.gif 
Viccen kívül, a I Don't Care és a Beat It elég közel állnak hozzám, mert ez volt az a kettő, amit először láttam/hallottam utána meg persze csak néztem, hogy úristen, kik ezek. rohog.gif A What A Catch-nél mindig olyan világvége hangulatom volt, hogy basszus ezek már az életben nem térnek vissza, bőgtem is rajta eleget.
Meg persze ott van a Dance, Dance meg a Thnks fr th mmrs, de nálam az abszolút kedvenc a This Ain't a Scene. biggrin.gif 
https://31.media.tumblr.com/0572b2a013753ef2cafbec2cea990eda/tumblr_miixj4Hhyf1rm6dw8o1_500.gif


Az I Don't Care tényleg nagyon jó, nekem is az egyik kedvencem, főleg mikor apácaként lopnak... biggrin.gif rolleyes.gif
A What A Catch tényleg siratós, bár nem vagyok túlzottan ilyen, de azon is én nagyon meghatódtam... smileeee.gif biggrin.gif
A This Ain't a Scene elég beteg, főleg a temetéses része, abból én csak a végét szeretem, mikor Pete felkel és megy minden tovább. smileeee.gif
A Thnks fr the Mmrs és a Dance, Dance nálam a befutó, a Thnks fr th Mmrs-ben mindannyian annyira helyesek, és imádom nézni, ahogy Pete rombol. rohog.gif biggrin.gif A Dance, Dance-re nincs magyarázatom, az egyszerűen csak szuper lett. smileeee.gif biggrin.gif Viszont a Miss missing you-t is nagyon szeretem, azzal a fekete-fehér hangulatával, meg úgy mindennel. smileeee.gif biggrin.gif
Tényleg a miss missing you az milyen kifejezés szeretne lenni? Én vagyok az egyetlen, aki nem érti, mert oké, a miss you, az az hogy hiányzol, de a miss missing you az mi? biggrin.gif valami további változat? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: MarkHoffmanlives
2014. augusztus 13. 16:40 #947
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2014.08.13. 09:37)
Az I Don't Care tényleg nagyon jó, nekem is az egyik kedvencem, főleg mikor apácaként lopnak... biggrin.gif rolleyes.gif 
A What A Catch tényleg siratós, bár nem vagyok túlzottan ilyen, de azon is én nagyon meghatódtam... smileeee.gif biggrin.gif 
A This Ain't a Scene elég beteg, főleg a temetéses része, abból én csak a végét szeretem, mikor Pete felkel és megy minden tovább. smileeee.gif 
A Thnks fr the Mmrs és a Dance, Dance nálam a befutó, a Thnks fr th Mmrs-ben mindannyian annyira helyesek, és imádom nézni, ahogy Pete rombol. rohog.gif biggrin.gif A Dance, Dance-re nincs magyarázatom, az egyszerűen csak szuper lett. smileeee.gif biggrin.gif Viszont a Miss missing you-t is nagyon szeretem, azzal a fekete-fehér hangulatával, meg úgy mindennel. smileeee.gif biggrin.gif 
Tényleg a miss missing you az milyen kifejezés szeretne lenni? Én vagyok az egyetlen, aki nem érti, mert oké, a miss you, az az hogy hiányzol, de a miss missing you az mi? biggrin.gif valami további változat? biggrin.gif

Miss Missing You = Hiányzik, hogy hiányzol. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: LHanna
2014. augusztus 13. 19:11 #948
LHanna
LHanna
†paranoid_illusions†
 
StátuszI see humans, but no humanity.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.09.
Hozzászólás: 1220
Csatolások: 80
Azonosító: 205659
Offline offline
Oké, lemaradtam... dry.gif
Próbálom leszűrni hogy miről is beszéltetek... Az én kedvenc klipem a The Phoenix, és a The Mighty Fall wub.gif A többit nem értem miről beszéltek.. Nagyon lemaradtam és lusta vagyok olvasni.. rohog.gif
2014. augusztus 13. 19:29 #949
- törölt felhasználó -    
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.08.13. 16:40)
Miss Missing You = Hiányzik, hogy hiányzol. rolleyes.gif


Akkor nagyjából jól gondoltam, ilyesmik jutottak eszembe, csak nem voltam benne biztos, így maradt a sima hiányzol. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LHanna
2014. augusztus 13. 19:34 #950
- törölt felhasználó -    
Idézet (LHanna @ 2014.08.13. 19:11)
Oké, lemaradtam... dry.gif 
Próbálom leszűrni hogy miről is beszéltetek... Az én kedvenc klipem a The Phoenix, és a The Mighty Fall wub.gif A többit nem értem miről beszéltek.. Nagyon lemaradtam és lusta vagyok olvasni.. rohog.gif


Összegezzem? biggrin.gif Nagyjából annyi, hogy a Folie Á Deux nem lett rossz album, kinek mi a kedvenc dala onnan és ki melyik klipet szereti a legjobban, nagyjából ennyi, kicsit hosszabban kifejtve. rohog.gif biggrin.gif
Ja és mindenki örül, hogy újra aktív a topik. biggrin.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: MarkHoffmanlives, LHanna
2014. augusztus 13. 19:37 #951
LHanna
LHanna
†paranoid_illusions†
 
StátuszI see humans, but no humanity.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.09.
Hozzászólás: 1220
Csatolások: 80
Azonosító: 205659
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2014.08.13. 19:34)
Összegezzem? biggrin.gif Nagyjából annyi, hogy a Folie Á Deux nem lett rossz album, kinek mi a kedvenc dala onnan és ki melyik klipet szereti a legjobban, nagyjából ennyi, kicsit hosszabban kifejtve. rohog.gif biggrin.gif 
Ja és mindenki örül, hogy újra aktív a topik. biggrin.gif biggrin.gif


Jee! Aktívak vagyunk!!! thumbsup.gif
2014. augusztus 13. 19:41 #952
LHanna
LHanna
†paranoid_illusions†
 
StátuszI see humans, but no humanity.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.09.
Hozzászólás: 1220
Csatolások: 80
Azonosító: 205659
Offline offline
Pete és Harry Styles?! Ez valahogy nem stimmel.. _nevet.gif
http://37.media.tumblr.com/fe46de025bf0300339edda4d503dd4f1/tumblr_ms4lkfz0v81qf3zefo4_500.gif
2014. augusztus 13. 20:30 #953
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Idézet (LHanna @ 2014.08.13. 19:41)
Pete és Harry Styles?! Ez valahogy nem stimmel.. _nevet.gif 
http://37.media.tumblr.com/fe46de025bf0300339edda4d503dd4f1/tumblr_ms4lkfz0v81qf3zefo4_500.gif

rohog.gif
https://38.media.tumblr.com/71d99100a8421575ca749f3f572ed1bd/tumblr_n2prduT2Un1rscw8vo1_400.gif
1 felhasználónak tetszik: LHanna
2014. augusztus 16. 14:16 #954
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Van még valaki, aki megnézett egy háromnegyed órás epizódot a House-ból egy pár perces jelenetért, vagy csak én vagyok ennyire pihentagyú? blush.gif biggrin.gif
https://38.media.tumblr.com/f16a9f37ad3dbb86850815c9dcf8bbfa/tumblr_n84hlvfqzG1rs9nolo5_250.gifhttps://38.media.tumblr.com/6b68a11281f8fd71f328de1e07455dde/tumblr_n84hlvfqzG1rs9nolo4_250.gif
2 felhasználónak tetszik: Kittisz, LHanna
2014. augusztus 16. 15:22 #955
- törölt felhasználó -    
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.08.16. 14:16)
Van még valaki, aki megnézett egy háromnegyed órás epizódot a House-ból egy pár perces jelenetért, vagy csak én vagyok ennyire pihentagyú?  blush.gif  biggrin.gif 
https://38.media.tumblr.com/f16a9f37ad3dbb86850815c9dcf8bbfa/tumblr_n84hlvfqzG1rs9nolo5_250.gifhttps://38.media.tumblr.com/6b68a11281f8fd71f328de1e07455dde/tumblr_n84hlvfqzG1rs9nolo4_250.gif


Nem is tudtam, hogy szerepelt benne. smileeee.gif biggrin.gif De melyik rész? biggrin.gif Én is megnézem akkor. smileeee.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: MarkHoffmanlives
2014. augusztus 16. 16:54 #956
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2014.08.16. 15:22)
Nem is tudtam, hogy szerepelt benne. smileeee.gif biggrin.gif De melyik rész? biggrin.gif Én is megnézem akkor. smileeee.gif biggrin.gif

8. évad, 17. epizód. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LHanna
2014. augusztus 16. 18:42 #957
- törölt felhasználó -    
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.08.16. 16:54)
8. évad, 17. epizód.  biggrin.gif


Úú, köszi, meg van mit nézek este... smileeee.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: MarkHoffmanlives
2014. augusztus 16. 21:17 #958
Colett.Rubinson
Colett.Rubinson
új tag
 
StátuszKeep calm and be a unicorn.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.09.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 220930
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2014.08.16. 15:22)
Nem is tudtam, hogy szerepelt benne. smileeee.gif biggrin.gif De melyik rész? biggrin.gif Én is megnézem akkor. smileeee.gif biggrin.gif

Úú *w* Én ezt már láttam mondjuk..elég béna szinkron lett tongue.gif (neki)
1 felhasználónak tetszik: LHanna
2014. augusztus 17. 16:58 #959
LHanna
LHanna
†paranoid_illusions†
 
StátuszI see humans, but no humanity.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.09.
Hozzászólás: 1220
Csatolások: 80
Azonosító: 205659
Offline offline
én már sokszor kerestem, de sose találtam. na majd most megnézem. de szerintem eredeti nyelven biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: MarkHoffmanlives
2014. augusztus 18. 19:48 #960
Kittisz
Kittisz
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 206245
Offline offline
Ezen kívül szerepelt még az Esküdt ellenségekben is, bár azt még nem láttam. És tudtátok, hogy volt szereplőmeghallgatáson a Glee-hez? biggrin.gif Bár nem igazán szeretem azt a sorozatot, ha ő benne lenne, tuti megnézném ^^ wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: LHanna, MarkHoffmanlives
50 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok