Starity

Olimpia 2012 - London

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 31. 11:16 #41
- törölt felhasználó -    
Gyurta Dániel wub.gif ,hogy szerintem nagyon esélyes,és meg is nyerheti!Hajrááá mindenkinek! smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: dóóra, Minimanó94, selenagomez.forever, Törpemókus
2012. július 31. 12:33 #42
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2012.07.31. 10:42)
Azért ez ilyen formában nem teljesen igaz. 
A világ úszó élvonala évről-évre változik, ezért is mondják mindig, hogy kinek hányadik ideje van az éppen aktuális évben. Legalábbis Eurosporton így megy, M1 kommentátora katasztrofális szerintem.
Laciban szerintem nagyon benne volt az a 400 vegyes blama, mert az-az egyik erős száma (egyetlen hosszú pályás vb aranya épp ebből a számból van), és elég könnyen kiesett belőle, pedig, ha megússza ugyanazt, mint idén májusban, Debrecenben, akkor 2. helyen jutott volna be a döntőbe. Az már más kérdés, hogy ott már ugyanaz az idő csak az 5. helyre lett volna jó, de legalább ott lett volna, és ha ötödikként ér célba, úgy, hogy mindent megtett, akkor egész egyszerűen volt négy jobb úszó..
200 pillangón szinte esélye se volt, engem is meglepett a dolog, Bence leúszta Őt, egy ideig azt hittem, Phelps is kiesik majd, de Ő odalépett az utolsó 50-60m-en. Azt nem tudom, mennyire volt benne az elrontott vegyes, de talán az Ő szereplése tényleg kicsit meglepetés, negatív értelemben, gondolom Ő is mást várt magától, nem is lehet könnyű feldolgozni, 3 olimpiai ezüst után.
Gyurta Dani esetében nagyot tévedtél. Ha megnézed az eredményeit, akkor látszik, hogy neki az igazi erőssége, a 200 mell, nem a 100. Ennek ellenére negyedik lett, úgy, hogy ezen a távon, három úszásból háromszor(!) javította meg az országos csúcsot. Négy éve ugyanebben a számban 24. lett 1:01.31-el, most a döntőben negyedik igaz, 59.53-al. Ezt az teljesítményt semmiképp se tudom gyengének nevezni. beer.gif 
De majd ma, a 200 mellen. wink.gif 
A judo meg sajnos olyan, mint a vízi és kézilabda, mármint, hogy a bíróknak túl nagy beleszólásuk van. Az ilyen sportokat kevésbé szeretem. Nem tudom én se, hogy hozták ki a románt győztesnek, maximálisan passzív volt, volt, hogy a bíró felállította őket, ő még ücsörgött többször is, és igazította a haját. unsure.gif 
Az elődöntőbe jutott még csak azzal a győzelmével, nem a döntőbe. wink.gif De mondjuk végül is ez mindegy is, lényeg, hogy sajnos a bírók döntöttek szegény Hédi sorsáról, ennél az éremfeldobásnak is több értelme van, ott még lehet a szerencse faktor, így meg, ha kifog ilyen bírókat, akkor ez van...
Tetszik eddig ez a londoni olimpia főleg, mert mi is jobban kezdtünk, mint Pekingben, és szerintem a végén is jobbak leszünk majd.
Egyedül a kínaiak, akik unszimpatikusak nekem, most is. Négy éve azt akarták elhitetni a világgal, hogy He Kexin és a többi kínai tornászlány betöltötte a 14-et, most meg jött egy kínai 15 éves lány, aki annyit úszik a 400m-es vegyes gyors szakaszán, mint Ryan Lochte? Én meg persze el is hiszem...

Igazad van Daninak tényleg a 200 mell az erőssége, sokszor mutatta már meg. Ez csak egyéni vélemény a részemről, az ember mindenhová odavárná őket, így csalódott vagyok ha innen-onnan kipottyannak vagy nem szereznek érmet. A realitás talaján maradva természetesen igazad van.

Ó igen, vízilabdában ma is megmutatták magukat a bírók. Szimplán két montenegrói lenyomta a centerünket, aztán még a kapus is kiugrott rá, a bíró meg befújta, hogy a montenegróiak jöhetnek, mert a magyar levitte a víz alá a labdát, holott szerencsétlen még levegőhöz sem jutott, nemhogy még a labdát megfogja. Apropó egy pofon is elcsattant egy montenegrói kézből a víz fölött, mellesleg kicsit sem volt szembetűnő tényleg, mindenesetre a sárgát azért kiosztották Kemény Dénesnek reklamálásért...
4 felhasználónak tetszik: dóóra, Minimanó94, VampireBella, Törpemókus
2012. július 31. 12:41 #43
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Szegény Laciban én is csalódtam és Ő is. Nagyon sajnálom és szegény Bencét is. Ebből látszik hogy Ő legalább igazi ember nem úgy mint Phelps... rolleyes.gif (elnézést a rajongóktól)De van még egy Danink! thumbsup.gif És már van egy világbajnok Áronunk is. ♥ Megkönnyeztem a döntőjét!
Tegnapi vízilabda meccseink hááát eléggé letörtem azt hitem nyerünk vagy legalább ma a fiúkkal de nem,pedig vízilabdában mi vagyunk a császárok. Most viszont hajrá kézisek!!!

http://www.sportmenu.net/index.php/2012/07/30/cseh-laszlo-nagy-sz-r-volt-az-egesz-nem-tudok-mit-mondani/
2012. július 31. 12:47 #44
- törölt felhasználó -    
háá jahhh az Ázsiai országokkal a tököm tele van az Olimpiákon! rolleyes.gif
kivéve Japánt ők szimpatikusan viselkednek olyan kis kedvesek és mosolygósak! biggrin.gif
de bazzz a Kínaiak a Kóreaiak,a Tajvaniak stb stb stb stb stb stb... rolleyes.gif hááá komolyan kikészítenek! rolleyes.gif
háá tegnap pedig néztem a női súlyemelést!
és egyszerűen nagyon nehezemre esik elhinni hogy ez nem szed valami hormon tablettákat vagy ilyesmit szerintetek ez nő??? nekem kétségeim vannak e felől! _nevet.gif
http://cache.daylife.com/imageserve/0eCec6Mberc68/x610.jpg
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2012. július 31. 13:22 #45
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Azt6 hiszem mindhiába szorított egy egész ország a férfi vízilabda csapatunknak, mert ma is sajnos kikaptunk Montenegrótól, 11-10-re. Ha az utolsó két kapura lövés bemegy, akkor simán nyerünk. Így most elvesztettük az olimpia arany- illetve ezüstérmet. reklamalo.gif Ha meg szeretnénk nyerni azt as fránya bronz érmet, három győztes meccset kellene nyernünk, ami valljuk be, nem hiszem, hogy összejön. reklamalo.gif

Minden esetre, hajrá VÍZILABDA CSAPATUNK!!!
HAJRÁ MAGYAROK!!! victory.gif
2012. július 31. 13:23 #46
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.31. 12:47)
háá jahhh az Ázsiai országokkal a tököm tele van az Olimpiákon! rolleyes.gif 
kivéve Japánt ők szimpatikusan viselkednek olyan kis kedvesek és mosolygósak! biggrin.gif 
de bazzz a Kínaiak a Kóreaiak,a Tajvaniak stb stb stb stb stb stb... rolleyes.gif hááá komolyan kikészítenek! rolleyes.gif 
háá tegnap pedig néztem a női súlyemelést!
és egyszerűen nagyon nehezemre esik elhinni hogy ez nem szed valami hormon tablettákat vagy ilyesmit szerintetek ez nő??? nekem kétségeim vannak e felől!  _nevet.gif 
[


wtf.gif ez nő??? Hát esküszöm, ha nem mondod, simán lepasizom. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: dóóra, VampireBella, Lady Suzy
2012. július 31. 13:25 #47
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2107
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Én nagyon szurkolok a magyaroknak. Szilágyi Áron nagyon ügyes volt gratulálok neki még egyszer!smileeee.gif Persze a többiek is mind nagyon jók voltak, grat nekik is! Várom a holnapi döntőt is (úszás) remélem Hosszú Katinka nyeri!
2012. július 31. 13:46 #48
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135887
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Johinna @ 2012.07.31. 12:33)
Igazad van Daninak tényleg a 200 mell az erőssége, sokszor mutatta már meg. Ez csak egyéni vélemény a részemről, az ember mindenhová odavárná őket, így csalódott vagyok ha innen-onnan kipottyannak vagy nem szereznek érmet. A realitás talaján maradva természetesen igazad van.

Én megértelek, nekem csak az volt a fura, ahogy írtad, hogy ez gyenge teljesítmény, pedig ez a szám nem volt éremvárományos számunk, és mégis majdnem az lett belőle. Nagyon drukkoltam én is Daninak, kár, hogy nem jött össze, de inkább a 200m-en legyen meg neki az arany.
Némileg fura így kimondani, főleg figyelembe véve a magyar úszósport múltját az olimpiákon (az összesített éremtáblán csak az amerikaiak és az ausztrálok vannak előttünk létező országok közül) a negyedikek vagyunk, de Sydney Kovács Ági aranya óta nem nyertünk a legfényesebb medáliából, és az már elég régen volt sajnos.

Idézet (Johinna @ 2012.07.31. 12:33)
Ó igen, vízilabdában ma is megmutatták magukat a bírók...

Láttam, Kemény Dénes jól bírta, én biztos belöktem volna a bírót a vízbe, megérdemelte volna.
Emiatt nem szeretem az ilyen sportokat, szinte mindig ellenünk fújnak és gyakran pofátlan módon, mint amit Te is írtál.
9 felhasználónak tetszik: dóóra, Minimanó94, Johinna, Vampiregirl1, Porcicca, An_d_a, VampireBella, Black Hearth2, Törpemókus
2012. július 31. 16:00 #49
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.31. 12:47)
háá tegnap pedig néztem a női súlyemelést!
és egyszerűen nagyon nehezemre esik elhinni hogy ez nem szed valami hormon tablettákat vagy ilyesmit szerintetek ez nő??? nekem kétségeim vannak e felől!  _nevet.gif

Caster Semenyaról sem tudom még mindig elhinni, hogy nő...de róla sem rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Minimanó94, VampireBella
2012. július 31. 16:04 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.07.31. 16:00)
Caster Semenyaról sem tudom még mindig elhinni, hogy nő...de róla sem rohog.gif


jahhh igen az meg futó vagy mi! biggrin.gif háá igen ő is fura!
2012. július 31. 16:24 #51
- törölt felhasználó -    
ááá Babos Timi is kiesett sajnos! sad.gif pedig jobban drukkoltam neki mint Szávaynak!pardon.gif
2012. július 31. 17:23 #52
- törölt felhasználó -    
Hiába második kedvencem Shakira után az SNSD sztárok terén(és ők koreaiak), nekem is már baromira elegem van az ázsiaiakból. Mindenhol ott vannak, és szinte mindig visznek haza érmet. Képzelem mi lehet ott, ha csak ezüstérmet visz haza a gyerek, nem kap egy hétig ennivalót. rohog.gif
2012. július 31. 21:50 #53
- törölt felhasználó -    
Szerintem a kínai úszónő Je Sin-ven (b*ssz*s, csak 16 wtf.gif) valamilyen módon doppingolt, az időmérő is ezt mutatja. Talán valamilyen géndopping vagy a kínai biológusok összedobtak neki valamit, de lehetetlenségnek tartom, hogy egy erős fizikumú, jó adottságú férfi (Ryan Lochte) rekordját is megdöntse.
5 felhasználónak tetszik: Eszter655, Johinna, VampireBella, Black Hearth2, Törpemókus
2012. július 31. 22:54 #54
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Ezek szerint nem csak én vagyok az egyetlen akit szörnyen idegesít hogy mindig az Ázsiaiak nyernek bár engem az Amerikaiak is nagyon irritálnak rolleyes.gif amúgy elég furcsa hogy a himnuszunkat de csakis a mi himnuszunkat adták le rosszul tegnap pedig cselgáncsban a bírók a Román lányt hozták ki győztesnek pedig Hedvig sokkal jobb volt ma meg vízilabdában volt nem túl igazságos a bíró kicsit sok a véletlen pardon.gif és ma meg nagyon szépen úszott Dani és Zsuzsa is remélem sikerül nyerniük érmet laugh.gif
2012. július 31. 23:09 #55
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135887
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.07.31. 21:50)
Szerintem a kínai úszónő Je Sin-ven (b*ssz*s, csak 16 wtf.gif) valamilyen módon doppingolt, az időmérő is ezt mutatja. Talán valamilyen géndopping vagy a kínai biológusok összedobtak neki valamit, de lehetetlenségnek tartom, hogy egy erős fizikumú, jó adottságú férfi (Ryan Lochte) rekordját is megdöntse.

Erről biztos sokáig fognak még beszélni, de sajnos úgyse lesz semmi, mert kínai, és valószínűleg a vizsgálatok semmit nem mutathattak ki, úgyhogy nagyon jó lehet a kínai orvosi háttér.
Ezt ép ésszel gondolkodó ember nem hiszi el, a kínai 28.93 alatt ússza le az 50-et, mialatt a csúcsformában lévő Lochte 29.10 alatt? Ráadásul Je 4:31.73-al jutott a döntőbe, ahol pedig már 4:28.43-at úszott. Több, mint három másodpercet javult, és egynél is több másodpercet vert a világcsúcsra. Direkt kikerestem, a tavalyi Shanghai vb-n még 4:35.15-öt úszott a döntőben, ahhoz képest egy egészen hihetetlen nagyjából 7 mp-es javulást mutatott be, egy év alatt. Aha persze.

Az egész tulajdonképp azért is kellemetlen, mert kb a semmiből jött két kínai, és elvitték az aranyat és a bronzot Katinka legerősebb számában, így neki a negyedik jutott, pedig, ha nincs a két csaló, akkor legrosszabb esetben ezüst. Hát nagy kár, hogy így alakult sajnálom Katinkát, 200 vegyesen már látszott, hogy teljesen megtört szegény. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2012. július 31. 23:16 #56
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.07.31. 21:50)
Szerintem a kínai úszónő Je Sin-ven (b*ssz*s, csak 16 wtf.gif) valamilyen módon doppingolt, az időmérő is ezt mutatja. Talán valamilyen géndopping vagy a kínai biológusok összedobtak neki valamit, de lehetetlenségnek tartom, hogy egy erős fizikumú, jó adottságú férfi (Ryan Lochte) rekordját is megdöntse.

Elvileg fizikai képtelenség is lenne, hogy megdöntse az ő rekordját, elvégre nő és még csak 16 éves. Amúgy nem tudom a kínaik mit hisznek, hogy ezt mindenki bekajálja, hogy 16 évesen erre természetesen képes egy lány? Nekem már alapjáraton a bögyömben volt eddig is a lány, mert tavaly a világbajnokságon is aranyat nyert 15 évesen blink.gif Összességében a kínaiaktól is kivagyok, épp most nyertek aranyat súlyemelésben is, az eddigi kettő mellé, hát csak tátottam a szám. Hahh a legnagyobb poén, hogy kínai tőröző lett az olimpiai bajnok, megint csak indokolatlanul...és ez csak a mai napi termésük. Nem tudom mivel etetik ezeket, de lassan nem lesz olyan sportág, ahol ne ők uralkodnának...
4 felhasználónak tetszik: gonzales7, VampireBella, Black Hearth2, Törpemókus
2012. július 31. 23:19 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.07.31. 23:16)
Elvileg fizikai képtelenség is lenne, hogy megdöntse az ő rekordját, elvégre nő és még csak 16 éves. Amúgy nem tudom a kínaik mit hisznek, hogy ezt mindenki bekajálja, hogy 16 évesen erre természetesen képes egy lány? Nekem már alapjáraton a bögyömben volt eddig is a lány, mert tavaly a világbajnokságon is aranyat nyert 15 évesen blink.gif Összességében a kínaiaktól is kivagyok, épp most nyertek aranyat súlyemelésben is, az eddigi kettő mellé, hát csak tátottam a szám. Hahh a legnagyobb poén, hogy kínai tőröző lett az olimpiai bajnok, megint csak indokolatlanul...és ez csak a mai napi termésük. Nem tudom mivel etetik ezeket, de lassan nem lesz olyan sportág, ahol ne ők uralkodnának...


én azt nem értem hogy a Németekkel mi történt??? nem mintha hiányoznának de szinte eltűntek a nemzetközi sportból legalábbis itt az Olimpián!pardon.gif érdekes!
2012. augusztus 01. 09:20 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2012.07.31. 23:09)
Erről biztos sokáig fognak még beszélni, de sajnos úgyse lesz semmi, mert kínai, és valószínűleg a vizsgálatok semmit nem mutathattak ki, úgyhogy nagyon jó lehet a kínai orvosi háttér.
Ezt ép ésszel gondolkodó ember nem hiszi el, a kínai 28.93 alatt ússza le az 50-et, mialatt a csúcsformában lévő Lochte 29.10 alatt? Ráadásul Je 4:31.73-al jutott a döntőbe, ahol pedig már 4:28.43-at úszott. Több, mint három másodpercet javult, és egynél is több másodpercet vert a világcsúcsra. Direkt kikerestem, a tavalyi Shanghai vb-n még 4:35.15-öt úszott a döntőben, ahhoz képest egy egészen hihetetlen nagyjából 7 mp-es javulást mutatott be, egy év alatt. Aha persze.
Az egész tulajdonképp azért is kellemetlen, mert kb a semmiből jött két kínai, és elvitték az aranyat és a bronzot Katinka legerősebb számában, így neki a negyedik jutott, pedig, ha nincs a két csaló, akkor legrosszabb esetben ezüst. Hát nagy kár, hogy így alakult sajnálom Katinkát, 200 vegyesen már látszott, hogy teljesen megtört szegény. sad.gif



Talán azért nem mutatnak ki semmit a vizsgálatok, mert azok a szerek, amelyekkel ők tuningolják magukat még nincsenek tiltólistán. Tegyük fel, felkerülnek, de 4 év múlva kikísérleteznek valami újat. Ebben mi magyarok nem vagyunk jók. Ld. Fazekas Róbert. Komolyan mondom, hogy a laborosoknak is kéne aranyt, ezüstöt, bronzot osztogatni, doppingtalálat esetén. Sokkal hatékonyabban ki lehetne szűrni ezáltal a csaló résztvevőket. Mellesleg, ha megfigyelted a kínaiak fejét, arcát, a "mosoly országainak" egyike köztudottan Kína. Amikor lehetetlen idő alatt célbaértek, miért lekezelően, lefitymálóan, fapofával néztek vissza a többi versenyzőre, mondván "Mit akartok, szerencsételenek?!" Nem volt igazi öröm az arcukon, pedig a kínaiak (általában) a kimutatott kisujjukon is halálra nevetik magukat. Ez már eleve gyanús. Hazugságvizsgálót is be kéne lassan vetni az olimpiai játékokon.
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2012. augusztus 01. 09:28 #59
- törölt felhasználó -    
A magyarok 3 érmet szereztek eddig. (1 arany, 1 ezüst, és 1 bronz). Míg a kínaiak 23 díjjal gazdagodtak. Mi lett ezekkel a kínaiakkal ohmy.gif Ők az elsők eddig az Éremversenyben, míg mi Magyarok csak a 14. helyen vagyunk. Kíváncsi vagyok ki fogja megnyerni a versenyt a kínaiak vagy a britek... ha már a magyarok a béka f***kén sincsenek.
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2012. augusztus 01. 10:04 #60
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Tegnap legnagyobb sajnálatomra harmatgyenge teljesítményt nyújtottunk úszás téren. Cseh Laci nem volt formában, ennyit a nagy reménységünkről. rolleyes.gif Sajnálom, hogy nem sikerült neki brillíroznia. dry.gif Ami meg a 4x200-as férfi válót illeti, hát rendesen levertek minket, nagyon ügyes volt az amerikai csapat, és a németek is... blush.gif
Hosszú Katinka szintén elmaradt a teljesítéssel. cray.gif

Viszont nagyon büszke vagyok a magyar kézilabda válogatottra, hiszen megvertük a koreai csapatot 22-19-re! pompom.gif

Ma versenyzik Gyurta Dani 200 méteren mellúszásban, szóval nagyon szorítok neki!!! smileeee.gif pompom.gif

Kitartás magyarok!!! pompom.gif
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!