Starity

Olimpia 2012 - London

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 07. 20:22 #101
- törölt felhasználó -    
A Magyar fiú állítom a Francia birkózót megverte volna! de már megint egy Ázsiai volt a döntőben akiket piszok nehéz legyőzni legyen szó bármilyen sportágról foggal körömmel küzdenek főleg ha már döntőben vannak! sad.gif ki nem állhatom őket komolyan! rolleyes.gif kivéve a Japánokat azok jó fejek de a többi.. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2012. augusztus 07. 21:40 #102
- törölt felhasználó -    
hűűűű két góllal mennek a Spanyolok!óhhh már 3-gól... ááá és szerencséje sincs a lányoknak sad.gif de jó lenne most a csapatba a fiatal Stieber Mercédesz! meghajolo.gif
2012. augusztus 07. 21:41 #103
Thimii
Thimii
új tag
 
StátuszOly sok az idióta és oly kevés a töltény-Stewie Griffin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.21.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 180994
Offline offline
minden nap nézem ám biggrin.gifD wink.gif
2012. augusztus 07. 21:48 #104
- törölt felhasználó -    
ez nem igaz hogy nekünk évek óta vízilabdában nem csak a másik csapat az ellenfél hanem a bírók is! sad.gif hááá komolyan olyan hülyeségeket fújnak és unfair módon vezetik a meccseinket hogy az valami vicc komolyan! rolleyes.gif
áááá ezt a döntőt megint elvették a magyaroktól! sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Johinna, Black Hearth2, VampireBella
2012. augusztus 07. 21:53 #105
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.07. 21:48)
ez nem igaz hogy nekünk évek óta vízilabdában nem csak a másik csapat az ellenfél hanem a bírók is! sad.gif hááá komolyan olyan hülyeségeket fújnak és unfair módon vezetik a meccseinket hogy az valami vicc komolyan! rolleyes.gif
áááá ezt a döntőt megint elvették a magyaroktól! sad.gif

Ezt már én is észrevettem amúgy,de nem csak itt.Hedvignél is ezt láttam mikor a végén a bírói döntés volt,ha jól emlékszem a román ellen. Sokkal aktívabb volt,mégsem őt hozták ki győztesként. Nem értem miért de valahogy én is azt érzem hogy sokszor ellenünk vannak. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: gonzales7, Johinna, Black Hearth2, VampireBella
2012. augusztus 07. 21:56 #106
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2012.08.07. 21:53)
Ezt már én is észrevettem amúgy,de nem csak itt.Hedvignél is ezt láttam mikor a végén a bírói döntés volt,ha jól emlékszem a román ellen. Sokkal aktívabb volt,mégsem őt hozták ki győztesként. Nem értem miért de valahogy én is azt érzem hogy sokszor ellenünk vannak. rolleyes.gif


jaja és Judós srácnál is ez volt aki a döntőbe jutott! rolleyes.gif
legalább Kajak-Kenuban nem fognak tudni bírói segédlettel legyőzni minket kívánom a Kajak-Kenusoknak hogy verjék le a világot! meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Johinna, Black Hearth2, VampireBella
2012. augusztus 07. 21:59 #107
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.07. 21:48)
ez nem igaz hogy nekünk évek óta vízilabdában nem csak a másik csapat az ellenfél hanem a bírók is! sad.gif hááá komolyan olyan hülyeségeket fújnak és unfair módon vezetik a meccseinket hogy az valami vicc komolyan! rolleyes.gif
áááá ezt a döntőt megint elvették a magyaroktól! sad.gif

És ez nem csak vízilabdában van így /amúgy mihelyst láttam, hogy az egyik bíró horvát, egyből tudtam, hogy ez lesz, ráadásul a férfiaknál már 3x vagy 4x kaptunk spanyol bírót, akik ugye gyűlölnek minket/ Kézilabdában ugyanezt művelik, baromi felháborító. Amúgy nem csak mi szívunk, tegnap a dánok játszottak a koreaiakkal kézimeccset. A bírók borzasztóan részrehajlóak voltak, a koreaiak már 7 darab hetest lőhettek, mire a dánoknak valahogy jutott egy. Holott a kis koreaiak azért megtették a magukét, ennek ellenére a dánok győztek, de azért a bírók majdnem megnyerték a koreaiaknak a meccset.

Sajnálom, hogy így alakult ez az elődöntő, a meccs előtt sokkal többet éreztem a lányokban. Mert annak ellenére, hogy rengeteget ítéltek ellenünk, azért mi is számos dolgot rontottunk el, amit ha megcsinálunk és gólt szerzünk, akkor a bírói ítéletek ellenére is legalább döntetlen a meccs, vagy tán meg is nyerjük. Na mindegy, ez is szép teljesítmény, no meg még vár ránk egy bronzmeccs.
4 felhasználónak tetszik: gonzales7, Vampiregirl1, Black Hearth2, VampireBella
2012. augusztus 07. 22:00 #108
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.07. 21:56)
jaja és Judós srácnál is ez volt aki a döntőbe jutott! rolleyes.gif 
legalább Kajak-Kenuban nem fognak tudni bírói segédlettel legyőzni minket kívánom a Kajak-Kenusoknak hogy verjék le a világot! meghajolo.gif

Én is nagyon remélem hogy összejön,ideje megmutatni hogy minket nem lehet kiütni biggrin.gif
Egyébként én is sajnálom hogy ez a vizilabda meccs így elúszott de remélem azért a lányok összeszedik magukat és nem adják fel.
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, VampireBella
2012. augusztus 07. 22:02 #109
- törölt felhasználó -    
De sajnálom a pólós lányainkat sad.gif Pedig annyira megérdemelték volna, hogy legalább a döntőbe bekerüljenek.
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Johinna, VampireBella
2012. augusztus 07. 22:03 #110
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.08.07. 21:59)
És ez nem csak vízilabdában van így /amúgy mihelyst láttam, hogy az egyik bíró horvát, egyből tudtam, hogy ez lesz, ráadásul a férfiaknál már 3x vagy 4x kaptunk spanyol bírót, akik ugye gyűlölnek minket/ Kézilabdában ugyanezt művelik, baromit felháborító. Amúgy nem csak mi szívunk, tegnap a dánok játszottak a koreaiakkal kézimeccset. A bírók borzasztóan részrehajlóak voltak, a koreaiak már 7 darab hetest lőhettek, mire a dánoknak valahogy jutott egy. Holott a kis koreaiak azért megtették a magukét, ennek ellenére a dánok győztek, de azért a bírók majdnem megnyerték a koreaiaknak a meccset.
Sajnálom, hogy így alakult ez az elődöntő, a meccs előtt sokkal többet éreztem a lányokban. Mert annak ellenére, hogy rengeteget ítéltek ellenünk, azért mi is számos dolgot rontottunk el, amit ha megcsinálunk és gólt szerzünk, akkor a bírói ítéletek ellenére is legalább döntetlen a meccs, vagy tán meg is nyerjük. Na mindegy, ez is szép teljesítmény, no meg még vár ránk egy bronzmeccs.


háááá ezt ne is mond iszonyat hogy mennyire segítik az Ázsiaiakat mindegyik sportágban!nevetséges.
jóó most lehet azt fogjátok mondani hogy ez szemét dolog de én tomboltam amikor a gát futásban a Kínai srác felborult a gáttal együtt és megsérült őrjöngtem örömömben!
2 felhasználónak tetszik: Johinna, VampireBella
2012. augusztus 07. 22:04 #111
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norah @ 2012.08.07. 22:02)
De sajnálom a pólós lányainkat  sad.gif Pedig annyira megérdemelték volna, hogy legalább a döntőbe bekerüljenek.

Igen,de legalább a bronzért még küzdhetnek,az is valami végülis. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Johinna, Black Hearth2, VampireBella
2012. augusztus 07. 22:05 #112
- törölt felhasználó -    
húúú ennek az Ausztrál csajnak gát futásban viszont drukkoltam hogy meg legyen a győzelem és a csúcs! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. augusztus 07. 22:07 #113
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2012.08.07. 22:00)
Én is nagyon remélem hogy összejön,ideje megmutatni hogy minket nem lehet kiütni biggrin.gif
Egyébként én is sajnálom hogy ez a vizilabda meccs így elúszott de remélem azért a lányok összeszedik magukat és nem adják fel.


háá remélem meg lesz a Bronz de azaz Ausztrál csapat nagy küzdő és ráadásul jó csapat is! piszok nehéz meccs lesz az! w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: Johinna, VampireBella
2012. augusztus 07. 22:09 #114
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.07. 22:03)
háááá ezt ne is mond iszonyat hogy mennyire segítik az Ázsiaiakat mindegyik sportágban!nevetséges.
jóó most lehet azt fogjátok mondani hogy ez szemét dolog de én tomboltam amikor a gát futásban a Kínai srác felborult a gáttal együtt és megsérült őrjöngtem örömömben!

rohog.gif rohog.gif rohog.gif
Amúgy teljesen megértelek, nekem is elegem van belőlük, ráadásul baromi szemtelenek. Én tegnap pusztultam a röhögéstől, hogy a férfi kézilabdásaik 0 ponttal búcsúztak. Megkönnyeztem őket rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, VampireBella
2012. augusztus 07. 22:10 #115
- törölt felhasználó -    
A férfi vízilabdázókban azért még bízom. A 2000-es Sidney olimpián is hasonlóan indultak, aztán a végén erőre kaptak. Szóval jöttek, láttak, gyöztek. Reméljük így lesz. De be kell látni. Ezek a volt Jugoszláv államok elég erős ellenfelei a magyar víziladba válogatott számára is. Sajnos.
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Johinna, VampireBella
2012. augusztus 07. 22:10 #116
- törölt felhasználó -    
hűűű szegény Lőrincz nagyon el van keseredve nagyon nem örül az ezüstnek! smileeee.gif szegény! sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Johinna, VampireBella
2012. augusztus 07. 22:10 #117
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.08.07. 22:09)
rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif 
Amúgy teljesen megértelek, nekem is elegem van belőlük, ráadásul baromi szemtelenek. Én tegnap pusztultam a röhögéstől, hogy a férfi kézilabdásaik 0 ponttal búcsúztak. Megkönnyeztem őket rohog.gif

0 ponttal?Basszus,hogy maradhattam le,azért ez se semmi rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Johinna, VampireBella
2012. augusztus 07. 22:12 #118
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norah @ 2012.08.07. 22:10)
A férfi vízilabdázókban azért még bízom. A 2000-es Sidney olimpián is hasonlóan indultak, aztán a végén erőre kaptak. Szóval jöttek, láttak, gyöztek. Reméljük így lesz. De be kell látni. Ezek a volt Jugoszláv államok elég erős ellenfelei a magyar víziladba válogatott számára is. Sajnos.


jaja ha valamelyik ország nem profitált abból hogy ezekből a jugoszláv államokból ennyi jó vízilabda válogatott lett akkor azok mi vagyunk! sad.gif háá meg az is hozzátartozik hogy mindig mindenki minket akar legyőzni! rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Johinna, VampireBella
2012. augusztus 07. 22:14 #119
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.07. 22:12)
jaja ha valamelyik ország nem profitált abból hogy ezekből a jugoszláv államokból ennyi jó vízilabda válogatott lett akkor azok mi vagyunk! sad.gif háá meg az is hozzátartozik hogy mindig mindenki minket akar legyőzni! rolleyes.gif

Bár amúgy pont ilyenkor jönnek elő a bírói ítéletek, mert míg a szerbek orrba-szájba ütnek minket, még akkor is ellenünk ítélnek...
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, VampireBella
2012. augusztus 07. 22:14 #120
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.08.07. 22:09)
rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif 
Amúgy teljesen megértelek, nekem is elegem van belőlük, ráadásul baromi szemtelenek. Én tegnap pusztultam a röhögéstől, hogy a férfi kézilabdásaik 0 ponttal búcsúztak. Megkönnyeztem őket rohog.gif


ahha igen örömkönnyek voltak azok mi??? biggrin.gif biggrin.gif
hááá vesszenek is jó hogy a női kézilabdázóink nincsenek kint mert ha kell miattuk ölnék is a TV-én keresztül! rohog.gif de sajnos nem jutottak ki! sad.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!