Starity

Olimpia 2012 - London

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 26. 22:01 #21
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Most olvasom a Kővágó Zolis híreket. Csalódott vagyok, mert benne is nagyon reménykedtem, de a saját hibájából nem lesz ott a játékokon. A sportolói hozzáállása nem tetszik, tudom, hogy bántja, de elvégre ő tette ilyenné a helyzetét. No hát, így végképp magyar diszkoszos nélkül maradtunk...
1 felhasználónak tetszik: Appalache
2012. július 28. 16:57 #22
- törölt felhasználó -    
meg van az első érme a magyaroknak Csernoviczki Éva Judo-ban egy Bronz érem! meghajolo.gif meghajolo.gif
6 felhasználónak tetszik: Appalache, Minimanó94, Bessie, pillecukor3, dóóra, Törpemókus
2012. július 29. 17:14 #23
- törölt felhasználó -    
Én nagyon bízom az úszókban,esélyesek nagyon! smileeee.gif
2012. július 29. 19:18 #24
- törölt felhasználó -    
Óóóó, már vártam a fórumtémát. biggrin.gif
Na igen, hajrá magyarok. Drukkoljunk minden erőnkkel, legalább 2-3 aranyat hozzanak össze. Tegnap néztem az úszókat, bocsánatot kérek de szerintem iszonyatosan leszerepeltünk...Cseh Laci, és Gyurta még csak a döntőben sincsenek benne, ami azért elég elkeserítő. A judo-sokról azonban nem is gondoltam volna hogy ilyen ügyesek lesznek... Gratulálok Csernoviczki Éva bronzérméhez, nagyon-nagyon ügyes volt!!! w00t.gif thumbsup.gif Ma pedig ki is nyerte az ezüstérmet? think.gif Jaaa igen, Ungvári Miki. smileeee.gif Ő is fantasztikusan küzdött, bár szerintem neki az aranyra is lett volna esélye.
Még csak 2 napja tart, de már van érem. Jók vagyunk. biggrin.gif
Hajrá Magyarország!!! thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, pillecukor3
2012. július 29. 19:31 #25
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Annyira, de annyira szorítottam ma a vízilabdásainknak, de hogy kikaptunk 14-10 -re. reklamalo.gif Ahogy lőttünk egy gólt, azonnal egyenlítettek. reklamalo.gif

Mindenesetre hajrá kedden Montenegró ellen!!- ha minden igaz.-
6 felhasználónak tetszik: Porcicca, Bessie, pillecukor3, Vampiregirl1, dóóra, Törpemókus
2012. július 29. 19:55 #26
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Nagy gratula Csernoviczki Évinek a bronz érmét. biggrin.gif
Annyi biztos,hogy az első napi érmünket neki köszönhetjük. laugh.gif
Csodálatos volt!
És megérdemli a gratulációt Ungvári Miklósnak is.Hihetetlen,hogy egy pontot sem tudtak szerezni ellene,csak is a végső összecsapásnál.
Remélem,hogy aranyat hozunk ma még haza Szilágyi Áron által.Nagyon jól vív,ennek aranynak kell lennie. thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: Porcicca, pillecukor3, Minimanó94
2012. július 29. 20:18 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.29. 19:31)
Annyira, de annyira szorítottam ma a vízilabdásainknak, de hogy kikaptunk 14-10 -re. reklamalo.gif Ahogy lőttünk egy gólt, azonnal egyenlítettek. reklamalo.gif 
Mindenesetre hajrá kedden Montenegró ellen!!- ha minden igaz.-


Kikaptunk 14-10-re? ohmy.gif Ne csináld..ez nem igaz. Pedig nagyon szurkoltam nekik. sad.gif Na de hajrá kedden. smileeee.gif
2012. július 29. 20:21 #28
Mon.
Mon.
Harley ღ♥ღ♥
 
Státusz♦~♥♥♥ Én nem vagyok sztár, nem is akarok az lenni! Én legenda leszek! ♥♥♥~♦ F.M.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 2353
Csatolások: 802
Azonosító: 159358
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.29. 19:31)
Annyira, de annyira szorítottam ma a vízilabdásainknak, de hogy kikaptunk 14-10 -re. reklamalo.gif Ahogy lőttünk egy gólt, azonnal egyenlítettek. reklamalo.gif 
Mindenesetre hajrá kedden Montenegró ellen!!- ha minden igaz.-

blink.gif blink.gif ÓÓÓÓ! unsure.gif sad.gif Ezt nagyon sajnálom. Minden esetre,
Kedden is szurkolok ezerrel!!! smileeee.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Porcicca
2012. július 29. 20:30 #29
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
A Csernoviczki Éva nagyon ügyes volt ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Porcicca
2012. július 29. 20:58 #30
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
ELSŐ ARANY!!!

Szilágyi Áronnak!! hullam.gif

szerk.: nagy örömben kihagytam, hogy kardvívás egyéniben. rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: FruzShina., PulyPuly, gonzales7, pillecukor3, Johinna, Lady Suzy, Minimanó94, Vampiregirl1, An_d_a, Rowan, Törpemókus
2012. július 29. 21:02 #31
- törölt felhasználó -    
Idén nagyon ügyesek a magyarok biggrin.gifD Csak így tovább heart.gif Alázzuk le őket! ^^
2012. július 29. 22:03 #32
- törölt felhasználó -    
háá komolyan amikor a Szilágyi vívott elment az adás! sad.gif
a szomszédnál sem volt nem tudtuk hogy megnyerte e vagy sem!aztán megnézte a szomszéd neten! biggrin.gif és NYERT!!!
elég nagy vihar volt itt! w00t.gif
de végre van Arany érem is! meghajolo.gif
a Judós srácot háááá eléggé szívatták a döntőben maradjunk annyiba! sad.gif a Grúz csinálta azt az egy gáncsolást az elején utána végig passzív volt és még csak figyelmeztetést sem kapott! sad.gif
nem csodálom hogy csalódott a magyar srác! sad.gif de azért szerintem szép az az ezüst! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Boscorelli
2012. július 29. 22:08 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (PulyPuly @ 2012.07.29. 21:02)
Idén nagyon ügyesek a magyarok biggrin.gifD Csak így tovább  heart.gif Alázzuk le őket! ^^

Ez mondjuk túlzás,ami az úszást és a vizilabdát illeti,a korábbiakhoz képest csalódtam. rolleyes.gif
De én is örülök a szerzett érmeknek,ügyesek voltak.Remélem lesz még részünk további sikerekben. good.gif
2012. július 29. 22:23 #34
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2012.07.29. 22:08)
Ez mondjuk túlzás,ami az úszást és a vizilabdát illeti,a korábbiakhoz képest csalódtam. rolleyes.gif

Ebben a kettőben én is csalódtam, bár vízilabdában szinte éreztem, hogy elvérzünk a szerbek ellen/bár khmm spanyol bíró és számtalan orrbaverés a szerbek kezéből, ítélet meg nuku/, mindenesetre Kemény Dénesnek gyorsan kell találni valami megoldást, mert innentől már nem szabad meccset veszteni.

Szilágyi Áron előtt pedig meghajolok meghajolo.gif meghajolo.gif
Hihetetlenül büszke vagyok rá és gondolom minden egyes magyar, bevallom közvetlenül a győzelme után mosolyogtam és sírtam egyszerre. Csodaszépen kardozott, minden elismerésem smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: FlorEnciiA, Bessie, Porcicca, gonzales7, Törpemókus
2012. július 30. 11:53 #35
- törölt felhasználó -    
Minden elismerésem Szilágyi Áronnak, aki meghozta a magyar csapat első aranyérmét. meghajolo.gif Iszonyat ügyes volt, nem gondoltam volna hogy már a 3. nap olimpiai bajnok is lesz a magyar csapat közt.
Karakas Hedvig pedig továbbjutott. yahoo.gif (Utolsó pár másodperben sikerült neki...el se akartam hinni.. w00t.gif )
2 felhasználónak tetszik: vdorina96, LadyAlexa
2012. július 30. 20:36 #36
- törölt felhasználó -    
az mennyire szégyen már az Angolokra nézve hogy hibásan és más dallamokkal játszották le a Magyar himnuszt a Szilágyi érem átadásakor???
én élőben nem láttam az eredmény hirdetést csak másnap felvételről és először azt hittem rosszul hallok vagy a felvétellel van valami! rolleyes.gif de NEM! sad.gif
látom azért egy kisebb nemzetközi "botrány" lett belőle amit jogosnak érzek!
2 felhasználónak tetszik: Johinna, LadyAlexa
2012. július 30. 21:59 #37
- törölt felhasználó -    
háá sajnos az úszóink eddig nagyon leszerepelnek! sad.gif
nem vagyok otthon nagyon úszásban de azért ettől többet vártam tőlük legalább egy bronz érmet! smileeee.gif vagy döntős szereplést!
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. július 30. 23:21 #38
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.30. 21:59)
háá sajnos az úszóink eddig nagyon leszerepelnek! sad.gif 
nem vagyok otthon nagyon úszásban de azért ettől többet vártam tőlük legalább egy bronz érmet! smileeee.gif vagy döntős szereplést!

Teljesen jól érzed, mára sem ennyi járt volna ki, ebből sokkal több mindent lehetett volna kihozni.

Cseh Laci akárhogy is nézzük kőkeményen a világ élvonalába tartozik, és ha csak 2. helyen is, de ott volt minden világversenyen Phelps mögött, most pedig még döntőt sem produkált. Talán ő a legnagyobb csalódás eddig, bár Gyurtától is a tegnapi 4. hely /és nem kell szépíteni/ is elég gyenge, ma Katinka szépet úszott, meg is lepődtem, így még van miért reménykedni és szurkolni.

A mai napon még bosszús voltam a cselgáncs miatt, pláne amikor Hédi a román ellen játszott és bírói döntés szerint a román volt aktívabb, így ő jutott döntőbe. Szerintem baromira elnézték és most nem csak a magyar szemem "mondja" ezt, hanem ez szimplán nyilvánvaló volt. dry.gif
2012. július 31. 10:42 #39
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Johinna @ 2012.07.30. 23:21)
Teljesen jól érzed, mára sem ennyi járt volna ki, ebből sokkal több mindent lehetett volna kihozni...

Azért ez ilyen formában nem teljesen igaz.

A világ úszó élvonala évről-évre változik, ezért is mondják mindig, hogy kinek hányadik ideje van az éppen aktuális évben. Legalábbis Eurosporton így megy, M1 kommentátora katasztrofális szerintem.
Laciban szerintem nagyon benne volt az a 400 vegyes blama, mert az-az egyik erős száma (egyetlen hosszú pályás vb aranya épp ebből a számból van), és elég könnyen kiesett belőle, pedig, ha megússza ugyanazt, mint idén májusban, Debrecenben, akkor 2. helyen jutott volna be a döntőbe. Az már más kérdés, hogy ott már ugyanaz az idő csak az 5. helyre lett volna jó, de legalább ott lett volna, és ha ötödikként ér célba, úgy, hogy mindent megtett, akkor egész egyszerűen volt négy jobb úszó..
200 pillangón szinte esélye se volt, engem is meglepett a dolog, Bence leúszta Őt, egy ideig azt hittem, Phelps is kiesik majd, de Ő odalépett az utolsó 50-60m-en. Azt nem tudom, mennyire volt benne az elrontott vegyes, de talán az Ő szereplése tényleg kicsit meglepetés, negatív értelemben, gondolom Ő is mást várt magától, nem is lehet könnyű feldolgozni, 3 olimpiai ezüst után.

Gyurta Dani esetében nagyot tévedtél. Ha megnézed az eredményeit, akkor látszik, hogy neki az igazi erőssége, a 200 mell, nem a 100. Ennek ellenére negyedik lett, úgy, hogy ezen a távon, három úszásból háromszor(!) javította meg az országos csúcsot. Négy éve ugyanebben a számban 24. lett 1:01.31-el, most a döntőben negyedik igaz, 59.53-al. Ezt az teljesítményt semmiképp se tudom gyengének nevezni. beer.gif
De majd ma, a 200 mellen. wink.gif

A judo meg sajnos olyan, mint a vízi és kézilabda, mármint, hogy a bíróknak túl nagy beleszólásuk van. Az ilyen sportokat kevésbé szeretem. Nem tudom én se, hogy hozták ki a románt győztesnek, maximálisan passzív volt, volt, hogy a bíró felállította őket, ő még ücsörgött többször is, és igazította a haját. unsure.gif
Az elődöntőbe jutott még csak azzal a győzelmével, nem a döntőbe. wink.gif De mondjuk végül is ez mindegy is, lényeg, hogy sajnos a bírók döntöttek szegény Hédi sorsáról, ennél az éremfeldobásnak is több értelme van, ott még lehet a szerencse faktor, így meg, ha kifog ilyen bírókat, akkor ez van...

Tetszik eddig ez a londoni olimpia főleg, mert mi is jobban kezdtünk, mint Pekingben, és szerintem a végén is jobbak leszünk majd.
Egyedül a kínaiak, akik unszimpatikusak nekem, most is. Négy éve azt akarták elhitetni a világgal, hogy He Kexin és a többi kínai tornászlány betöltötte a 14-et, most meg jött egy kínai 15 éves lány, aki annyit úszik a 400m-es vegyes gyors szakaszán, mint Ryan Lochte? Én meg persze el is hiszem...
2012. július 31. 11:11 #40
Lisa2000
Lisa2000
visszatérő vendég
 
Státusz♡ stressed, depressed but boyband obsessed ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 1
Azonosító: 175495
Offline offline
Idézet (Mkb Veszprém @ 2012.07.26. 19:30)
Imádom az összes sportot énis biggrin.gif 
kézilabdát imádoom tongue.gif van kedvenc játékosod.??smileeee.gif


Van.

Kéziből Császár Gábor. heart.gif
És Vívásból Szilágyi Áron. heart.gif
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!