Starity

Olimpia 2012 - London

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 08. 11:56 #141
- törölt felhasználó -    
Azthiszem nem is csoda ha mindenki minket akar legyőzni,jövünk fel,és biztos vagyok benne hogy lesznek még itt érmek. biggrin.gif
2012. augusztus 08. 11:57 #142
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Ma, 12:00-kor kezdődik a Magyarország-Izland férfi kézilabdameccs, szurkoljunk! beer.gif Kicsit megkésve, de gratulálok Lőrincz Tamásnak az ezüsthöz, nagyon ügyes volt. Illetve a kajakos fiúknak is örülök, bár a portugálok majdnem megverték őket.
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. augusztus 08. 12:09 #143
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Juhuhúúúúúúúúú 2 arany egymás után, bravó fiúk-lányok pompom.gif
3 felhasználónak tetszik: Törpemókus, Black Hearth2, gonzales7
2012. augusztus 08. 12:45 #144
zsanata
zsanata
muse.
 
StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Offline offline
2 arany + vezetünk Izland ellen. pompom.gif
2012. augusztus 08. 13:26 #145
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
yess.gif Most jön a hosszabbítás. Még egy esélyt!
Rékai, te vagy a megmentőnk! thumbsup.gif
Ne már! Fej-fej mellett haladunk. reklamalo.gif Kapunk mi hideget, és meleget is egyaránt.
2012. augusztus 08. 14:08 #146
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Nyertüünk! Ez nagyon szoros volt. Sokat szenvedtek a fiúk. Két hosszabbítással is szembe kellett nézniük, de meglett, és csak ez számít. yahoo.gif taps.gif yu.gif
7 felhasználónak tetszik: Törpemókus, Black Hearth2, Johinna, zsanata, Bessie, Mon., VampireBella
2012. augusztus 08. 14:14 #147
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
IGEEN, hihetetlen mit játszottunk. Jelentem nincs hangom, de teljes mértékben megérte szétkiabálni ezt a meccset. Ez az pompom.gif yahoo.gif
7 felhasználónak tetszik: Bessie, zsanata, Bella99, Black Hearth2, gonzales7, TbRéku, VampireBella
2012. augusztus 08. 14:15 #148
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
anyám borogass! omg.gif Ezen a ffi kézilabda mérkőzésen legalább 5 évet öregedtem. Le a kalappal a fiúk előtt. hi.gif meghajolo.gif meghajolo.gif

by the way: hangom nekem sincs. rohog.gif Olyanokat ordítottam a meccs alatt. Második hosszabbítás alatt már szédültem is. rohog.gif De nyertünk. yahoo.gif hullam.gif
7 felhasználónak tetszik: Johinna, Bella99, Black Hearth2, gonzales7, TbRéku, Mon., VampireBella
2012. augusztus 08. 14:39 #149
- törölt felhasználó -    
Ilyen kiélezett eufórikus hangulatú kézilabdameccs után és persze ennyi magyar siker után és az ügyes magyar kajakos lányoknak és fiúknak, egy nagy kalappal a pólós fiúknak is! Nyerniük kell! Gratulálok mindenkinek.
Ez pedig magáért beszél! laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, Bessie, gonzales7, Johinna, Mon., VampireBella
2012. augusztus 08. 16:22 #150
Mkb Veszprém
Mkb Veszprém
Mrs.Lautner.♡
 
StátuszRIP Cory Monteith <3 <3 <3 <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.13.
Hozzászólás: 1015
Csatolások: 117
Azonosító: 122642
Offline offline
ma két arany biggrin.gif
és férfi kézi győzeleem <3 imádom őket^^ hajráá fiúk ! Mindent bele,simán dobogósok lehetünk !! <3
2012. augusztus 08. 16:29 #151
- törölt felhasználó -    
én a kajak páros futamnál már elkészültem az erőmmel! w00t.gif ohmy.gif biggrin.gif meghajolo.gif thumbsup.gif a lányoknál nem izgultam tudtam hogy az zsebben van ilyen összeállítással nem lehet őket megverni! meghajolo.gif és úgy is lett!
nnahh
de én nem gondoltam hogy micsoda Jedi erőket kell még mozgósítanom a kézilabda meccsre te jó ég!! w00t.gif én már komolyan lemondtam róluk amikor a végén kaptak egy hetest az Izlandiak és erre Fazekas ki védte és még gól is lett a végén! w00t.gif aztán a hosszabbítás ohh háááá az a pokol 20 perce volt komolyan!
én bevallom az olimpia előtt azt mondtam hogy minimum azt várom a srácoktól hogy Bronz meccset vívjanak háááá nagyon jó úton haladnak afelé! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2012. augusztus 08. 17:04 #152
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Tegnap nagyon sajnáltam Lőricz Tamást,amiért nem sikerült megnyerni az aranyat,látszott is a játékvezetőn,hogy ellenünk van.De én azt mondom mind három érem nagyon szépen csillog. smileeee.gif
Huu,és a női vízilabdázók.Nem hiszem el,hogy ez,hogy történhetett..ráadásul kemény bírót kaptunk,folyton ellenünk fújtak,hogy még véletlenül se legyen esélyünk a spanyolok ellen.De részben a lányok hibája is,valahogy most nem ment,ahogy kellett volna,mint Oroszország ellen.De most nem szabad összeropani,hisz még van esélyünk a bronzra.gyerünk csajok,ha már ezüstöt vagy aranyat nem sikerült szereznünk,akkor legalább bronzot sikerüljön. thumbsup.gif
Amit ma csináltak a kenusok.Fuu..elismerem,hogy vajda Attilának nem sikerült az,ami 4 évvel ezelőtt,de nagyon erős mezőny volt.És jó látni,hogy azért fel tud lábalni ebből a helyzetből is. wink.gif
A Rudolf&Roland duó nagyon jól vette az akadályokat,de rémüldöztem mikor láttam,hogy a portugálok mennyire örülnek,és tényleg csak egy kicsi volt köztük,de végül a fiúk megcsinálták. beer.gif
A lányoknak is köszönet jár,hisz 1992 óta nem volt ebbe a számba aranyunk.Nagy gratuláció,és ők is ugyan ránk hozták a frászt,de sikerült,és jó volt látni,hogy 4 magyar lány áll a dobogó legfelső fokán. smileeee.gif
A kézisek pedig valami őrületes meccset hoztak.De most tényleg bennem is elszállt minden remény a végén,hogy megnyerjék.És Fazekas csodálatosan kivédte,és ha nem lenne elég sikerült Lékainak kiharcolnia a döntetlent.Valószínűleg a rendes játékidőben az utolsó percekben mindenki letett a fiúkról.De biztos tudták,hogy most nem szabad csalódást okozni a magyaroknak.Ami azt illeti többet vártam az Izlandoktól,hisz 2008-ba ezüst érmesek voltak,most meg lás csodát kikaptak a B csoportnak a 4.helyezetjéről.És így bizonyossá vált,hogy mi aztán nagyon de nagyon nehéz csoportba kerültünk.
Hihetetlen volt,teljes extázisba voltam már a két hosszabbítás során,de még is nem adták föl a fiúk.És tényleg,ilyenkor azt mondják,hogy ilyenkor úgy is,aki 1.-nek jött ki az első csoportból az fog kijönni győztesnek.Hát ez nem így történt.És azokat az Izlandokat győztük le,akik mindenkit megvertek az A csoportba.A fiúk bebizonyították,hogy igen is helyük van a legjobb 4.között.És most látszik,hogy valójában egy nagyon erős kézilabdázók a magyarok,csak eddig nem indult be a szekér.
A vízilabdázóknak sok sikert kívánok!A női vízilabdázóknak és a férfi kézilabdázóknak már sikerült bekerülniük a legjobb 4.közé azaz,hogy akár érmet is hozzanak haza.És hát,amit az amerikaik ellen hajtottak végre..megmerem kockáztatni,hogyha ilyen játékot hozunk az olaszok ellen,akkor biztos sikerül legyőznünk őket.Végre kezd kibimbózni a kézisek és a vízilabdások hatalmas ereje,sajnos a női vízilabdázóink csak egy meccs erejéig tudtak,de reménykedjünk,hogy az ausztráloknál ismét kibimbóznak.Lényegébe ez a 3 csapat megmutatta,hogy nem véletlenül kerültek be a negyeddöntőbe,és remélem,hogy még ezt eltudom mondani úgy 5 óra múlva,hogy olyan fantasztikus csapataink vannak,hogy a legjobb 4.között vannak.Már persze ezt majd akkor kell mondani,ah megvan a végeredmény a vízilabdázóink körébe,de reménykedjünk,hogy elhangoztathatjuk ezt a mondatot.
2 felhasználónak tetszik: Bella99, VampireBella
2012. augusztus 08. 20:58 #153
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Szomorú befejezése ennek a napnak, kiestek vízilabdás fiaink. Nem is nagyon tudok mit mondani, a dán kézilabda vereség után, most még ez is szíven ütött. De lesz ez a csapat még a dobogó tetején, világklasszis játékosaink vannak, akik számtalanszor okoztak már nekünk örömet és azért, mert ez most nem jött össze, még rengetegszer fognak a csúcsra érni. Csalódott vagyok, pityeregtem is mind a kézi mind a vízilabda meccsen, máshogy képzeltem mindkettőt, de épp az előbb mondtam az egyik barátnőmnek, hogyha megroskadok de akkor is kiszurkolok nekik Rioban egy olimpiai győzelmet cool.gif
2 felhasználónak tetszik: VampireBella, Black Hearth2
2012. augusztus 08. 21:16 #154
- törölt felhasználó -    
én számítottam rá hogy esetleg ezen az Olimpián már elvéreznek a srácok!örökké nem nyerhetnek Olimpiát!
engem nem ért meglepetésként a vereségük!ezzel számolni lehetett sajnos! evvan!pardon.gif
2012. augusztus 08. 21:27 #155
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.08. 21:16)
én számítottam rá hogy esetleg ezen az Olimpián már elvéreznek a srácok!örökké nem nyerhetnek Olimpiát!
engem nem ért meglepetésként a vereségük!ezzel számolni lehetett sajnos! evvan!pardon.gif

Persze, egyszer minden sorozat megszakad, képtelenség mindet egymás után megnyerni, csak azért az embert bántja sad.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, VampireBella
2012. augusztus 08. 21:30 #156
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.08.08. 21:27)
csak azért az embert bántja sad.gif


persze nyilván! wink.gif sad.gif
2012. augusztus 08. 21:53 #157
- törölt felhasználó -    
Én is sajnáltam hogy így végződött dehát nem lehetünk örökké győztesek. Lesz még lehetőségünk éremszerzésre és a fiúk számára sem ez volt az utolsó alkalom a bizonyításra biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2012. augusztus 09. 00:40 #158
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Ez a nap egész jó volt hatalmas gratulációm a Kajak-Kenusoknak nagyon jó érzés volt egymás után kétszer hallani a himnuszt laugh.gif Attilát viszont nagyon sajnálom bár végül is a hatodik hely sem rossz unsure.gif a kézi meccs meg nagyon durva volt amikor a hosszabbítástért játszottak már biztos voltam benne hogy nem fog sikerülni még a tesóm is mondta hogy már csak a csoda segíthet és hát szerencsére megtörtént a csoda bár a hosszabbítást nem láttam mert pont akkor mentem el otthonról de mivel az egész város a meccsről beszélt ezért szerencsére tudtam tájékozódni és hát remélem bejutunk a döntőbe de ha nem is akkor is a harmadik vagy negyedik hely is egy bravúr lesz smileeee.gif a vízilabdásokat meg még jobban sajnálom mint Attilát tudom hogy nem nyerhetünk mindig de azért mégiscsak jól lett volna a dobogón látni őket viszont az egy kicsit vigasztal hogy az amerikaiak sem jutottak be a négybe blush.gif
2012. augusztus 09. 09:00 #159
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Hihetetlen volt a vízilabda meccs.Hát persze,hogy bennem is van keserűség a végeredmény végett. sad.gif
De a fiúkat nem szabad okolni,ők megtették a tőlük telhetőt.És ha még dobogóra nem is állhatnak,akkor legalább az 5.-6.helyet csípjék el,hisz akkor pontszerzők lesznek,ami ugyanolyan nagy teljesítmény,mint az érem.Most nem szabad elcsüggedni,hanem kitartani a fiúk mellet,hogy letudják győzni az Ausztrálokat,és az 5.-6.helyet elcsípjük.Most a fiúknak sem szabad szét roppannia,hisz még feltudnak férni a dicsőség táblára,amivel pontot szereznek,és az is dicsőség. beer.gif
Tartsunk ki mellettük!
2012. augusztus 09. 11:48 #160
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Gratulálok a mai teljesítményekhez, 1 arany, 2 ezüst smileeee.gif
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!