Starity

Selena: „A szabadság nagyon fontos nekem”

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 25. 20:07 #181
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Na most vagyok ott, hogy ha még valamit hallanom kell erről a csajról, meglátni a képét, vagy csak a nevét, akkor megőrülök. Pedig ez sajnos elkerülhetetlen. A francba vele! Ezért írtam múltkor, hogy egyszerűen abszurd, hogy azt írta a cikk, hogy Selena igyekszik óvni a magánéletét a médiától. Mivaan?! blink.gif Ha ez óvás, akkor nem tudom mi nem az. Ez a szabadságos kijelentés meg a klasszikus sablonos nyilatkozatok egyike, amiket nagyjából mindenki elsütött már. Valami olyasmi, mint az "Add önmagad!". Nagyon eredeti mondhatom. Ezenkívül egy kicsit furcsa nekem ezt egy olyan valakitől hallani, aki a média bábuja, akinek minden egyes mozdulata, nyilatkozata, klipje, zenéje MÁSOK ÁLTAL van megtervezve és meghatározva. Ha ez a szabadság, akkor én fogalomzavarban szenvedhetek (vagy ő).
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, Ronetta001, UnhappyMeals, _ToTo_
2011. július 25. 20:18 #182
- törölt felhasználó -    
Toxic hát már én ott járok
2011. július 25. 20:21 #183
Claudiia
Claudiia
directioner ♥
 
Státusz~elmúlik~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 371
Azonosító: 144535
Offline offline
ebbe most mi a hír -.-" nem értem :'P
2011. július 25. 21:12 #184
zavodni
zavodni
 
Státusz,,Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 0
Azonosító: 143361
Offline offline
Nekem ez jutott eszembe az első mondatnál:Őszintén ki megy el a koncertjére? A többiről meg nem nagyon szeretnék nyilatkozni. Justinka megvesz neki egyre több luxus cuccot, de azért a kapcsolatuk csakis szerelmi és nem üzleti érdekből jött létre. Amúgy meg Isten ments h ezek ketten együtt duettezzenek. Akkor ki figyelne Rebecca Black-re ?! Mert ők még nála is szarabbat hoznának össze
2011. július 25. 21:16 #185
Digi
Digi
 
StátuszA szerelem meg a testi vágy nem mindig járnak kéz a kézben. (Edward)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.01.
Hozzászólás: 518
Csatolások: 0
Azonosító: 148457
Offline offline
az utolsó kérdésre a válaszra én is ezt feleltem volna smileeee.gif <3
2011. július 25. 21:17 #186
Digi
Digi
 
StátuszA szerelem meg a testi vágy nem mindig járnak kéz a kézben. (Edward)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.01.
Hozzászólás: 518
Csatolások: 0
Azonosító: 148457
Offline offline
vannak itt olyanok akiket Selena nem érdekel és írják h ha még egy képet meglátni róla meg stb. de ha nem érdekel akkor minek olvasod el ha nem érdekel ne olvasd el ne vedd figyelembe ennyi
2011. július 25. 21:25 #187
Pocketfullofsunshine
Pocketfullofsunshine
visszatérő vendég
 
StátuszSomeone taught me to love everyone.Even my enemies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.15.
Hozzászólás: 245
Csatolások: 0
Azonosító: 153058
Offline offline
Azért vicces h ANNYIAN UTÁLJÁTOK mégis szinte minden cikket elolvastok róla.MINDET és mindenhova leírjátok ugyanazt.Persze lehet véleményt mondani de mindig ugyanazt???Ez az oldal amúgy is arról szól h mki írhat cikket a kedvencéről.Ti miért nem írtok??És akkor a Ti kedvencetek lenne a középpontban.És igen lehet Te jobban csinálnád amit ő de a lehetőség neki adatott meg.Ez az élet!
2011. július 25. 21:41 #188
- törölt felhasználó -    
ja,és amúgy meg nem ő tehet róla! nem ő írja a cikkeket saját magáról starityra..szóval nem tehet róla,hogy ennyi cikket írnak meg róla..erről ennyit..
2011. július 25. 21:54 #189
Melindalol
Melindalol
 
StátuszSzép volt fiúk ha már nem mehettünk aranyért akkor elhoztuk a bront.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 825
Csatolások: 0
Azonosító: 152743
Offline offline
hát én nem utálom és akik utálják Selenát hát már a kezdetektől fogva mondogattam a barátaimnak hogy nem kéne hogy ennyire foglalkoztassa a Jb rajongók akik ki nem állhatják
2011. július 25. 21:58 #190
Hencsó.h
Hencsó.h
 
Státusz세게 떨어질수록 더 높이 튕겨 올라간다.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 547
Csatolások: 34
Azonosító: 131907
Offline offline
misssha:
Lehet őt szeretni, és lehet őt nem szeretni.
Én mikor legelőször megismertem, nagyon utáltam. De miért? Mert a többiek is utálták, és abból indultak ki hogy elvette Nicket Mileytól. Mostmár az a véleményem róla, hogy ehez nem csak Selena kellett.

Igazából a Disney mindig is szupersztárt akart csinálni valakiből. A HSMmel kezdődött. utána Hannah Montana, utána Camp Rock. és igazából már senki sem maradt, miley turnézott, demi bent volt rehaben, jonasék is különváltak, és Selenával kezdett el törődni mindenki. Valaki így megszerette, valaki így megutálta.
Igazából ugyanaz van vele mint a Tokio Hotellel vagy Justinnal. Az elején az egész világ imádja, utána mikor kezd lejárt lemez lenni vagy csinál egy rossz pontot, az egész világ ellene fordul.
Az anti-selenások azzal jönnek hogy túl jókislány, nem tud énekelni, a fanok meg ennek az ellenkezőjét mondják.

Én az utóbbi időben kezdtem nem szeretni, de most mégis rájöttem, hogy nincs benne semmi utálnivaló. ti beszélitek rá magatokat is meg egymást is, hogy utáljátok. Végülis Selena mit csinál? Azt amit eddig. Színészkedik, énekel, jótékonykodik, ruhakollekciót csinál. Csak mostmár a média csak rá koncentrál (főleg mióta Justinnal jár) és ezért minden tette amit csinál, nagy hírnek számít. de erről nem ő tehet.

Az hogy jár Justinnal, az már tényleg a magánélete. senkinek nincs joga megítélni hogy kivel randizik, mert az csakis egyedül az ő dolga. ha akar, szakít vele, ha nem akkor vele marad. erről fölösleges irogálni hogy érdekkapcsolat vagy nem, mert erről csak vélemények és nem 100%-os tények vannak.

Szóval én azt mondom hogy nyissátok ki a szemeteket, és ne úgy nézzetek Selenára ahogyan a média bemutatja. Már ha annyira ismeritek az életét. Nem tudom ki látta a Girl Meets World videókat, de bárki aki olvas róla, látszik hogy nem szállt el magától, és egy rendes, botránymentes lány. Először én is azthittem hogy beképzelt, de aztán írt valaki hogy csak egy mondatot idézzek amiben dicséri magát. és rájöttem hogy nincs ilyen.. vagy ha valaki szerint van attól szívesen várom az idézést.

Szóval a tettei és a tulajdonságai miatt szerintem semmi okotok nincs rá, hogy utáljátok, mert nem csinál botrányokat (a rózsaszín lovakat is kivágta a klippből, hogy ne legyen baj) és teljesen ártalmatlan. Az hogy nektek unszimpatikus vagy nem tetszik a hangja, arról meg NEM Ő TEHET. ne nézzetek róla dolgokat. én pl. utálom a Twilightot és a sztárjait, és el sem olvasom a róluk szóló cikkeket, még akkorse mikor ilyen nagy felhajtás volt körülöttük. azért, mert nem érdekel mit csinálnak és mit nem.

szóval tényleg elgondolkodhatnátok hogy mi is az igazi oka amiért nem szeretitek, és azon is hogy az Selena vagy a média hibája.

teljesen eggytértek.. Végre valaki ugyan így gondolkodik.. smileeee.gif
2011. július 25. 22:00 #191
MycySmiley
MycySmiley
♥Dean Winchester♥
 
StátuszNézz az égre,a legszebb fényre,láss egy álmot,s harcolj érte.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.26.
Hozzászólás: 2390
Csatolások: 7014
Azonosító: 150055
Offline offline
Idézet (zavodni @ 2011.07.25. 21:12)
Nekem ez jutott eszembe az első mondatnál:Őszintén ki megy el a koncertjére? A többiről meg nem nagyon szeretnék nyilatkozni. Justinka megvesz neki egyre több luxus cuccot, de azért a kapcsolatuk csakis szerelmi és nem üzleti érdekből jött létre. Amúgy meg Isten ments h ezek ketten együtt duettezzenek. Akkor ki figyelne Rebecca Black-re ?! Mert ők még nála is szarabbat hoznának össze

Egyet értek
2011. július 25. 22:28 #192
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Selena: „A szabadság nagyon fontos nekem”

- A lovaknak is az ...
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, Ronetta001, UnhappyMeals, janet7
2011. július 25. 22:35 #193
Mr.ColeSprouse
Mr.ColeSprouse
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.19.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 155902
Offline offline
Hát nekem alapból tetszik a színészkedése,éneklése engem nem érdekel ti mit mondtok de én szeretem nézni,hallgatni.
Aki utálja meg törődjön bele hogy egy komplett idiota smileeee.gif
2011. július 25. 22:43 #194
minibogárka
minibogárka
Miss Pond
 
Státuszred hair... must be a weasley
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1018
Csatolások: 4
Azonosító: 139036
Offline offline
zavodni jól mondtad! biggrin.gifD
2011. július 25. 22:44 #195
Weronycaaa_69
Weronycaaa_69
 
StátuszDance is the hidden language of the soul..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.02.
Hozzászólás: 1214
Csatolások: 0
Azonosító: 130425
Offline offline
Idézet (misssha @ 2011.07.25. 18:45)
Lehet őt szeretni, és lehet őt nem szeretni.
Én mikor legelőször megismertem, nagyon utáltam. De miért? Mert a többiek is utálták, és abból indultak ki hogy elvette Nicket Mileytól. Mostmár az a véleményem róla, hogy ehez nem csak Selena kellett.

Igazából a Disney mindig is szupersztárt akart csinálni valakiből. A HSMmel kezdődött. utána Hannah Montana, utána Camp Rock. és igazából már senki sem maradt, miley turnézott, demi bent volt rehaben, jonasék is különváltak, és Selenával kezdett el törődni mindenki. Valaki így megszerette, valaki így megutálta.
Igazából ugyanaz van vele mint a Tokio Hotellel vagy Justinnal. Az elején az egész világ imádja, utána mikor kezd lejárt lemez lenni vagy csinál egy rossz pontot, az egész világ ellene fordul.
Az anti-selenások azzal jönnek hogy túl jókislány, nem tud énekelni, a fanok meg ennek az ellenkezőjét mondják.

Én az utóbbi időben kezdtem nem szeretni, de most mégis rájöttem, hogy nincs benne semmi utálnivaló. ti beszélitek rá magatokat is meg egymást is, hogy utáljátok. Végülis Selena mit csinál? Azt amit eddig. Színészkedik, énekel, jótékonykodik, ruhakollekciót csinál. Csak mostmár a média csak rá koncentrál (főleg mióta Justinnal jár) és ezért minden tette amit csinál, nagy hírnek számít. de erről nem ő tehet.

Az hogy jár Justinnal, az már tényleg a magánélete. senkinek nincs joga megítélni hogy kivel randizik, mert az csakis egyedül az ő dolga. ha akar, szakít vele, ha nem akkor vele marad. erről fölösleges irogálni hogy érdekkapcsolat vagy nem, mert erről csak vélemények és nem 100%-os tények vannak.

Szóval én azt mondom hogy nyissátok ki a szemeteket, és ne úgy nézzetek Selenára ahogyan a média bemutatja. Már ha annyira ismeritek az életét. Nem tudom ki látta a Girl Meets World videókat, de bárki aki olvas róla, látszik hogy nem szállt el magától, és egy rendes, botránymentes lány. Először én is azthittem hogy beképzelt, de aztán írt valaki hogy csak egy mondatot idézzek amiben dicséri magát. és rájöttem hogy nincs ilyen.. vagy ha valaki szerint van attól szívesen várom az idézést.

Szóval a tettei és a tulajdonságai miatt szerintem semmi okotok nincs rá, hogy utáljátok, mert nem csinál botrányokat (a rózsaszín lovakat is kivágta a klippből, hogy ne legyen baj) és teljesen ártalmatlan. Az hogy nektek unszimpatikus vagy nem tetszik a hangja, arról meg NEM Ő TEHET. ne nézzetek róla dolgokat. én pl. utálom a Twilightot és a sztárjait, és el sem olvasom a róluk szóló cikkeket, még akkorse mikor ilyen nagy felhajtás volt körülöttük. azért, mert nem érdekel mit csinálnak és mit nem.

szóval tényleg elgondolkodhatnátok hogy mi is az igazi oka amiért nem szeretitek, és azon is hogy az Selena vagy a média hibája.


meghajolo.gif meghajolo.gif Ezt meddig tartott megfogalmazni??? De most komolyan. Ha nem is vagyok egy nagy Selena fan,MINDENBEN egyetértek.. biggrin.gif thumbsup.gif
2011. július 25. 23:39 #196
Vampiregirl15
Vampiregirl15
 
Státusz♥♥♥ Beast - Yoseob ♥ MBLAQ - Thunder ♥ NU'EST - Ren ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 0
Azonosító: 133668
Offline offline
legyen mindig ilyen ... biggrin.gif én emiatt vagyon Selena Gomez fan biggrin.gif
2011. július 25. 23:41 #197
stelly28
stelly28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.18.
Hozzászólás: 963
Csatolások: 2
Azonosító: 139019
Offline offline
remélem nem justinnal házasodik őssze amugy jó neki.bár én nem lennék jusinnal
2011. július 25. 23:54 #198
bogarka_95
bogarka_95
§Dreams.for.an.insomniac§
 
StátuszMy thoughts are like stars I can't fathom into constellations
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.26.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 2
Azonosító: 94215
Offline offline
nem igazán értem,mit lehet Selenában utálni,mint ahogy az előttem szólok is leírták,tényleg nem tett semmi olyat ami miatt utálni kéne.én még mindig a rajongója vagyok,és örülök hogy nem szállt el magától.remélem ez igy is marad smileeee.gif
2011. július 26. 00:30 #199
petra408
petra408
új tag
 
StátuszEgyépként veletek mi van mostanában?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.20.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 147722
Offline offline
viszonylag normális ez az interjú
2011. július 26. 00:32 #200
- törölt felhasználó -    
ő a legnormálisabb disney sztár, ő tényleg példamutatóan viselkedik és nem szált el magától,nagyon szeretem a stílusát és a számait is, emellett pedig nagyon szép lány is..egyszerűen tökéletes!! smileeee.gif de most komolyan, mikor hallottunk róla botrányokat? ohmy.gif SOHA!! Hajrá Sel! ^^ <3
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok