Starity

Selena: „A szabadság nagyon fontos nekem”

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 25. 18:53 #161
Perlita
Perlita
Fänni™
 
StátuszKaulitz Zwillinge ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 483
Azonosító: 139171
Offline offline
audrey egyetértek. Amúgy ez a cikk szerintem totál üres és ez nem a cikkíró hibája, hanem csak úgy semmi érdekeset nem mond, azonkívül, hogy elmeséli nekünk, hogy a kedves barátja milyen luxus cikkekkel látja el őt, amit szerintem nem illik annyira mások orrára kötni. Különben neki miért kell válaszolni minden Bieber-es kérdésre? Mondhatna annyit, hogy ezt szeretném megtartani magamnak.
2011. július 25. 18:57 #162
r r reni
r r reni
visszatérő vendég
 
StátuszSummer ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.08.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 0
Azonosító: 142832
Offline offline
justin egyáltalán nem illik selenához
2011. július 25. 18:57 #163
r r reni
r r reni
visszatérő vendég
 
StátuszSummer ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.08.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 0
Azonosító: 142832
Offline offline
és megértem hogy a szabadság fontos egy szupersztár életében
2011. július 25. 18:59 #164
- törölt felhasználó -    
Idézet (misssha @ 2011.07.25. 18:45)
Lehet őt szeretni, és lehet őt nem szeretni.
Én mikor legelőször megismertem, nagyon utáltam. De miért? Mert a többiek is utálták, és abból indultak ki hogy elvette Nicket Mileytól. Mostmár az a véleményem róla, hogy ehez nem csak Selena kellett.

Igazából a Disney mindig is szupersztárt akart csinálni valakiből. A HSMmel kezdődött. utána Hannah Montana, utána Camp Rock. és igazából már senki sem maradt, miley turnézott, demi bent volt rehaben, jonasék is különváltak, és Selenával kezdett el törődni mindenki. Valaki így megszerette, valaki így megutálta.
Igazából ugyanaz van vele mint a Tokio Hotellel vagy Justinnal. Az elején az egész világ imádja, utána mikor kezd lejárt lemez lenni vagy csinál egy rossz pontot, az egész világ ellene fordul.
Az anti-selenások azzal jönnek hogy túl jókislány, nem tud énekelni, a fanok meg ennek az ellenkezőjét mondják.

Én az utóbbi időben kezdtem nem szeretni, de most mégis rájöttem, hogy nincs benne semmi utálnivaló. ti beszélitek rá magatokat is meg egymást is, hogy utáljátok. Végülis Selena mit csinál? Azt amit eddig. Színészkedik, énekel, jótékonykodik, ruhakollekciót csinál. Csak mostmár a média csak rá koncentrál (főleg mióta Justinnal jár) és ezért minden tette amit csinál, nagy hírnek számít. de erről nem ő tehet.

Az hogy jár Justinnal, az már tényleg a magánélete. senkinek nincs joga megítélni hogy kivel randizik, mert az csakis egyedül az ő dolga. ha akar, szakít vele, ha nem akkor vele marad. erről fölösleges irogálni hogy érdekkapcsolat vagy nem, mert erről csak vélemények és nem 100%-os tények vannak.

Szóval én azt mondom hogy nyissátok ki a szemeteket, és ne úgy nézzetek Selenára ahogyan a média bemutatja. Már ha annyira ismeritek az életét. Nem tudom ki látta a Girl Meets World videókat, de bárki aki olvas róla, látszik hogy nem szállt el magától, és egy rendes, botránymentes lány. Először én is azthittem hogy beképzelt, de aztán írt valaki hogy csak egy mondatot idézzek amiben dicséri magát. és rájöttem hogy nincs ilyen.. vagy ha valaki szerint van attól szívesen várom az idézést.

Szóval a tettei és a tulajdonságai miatt szerintem semmi okotok nincs rá, hogy utáljátok, mert nem csinál botrányokat (a rózsaszín lovakat is kivágta a klippből, hogy ne legyen baj) és teljesen ártalmatlan. Az hogy nektek unszimpatikus vagy nem tetszik a hangja, arról meg NEM Ő TEHET. ne nézzetek róla dolgokat. én pl. utálom a Twilightot és a sztárjait, és el sem olvasom a róluk szóló cikkeket, még akkorse mikor ilyen nagy felhajtás volt körülöttük. azért, mert nem érdekel mit csinálnak és mit nem.

szóval tényleg elgondolkodhatnátok hogy mi is az igazi oka amiért nem szeretitek, és azon is hogy az Selena vagy a média hibája.

Erre csak ennyit tudok mondani: Köszönöm biggrin.gif Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni:) Köszi!
2011. július 25. 18:59 #165
barli
barli
 
StátuszSUMMER!:) (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.09.
Hozzászólás: 616
Csatolások: 63
Azonosító: 142944
Offline offline
Egyetértek Dorina6! Egyébként misssha az is lehet hogy nem akar szakítani Justinnal ,csak nem biztos hogy az egész életét hozzá akarná kötni.De az utolsó hozzá szólásoddal teljesen egyetértek! smileeee.gif
2011. július 25. 19:00 #166
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.07.25. 18:47)
Minden harmadik nap? Mostanság lassan már inkább minden nap.
A szelena fanatikusoknak  meg csak annyit, hogy mindenkinek megvan a véleménye és ezt tiszteletben kellene tartani.

Igen de tudni kell viselkedni, és nem végig sérteni a másikat...
2011. július 25. 19:07 #167
MsOslyn.1
MsOslyn.1
új tag
 
Státusztake a deep breath..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 154177
Offline offline
a lényeg az,hogy olyan szánalmas a médiavilága (egy részről),hogy ilyen kis tinisztárocskáktól- akik azért híresek mert nem annyira rondák,van egy fajta hang színűk-amit még fellehet javítani,és belehet rakni olyan sorozatokba ahol minden 7-18 éves (egyfajta) típusú lánynak a példaképe lehet. igazából selena semmit nem tett le az asztalra-azzal,hogy a Disney.n szerepel,énekelget,divatfotózásokra jár-(erre sztem mindenk átlagos lány képes lenne) ez az ő nagy tehetsége. sajnos azt kell mondjam az én véleményem szerint ez a csaj egy 0! csak figyeljük meg még max van hátra 5 éve MAX! hála Justinnak aza 3év amit mondanék kicsit tovább húzódhat. aztán ennyi.. a lényeg,hogy gáz,hogy embereknek nincs jobb témájuk mint,hogy Selena mit gondol a szabadságról + egyéb baromságokról. de ezvan én örülök,hogy nekem nem az ilyenfajta "sztárok" a példaképeim. (bocs Selena fanok)
2011. július 25. 19:14 #168
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kriszti10 @ 2011.07.25. 19:00)
Igen de tudni kell viselkedni, és nem végig sérteni a másikat...

Na most én nem fogok beszállni ebbe a vitába csupán teszek egy megjegyzést:hol sértet téged végig?Attól hogy ő nem szereti Selenát szerintem a Selena fanokkal szemben az nem sértés.Csak le írta a véleményét.
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. július 25. 19:16 #169
- törölt felhasználó -    
Hát,én elmondom neked szellike,hogy nem vagy számomra egy kis csillag.És ha szabadságra vágysz,akkor csak vonulj vissza,mert szerintem úgy mindenkinek békésebb lenne az élete.És az hogy ilyen fiatalon legalábbis szerintem,majd egy házat akarsz akivel leélheted az életedet..mindenesetre sajnálni fogom a gyereket,de nem dzsásztint az biztos!És én nem hiszem el azt,hogy csak olcsó holmikat vesznek.Táska mi? dry.gif Jah,igen azt majdnem el is felejtettem,hogy jó drága házat vásárolj magadnak,TE megteheted ezt.
UI.:Ez az ÉN véleményem.
2011. július 25. 19:22 #170
barli
barli
 
StátuszSUMMER!:) (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.09.
Hozzászólás: 616
Csatolások: 63
Azonosító: 142944
Offline offline
Én igazából nagyon szeretem Selenát,de sajnos tényleg annyi jelentéktelen cikk van róla ,hogy csak na. Persze ,hogy a szabadság tényleg nagyon fontos, szerintem nagyon sok mindenkinek az ,számomra is. Ez a fórum téma már igazából nem is arról az interjúról szól amit Selenával készítettek ,hanem arról ,hogy a Selenafanok és az antiSelenafanok ,hogyan oltogatják egymást. Én nem szólok be egyik Selena gyülölőnek sem,mert ők is csak a véleményüket nyilvánítják ki, mint ahogy a Selena imádok és ,mint ahogy én is.
Egyébként meg kiváncsi lennék egy Selena-Justin duettre ,hogy hogy szól ,mert nem igazán tudom elképzelni. smileeee.gif
2011. július 25. 19:22 #171
- törölt felhasználó -    
Idézet (regimonster @ 2011.07.25. 13:53)
Istenem-.- mindennap 500 cikk szól erről a nőről mitől ekkora szám?-.-"""

Fogalmam sincs.És amúgy sem tudtunk meg semmi újat.Mindig amikor új "cikk"féleség van erről az irritáló izéről,mindig ugyanazokat hajtogatja "számomra fontos a szabadság" "dzsásztinka".Jaj komolyan,annyira utálom-- dry.gif dry.gif dry.gif
2011. július 25. 19:24 #172
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
misssha egyetértek, jó hogy mindezt leírtad, mert ráébredtem arra hogy miért nem szeretem mostanában Selenát. Mostanában minden róla szóló cikk arról szól hogy mit csinált legutóbb, a legtöbb jelentéktelen. Van hogy olyanról írnak ami nekem nem tetszik (az utóbbi időben a legtöbb Selenás cikk ilyen volt) és ezért elkezdtem nem szeretni, azt gondoltam róla hogy beképzelt, de most ráébredtem hogy nem az. Ő igazából egy nagyon kedves lány, de a média és a pletykák másmilyennek állítják be mint amilyen.
2011. július 25. 19:24 #173
- törölt felhasználó -    
És ezt minden egyes lapnak újra meg újra el kell mondani smileeee.gif Örülök, hogy ilyen jókedvében van, tényleg, de unom, hogy minden nap amikor feljövök ez vár. Nem kell elolvasnom tudom mit mond, nem azt kérem, hogy mondjon újjat, hanem azt, hogy inkább ne mondjon semmit pardon.gif
2011. július 25. 19:25 #174
Alejandra
Alejandra
új tag
 
StátuszKöszönöm az avatart :D P ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.23.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 139382
Offline offline
Ma nagyon sok érdekes cikk jelent meg, ahogy látom..
2011. július 25. 19:26 #175
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (misssha @ 2011.07.25. 18:45)
Lehet őt szeretni, és lehet őt nem szeretni.
Én mikor legelőször megismertem, nagyon utáltam. De miért? Mert a többiek is utálták, és abból indultak ki hogy elvette Nicket Mileytól. Mostmár az a véleményem róla, hogy ehez nem csak Selena kellett.

Igazából a Disney mindig is szupersztárt akart csinálni valakiből. A HSMmel kezdődött. utána Hannah Montana, utána Camp Rock. és igazából már senki sem maradt, miley turnézott, demi bent volt rehaben, jonasék is különváltak, és Selenával kezdett el törődni mindenki. Valaki így megszerette, valaki így megutálta.
Igazából ugyanaz van vele mint a Tokio Hotellel vagy Justinnal. Az elején az egész világ imádja, utána mikor kezd lejárt lemez lenni vagy csinál egy rossz pontot, az egész világ ellene fordul.
Az anti-selenások azzal jönnek hogy túl jókislány, nem tud énekelni, a fanok meg ennek az ellenkezőjét mondják.

Én az utóbbi időben kezdtem nem szeretni, de most mégis rájöttem, hogy nincs benne semmi utálnivaló. ti beszélitek rá magatokat is meg egymást is, hogy utáljátok. Végülis Selena mit csinál? Azt amit eddig. Színészkedik, énekel, jótékonykodik, ruhakollekciót csinál. Csak mostmár a média csak rá koncentrál (főleg mióta Justinnal jár) és ezért minden tette amit csinál, nagy hírnek számít. de erről nem ő tehet.

Az hogy jár Justinnal, az már tényleg a magánélete. senkinek nincs joga megítélni hogy kivel randizik, mert az csakis egyedül az ő dolga. ha akar, szakít vele, ha nem akkor vele marad. erről fölösleges irogálni hogy érdekkapcsolat vagy nem, mert erről csak vélemények és nem 100%-os tények vannak.

Szóval én azt mondom hogy nyissátok ki a szemeteket, és ne úgy nézzetek Selenára ahogyan a média bemutatja. Már ha annyira ismeritek az életét. Nem tudom ki látta a Girl Meets World videókat, de bárki aki olvas róla, látszik hogy nem szállt el magától, és egy rendes, botránymentes lány. Először én is azthittem hogy beképzelt, de aztán írt valaki hogy csak egy mondatot idézzek amiben dicséri magát. és rájöttem hogy nincs ilyen.. vagy ha valaki szerint van attól szívesen várom az idézést.

Szóval a tettei és a tulajdonságai miatt szerintem semmi okotok nincs rá, hogy utáljátok, mert nem csinál botrányokat (a rózsaszín lovakat is kivágta a klippből, hogy ne legyen baj) és teljesen ártalmatlan. Az hogy nektek unszimpatikus vagy nem tetszik a hangja, arról meg NEM Ő TEHET. ne nézzetek róla dolgokat. én pl. utálom a Twilightot és a sztárjait, és el sem olvasom a róluk szóló cikkeket, még akkorse mikor ilyen nagy felhajtás volt körülöttük. azért, mert nem érdekel mit csinálnak és mit nem.

szóval tényleg elgondolkodhatnátok hogy mi is az igazi oka amiért nem szeretitek, és azon is hogy az Selena vagy a média hibája.



Hogy miért utálom? Mer színészkedni és énekelni nem tud, mégis sztár. Tessék nézni sok LIVE felvételt.
Erről a médiás dologról meg csak annyit, hogy igen is tehet róla, hogy mindenütt ő megy, hiszen akkor meg minek nyilatkozik? Nem engedik? Kik? A kis Pussy Bieber "fiúja" ?Én nem azért utálom, mert azt mondják nekem, hanem mert ő is csak egy dizni sztár volt, aztán meg egy feljavított hangú senki lett.
A beképzeltségről meg annyit, hogy nem arról van szó, hogy nagy képű dolgokat mondani, hanem hogy úgy hangsúlyoz mindent, mintha ő már 20 éve a topon lenne..
Pedig hol lesz ő már 20 év múlva? Sehol, ezt elárulom neked. Ki megy a divatból, a többi felkapott tinisztárral együtt.. A helyükre pedig új tehetségtelen senkik kerülnek.. 110.gif
2 felhasználónak tetszik: Bogszics, Ronetta001
2011. július 25. 19:35 #176
Robsten
Robsten
visszatérő vendég
 
StátuszI'm the biggest Twilight Saga fan in the world! So, I say: Twilight Saga 4ever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.15.
Hozzászólás: 378
Csatolások: 42
Azonosító: 127169
Offline offline
olyan normális szempontjai vannak Sel-nek, ilyen az átlag embereknek nincs, nemhogy a sztároknak. (kivéve Robert Pattinson és Kristen Stewart, ők is rendesek)
2011. július 25. 19:41 #177
FanTom46
FanTom46
új tag
 
StátuszHolnap megyek Franciaországba, így ne keressetek 2 hétig.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.06.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 148787
Offline offline
UnhappyMeals egyetértek.
2011. július 25. 19:45 #178
Lena03
Lena03
új tag
 
StátuszTe vagy a nap. Az én személyes napom. Te oszlattad el a felhőket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.18.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 155734
Offline offline
robsten egyetértek
2011. július 25. 20:01 #179
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Ha Selena így folytatja meg fogom gyűlölni, pedig imádom. dry.gif
2011. július 25. 20:03 #180
- törölt felhasználó -    
Jól beszélsz selena! biggrin.gif (csak ne házasodj össze justinnal!! lécciii!!)
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok