Starity

Il Divo

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 29. 14:53 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mivel felfedeztem, hogy fent van a 4-es már a Starityn, de Il Divo téma nincsen, ezért gondoltam, hogy a crossover rajongók számára nyitok egy topikot. smileeee.gif

Kinek melyik fiú a kedvence? Nekem sokáig Seb volt, de aztán egyik pillanatról a másikra azon kaptam magam, hogy Carlos a No.1 számomra. És ez még mindig így van. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, MadHatter
2011. július 31. 12:29 #2
- törölt felhasználó -    
Hihetetlen, hogy mennyire szerettem őket, az első olyan album az övék volt, amiért bejártam egész Budapestet. laugh.gif

Nekem Sébastien az abszolút kedvenc, bár egy időben David volt a favoritom. Carlos amúgy most nem szólóban nyomul?

Hallottál esetleg valami újdonságot róluk? Én nagyon várok egy új lemezre, de nem tudom, mennyi rá az esély... mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 31. 20:07 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Liza89 @ 2011.07.31. 12:29)
Hihetetlen, hogy mennyire szerettem őket, az első olyan album az övék volt, amiért bejártam egész Budapestet. laugh.gif 
Nekem Sébastien az abszolút kedvenc, bár egy időben David volt a favoritom. Carlos amúgy most nem szólóban nyomul?
Hallottál esetleg valami újdonságot róluk? Én nagyon várok egy új lemezre, de nem tudom, mennyi rá az esély... mellow.gif


smileeee.gif És a koncertjükön voltál? Egy barátnőm igen és mindent elmesélt, én pedig piszok irigy voltam. smileeee.gif
Nem tudom, bevallom őszintén, hogy ennyire nem vagyok képben róluk. unsure.gif mellow.gif Hallottam én is valami olyasmit, hogy Carlos szólózik, de sokat nem tudok erről. sad.gif De jó, hogy mondod, utánanézek mindjárt. Én leragadtam csak az Il Divonál... rolleyes.gif smileeee.gif
Egyébként feltűnt, hogy Seb és Urs a két legnépszerűbb a négyesből. Carlost szeretik a legkevesebben. Úgy értem, hogy nagyon kevesen vannak, akiknek ő az abszolút favorit. Nem tudom, én szerelmes vagyok a hangjába... Nem ő a legjóképűbb, az tény, de a hangja... wub.gif blush.gif
2011. augusztus 01. 11:38 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.31. 20:07)
smileeee.gif És a koncertjükön voltál? Egy barátnőm igen és mindent elmesélt, én pedig piszok irigy voltam. smileeee.gif
Nem tudom, bevallom őszintén, hogy ennyire nem vagyok képben róluk. unsure.gif mellow.gif Hallottam én is valami olyasmit, hogy Carlos szólózik, de sokat nem tudok erről. sad.gif De jó, hogy mondod, utánanézek mindjárt. Én leragadtam csak az Il Divonál... rolleyes.gif  smileeee.gif
Egyébként feltűnt, hogy Seb és Urs a két legnépszerűbb a négyesből. Carlost szeretik a legkevesebben. Úgy értem, hogy nagyon kevesen vannak, akiknek ő az abszolút favorit. Nem tudom, én szerelmes vagyok a hangjába... Nem ő a legjóképűbb, az tény, de a hangja... wub.gif  blush.gif

Mázlista a barátnőd! Sajnos én sem voltam, pedig a kedvem meg lett volna, de elég drága volt a jegy a koncertre... mellow.gif

Én szentül hittem, hogy David a leginkább kedvelt a nők körében. laugh.gif Külső alapján megértem, de ha a hangot veszem alapul, akkor nálam a sorrend: Seb - Carlos - David - Urs, az meg csak plusz, hogy mind a négyen elég jóképűek. laugh.gif

Mostanában amúgy nem is nagyon koncerteznek, vagy legalábbis nem annyit, mind annak idején, nem? Pedig, ha most jönnének Budapestre, dolgozó nőként már nem lenne olyan akadály, amit meggátolhatna, hogy ott legyek a koncertjükön. rohog.gif

Kedvenc dalod van tőlük?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. augusztus 03. 19:30 #5
- törölt felhasználó -    
Most olvastam a hivatalos oldalukon:

"Carlos, Sebastien, David és Urs jelenleg vadonatúj stúdióalbumon dolgoznak, mely 2011 év végén kezdheti meghódítani a világot..."

Nagyon helyes! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. december 05. 11:21 #6
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Liza89 @ 2011.08.03. 19:30)
Most olvastam a hivatalos oldalukon:
"Carlos, Sebastien, David és Urs jelenleg vadonatúj stúdióalbumon dolgoznak, mely 2011 év végén kezdheti meghódítani a világot..."
Nagyon helyes! beer.gif

Hallottad már a Wicked game-t? Mi a véleményed? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: MultiBella666
2011. december 05. 12:07 #7
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Csak szólok, h kedvenceitek adatlapja nincs szerkesztve már több, mint egy éve.
Nem tudom, néztétek-e, de gondoltam szólok, hátha igényt tartanátok rá! Írjatok a szerkinek, h kellenek-e neki a lapok, vagy írjatok ToTo topicjába!

A témához hozzászólva... szégyen, h tehetségek hátul kullognak -.-' Egyébként helyes pasik smileeee.gif
2011. december 07. 18:29 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.12.05. 11:21)
Hallottad már a Wicked game-t? Mi a véleményed? smileeee.gif

Pont most hallgatom, mert szégyen szemre ki is ment a fejemből, hogy mostanában jelent meg a lemez.

Valahogy nem vagyok elájulva tőle. A legtöbb dal tetszik, de ennyi, nem érzem, hogy olyan kiemelkedő album lenne. Igazság szerint nekem az első lemezük az etalon, és azt nem sikerült még felülmúlniuk. Habár a második azért elég közel kúszott hozzá (nem véletlen, hogy az első két cd van meg eredetiben), de az első marad az örök igazi. smileeee.gif

Neked mi a véleményed?
2011. december 08. 09:37 #9
MultiBella666
MultiBella666
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.07.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 164916
Offline offline
Imádom Davidet!!Nekem Ő a nyagy kedvenc,de nincs semmi bajom Sibastiannal sem!!AAhh..IMÁDOM őket!!Asszem az övék volt az első CD,amit sulikezdésnél meghallottam!! biggrin.gif thumbsup.gif
2011. december 09. 19:40 #10
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Liza89 @ 2011.12.07. 18:29)
Pont most hallgatom, mert szégyen szemre ki is ment a fejemből, hogy mostanában jelent meg a lemez.
Valahogy nem vagyok elájulva tőle. A legtöbb dal tetszik, de ennyi, nem érzem, hogy olyan kiemelkedő album lenne. Igazság szerint nekem az első lemezük az etalon, és azt nem sikerült még felülmúlniuk. Habár a második azért elég közel kúszott hozzá (nem véletlen, hogy az első két cd van meg eredetiben), de az első marad az örök igazi. smileeee.gif
Neked mi a véleményed?

Azt kell mondjam, osztom a véleményedet. 1-1 dalt leszámítva nem nagy durranás, sajnos. mellow.gif Összességében persze jó, profi munka, a srácok ilyen szempontból nem okoztak csalódást, de nekem sem ez lesz a kedvenc lemezem. Azt viszont bevallom, hogy amikor Carlos énekel, abba beleborzongok. Jó értelemben... blush.gif Szinte simogat a hangja, egyszerűen imádom. wub.gif
Egyébként csak nekem tűnt nagyon rövidnek a lemez, vagy másnak is..? Úgy értem, hogy olyan érzésem volt, mintha pillanatok alatt lepörgött volna az a 10 szám... rolleyes.gif Nem tudom, hogy ez most jó-e vagy sem..? laugh.gif
2011. december 26. 19:22 #11
- törölt felhasználó -    
Valóban nagyon kevés ez a tíz dal, de ha megfigyeled, manapság abszolút az a jellemző, hogy az előadók 10, maximum 11 dalt tartalmazó korongokat dobnak piacra, aztán ituneson, meg egyéb módokon kaphatnak a rajongók egy-két bónusz számot. Jó esetben. smileeee.gif

Nálam abszolút Sébastien az első hangilag, őt szorosan követi Carlos, és Urs meg David vannak együtt a végén. Valamiért az első kettőnél érzem azt, hogy nem csak szép és kiváló a hangjuk, de van benne valami több, mintha az énekükkel be tudnának kúszni az ember bőre alá.

Szenteste leadták az m1-en a barcelonai koncertjüket (amiből dvd-t is kiadtak), annyira tetszett! És az is, ahogy a dalok éneklése közepette lehajoltak a rajongókhoz, kezet fogtak velük, a végén dedikáltak... Annyira jó látni, hogy így figyelnek az őket kedvelőkre. meghajolo.gif

Remélem szép és békés karácsonyod volt (van) és előre is Boldog Új Évet! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. december 26. 21:10 #12
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Liza89 @ 2011.12.26. 19:22)
Valóban nagyon kevés ez a tíz dal, de ha megfigyeled, manapság abszolút az a jellemző, hogy az előadók 10, maximum 11 dalt tartalmazó korongokat dobnak piacra, aztán ituneson, meg egyéb módokon kaphatnak a rajongók egy-két bónusz számot. Jó esetben. smileeee.gif
Nálam abszolút Sébastien az első hangilag, őt szorosan követi Carlos, és Urs meg David vannak együtt a végén. Valamiért az első kettőnél érzem azt, hogy nem csak szép és kiváló a hangjuk, de van benne valami több, mintha az énekükkel be tudnának kúszni az ember bőre alá.
Szenteste leadták az m1-en a barcelonai koncertjüket (amiből dvd-t is kiadtak), annyira tetszett! És az is, ahogy a dalok éneklése közepette lehajoltak a rajongókhoz, kezet fogtak velük, a végén dedikáltak... Annyira jó látni, hogy így figyelnek az őket kedvelőkre. meghajolo.gif
Remélem szép és békés karácsonyod volt (van) és előre is Boldog Új Évet! beer.gif

Igen, sajnos nagyon kevés dalt adnak ki általában egy-egy albumon az utóbbi időben. mellow.gif Bevallom őszintén, hogy én inkább várnék arra a lemezre még fél, egy, másfél, esetleg két évet is, ha a végeredmény olyan. És ne szúrják ki a szemem 10 számmal. biggrin.gif
Igen, hozzám is közel áll Sébastien. A csapat indulásakor ő volt az első számú kedvencem. Aztán jött egy helycsere. Nem tudom megmagyarázni, hogy mi tetszik ennyire Carlosban... Oké, a hangja, nyilván, de a pasas ezenkívül még olyan kis "huncut", végtelenül szimpatikus. smileeee.gif Tulajdonképpen mind a négy srácot nagyon szeretem, de Carlostól libabőrös leszek azonnal, és ha ránézek, akkor is. Főleg, mikor kinéz a csajokra meg odaszól nekik... Hát nem semmi a pali... rohog.gif wub2.gif
Tényleg leadta az m1 a koncertet? Én annyira nem nézek tévét, hogy teljesen elkerülte a figyelmemet. mellow.gif De az a vicces, hogy ennek ellenére mit néztem és hallgattam 24-én fadíszítés közben? Igen, a barcelonai koncertet. laugh.gif Még novemberben Londonban beszereztem a CD+DVD kombót és így megvan eredetiben a koncert... rolleyes.gif Nagyon jó szerintem is, tulajdonképpen egész nap el tudnám nézni/hallgatni. De nem csak ezt, hanem az eddigi koncertjeiket is. Ráadásul nemrég tettem egy felfedezést, hogy idén is megjelent egy koncert DVD, ráadásul londoni... Hát azt (is) muszáj lesz beszereznem. biggrin.gif

Köszönöm, én is nagyon kellemes Karácsonyt és boldog új évet kívánok neked! smileeee.gif
2012. április 17. 11:03 #13
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Cikkmegjelenés várható velük kapcsolatban itt a portálon. biggrin.gif
2012. április 18. 19:06 #14
- törölt felhasználó -    
Olyan jó, hogy jönnek újra Magyarországra! thumbsup.gif

Ma rákérdeztem a marketingesünknél, hogy van-e kilátás rá, hogy erre a koncertre is kapjon a kiadónk jegyeket, és mondta, hogy szerinte nagyon valószínű, mert amikor először jártak itt anno, akkor is kaptunk belépőket. Úgyhogy nagyon reménykedem, habár alapból el akarok rá menni, de azért nem mindegy, hogy több tízezerért veszed meg a jegyet vagy ingyen kapod azt meg. rohog.gif

Gondoltam egyébként rád, hogy ha küldenek nekünk jegyeket, akkor szívesen hívtalak volna, de látom írtad, hogy nem jó a koncert időpontja. De ha netán felszabadulna, akkor szólj, mert mégiscsak jó lenne egy másik "fannal" végigámuldozni az estét. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. június 12. 11:46 #15
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Láttuk a tegnapi (egyébként gázos) Fókuszos riportot..? smileeee.gif Aranyosak voltak a srácok (főleg Carlito heart.gif ), de nem értem az RTL-t, hogy ilyen sefüle-sefarka kisfilmeket minek forgatnak le?! Ezért totál felesleges volt kiutazniuk Bécsbe... Szerintem. unsure.gif
2012. szeptember 13. 08:03 #16
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Láttuk a tegnapi Fókuszt? Carlos tényleg agglegény lenne?! blink.gif Ez nekem új... think.gif
2012. szeptember 22. 14:31 #17
- törölt felhasználó -    
A koncerten azt mondta (ha jól értettem, mert az angolom nem a legjobb), hogy agglegény, de van mellette egy különleges személy smileeee.gif

Ott voltam a koncerten csütörtökön és F E L E J T H E T E T L E N élményben volt részem. Mindenképpen mentem volna, de végül a cégem által kaptam két jegyet, ráadásul szuper helyre, a lelátó közepére és közel a színpadhoz. Hihetetlenül ideges voltam, aztán amikor az aréna előtti tömeget megláttam a koncert előtt, csak még inkább az lettem. Kis késéssel kezdtek a fiúk, szerintem olyan 20:10 volt, hogy bevonultak és énekelni kezdtek és tényleg nincs az a szó, amivel jellemezni tudnám, hogy mit jelentett élőben látni és hallani őket. Külön örültem, hogy az első lemezükről is több dalt énekeltek, mert nekem az a személyes kedvencem. Plusz szinte végig spanyolul daloltak, ami az én kicsi szívemnek megint csak egy külön kis ajándék volt.

Az viszont elképesztő volt, hogy a fiúk az "utolsó" dal eléneklése után ugye lementek a színpadról, de józan ésszel gondolkodva lehetett tudni, hogy lesz még egy tényleg utolsó szám, mert nem búcsúztak el a közönségtől, amit azért az előadók meg szoktak tenni. Szóval nagyon sokan fogták magukat és elmentek, holott talán a legszebb dal, a Time to say goodbye hangzott el a koncert lezárásaként, megríkatva szerintem nagyon sokunkat. meghajolo.gif

Sok képet csináltam (meg jó pár dalt videóra is felvettem), de sajnos nem lettek tökéletes minőségűek. De az emlék értéke megvan, és más nem számít. wink.gif

A fiúk
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 25. 19:36 #18
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Liza89 @ 2012.09.22. 14:31)
A koncerten azt mondta (ha jól értettem, mert az angolom nem a legjobb), hogy agglegény, de van mellette egy különleges személy smileeee.gif
Ott voltam a koncerten csütörtökön és F E L E J T H E T E T L E N élményben volt részem. Mindenképpen mentem volna, de végül a cégem által kaptam két jegyet, ráadásul szuper helyre, a lelátó közepére és közel a színpadhoz. Hihetetlenül ideges voltam, aztán amikor az aréna előtti tömeget megláttam a koncert előtt, csak még inkább az lettem. Kis késéssel kezdtek a fiúk, szerintem olyan 20:10 volt, hogy bevonultak és énekelni kezdtek és tényleg nincs az a szó, amivel jellemezni tudnám, hogy mit jelentett élőben látni és hallani őket. Külön örültem, hogy az első lemezükről is több dalt énekeltek, mert nekem az a személyes kedvencem. Plusz szinte végig spanyolul daloltak, ami az én kicsi szívemnek megint csak egy külön kis ajándék volt.
Az viszont elképesztő volt, hogy a fiúk az "utolsó" dal eléneklése után ugye lementek a színpadról, de józan ésszel gondolkodva lehetett tudni, hogy lesz még egy tényleg utolsó szám, mert nem búcsúztak el a közönségtől, amit azért az előadók meg szoktak tenni. Szóval nagyon sokan fogták magukat és elmentek, holott talán a legszebb dal, a Time to say goodbye hangzott el a koncert lezárásaként, megríkatva szerintem nagyon sokunkat. meghajolo.gif 
Sok képet csináltam (meg jó pár dalt videóra is felvettem), de sajnos nem lettek tökéletes minőségűek. De az emlék értéke megvan, és más nem számít. wink.gif 
A fiúk

Jaj, biztosan fantasztikus lehetett! Aznap este lélekben én is ott voltam, de örülök, hogy jól sikerült az este! smileeee.gif
Hallottam olyat, hogy az M1 vagy a Duna..? felvételt készített a koncertről. Lehet, hogy leadják majd..? Bár úgy lenne! smileeee.gif
Illetve azt is hallottam, hogy állítólag Urs és Seb itt-ott kicsit hamiskás volt - gyanúsan betegség, illetve terheltség miatt. Nem mintha ez baj lenne, sőt, ők is emberek, ettől csak még emberibb lehetett a koncert... blush.gif
Igaz, hogy a koncert tele volt külföldiekkel? ohmy.gif Azt is hallottam, hogy akik meg magyarok voltak, azok közül sok volt a sznob, aki többet költött a ruhájára, mint a jegyekre. blink.gif Meg hogy csomóan azt sem tudták, hová jöttek, mi ez az egész, kik a fiúk. Csak mert "nívós", hát beültek rá. 110.gif Eszem megáll... Az ilyenek minek mennek akkor oda?! mellow.gif Ki nem állhatom az ilyen sznob népséget! reklamalo.gif

Na de visszatérve: nagyon-nagyon-nagyon jó lehetett, hogy ilyen közel tudtál kerülni a színpadhoz... És Carlos... Ó... Akkor ezek szerint nem unatkozik. rohog.gif Nagyon helyes... Én aznap egyébként a barcelonai koncertjüket néztem meg DVD-n. Ha már nem lehetek ott élőben, legalább... blush.gif
2012. szeptember 26. 13:26 #19
- törölt felhasználó -    
Nagyon!! Hoztam is egy kis bonbont a PR-es kolleginának, hogy megköszönjem, amiért ilyen szuper jegyeket szerzett nekünk. smileeee.gif

Megmondom neked őszintén, én egy hamis hangot nem hallottam a koncert alatt a fiúktól. Lehet az elfogultságom miatt a fülem már ki is szűri ezeket... laugh.gif, de nem vettem észre semmi hamisságot. Ami feltűnt, hogy Seb mintha picit kevesebbet énekelt volna, lehet nála tényleg közrejátszott valami betegség. Viszont nagyon aranyos volt, mikor ő beszélt, imádom azt a pasit!

Nem tudom, kitől szerezted az infókat, de abszolút megállják a helyüket! biggrin.gif Egyrészt tényleg baromi sok külföldi volt, kapásból a színpad előtti első sor csak kínai (vagy japán?) lányokból és nőkből állt. De mellettünk is - szerintem - szlovákok ültek, bár ők beszéltek magyarul is, úgyhogy megtévesztő volt.

Én féltem is attól, hogy milyen ruhában menjek, nem akartam se alul-, se túlöltözni, de volt ám mindkét kategóriából. Sokan jöttek öltönyben, ilyen kisestélyi-szerű ruhában, amit megmondom őszintén, picit soknak tartottam. Nyilván ez egy elegáns koncert, de nem gondolom, hogy több tízezres puccparádéba kéne vágnia magát az embernek miatta. Mondjuk ízlések és pofonok, mindenki máshogy gondolkodik.

De amin nagyon ki voltam bukva, az a mögöttünk ülő sor, kicsit ez a fentebb említett, sznob típus, és NEM VOLT EGY OLYAN DAL SEM, AMI UTÁN TAPSOLTAK VOLNA! Most komolyan, nem pofátlanság ez? Az unokanővérem mellett ülő pár meg a másik fele, volt egy húsz perces szünet a koncert közben, na ők a második felére már vissza sem jöttek... Ők vesztettek.

Voltak kamerák a küzdőtéren felállított helyek mögött, gondolom a két, színpad mellett kihelyezett kivetítő miatt, de lehetséges, hogy valamelyik csatornának lett rögzítve a felvétel.

Az az igazság, hogy bárki bármit mond, szerintem rossz szóval nem lehet illetni a koncertet. A fiúk beleadtak apait-anyait, jópofák voltak a dalok közötti kis interaktív részek, Carlos meg folyamatosan dicsérte a magyar lányokat. biggrin.gif Neki egyébként az utolsó számok egyike után feldobtak egy spanyol zászlót, az nagyon tetszett. laugh.gif

Ami pedig még nagyon tetszett, hogy iszonyatosan sokszínű volt a közönség, gyerekektől nagyszülőkig, nők és férfiak egyaránt, és ez tényleg azt tükrözi, hogy az igényes zene igenis meg tudja fogni az embereket és tudjuk azt értékelni. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok