Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 03. 10:55 #1
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Ez a topic azoknak készült, akik nem szeretik a Disneyt (v utálják), és egyetértenek abban, h Walt Disney volt az egyetlen Disney!
Ide tölthettek képeket, beszélhettek más anti-disneysekkel bármiről!
Fejezzétek ki nem tetszéseteket

U.i: szépen kérem a Disney-rajongókat, h ide ne írkáljanak! Ha nem szereted azt a Disneyt, ami most van, nyomj egy tetsziket (semmi esetre sem likeot) erre az üzenetre ;D
164 felhasználónak tetszik: a7xforever, AmyVie, fashionbébíí, hana001, DisneyFans, kriszti03, anna21, fanni9708, BaByGaGa, Fanni00, Catherine, Alex 1992, Dancsyy97, Holly Keller, chrisBrown14, amy92, regimonster, starxxx, Lottííí, Em31, kateblock, keiiko, adry1415, Kelly, Charmed and Dangerous, Ronetta001, coke., dóóra, Alexiss, zsófi1997, twilightgirl0910, kriszti145, Clairy, Adri98, An_d_a, Zsife, Daniela3, itsQuinn, adommyfandenagyon, Selena22, cukorbogyo, littlecarter, Victorie, Cierdurus, Maggie, Empress, Sellycica, ciccmicc44, MycySmiley, goldman, Sugarbabes, Perlita, Nashine, olsenfan.., Lorita001, LittleVampire, Wieber., janet7, UnhappyMeals, BunnyGirl, rolllllleee, Peace_Devil boy, fanni1998, PetSal, LULUPeas, Lucy-chan, Heetella, Rap4ever8, June15, nklaudia98, patrícia4, Mendys, prézli, Szancsu, Johinna, Mia, DreamerGirl, Zsaniii, xilence, Nana_77, zavodni, Kiyla, Cascadaa, nothingcanstopme, vampiregomez, VastagTamásfan, Porcicca, LadyReka, NikiBlack, rebecca, sparksfly, anonymka, CandUs, Christinna, Rihannna, Paparazzy, Genevieve, Rékakroki72, Hollywood^^, xoxo XD XP xoxo, Kramisha, Kiraac, Marietta96, RockAngel, Sanoma, Riri,Avrilfan, Angua, PeaceLove, KathPierce., Loca77, xChristine, Evi99, Zsuviii, rheuska, Devil93, itsLena, minamartin, Lukrecia98, Cayla, zoeyway91, Lilla10, Sherlyn., Saranghae17, melasz12, csillámpor, Piros0817, Long Fart, emily7, bibicsibi, Punka, Lady Suzy, _ToTo_, cukorka55, Avril Lavigne 2000, dave095, szabinaa98c, leskukrisztina, bloody girl, Vera13, dreamscometrue, Sally Sparrow, Marlita, kurrek, Alice-Crispy, Weniii, Anna_Toth, Noirette, Rossio, Lakreen., Black Hearth2, Musegirl, NorPatch, Kyra99, Enaa, Feilla, MadHatter, zsanata, Snowkiss, MissLili, Luckie, Lisa2000, Beby99, Andro, Darkness
2011. augusztus 03. 10:56 #2
- törölt felhasználó -    
a7xforever! Köszönöm biggrin.gif Látom, Te is szereted az A7x-et biggrin.gif Szuper ;D
2 felhasználónak tetszik: a7xforever, megeszekvalakit
2011. augusztus 03. 11:49 #3
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Hú,drága, itt menni fog a hajtépés, de igazad van! biggrin.gif
Selena Gomez és társai nem egyenlő Disney=Walt Disney biggrin.gif
33 felhasználónak tetszik: Thora_90, thunderbird, kriszti03, anna21, BaByGaGa, Catherine, Charmed and Dangerous, Ronetta001, dóóra, An_d_a, cukorbogyo, Victorie, Cierdurus, Sugarbabes, Nashine, olsenfan.., Lorita001, UnhappyMeals, fanni1998, DreamerGirl, Zsaniii, VastagTamásfan, Rihannna, Angua, KathPierce., PeaceLove, Twilight6, Piros0817, bibicsibi, melasz12, Black Hearth2, Enaa, Snowkiss
2011. augusztus 03. 11:55 #4
- törölt felhasználó -    
Már jelezték a topicot törlésre, de joe_r azt mondta, h ha nem lesz nagy vitázás, és mindenki normális tud maradni, nem törlik.
Egyébként pont a felesleges hiszti elkerülése miatt kértem az ÖSSZES disney-rajongót, h ne írjon ide!

Idézet (AmyVie @ 2011.08.03. 11:49)
Hú,drága, itt menni fog a hajtépés, de igazad van! biggrin.gif 
Selena Gomez és társai nem egyenlő Disney=Walt Disney biggrin.gif
17 felhasználónak tetszik: AmyVie, thunderbird, hana001, BaByGaGa, dóóra, rolllllleee, fanni1998, DreamerGirl, Rihannna, UnhappyMeals, Ronetta001, KathPierce., PeaceLove, melasz12, nicol bellox, Black Hearth2, Enaa
2011. augusztus 03. 12:01 #6
- törölt felhasználó -    
Én úgy vagyok a Disney-vel, hogy sehogy biggrin.gif Igazából még Disney csatornám sincs, úgyhogy gőzöm sincs mik mennek mostanában ott, csak itt, Starityn látok pár újdonságot akikről gőzöm sincs, hogy kik, és furcsa is egyre fiatalabb sztárokat próbálnak csinálni a gyerekekből.. Némelyikről azt hinném, hogy van vagy 18 éves közbe meg csak a smink meg a magassarkú csinál belőlük szinte nőt... pedig velem egykorúak, ez nekem annyira furcsa, főleg, hogy többségüknek hangjuk sincs, a színészi teljesítményről nem is beszélve o.O

Bevallom őszintén (bár lehet, hogy ezért nem fogtok szeretni annyira) de én meg-meg hallgatom a "régi" Disney-s sztárok zenéit.. Szóval azzal nincs is bajom. De ezek az új fajta sorozatok meg mindenféle ostoba mese ami mostanság megy ott, csak párszor láttam őket a barátnőmnél (mivel nekik van ilyen csatornájuk..) de nem is tudom mit mondjak, eléggé fárasztóak..

Remélem nem baj, hogy leírtam a véleményem, még akkor se ha nem teljesen vagyok ellenük..smileeee.gif Szerintem jó ez a topik, sok sikert hozzá ;D
19 felhasználónak tetszik: Thora_90, thunderbird, Hannah1207, Catherine, Ronetta001, dóóra, Adri98, Sugarbabes, Lorita001, AmyVie, Szancsu, DreamerGirl, orsollyaa, Blary, Rihannna, melasz12, Black Hearth2, Enaa, Snowkiss
2011. augusztus 03. 12:03 #7
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Én kitartok a topic mellett, még akkor is, ha valaki törlésre mondta. Most őszintén, nincs olyan hely, ahol az ilyenek összegyűlhetnek biggrin.gif
15 felhasználónak tetszik: Thora_90, thunderbird, hana001, BaByGaGa, keiiko, dóóra, Szancsu, DreamerGirl, Zsaniii, VastagTamásfan, Ronetta001, melasz12, Black Hearth2, Enaa, Snowkiss
2011. augusztus 03. 12:07 #8
- törölt felhasználó -    
Sosem szerettem az ilyeneket. Nem is igazán tudom most már megkülönböztetni az igazit a nem igazitól, bár Selena Gomez és társai nem igazi, a régi Disney meséket viszont imádom smileeee.gif
Ezek a kis Disney sztárok mind tehetségtelenek, biztos tudnék egy rakat olyan embert mutatni, akinek olyan hangja van, mint Selenának vagy Miley Cyrusnak, és nem csak a Diznisztárok közt van ilyen smileeee.gif
Amíg viszont erre van igény, addig nem lehet mit tenni, ugyanakkor különlegesnek érezheted magad, hogy olyat szeretsz, aki tud vmit smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, melasz12
2011. augusztus 03. 12:07 #9
- törölt felhasználó -    
Tényleg nincs, mert tele van az oldal a "Disneyvel", de azok, akik nem szeretik őket, csak a "Disney"cikkek alá írhatnak, ott meg beszólnak nekik, h: Ha nem szereted, miért olvasod?
Szóval részben emiatt is lett létrehozva a topic, h azok, akik nem szeretik, itt megtárgyalhassák, h miért ;D

fashionbébíí! Örülök, h boldog vagy biggrin.gif Igaz nemtom,mért, de örülök biggrin.gif


Nekem a Disney az a Hófehérke, a Micimackó, az Oroszlánkirály, nem pedig Selena Gomez -.-"
9 felhasználónak tetszik: fashionbébíí, Kelly, Charmed and Dangerous, dóóra, Adri98, NikiBlack, orsollyaa, melasz12, Black Hearth2
2011. augusztus 03. 12:10 #10
- törölt felhasználó -    
Én egyedül Demi Lovato-t szeretem blush.gif
Amúgy kedvenc Disney meséim az Oroszlánkirály, és a Szépség és Szörnyeteg ok.gif (igaz a szörnytől féltem kiskoromban rohog.gif )
19 felhasználónak tetszik: anna21, BaByGaGa, orianthi25, Karina197, MycySmiley, olsenfan.., Arianaa, fanni1998, Szancsu, DreamerGirl, Pandus, bellsiam, Ronetta001, Evi99, adry1415, PeaceLove, itsLena, melasz12, Black Hearth2
2011. augusztus 03. 12:13 #11
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Őszintén? Nekem sincsen Disney csatornám és tökéletesen élem az életemet. Nem is hiányzik, és őszintén? Szeretem ezt. Borzasztó, hogy az a sok igénytelen műsorokról és tehetségtelen színészek sokasága sorakozik fel, akik még énekelni sem tudnak. Szörnyű, hogy manapság egy olyan sztárt rajonganak nagyon sokan körül, akikek semmi tehetségük nincsen. Semmivel nem érdemelték ki azt, hogy róluk cikkezzenek. Borzasztó, hogy sokan olyan embert tekintenek példaképüknek, mint Selena, aki egy megteremtett sztár.
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Black Hearth2
2011. augusztus 03. 12:14 #12
- törölt felhasználó -    
Asszem, kijelenthetjük h ennyi erővel bármelyikünk jó lenne 'színésznek' meg 'énekesnek' biggrin.gif:D:D
Szerintem elmegyek Disney sztárnak cool.gif gyáj de jó is lesz biggrin.gif Majd lököm a sok idiótaságot amit emberek ezrei néznek ^^
8 felhasználónak tetszik: fashionbébíí, regimonster, keiiko, Szancsu, DreamerGirl, dóóra, melasz12, Kyra99
2011. augusztus 03. 12:17 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (AmyVie @ 2011.08.03. 12:13)
Őszintén? Nekem sincsen Disney csatornám és tökéletesen élem az életemet. Nem is hiányzik, és őszintén? Szeretem ezt. Borzasztó, hogy az a sok igénytelen műsorokról és tehetségtelen színészek sokasága sorakozik fel, akik még énekelni sem tudnak. Szörnyű, hogy manapság egy olyan sztárt rajonganak nagyon sokan körül, akikek semmi tehetségük nincsen. Semmivel nem érdemelték ki azt, hogy róluk cikkezzenek. Borzasztó, hogy sokan olyan embert tekintenek példaképüknek, mint Selena, aki egy megteremtett sztár.


Én is elgondolkozok sokszor, hogy hogyan lehet rajongani 14-15 éves kislányokért akik valószínűleg sz*rt se tudnak a sztár világról, csak követik a menedzserük utasításait.. Azért mert az illető "eladhatónak" találta meg cukinak meg fene tudja blink.gif
2011. augusztus 03. 12:17 #14
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Én is le szeretném írni a véleményem ha nem baj,bár igaz DisneyFans néven regisztráltam,de akkor ez jutott az eszembe,és akkor még azt gondoltam,hogy jó ötlet,de megbántam!Amikor kapcsolgatom a csatornákat,és akkor a Disney jön,és belenézek a sorozatba amit ott csinálnak? blink.gif Ahogy fashionbébíí írta vannak olyanok,akik tényleg elég fiatalok.De ha ez nem lenne elég,hogy színészkedni nem tud,de a Disneyben az a baj,hogy írnak neki egy számot,utána pedig még klipet is,de ha élőben meghallgatod,akkor meg a hangja egy nulla!Ez az én véleményem remélem nem baj? blush.gif És szerintem jó ez a topik!
7 felhasználónak tetszik: Hannah1207, BaByGaGa, Vampire Lady, anna21, Szancsu, DreamerGirl, melasz12
2011. augusztus 03. 12:22 #15
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (fashionbébíí @ 2011.08.03. 12:17)
Én is elgondolkozok sokszor, hogy hogyan lehet rajongani 14-15 éves kislányokért akik valószínűleg sz*rt se tudnak a sztár világról, csak követik a menedzserük utasításait.. Azért mert az illető "eladhatónak" találta meg cukinak meg fene tudja  blink.gif


Tudod mi a baj? Hogy mi kívülről egy megrendezett valamit látunk. Nem a valóságot látjuk alapul, hanem egy olyat, amelyet okos emberek találtak ki. Itt van például Selena és Justin. Megjátszott kapcsolat, mindenki látja. És én elgondolkodok rajta, hogy okos volt az, aki kitalálta, hogyan lehetnek még népszerűbbek egymás által. Ez egy érdek kapcsolat, amely mindkettőjük karrierjét magasabbra lendíti. Tiszta marketing az egész, erre nincs jobb szó, és egy ilyen embert kedvelnek megannyian? Én az ilyen embert ítélem el. Azt mondom, legyen úgy híres, amiben jó, nem az, hogy a média vele foglalkozik és ezért válik híressé. Ez hülyeség - már elnézést.
10 felhasználónak tetszik: hana001, Thora_90, keiiko, Charmed and Dangerous, dóóra, An_d_a, Riley13, DreamerGirl, melasz12, Black Hearth2
2011. augusztus 03. 12:24 #16
- törölt felhasználó -    
Egyet mondok itt a népnek:
hasonlítsátok össze mondjuk Michael Jacksont Justin Bieberrel.
Mit kaptok?
Michael~ az igazi jószívű ember, annyira közvetlen, kedves, odaadó, egy csomó pénzt adott a rászorulóknak.
Justin meg itt szórakozik mindenkivel, azt hiszi, hogy ő valaki, és őt szeretik?
De bármelyik ilyen nagy sztárt össze lehetne hasonlítani velük.
Szörnyű, hogy odáig jutottunk, hogy engem az osztályom néhány ember kivételével LENÉZ, mert Michael Jackson a kedvencem minden téren.
8 felhasználónak tetszik: Thora_90, Catherine, regimonster, dóóra, DreamerGirl, Adel007, melasz12, Black Hearth2
2011. augusztus 03. 12:28 #17
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy lett egy ilyen topik. taps.gif Ha a cikkeknél kritizáljuk valamelyik sztárocskát, akkor egyből jönnek az elvakult fanatikusok, akik foggal-körömmel védik a kedvenceiket, pedig tényleg semmit sem tettek le az asztalra (borzalmas sorozatokon/filmeken kívül). dry.gif
13 felhasználónak tetszik: Thora_90, BaByGaGa, Catherine, Ronetta001, dóóra, anna21, Victorie, Szancsu, DreamerGirl, Evi99, PeaceLove, Adel007, Black Hearth2
2011. augusztus 03. 12:55 #18
- törölt felhasználó -    
Volt egy kis átmeneti akadály, mert lezárták a topicot, ám joe_r újra megnyitotta nekünk, amit ezúton is köszönök biggrin.gif
Újra írhattok ide biggrin.gif
9 felhasználónak tetszik: Twilight6, Kelly, dóóra, DisneyFans, Zsaniii, DreamerGirl, PeaceLove, Weniii, Black Hearth2
2011. augusztus 03. 12:55 #19
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
De megijedtem, mikor lezárták a topikot. unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: Thora_90, BaByGaGa, DisneyFans, olsenfan.., Zsaniii, DreamerGirl, VastagTamásfan, Black Hearth2
2011. augusztus 03. 12:56 #20
- törölt felhasználó -    
Hugii 570!
Jussy Bieber NEM diznisztár. wink.gif
De az összehasonlítás tökéletes ;D
6 felhasználónak tetszik: Twilight6, Ronetta001, dóóra, Sugarbabes, Lorita001, DreamerGirl
74 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!