Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 05. 17:16 #181
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Hoztam 38 Disney-cuccot biggrin.gif
Remélem, mindenki talál magának megfelelőt, vegyesen válogattam biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: Ronetta001, UnhappyMeals, hana001, Lady Suzy, AmyVie, amy92, An_d_a, Szancsu, Daniela3, Emily O.
2011. augusztus 05. 17:17 #182
- törölt felhasználó -    
Ennek van üzlete -.-"
Egyébként meg, annyit se érnek azok a cuccok, mint a sima. Attól, h Seleníta van rajta, ugyanúgy szétesik a füzet, tán még hamarabb is, ráadásul baromi drága -.-"
De igen, mondtad biggrin.gif
Asszem már az összes Tacskót megfertőzte ohmy.gif Hannah Montanat most nem is láttam biggrin.gif

Idézet (AmyVie @ 2011.08.05. 17:14)
Nem ugyanezt mondtam neked a múltkor? biggrin.gif Ugyanazzal a lendülettel raktam vissza a füzetet, mint amelyikkel levettem biggrin.gif Egyébként hihetetlen, hogy más sztárról nincs is füzet, vagy tolltartó, de Selenáról, mindenképpen kell.
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 05. 17:22 #183
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.05. 17:16)
Sziasztok!
Hoztam 38 Disney-cuccot biggrin.gif
Remélem, mindenki talál magának megfelelőt, vegyesen válogattam biggrin.gif

Úristen a Mickey egeresek de aranyosak
Hát nagyon szépen köszönöm biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals, Sugarbabes
2011. augusztus 05. 17:24 #184
- törölt felhasználó -    
Nincs mit biggrin.gif
Egyenlőre csak ennyi, majd lesz még, lehet, h saját készítésű is biggrin.gif
Nekem az az egyik kedvencem, amin Walt bácsi Mickey egérrel sétálgat biggrin.gif Tök aranyos smileeee.gif (7. sor, 2. képe)

Idézet (kriszti03 @ 2011.08.05. 17:22)
Úristen a Mickey egeresek de aranyosak
Hát nagyon szépen köszönöm biggrin.gif
2011. augusztus 05. 17:32 #185
Lorita001
Lorita001
visszatérő vendég
 
Státusz- ♫ ♥ I'м ιи Ŀσшε ♥ ♫
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 115
Azonosító: 145558
Offline offline
Nagyon tetszik a topik köszi Thora_90! smileeee.gif én csak azt utálom hogy miért pont Disney lett a neve? egyáltalán nem hasonlít a Walt Disney-höz. blink.gif Amugy már ti mindent leírtatok! meghajolo.gif
5 felhasználónak tetszik: Thora_90, Ronetta001, UnhappyMeals, Sugarbabes, hana001
2011. augusztus 05. 17:33 #186
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Én a Disney csatornán nőttem fel. Akkor még nem volt Selena Gomez, Miley Cyrus, Jonas Borthers, teljes mértékben normális csatorna volt. Reggel felkeltem, akkor a Mickey egér volt a TV-ben. Csak eltelt pár év, és minden megváltozott; én felnőttem, a Disney meg mindenféle sz*r, ratyi színészt felvéve, elkezdett vetíteni minden f*stalicskára való sorozatot. Na, akkor mondtam azt, hogy köszönöm, nem kérek ebből az új dizniből. Egyetlen olyan sztárt kedvelek, aki diznis volt; az Demi Lovato. Viszont a többi diznis nagy részét utálom. Egyetlen sincs a kedvenceim között, és felháborítónak tartom, hogy ők vannak a Top 10-ben. Az meg egy másik történet, hogy az oldalt ellepik a 7-8 évesek. Nem sok olyan ember van a fórumon, akikkel értelmesen eltudok beszélgetni. Főleg a Selena imádókból van elegem.
8 felhasználónak tetszik: Thora_90, thunderbird, Ronetta001, UnhappyMeals, Sugarbabes, hana001, rolllllleee, An_d_a
2011. augusztus 05. 17:37 #187
- törölt felhasználó -    
Szia!
Örülök, h tetszik biggrin.gif Valszeg megvásárolták a jogokat, és manapság a gyerekek nem az eredeti Disneyn nőnek majd fel sad.gif Pedig ez fontos lenne. Nem egy "Disney"műsort láttam már, háát ha ne mondjam...

Idézet (Lorita001 @ 2011.08.05. 17:32)
Nagyon tetszik a topik köszi Thora_90!  smileeee.gif én csak azt utálom hogy miért pont Disney lett a neve? egyáltalán nem hasonlít a Walt Disney-höz.  blink.gif Amugy már ti mindent leírtatok!  meghajolo.gif


Na igen, a régi szép idők, amikor még Mickey egér a Disneyn riszálta magát... háát az sajna elmúlt, de látszik, h sokan nem felejtették el biggrin.gif

Az tök szuper, h Demit tartjátok a legtöbben a legtöbbre - értitek biggrin.gif
Ő tényleg őszinte és tehetséges smileeee.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.08.05. 17:33)
Én a Disney csatornán nőttem fel. Akkor még nem volt Selena Gomez, Miley Cyrus, Jonas Borthers, teljes mértékben normális csatorna volt. Reggel felkeltem, akkor a Mickey egér volt a TV-ben. Csak eltelt pár év, és minden megváltozott; én felnőttem, a Disney meg mindenféle sz*r, ratyi színészt felvéve, elkezdett vetíteni minden f*stalicskára való sorozatot. Na, akkor mondtam azt, hogy köszönöm, nem kérek ebből az új dizniből. Egyetlen olyan sztárt kedvelek, aki diznis volt; az Demi Lovato. Viszont a többi diznis nagy részét utálom. Egyetlen sincs a kedvenceim között, és felháborítónak tartom, hogy ők vannak a Top 10-ben. Az meg egy másik történet, hogy az oldalt ellepik a 7-8 évesek. Nem sok olyan ember van a fórumon, akikkel értelmesen eltudok beszélgetni. Főleg a Selena imádókból van elegem.
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, UnhappyMeals, hana001
2011. augusztus 05. 17:46 #188
Krisztina_93
Krisztina_93
új tag
 
StátuszAzt teszek ki a forumra amit szeretek, ha vki szerkeszti, segitsen nekem!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 6
Azonosító: 147283
Offline offline
sziasztok!
szerintem is le kéne már venni a kínálatból a disney-t már lejárt lemez vmi mást kéne már helyébe rakni más is lehetne ilyen sikeres mint a Disney.. _nevet.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif jó hogylétre hoztátok ezt a fórum témát okos volt aki ezt mondta és szerkesztette gratulálok neki smileeee.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, Sugarbabes
2011. augusztus 05. 18:32 #189
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Krisztina_93 @ 2011.08.05. 17:46)
sziasztok! 
szerintem is le kéne már venni a kínálatból a disney-t már lejárt lemez vmi mást kéne már helyébe rakni más is lehetne ilyen sikeres mint a Disney..  _nevet.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif jó hogylétre hoztátok ezt a fórum témát okos volt aki ezt mondta és szerkesztette gratulálok neki smileeee.gif  thumbsup.gif


Le kéne venni? mellow.gif Inkább régire visszaváltani.

Egyébként, most, hogy így visszaolvasgatom a kommenteket, tökre elszomorodtam. Belegondolok, hogy Én 6 évesen Donald kacsát néztem, míg a mostani 6 évesek már ezt a Disney néven eladott tömegcuccot.
Aminek nagyon örülök, az az, hogy most jött a Micimackó film és nem lett abból is 3D-s vacak. A Hupikéktörpéket megerőszakolták, de Micimackóval nem tehetik ezt !
6 felhasználónak tetszik: Thora_90, Sugarbabes, kateblock, hana001, amy92, Szancsu
2011. augusztus 05. 18:40 #190
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
jajj a Mulan orok kedvenc foleg Mushu thumbsup.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, hana001
2011. augusztus 05. 18:50 #191
- törölt felhasználó -    
Sziasztok rolleyes.gif

Én nem nőttem fel Disney csatornán és nekünk SOHA nem is volt de nem is kell cool.gif Én meg vagyok az nélkül is. Utálom a Disney sztárokat mert nagyon beképzeltek... Meg manapság már minden csak a Disney körül forog amit már nagyon unok dry.gif
Emlékszem még amikor a Disney néven futott csatorna, Jetix volt Vagy a Foxkitsz vagy, hogy kell írni blush.gif Én azokat imádtam! Azon mentek a legjobbak w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals
2011. augusztus 05. 18:53 #192
- törölt felhasználó -    
Az IGAZI Disney örök és utánozhatatlan ;D
Ez nem Disney, ami most megy.

Am ezeket az agyonsztárolt kiscsajokat, kissrácokat (Bella Thorne, Selena Gomez, a Jónás tesók, a Sprouse ökrök stb) nem értem, miért szerepeltetik ennyit. Tönkreteszik őket. A média is hibás ebben.

Idézet (Sugarbabes @ 2011.08.05. 18:50)
Sziasztok  rolleyes.gif 
Én nem nőttem fel Disney csatornán és nekünk SOHA nem is volt de nem is kell  cool.gif  Én meg vagyok az nélkül is. Utálom a Disney sztárokat mert nagyon beképzeltek... Meg manapság már minden csak a Disney körül forog amit már nagyon unok  dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, UnhappyMeals, hana001, rolllllleee, Daniela3, An_d_a
2011. augusztus 05. 18:54 #193
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.05. 18:53)
Az IGAZI Disney örök és utánozhatatlan ;D
Ez nem Disney, ami most megy.
Am ezeket az agyonsztárolt kiscsajokat, kissrácokat (Bella Thorne, Selena Gomez, a Jónás tesók, a Sprouse ökrök stb) nem értem, miért szerepeltetik ennyit. Tönkreteszik őket. A média is hibás ebben.


Hát ja.. És még számokat is adnak ki unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90
2011. augusztus 05. 18:59 #194
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.05. 18:32)

Aminek nagyon örülök, az az, hogy most jött a Micimackó film és nem lett abból is 3D-s vacak. A Hupikéktörpéket megerőszakolták, de Micimackóval nem tehetik ezt !


Most Oroszlán király lesz 3D-ben, Szeptemberben mellow.gif És mint tudjuk, két Hófehérke is lesz jövőre, bár azok nem 3D-sek lesznek, csak simán filmek.
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, rolllllleee, UnhappyMeals
2011. augusztus 05. 19:02 #195
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.08.05. 18:59)
Most Oroszlán király lesz 3D-ben, Szeptemberben  mellow.gif És mint tudjuk, két Hófehérke is lesz jövőre, bár azok nem 3D-sek lesznek, csak simán filmek.

Ezt nem is hallottam. Komolyan lesz Oroszlánkirály 3D-ben? Hát biztos nem lesz olyan jó mint az igazi. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: rolllllleee, kateblock, UnhappyMeals
2011. augusztus 05. 19:06 #196
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (hana001 @ 2011.08.05. 19:02)
Ezt nem is hallottam. Komolyan lesz Oroszlánkirály 3D-ben? Hát biztos nem lesz olyan jó mint az igazi. mellow.gif

Ezt en sem tudtam..de azt az elmenyt nem veszi el tolem amit meg kiskoromban ateltem mert az az igazi
3 felhasználónak tetszik: kateblock, hana001, UnhappyMeals
2011. augusztus 05. 19:06 #197
- törölt felhasználó -    
Idézet (hana001 @ 2011.08.05. 19:02)
Ezt nem is hallottam. Komolyan lesz Oroszlánkirály 3D-ben? Hát biztos nem lesz olyan jó mint az igazi. mellow.gif


PEDIG

SAJNOS

IGAZ
2011. augusztus 05. 21:10 #198
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.05. 17:17)
Ennek van üzlete -.-"
Egyébként meg, annyit se érnek azok a cuccok, mint a sima. Attól, h Seleníta van rajta, ugyanúgy szétesik a füzet, tán még hamarabb is, ráadásul baromi drága -.-"
De igen, mondtad biggrin.gif
Asszem már az összes Tacskót megfertőzte ohmy.gif Hannah Montanat most nem is láttam biggrin.gif



Hát, de ez benne a borzasztó, hogy ebben látnak sajnos pénzt. Most gondoljatok bele, persze, hogy ebben van pénz, mert a sok kicsi elvetemült fanatista, megveszik. Ha például Bonnie Wrightos lenne, vagy valamelyik kedvencem én is vennék egy pár darabot, pár ezret, hogy évekig elég legyen biggrin.gif
Egyébként tényleg hamar szétesnek, néznéd meg az én SIMA füzeteimet egy hónap után. Mintha a kutya szájából tépték volna ki - sokszor kiömlik a tea a táskámba, ami kb eláztatja a könyveimet és a füzeteimet. Szegény Selenás füzet nálam élne kb két hétig biggrin.gif
Én a múltkor tudod mit láttam? Hannah Monatanas füzetet, könyvjelzőt, chipset, tányért, poharat, pólót. Én meg álltam és miezitt? blink.gif ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Thora_90
2011. augusztus 05. 21:10 #199
- törölt felhasználó -    
Ez tök gáz.
Nekem am a 3D semmi különlegeset nem nyújt főleg, ha rossz a film. Nekem a sima mozi is megteszi biggrin.gif

Idézet (kateblock @ 2011.08.05. 19:06)
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2011. augusztus 05. 21:25 #200
- törölt felhasználó -    
Bevallom néhány Disney sztárt kedvelek.De amit a Disney csatornán csinálnak az nagyon erőltetett,és nem is viccesek.Én akiket szeretek is a disney sztárok között azokat azért szeretem,mert jó zenéjük va..
Ami megy a disney csatornán az sztem nem is disney,az igazi disney a Mulan,Hófehárke,Oloszránkirály..
nagyon megutáltam pár hónapja,napja azt ami a disney csatornán megy!
És nem veszekedni jöttem csak leírtam a véleményem,ha valakit ezzel megbántottam bocsánat!
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
74 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!