Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 05. 21:28 #201
- törölt felhasználó -    
Na, meghallgattam ezt, és úgy döntöttem, hogy ma megnézem a második részt - ami megvan eredeti kazettán. thumbsup.gif Talán még a Simbás plüssömet is előveszem. rohog.gif
Ez azért Disney-film a javából. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Thora_90, Heetella, UnhappyMeals, hana001, Charmed and Dangerous
2011. augusztus 05. 21:30 #202
- törölt felhasználó -    
Egyszer nálunk ettek Hanna Montanas chipset. Megkóstoltam, semmi íze nem volt. Ja, meg később kiderült, h mérgező, akárcsak a Hanna Montana szeletek ohmy.gif
De a lényeg, h annak a pénznek a negyedét se éri meg az ilyen füzet/tolltartó stb, amiért árulják.
Én szeretem a Twilightot, de azért nem veszek meg mindent sz*rt, csakmert Jacob ott virít rajta :/
A többi cuccot nem láttam, de azt kihagytam, h Tescoból kijövet az egyik boltban láttam Selena Gomezes pólót dry.gif


Idézet (AmyVie @ 2011.08.05. 21:10)
Hát, de ez benne a borzasztó, hogy ebben látnak sajnos pénzt. Most gondoljatok bele, persze, hogy ebben van pénz, mert a sok kicsi elvetemült fanatista, megveszik. Ha például Bonnie Wrightos lenne, vagy valamelyik kedvencem én is vennék egy pár darabot, pár ezret, hogy évekig elég legyen biggrin.gif 
Egyébként tényleg hamar szétesnek, néznéd meg az én SIMA füzeteimet egy hónap után. Mintha a kutya szájából tépték volna ki - sokszor kiömlik a tea a táskámba, ami kb eláztatja a könyveimet és a füzeteimet. Szegény Selenás füzet nálam élne kb két hétig biggrin.gif 
Én a múltkor tudod mit láttam? Hannah Monatanas füzetet, könyvjelzőt, chipset, tányért, poharat, pólót. Én meg álltam és miezitt? blink.gif  ohmy.gif


Ez szupeeer biggrin.gif
Nekem nincs olyan plüssöm sad.gif De van Gizmóóm biggrin.gif Bár ő nem Disneys :/
Emlékszem arra, amikor lehetett Disneys játékokat kapni a Mekiben. Unokatesóm hozott nekem egyet. Jágó volt benne az Aladdinból biggrin.gif

Idézet (nOmiee @ 2011.08.05. 21:28)
Na, meghallgattam ezt, és úgy döntöttem, hogy ma megnézem a második részt - ami megvan eredeti kazettán. thumbsup.gif Talán még a Simbás plüssömet is előveszem. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 05. 21:35 #203
- törölt felhasználó -    
Már ne is haragudjatok, de egy nap hány száz hozzászólást akartok itt írni? Nem akarok moderátoroskodni, csak gondoltam szólok ,hogy ebből a topikból ne csináljatok OFF topikot mert úgy fogtok járni mint a VV5 kampány első felvonása. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: vegas
2011. augusztus 05. 21:37 #204
- törölt felhasználó -    
voltunk vásárolni,és az egész bolt Hannah Montanas dolgokkal volt tele!Még volt Hannah montanas papírtörlő is volt ohmy.gif rohog.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Selena Fans nf.a.of
2011. augusztus 05. 21:57 #205
- törölt felhasználó -    
Szia!
Először is nem haragszunk wink.gif
Másodszor: nem írunk több száz hszt egy nap, csak sokaknak van véleménye, "élménye" a "Disneyvel" kapcsolatban, és mindenki el is mondja, reagál a másik véleményére. Ebből születik a sok hsz. Próbáljuk korlátozni, de ennyi színes személyiség véleménye mellett nem könnyű ;D

Idézet (itsQuinn @ 2011.08.05. 21:35)
Már ne is haragudjatok, de egy nap hány száz hozzászólást akartok itt írni? Nem akarok moderátoroskodni, csak gondoltam szólok ,hogy ebből a topikból ne csináljatok OFF topikot mert úgy fogtok járni mint a VV5 kampány első felvonása.  wink.gif



Na, a Hannah Montana a másik csapás ohmy.gif Méghogy papírtörlő? :/ Ez azért már nevetséges szerintem. Én szalvétát láttam, de az asszem Camp Rockos volt. Mellette meg ott figyelt Mickey egér, Minnie egér, és Plútó kutya biggrin.gif Ja és Goofy smileeee.gif
Demis szalvéta viszont tutira volt.

Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.05. 21:37)
voltunk vásárolni,és az egész bolt Hannah Montanas dolgokkal volt tele!Még volt Hannah montanas papírtörlő is volt ohmy.gif  rohog.gif  biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, UnhappyMeals, An_d_a
2011. augusztus 05. 22:16 #206
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.05. 21:57)
Szia!
Először is nem haragszunk wink.gif
Másodszor: nem írunk több száz hszt egy nap, csak sokaknak van véleménye, "élménye" a "Disneyvel" kapcsolatban, és mindenki el is mondja, reagál a másik véleményére. Ebből születik a sok hsz. Próbáljuk korlátozni, de ennyi színes személyiség véleménye mellett nem könnyű ;D
Na, a Hannah Montana a másik csapás ohmy.gif Méghogy papírtörlő? :/ Ez azért már nevetséges szerintem. Én szalvétát láttam, de az asszem Camp Rockos volt. Mellette meg ott figyelt Mickey egér, Minnie egér, és Plútó kutya biggrin.gif Ja és Goofy smileeee.gif
Demis szalvéta viszont tutira volt.

Én már be se merek menni az ilyen nagy áruházakba, mert idegesít az a sok kislány, akik tolják a szülők mögött a kosarat, ami Hanna Montanás (vagy egyéb diznis) hülyeségekkel van tele. De a kedvencem, amikor anyuci vagy apuci nemet mond, és a gyerkőc elkezd vergődni. Na, annál irritálóbb nincs. help.gif Nem is tudom, mikor voltam utoljára a Tescóban vagy a Corában... think.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals
2011. augusztus 05. 22:17 #207
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.05. 21:30)
Egyszer nálunk ettek Hanna Montanas chipset. Megkóstoltam, semmi íze nem volt. Ja, meg később kiderült, h mérgező, akárcsak a Hanna Montana szeletek ohmy.gif
De a lényeg, h annak a pénznek a negyedét se éri meg az ilyen füzet/tolltartó stb, amiért árulják.
Én szeretem a Twilightot, de azért nem veszek meg mindent sz*rt, csakmert Jacob ott virít rajta :/
A többi cuccot nem láttam, de azt kihagytam, h Tescoból kijövet az egyik boltban láttam Selena Gomezes pólót  dry.gif 


Őszintén? Méregdrágán eladják a chipset, és kb semmilyen különlegesség nincs rajta, csak hogy az elején Miley Cyrus van rajta. Egyébként én a mai napig képtelen vagyok megérteni azokat, akik például képesek ezeket megvenni - mert bármit mondasz rá, van rá vevő, és képesek az emberek megvenni.
Hú, az meg a másik fele, amelytől már herótom van, de szó szerint. Taylor és Patt9onson gyerek, például Alice Culleneset vagy Carlisle miért nem lehet kapni?
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals
2011. augusztus 05. 22:23 #208
- törölt felhasználó -    
Én is nagynehezen átsiklottam felette, bár gázos, mivel belépsz, és az első, amit meglátsz, az ez :/
Én ilyen esettel am még nem találkoztam biggrin.gif Mármint olyannal, h a gyerek hisztizik Hanna Montanaért biggrin.gif

Idézet (nOmiee @ 2011.08.05. 22:16)
Én már be se merek menni az ilyen nagy áruházakba, mert idegesít az a sok kislány, akik tolják a szülők mögött a kosarat, ami Hanna Montanás (vagy egyéb diznis) hülyeségekkel van tele. De a kedvencem, amikor anyuci vagy apuci nemet mond, és a gyerkőc elkezd vergődni. Na, annál irritálóbb nincs. help.gif Nem is tudom, mikor voltam utoljára a Tescóban vagy a Corában... think.gif


Háát nemtom. Elvétve akad olyan is, amin vagy a vámpírok, v a vérfarkasok vannak, de javarészt Bella-Jacob-Edward cuccok vannak többségben.
Viszont... van egy üdvözlőlap, amin a vámpírsrácok, meg a vérfarkasfiúk vannak, na azt megvenném wub.gif wub.gif
Meg is fogom, ha engednek a közel 700 Ft-s árból biggrin.gif

Idézet (AmyVie @ 2011.08.05. 22:17)
Őszintén? Méregdrágán eladják a chipset, és kb semmilyen különlegesség nincs rajta, csak hogy az elején Miley Cyrus van rajta. Egyébként én a mai napig képtelen vagyok megérteni azokat, akik például képesek ezeket megvenni - mert bármit mondasz rá, van rá vevő, és képesek az emberek megvenni.
Hú, az meg a másik fele, amelytől már herótom van, de szó szerint. Taylor és Patt9onson gyerek, például Alice Culleneset vagy Carlisle miért nem lehet kapni?
1 felhasználónak tetszik: AmyVie
2011. augusztus 05. 22:31 #209
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.05. 22:23)
Háát nemtom. Elvétve akad olyan is, amin vagy a vámpírok, v a vérfarkasok vannak, de javarészt Bella-Jacob-Edward cuccok vannak többségben.
Viszont... van egy üdvözlőlap, amin a vámpírsrácok, meg a vérfarkasfiúk vannak, na azt megvenném  wub.gif  wub.gif 
Meg is fogom, ha engednek a közel 700 Ft-s árból biggrin.gif


Hát, szívem, ezeknek aztán van bőr a képükön elkérni azért a lapért 700 forintot blink.gif Én egyébként így jártam egy édes pólóval. Mindig azt mondtam, ez lejjebb megy, 1700.- volt, mondom le fog ez még menni, erre nem feljebb vitték? blink.gif
Egyébként javarészt miért csak Disneys, Hannah Monatanas és Twilight cuccok vannak az ilyen helyeken? Én pölö szívesebben vennék egy füzetet magamnak - persze a drágaságtól függően választanám ki azt az egyet - amelyen Johnny Depp vagy Brad Pitt van.
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals
2011. augusztus 05. 23:32 #210
- törölt felhasználó -    
Én a Disney-n egyedül a Benne vagyok a bandában-t nézem. Az összes többi sorozatnak nem látom értelmét, röhögnek bennük bár én nem tudom mi olyan vicces, de mind1. A régi Walt Disney-s mesék az igazik, nem ezek és nem a mostani 3d "sz@rok". dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, MileyCyrus40, UnhappyMeals, Porcicca
2011. augusztus 05. 23:43 #211
Daya
Daya
Pure Psychopath
 
Státuszwith heaven above you there's hell over me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.15.
Hozzászólás: 1261
Csatolások: 569
Azonosító: 155521
Offline offline
Szeretem a Disney-t de am igaz biggrin.gif
2011. augusztus 06. 00:27 #212
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Én szeretem a Disney-s rajzfilmeket, de ugyanúgy szeretem a sorozatokat is! Itt nem az eredetiség, hanem a minőség számít. A sorozatok is Disney-k igaz, de éppen ugyanannyit érnek, mint a rajzfilmek. A munkásság szó alatt nem azt értettem, hogy most akkor ők többet tettek le az asztalra, mint mit tudom én Sandra Bullock, de azért teljesen semmibe nem vegyük már őket. Ti írjátok, hogy mindenkinek joga van kinyilvánítani a véleményét és akkor még ti oltogatjátok itt a másikat, hogy "ide Disney Channel rajongók ne jöjjenek!" Mitől vagytok ti többek, hogy megtiltsátok ezt, ha úgymond "mindenkinek joga van kinyilvánítani a véleményét"!
2011. augusztus 06. 03:16 #213
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Én szeretem a Disneyt. Az oroszlán királyt, a Pán Pétert, a Suzy és Tekergőt, a 101 kiskutyát, A Notre-Dame-i toronyőrt, a Herkulest... És még sorolhatnám. Ja, hogy manapság már nem ez a Disney? Én kérek elnézést... rolleyes.gif

Rosszul vagyok a mostani Disneytől, és nagyon rosszul esik, hogyha elkezdem a googlebe beírni, hogy Disney első keresési javaslatnak azt hozza ki, hogy Disney Channel... dry.gif Tényleg ez kell ma mindenkinek? Ezek a tehetségtelen "sztárok"? Azért rajong értük valaki mert a szülők a kisgyereket odaültetik a TV elé, és bekapcsolják a dizni csenelt , hogy nesze fiam/lányom nézzed. Itt van a hiba emberek. Mi a bátyámmal - aki most 20 - még a Disney egész estés rajzfilmein nőttünk fel, és egyikünk sem vált kevesebbé azzal, hogy nem tudjuk mit evett épp szelenita vagy a többi disneys, hogy nem nézzük a mostani dizni szemetét... Mert ezek a sorozatok nem sokkal többek a szemténél... Ilyen történetszálat én is írok bármikor és ha lenne pénzem keresnék pár idiótán vigyorgó szerencsétlent akik eljátszák a szerepeket... Ellenben a régi Disneynek nagyon szép tanulsága, és szép története. A betétdalokat akkor még olyanok énekeltek akik tényleg tudtak is... A bátyám még a mai napig is beül mellém ha meghallja, hogy pl az Oroszlánkirályt nézem, ez azért nem lehet véletlen...

Ami még igazán fleháborít, hogy írta valaki, hogy nem tudna mit kezdeni a hugával a diznicsenel nélkül. Manapság nem szoktak játszani a kisebbel? Levinni a játszótérre esetleg, kimenni vele az udvarra? Barbiezni/kisautózni, rajzolni, puzzlezni vagy nem is tudom... Mert én ezt az unokatestvéremmel a mai napig szoktam, inkább ez minthogy a diznicsenellt nézze és ő is lebutított tini legyen majd nagyobb korára. Ha meg elegem lenne belőle mert sokat nyíg akkor egyszerűen behozom neki a gépen vagy megveszem letöltöm DVDn egy IGAZI Disney mesét és berakom a lejátszóba és ő leül nyugodtan és megnézi, mert tudja értékelni mert van benne olyan amit lehet...

Bocsi, ez így kijött belőlem hajnali 3 felé ^^"
7 felhasználónak tetszik: Thora_90, amy92, hana001, UnhappyMeals, An_d_a, Szancsu, Evi99
2011. augusztus 06. 07:44 #214
- törölt felhasználó -    
Üdvözöllek a csapatban biggrin.gif
Tudod, nekünk ezek a remek mesék maradnak azok, amik a Disneyt takarják.
Háát... az a menő, ha a sok hülyeséggek tömik a kicsik fejét, tudod. Le is vihetné, ahogy írtad, de egyszerűbb a tv elé ültetni, mert nem kell rá figyelni. Ezt nagyon rossz dolognak tartom.

Idézet (Clairy @ 2011.08.06. 03:16)
Én szeretem a Disneyt. Az oroszlán királyt, a Pán Pétert, a Suzy és Tekergőt, a 101 kiskutyát, A Notre-Dame-i toronyőrt, a Herkulest... És még sorolhatnám. Ja, hogy manapság már nem ez a Disney? Én kérek elnézést...  rolleyes.gif 
Rosszul vagyok a mostani Disneytől, és nagyon rosszul esik, hogyha elkezdem a googlebe beírni, hogy Disney első keresési javaslatnak azt hozza ki, hogy Disney Channel...  dry.gif Tényleg ez kell ma mindenkinek? Ezek a tehetségtelen "sztárok"? Azért rajong értük valaki mert a szülők a kisgyereket odaültetik a TV elé, és bekapcsolják a dizni csenelt , hogy nesze fiam/lányom nézzed. Itt van a hiba emberek. Mi a bátyámmal - aki most 20 - még a Disney egész estés rajzfilmein nőttünk fel, és egyikünk sem vált kevesebbé azzal, hogy nem tudjuk mit evett épp szelenita vagy a többi disneys, hogy nem nézzük a mostani dizni szemetét... Mert ezek a sorozatok nem sokkal többek a szemténél... Ilyen történetszálat én is írok bármikor és ha lenne pénzem keresnék pár idiótán vigyorgó szerencsétlent akik eljátszák a szerepeket... Ellenben a régi Disneynek nagyon szép tanulsága, és szép története. A betétdalokat akkor még olyanok énekeltek akik tényleg tudtak is... A bátyám még a mai napig is beül mellém ha meghallja, hogy pl az Oroszlánkirályt nézem, ez azért nem lehet véletlen...
Ami még igazán fleháborít, hogy írta valaki, hogy nem tudna mit kezdeni a hugával a diznicsenel nélkül. Manapság nem szoktak játszani a kisebbel? Levinni a játszótérre esetleg, kimenni vele az udvarra? Barbiezni/kisautózni, rajzolni, puzzlezni vagy nem is tudom... Mert én ezt az unokatestvéremmel a mai napig szoktam, inkább ez minthogy a diznicsenellt nézze és ő is lebutított tini legyen majd nagyobb korára. Ha meg elegem lenne belőle mert sokat nyíg akkor egyszerűen behozom neki a gépen vagy megveszem letöltöm DVDn egy IGAZI Disney mesét és berakom a lejátszóba és ő leül nyugodtan és megnézi, mert tudja értékelni mert van benne olyan amit lehet...
Bocsi, ez így kijött belőlem hajnali 3 felé ^^"



Szia!
Igen, a minőség számít, amit a Disney Channelen bemutatott sorozatok jócskán alulmúlnak.
H mondhatod azt, h érnek annyit, mint a rajzfilmek? Egy Zack és Cody a fedélzeten nem ér fel egy Hamipipőkével? SEHOL. Az utóbbinak ugyanis van értelme, története, és nem erőltetett.
És pont a vitázások elkerülése érdekében kértem a Disney-fanokat, h ne jöjjenek ide, mert nem szeretném, ha zárnák a témát. Nem azért nyitottam meg -.-"
Egyébként válaszoltam a korábbi írásodra, nemtom, olvastad-e, de beidézem, mit írtam.

"
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.05. 08:29)
Ha már elolvastad beidézted a nyitóbejegyzést, látnod kellett azt, h külön kértem a Disney-fanokat, h NE írjanak ide!
A topic abból a célból nyílt, h az is elmondhassa véleményét, aki nem szereti őket anélkül, h a sok Disney-mániás nekiugrana a torkának.
Azonkívűl nem hiszem el, h ennyien szeretik őket. Tutira nincs ennyi rajongója Selenának, csak sokan lusták kitörölni, alapozom ezt arra, h egyre többen akadnak ki rajta wink.gif - Bocsi, h vele példálóztam, de mással nem igazán lehet.
Egyébként egyetértek UnhappyMealssel és katebloccal is. Mi tudjuk, mi az IGAZI Disney! Ajánlom annak is, aki még nem ismeri wink.gif
U.i: a munkásságukról annyit: az egy nagy SEMMI. Ajánlom figyelmedbe a valódi tehetségek filmjeit, pl: Winona Ryder, Katie Bates, Drew Barrymore, Christina Ricci, Christina Applegate, Bobby Cannavale, Jason Wiles - h csak párat soroljak fel wink.gif Tudod nem az a színészet, h ugrálok a kamera előtt, hanem ha átérzi a színész a szerepet, és beleéli magát. Meg ha van értelme, története a filmnek. wink.gif Legalábbis szerintem biggrin.gif
"


Ja és senkinek nem tiltjuk meg, h elmondja a véleményét - de ne itt. Ajnározzátok a kis kedvenceiteket a róluk írt cikkekben, úgy is sok van róluk!


Idézet (Toxic @ 2011.08.06. 00:27)
Én szeretem a Disney-s rajzfilmeket, de ugyanúgy szeretem a sorozatokat is! Itt nem az eredetiség, hanem a minőség számít. A sorozatok is Disney-k igaz, de éppen ugyanannyit érnek, mint a rajzfilmek. A munkásság szó alatt nem azt értettem, hogy most akkor ők többet tettek le az asztalra, mint mit tudom én Sandra Bullock, de azért teljesen semmibe nem vegyük már őket. Ti írjátok, hogy mindenkinek joga van kinyilvánítani a véleményét és akkor még ti oltogatjátok itt a másikat, hogy "ide Disney Channel rajongók ne jöjjenek!" Mitől vagytok ti többek, hogy megtiltsátok ezt, ha úgymond "mindenkinek joga van kinyilvánítani a véleményét"!
3 felhasználónak tetszik: hana001, UnhappyMeals, An_d_a
2011. augusztus 06. 10:05 #215
- törölt felhasználó -    
Hupsz, most látom, h egy mondatot elrontottam:

Egy Zack és Cody a fedélzeten hol ér fel egy Hamipipőkével? SEHOL. - ezt akartam írni biggrin.gif

Idézet (Thora_90 @ 2011.08.06. 07:44)
Üdvözöllek a csapatban biggrin.gif
Tudod, nekünk ezek a remek mesék maradnak azok, amik a Disneyt takarják.
Háát... az a menő, ha a sok hülyeséggek tömik a kicsik fejét, tudod. Le is vihetné, ahogy írtad, de egyszerűbb a tv elé ültetni, mert nem kell rá figyelni. Ezt nagyon rossz dolognak tartom.
Szia!
Igen, a minőség számít, amit a Disney Channelen bemutatott sorozatok jócskán alulmúlnak.
H mondhatod azt, h érnek annyit, mint a rajzfilmek? Egy Zack és Cody a fedélzeten nem ér fel egy Hamipipőkével? SEHOL. Az utóbbinak ugyanis van értelme, története, és nem erőltetett.
És pont a vitázások elkerülése érdekében kértem a Disney-fanokat, h ne jöjjenek ide, mert nem szeretném, ha zárnák a témát. Nem azért nyitottam meg -.-"
Egyébként válaszoltam a korábbi írásodra, nemtom, olvastad-e, de beidézem, mit írtam.
""
Ja és senkinek nem tiltjuk meg, h elmondja a véleményét - de ne itt. Ajnározzátok a kis kedvenceiteket a róluk írt cikkekben, úgy is sok van róluk!
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 06. 10:28 #216
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2011.08.05. 22:16)
Én már be se merek menni az ilyen nagy áruházakba, mert idegesít az a sok kislány, akik tolják a szülők mögött a kosarat, ami Hanna Montanás (vagy egyéb diznis) hülyeségekkel van tele. De a kedvencem, amikor anyuci vagy apuci nemet mond, és a gyerkőc elkezd vergődni. Na, annál irritálóbb nincs. help.gif Nem is tudom, mikor voltam utoljára a Tescóban vagy a Corában... think.gif

Jaj, én pont tegnap részesültem egy ilyen élményben a Tescoban fear.gif A kislány egy Hannah Montana-s táskát akart, de az anyja nem vette meg neki. Ekkor elkezdett bömbölni, tőle zengett az egész áruház. Aztán a végén mégis megkapta, hogy csöndben maradjon. De ez még nem volt elég, utána már cipő is kellett neki... dry.gif Gyorsan kisiettünk, mert már nem bírtuk a gyerekhisztit rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90, Szancsu, Porcicca
2011. augusztus 06. 10:28 #217
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsQuinn @ 2011.08.05. 21:35)
Már ne is haragudjatok, de egy nap hány száz hozzászólást akartok itt írni? Nem akarok moderátoroskodni, csak gondoltam szólok ,hogy ebből a topikból ne csináljatok OFF topikot mert úgy fogtok járni mint a VV5 kampány első felvonása.  wink.gif

Először is (höhö idegesít h mindenki topiknak írja, pedig a Gumiszoba a topik, ez a téma smileeee.gif bocsi xDD) OFF -nak szerintem azok a hozzászólások minősülnek, amik nem kapcsolódnak a témához - márpedig itt szerintem nincs olyan hozzászólás. Ezt lehet egy társalgónak is felfogni.

Egyébként itt látom, felmerült már a Twilight és társai - az egészet hülyeségnek tartottam, csak mások belerángattak, de most se rajongok érte annak ellenére, hogy megnéztem. Te Úr Isten, Taylor Lautnerért mennyire rajongtam, de az ő képeit MJ -s képek váltották fel a falon xDD
Én meg egyébként akkora hülye voltam, hogy megvettem egy 800 FT -os Michael Jacksonos pénztárcát x'DD Nem hagyhattam ott xD
3 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, UnhappyMeals, Thora_90
2011. augusztus 06. 10:34 #218
Forever16
Forever16
 
Státusz¨Don´t be Afraid of Wearing Your Heart on your Sleeve¨-Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 769
Csatolások: 59
Azonosító: 153235
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2011.08.06. 10:28)
Először is (höhö idegesít h mindenki topiknak írja, pedig a Gumiszoba a topik, ez a téma smileeee.gif bocsi xDD) OFF -nak szerintem azok a hozzászólások minősülnek, amik nem kapcsolódnak a témához - márpedig itt szerintem nincs olyan hozzászólás. Ezt lehet egy társalgónak is felfogni.
Egyébként itt látom, felmerült már a Twilight és társai - az egészet hülyeségnek tartottam, csak mások belerángattak, de most se rajongok érte annak ellenére, hogy megnéztem. Te Úr Isten, Taylor Lautnerért mennyire rajongtam, de az ő képeit MJ -s képek váltották fel a falon xDD
Én meg egyébként akkora hülye voltam, hogy megvettem egy 800 FT -os Michael Jacksonos pénztárcát x'DD Nem hagyhattam ott xD


Egyetertek... Az elejerol meg annyit, hogy, hat igen, erdekes, h az beszel, aki nem erti...
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 06. 11:05 #219
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2011.08.06. 00:27)
Én szeretem a Disney-s rajzfilmeket, de ugyanúgy szeretem a sorozatokat is! Itt nem az eredetiség, hanem a minőség számít. A sorozatok is Disney-k igaz, de éppen ugyanannyit érnek, mint a rajzfilmek. A munkásság szó alatt nem azt értettem, hogy most akkor ők többet tettek le az asztalra, mint mit tudom én Sandra Bullock, de azért teljesen semmibe nem vegyük már őket. Ti írjátok, hogy mindenkinek joga van kinyilvánítani a véleményét és akkor még ti oltogatjátok itt a másikat, hogy "ide Disney Channel rajongók ne jöjjenek!" Mitől vagytok ti többek, hogy megtiltsátok ezt, ha úgymond "mindenkinek joga van kinyilvánítani a véleményét"!


taps.gif
Pici agyaddal gondolom nehéz felfogni, hogy a vita miatt nem akarjuk, hogy idejöjjön a sok kis dizni-fan. Jönnének csak a kommentek "jaj de hüjék vagytok xdxdxd". Kellene ez nekünk? Nem. Írják ezt a diznis cikkekhez.
Na és hogy lehet egy igazi, régi, tanulságos Disney mesét hozzáhasonlítani egy ilyen tömegcucchoz? Ezt sosem fogom megérteni. Fent fog a kis dizni-sztárok neve maradni 50 év múlva? Nem hinném. Eltűnnek szépen a süllyesztőben, mert felnőnek a rajongóik és már nem érdekelnek senkit.

Idézet
Már ne is haragudjatok, de egy nap hány száz hozzászólást akartok itt írni? Nem akarok moderátoroskodni, csak gondoltam szólok ,hogy ebből a topikból ne csináljatok OFF topikot mert úgy fogtok járni mint a VV5 kampány első felvonása. wink.gif


Ezzel most semmi újat nem mondtál, ezt eddig is tudtuk. Na és attól már OFF-topic lesz, ha gyakran írnak bele?.. dry.gif
Erről egyszerűen lehet beszélni, mert ők mennek az egész istenverte honlapon. Ha nem akarod, nem kell támogatni a témát. Nincs odaírva, hogy el kell olvasni. Ha már mindenütt csak a diznis cikkek/témák mennek, akkor menjem valami ellenük is..
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, hana001, An_d_a, Szancsu
2011. augusztus 06. 11:22 #220
annieray
annieray
visszatérő vendég
 
Státusz"I'm not your robot, I'm just me"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.26.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 8
Azonosító: 148079
Offline offline
Nem fogok hazudni, én szoktam nézni a Disney csatornát néha, de egyre kevesebbet. A sorozatok tényleg nem a legjobbak, de viccesek, és a jobb fajták még tanulságosak is, és a tiniknek tetszenek. Ez van. Csak az a baj, hogy hamis képet kapnak a gyerekek a világról. Egyébként szerintem romlik az egész csatorna. Hannah Montana első 2 évada nekem nagyon tetszett, de a 3.4. az már messze nem volt ilyen jó. Az aranyos gyerekszereplők bunkó tinédzserek lettek. Akárcsak a Wizards of Waverly place-ben. De ez mind elmegy még ezekhez az új baromságokhoz képest, mint a Shake it Up...az valami borzalom. A 2 kiscsaj az őrületbe kerget. De a Sok sikert, Charlie, az szerintem aranyos. Egy pár éve még nem láttam, mi a probléma, és például rajongtam Selenáért, pedig ő csak egy Disney-s megcsinált, hamis sztár, amit a Disney termelt. De nem feltétlenül magát a lányt hibáztatom, hanem a Disney-t. De Demi más tészta, mert ő kezd kikerülni ebből az egészből. MEg persze, Miley is, ő már teljesen más vizeken hajózik, és őt, ugye, nagyon szeretem (nézz az avimra:D) JA, és a régi Disney-s mesék voltak a legjobbak. Én végülis nem utálom a Disney-t, csak kicsit kezd idegesíteni.
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
74 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!