Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 06. 11:29 #221
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
cool.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
8 felhasználónak tetszik: hana001, UnhappyMeals, An_d_a, anna21, Thora_90, amy92, Szancsu, Evi99
2011. augusztus 06. 11:32 #222
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2011.08.06. 11:29)
cool.gif  thumbsup.gif thumbsup.gif

Jaj imádom Mushut laugh.gif Olyan dumája van. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2011. augusztus 06. 11:35 #223
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (hana001 @ 2011.08.06. 11:32)
Jaj imádom Mushut  laugh.gif Olyan dumája van. _nevet.gif

"A hatalmamat esszel fel sem foghatod. Peldaul rontgen szememmel atlatok a pancelodon" _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: hana001, Thora_90, Evi99
2011. augusztus 06. 11:46 #224
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.03. 10:55)
Sziasztok!
Ez a topic azoknak készült, akik nem szeretik a Disneyt (v utálják), és egyetértenek abban, h Walt Disney volt az egyetlen Disney!
Ide tölthettek képeket, beszélhettek más anti-disneysekkel bármiről!
Fejezzétek ki nem tetszéseteket
U.i: szépen kérem a Disney-rajongókat, h ide ne írkáljanak! Ha nem szereted azt a Disneyt, ami most van, nyomj egy tetsziket (semmi esetre sem likeot) erre az üzenetre ;D


Azért ez merész húzás volt, hogy létrehoztad a topicot, egy olyan oldalon, ahol sztárok vannak fent, és nem azért hogy leszólják, hanem azért, hogy sztárolják őket. Az már más dolog, hogy ezek a sztárok milyen sztárok.
A másik pedig - a képekkel csak óvatosan, mert már a "Disney-sztárok" fele már nem "Disney-sztár". Pl. Miley, Demi, Emily Osment, Kay Panabaker, és még rengetegen, mert ők már nem is forgatnak Disneyes filmeket, és máshoz vannak leszerződtetve, de sajnos valakinek az agyáig ez nem jut el. De persze páran ottmaradtak.

Akik meg engem fognak ócsárolni a véleményemért, az mélységesen nézzen magába, mert már most a szemem előtt lebegnek az hozzászólásomra a válaszok , ja és számoljon el 10ig, nyugodjon meg, és csak utána válaszoljon erre(ha nagyon muszáj, és ha még ugyanez a véleménye). Csak azért, mert ki nem állhatom, és már elegem van az olyan emberekből, akik azért ugatnak le, mert nekem nem az a véleményem ami neki. Ha még itt tartunk, azokat is utálom, akiknek csak a szájuk tud járni. Ti azt sem tudjátok milyen az eredeti Disney mese, lehet hogy én sem, de én mégsem jártatom a számat. Ja, ennyi tisztelettel lehetnétek legalább Walt Disneyre - ha ennyire imádjátok így hirtelen-, hogy legalább a nevét normálisan írjátok. Célzok itt az olyan hozzászólásokra, mint a "dizni". Jaj de visszamennék én ilyenkor 20-30-40 évet. Amikor az emberek nem voltak ilyen idióták, tudatlanok, nagyszájúak.

Szerk.: vissza se merek olvasni, hogy milyen sok butaságot írtok. Még a tojás a seggeteken van, és még más munkáját bélyegzitek meg? Belegondoltatok ebbe, hogy mit írtok? Ezzel csak magatokat áruljátok el.
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2011. augusztus 06. 11:50 #225
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (vegas @ 2011.08.06. 11:46)
Azért ez merész húzás volt, hogy létrehoztad a topicot, egy olyan oldalon, ahol sztárok vannak fent, és nem azért hogy leszólják, hanem azért, hogy sztárolják őket. Az már más dolog, hogy ezek a sztárok milyen sztárok.
A másik pedig - a képekkel csak óvatosan, mert már a "Disney-sztárok" fele már nem "Disney-sztár". Pl. Miley, Demi, Emily Osment, Kay Panabaker, és még rengetegen, mert ők már nem is forgatnak Disneyes filmeket, és máshoz vannak leszerződtetve, de sajnos valakinek az agyáig ez nem jut el. De persze páran ottmaradtak. 
Akik meg engem fognak ócsárolni a véleményemért, az mélységesen nézzen magába, mert már most a szemem előtt lebegnek az hozzászólásomra a válaszok , ja és számoljon el 10ig, nyugodjon meg, és csak utána válaszoljon erre(ha nagyon muszáj, és ha még ugyanez a véleménye). Csak azért, mert ki nem állhatom, és már elegem van az olyan emberekből, akik azért ugatnak le, mert nekem nem az a véleményem ami neki. Ha még itt tartunk, azokat is utálom, akiknek csak a szájuk tud járni. Ti azt sem tudjátok milyen az eredeti Disney mese, lehet hogy én sem, de én mégsem jártatom a számat. Ja, ennyi tisztelettel lehetnétek legalább Walt Disneyre - ha ennyire imádjátok így hirtelen-, hogy legalább a nevét normálisan írjátok. Célzok itt az olyan hozzászólásokra, mint a "dizni". Jaj de visszamennék én ilyenkor 20-30-40 évet. Amikor az emberek nem voltak ilyen idióták, tudatlanok, nagyszájúak.


Amikor az igazi Disney-ről beszélek, akkor nem dizni-nek írom omg.gif És honnan veszed, hogy nem ismerünk igazi Disney meséket? Annyian írtunk, hogy mi pl. 6 évesen ezeket a meséket néztük és nem a mai tömegcuccokat. Gondolkodj már 110.gif Egyébként, Én is visszamennék sok évet, mert akkor még nem az ilyen tömegsztárok mentek. De nem igaz, hogy nem lehet felfogni, hogy vitázni senki ne jöjjön ide. 110.gif
10 felhasználónak tetszik: rolllllleee, hana001, anna21, kriszti03, Thora_90, An_d_a, SmileyZ, Selena22, AmyVie, amy92
2011. augusztus 06. 11:52 #226
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.06. 11:50)
Amikor az igazi Disney-ről beszélek, akkor nem dizni-nek írom omg.gif És honnan veszed, hogy nem ismerünk igazi Disney meséket? Annyian írtunk, hogy mi pl. 6 évesen ezeket a meséket néztük és nem a mai tömegcuccokat. Gondolkodj már  110.gif Egyébként, Én is visszamennék sok évet, mert akkor még nem az ilyen tömegsztárok mentek. De nem igaz, hogy nem lehet felfogni, hogy vitázni senki ne jöjjön ide110.gif

Dettó, én sem Dizninek hívom Walt Disney -t. Számomra a Dizni és a Walt Disney nagy kettő biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: hana001, rolllllleee, UnhappyMeals, Thora_90, An_d_a
2011. augusztus 06. 11:55 #227
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
tenyleg ne veszekedjetek es ne kezdjen senki vitazni mert akkor torlik a forumot pedig en szivesen jovok ide beer.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90
2011. augusztus 06. 11:56 #228
- törölt felhasználó -    
Idézet (vegas @ 2011.08.06. 11:46)
Ja, ennyi tisztelettel lehetnétek legalább Walt Disneyre - ha ennyire imádjátok így hirtelen-, hogy legalább a nevét normálisan írjátok. Célzok itt az olyan hozzászólásokra, mint a "dizni".

Nem értem, miért nem lehet megérteni, hogy direkt írunk diznit. Ezzel azt jelezzük, hogy számunkra a mai szánalmas sorozatokat és filmek, amik a Dizni-csatornán mennek, nem méltóak a Disney névre.
2 felhasználónak tetszik: hana001, UnhappyMeals
2011. augusztus 06. 11:58 #229
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.06. 11:50)
Amikor az igazi Disney-ről beszélek, akkor nem dizni-nek írom omg.gif És honnan veszed, hogy nem ismerünk igazi Disney meséket? Annyian írtunk, hogy mi pl. 6 évesen ezeket a meséket néztük és nem a mai tömegcuccokat. Gondolkodj már  110.gif Egyébként, Én is visszamennék sok évet, mert akkor még nem az ilyen tömegsztárok mentek. De nem igaz, hogy nem lehet felfogni, hogy vitázni senki ne jöjjön ide110.gif


Figyeljcsak, elszámoltál 10ig? Mert pont az ilyen válaszokat nagyon csipázom. Szálljatok már le rólam, szabad ország, miért ne lehetne véleményem? Mi jogon ítéltek el engem 1 vélemény alapján? Elgondolkoztatok azon, hogy hogy bánhattok ilyen mocskosul a másikkal?

A dizniről pedig: olvassatok vissza.

Idézet

Nem értem, miért nem lehet megérteni, hogy direkt írunk diznit. Ezzel azt jelezzük, hogy számunkra a mai szánalmas sorozatokat és filmek, amik a Dizni-csatornán mennek, nem méltóak a Disney névre.


Nem, én nem értem meg. Tiszteletlenség és kész. Egyébként meg a csatornánál elég sokat dolgoztak mindenen. Mi ez a nagy lázadás? Most ez a menő?

Idézet
tenyleg ne veszekedjetek es ne kezdjen senki vitazni mert akkor torlik a forumot pedig en szivesen jovok ide


Eddig sem értettem, hogy 12 oldal van itt, és még nem törölték. Csak tegyék meg és kész. Tiltsanak ki engem, csak töröljék a témát. Itt úgy sem tudtok annyit offolni, hogy meglegyen az XY hsz. Vagy miért csináljátok ezt, ha nem azért? mert semmi értelme nincs. dry.gif
2011. augusztus 06. 12:02 #230
- törölt felhasználó -    
Inkább vegyük úgy, mintha itt se lenne, mert ha válaszolunk, ő is válaszol, és a végén törlik a témát, pedig ez az egyik legjobb az oldalon. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: rolllllleee, UnhappyMeals, Thora_90, kriszti03, anna21
2011. augusztus 06. 12:04 #231
- törölt felhasználó -    
Akkor én vagyok az a hatalmas ökör, aki még mindig nem érti, miért probléma ez a téma smileeee.gifsmileeee.gif Nincs itt semmi mocskolódás, a Disney Channel nyilván nem olvassa ezt a témát és amúgy se különösebben érdekelné a dolog, amíg erre van igény.
8 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90, kriszti03, rolllllleee, hana001, An_d_a, anna21, amy92
2011. augusztus 06. 12:05 #232
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (vegas @ 2011.08.06. 11:58)
Figyeljcsak, elszámoltál 10ig? Mert pont az ilyen válaszokat nagyon csipázom. Szálljatok már le rólam, szabad ország, miért ne lehetne véleményem? Mi jogon ítéltek el engem 1 vélemény alapján? Elgondolkoztatok azon, hogy hogy bánhattok ilyen mocskosul a másikkal?
A dizniről pedig: olvassatok vissza.
Nem, én nem értem meg. Tiszteletlenség és kész. Egyébként meg a csatornánál elég sokat dolgoztak mindenen. Mi ez a nagy lázadás? Most ez a menő?
Eddig sem értettem, hogy 12 oldal van itt, és még nem törölték.


Nyugodtan írtam a kommentet.
De ha neked lehet véleményed, akkor nekünk miért nem? Hogy megy ez? Mindenki csak pozitív dolgot mondhat egy sztárról? Nem. Ezt nem Te döntöd el. Ezt mi döntjük el, elvégre mi is alkothatunk róluk véleményt. Fogd fel, hogy nem szerethet mindenki minden sztárt. Korábban el lett mondva, hogy ide nem gyűlöletet kimutatni járunk, hanem egyszerűen jó látni, hogy van más is, aki a régi Disney meséken nőtt fel. Tartsd tiszteletben a másik véleményét. Köszönöm.
3 felhasználónak tetszik: rolllllleee, kriszti03, Evi99
2011. augusztus 06. 12:08 #233
- törölt felhasználó -    
Oké.
Akkor most megkérek MINDEN anti-disneyst, h ne válaszoljon a Disney-rajongóknak!
Nem akarom, h töröljék a topicot!
Erre megy ki az egész wink.gif Hagyjátok őket, úgysem értik meg, mit jelent nekünk a VALÓDI Disney wink.gif
6 felhasználónak tetszik: kriszti03, rolllllleee, UnhappyMeals, hana001, Selena22, amy92
2011. augusztus 06. 12:08 #234
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Idézet (vegas @ 2011.08.06. 11:58)
Figyeljcsak, elszámoltál 10ig? Mert pont az ilyen válaszokat nagyon csipázom. Szálljatok már le rólam, szabad ország, miért ne lehetne véleményem? Mi jogon ítéltek el engem 1 vélemény alapján? Elgondolkoztatok azon, hogy hogy bánhattok ilyen mocskosul a másikkal?
A dizniről pedig: olvassatok vissza.
Nem, én nem értem meg. Tiszteletlenség és kész. Egyébként meg a csatornánál elég sokat dolgoztak mindenen. Mi ez a nagy lázadás? Most ez a menő?
Eddig sem értettem, hogy 12 oldal van itt, és még nem törölték. Csak tegyék meg és kész. Tiltsanak ki engem, az sem érdekel, csak egy kis ész legyen már, emberek!

Ha nem akarsz vitázni meg nem akarod ezeket a válaszokat minek adod alánk a lovat és ha már itt tartunk ha ez egy szabad ország akkor nekünk is meglehet a véleményünk mint neked és én ezt tiszteletben tartom és kérlek ne vitázzunk
Nekem ehhez semmi kedvem
Van kedvem itt beszélgetni mondjuk a Szépség és a szörnyetegről vagy mit tudom én de ilyesmiről nincs
Amúgy tegnap néztem meg és visszatért a 6 éves énem és olyan jó volt laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, rolllllleee, UnhappyMeals
2011. augusztus 06. 12:08 #235
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
nem értem én ám ezt...szeretek idejönni,mert itt walt disney-ről van szó,és itt őt szeretik,aki megteremtette az IGAZI Disney-t.Azokat a gyönyörű rajzfilmeket,amiken szinte minden kisgyerek felnőtt,és senki nem felejtette el,hogy mennyire fantasztikusak azok a mesék,még felnőttkorukban sem.Még régebben megkérdeztem anyutól,hogy amikor kicsi voltam,mi volt az első mese,amit este felolvasott nekem.A Hamupipőke volt,amit mai napig kedvencemnek tartok.Nem értem,hogy hogyan lehet azt a mai disney channel-en futó sorozatokhoz hasonlítani,vagy ezalatt a név alatt eladni a közönségnek.
A ˝vitára˝ visszatérve,nagyon de nagyon nem értem,hogy miért kell szeleníta meg hasnoló fanoknak idejönni,és beszólni nekünk,hogy miért van ez a téma,éshogy mi milyen gonoszok vagyunk,hogy így ócsároljuk őket.(ha a fanok így nevezik).Teljesen tiszta a helyzet,akkor nem kell idejönni,és leszólni,leminősíteni minket a véleményünk alapján.Úgyis annyi cikk van ezen az oldalon róluk,írjátok oda,hogy mennyire szeretitek őket,ott senkit nem fog zavarni, vagy barátkozzatok olyanokkal,akikkel egyezik az ízlésetek és disney channel-t néznek.mert ennek tényleg az lesz a vége,hogy ezt a témát le fogják tiltani/venni az oldalról,aminek ti gondolom nagyon örülnétek,pedig sokak szeretnek idejönni.és akkor azok,akik ki nem állhattják a sok diznis témát,képet,cikket miegymást itt starity-n,az mit szóljon?Az persze nem probléma,de bezzeg ez az egyetlen szerencsétlen téma itt,a gumiszobában,azt természtesen azonnal le kell venni,mert sérti a fanokat.Minket meg az a sok vacak téma irritál selenaról és a többi ilyen szereplőről arról a csatornáról,amivel az egész fórum tele van tömve.Ha azoknak van joguk itt lenni,akkor ennek is,ami nem isteníti őket.
4 felhasználónak tetszik: kriszti03, rolllllleee, UnhappyMeals, amy92
2011. augusztus 06. 12:10 #236
- törölt felhasználó -    
Tényleg hagyjuk smileeee.gif) Akkor 'zártkörű' társalgás a téma, oszt' kész biggrin.gif Akinek nemtetszik, nem jön ide és kész. smileeee.gif Megférünk egymás mellett, nemde?! smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, kriszti03, rolllllleee, UnhappyMeals
2011. augusztus 06. 12:11 #237
- törölt felhasználó -    
Tudom, hogy a videó egyik fele nem igazán illik ide, de a másik fele tökéletesen, ezért gondoltam, belinkelem. Én nagyot nevettem rajta. _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, rolllllleee, UnhappyMeals, amy92
2011. augusztus 06. 12:11 #238
- törölt felhasználó -    
Így is van biggrin.gif
Egyébként Walt bácsi idén decemberben lenne 110 éves ohmy.gif Hihetetlen, nemigaz? biggrin.gif

Idézet (Hugii 570 @ 2011.08.06. 12:10)
Tényleg hagyjuk smileeee.gif) Akkor 'zártkörű' társalgás a téma, oszt' kész biggrin.gif Akinek nemtetszik, nem jön ide és kész. smileeee.gif Megférünk egymás mellett, nemde?! smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: kriszti03, An_d_a, UnhappyMeals, rolllllleee, amy92
2011. augusztus 06. 12:13 #239
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.06. 12:11)
Így is van biggrin.gif
Egyébként Walt bácsi idén decemberben lenne 110 éves ohmy.gif Hihetetlen, nemigaz? biggrin.gif

Dehogynem mivel hatással volt a mi gyerekkorunkra is de már meghalt és 110 éves lenne annyira fura blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals, rolllllleee, hana001
2011. augusztus 06. 12:16 #240
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
110? azta te...hat na igy visszagondolva h most volt h neztem a Disney egesz estes rajzfilmjeit furcsa h mar tobb mint szaz eves ..
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
74 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!