Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 06. 19:18 #301
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2011.08.06. 18:25)
Na, igen a legtöbb helyen már csak Selena és Hannah Montanas párnák vannak,de néha lehet kapni másmilyet is egyéb iránt. Tudod mi a fura? Hogy kezdenek az ilyen igazi Disneys cuccok eltűnni sad.gif  sad.gif Mondjuk év tavaly karácsonyra Fülest kaptam meg plüssállatban, hallod, azóta minden éjjel magamhoz ölelve alszom vele blush.gif Olyan jó blush.gif 
Hallod, olyan rossz feladatokat kaptam, mint a fene. Az angolról magyarra szöveg arról szlt, hogy egy vega nőci csak olyan húst akart enni, amelyről tudta, hogy életében boldog volt, mielőtt leölték. Én meg ültem és ott, és WTF? blink.gif 
Remélem senki nem bánja az előző hosszú hozzászólásomat, jól esett wub.gif  blush.gif 
Tudod mi a baj? Hogy kalapot lehetne emelni ezeknek az okos embereknek, akik ezt csináljhák, nézd meg, gazdagok és tényleg szédítikk az embereket ezzel a hülyeséggel, és tudod mi a gáz? Sokan be is dőlnek neki, akármit tesznek. Engem szerencsére elkerülnek az ilyen emberek, szerintem jobb is, mert eléggé éllel a hangomban írok utána vissza, ha próbálnak valamilyen olcsó mesét beadni nekem a Selena fanok. Egyébként már nem ez volt az első, hogy hallom, hogy azért szóljátok le Selenát, mert féltékenyek vagytok rá. Mi ez? blink.gif  Soha nem lennék féltékeny egy ilyen emberre, mint ő, mert az érdekkapcoslatából tartja fent a hírnevét, hogy kb full nem is szerelmesek, ezt még egy vak is simán észreveszi - a másik pedig, hogy egyszeren képtelen vagyok felfogni, még most is, hogy mi a jó abban, hogy Selena őrült fan vvagyok. Ez számomra örök rejtély, nem csak amiatt, hogy nem vagyok hajlandó időt és energiát szánni arra, hogy mindent alaposan végig gondolják, mert pont nem Justin és Selena kapcsolata lesz, amely elalvás előtt eszembe jut, és gondolkodok rajta rengeteg. Egyébként okos volt, aki rájött erre, hogy miből lehetne pénzt csinálni - például párnákból, üdítőkből, chipsből, füzetből, minden, ami egy normális élethez elengedhetetlen, és meg fogják venni a kislányok, akiknek példaképük Selena. Számomra az is rejtély, hogy Selena miért is példakép sok kislány számára. Én akit példaképnek tudnék javasolni, Angelina Jolie... Ha azt mondja valaki, hogy olyan szeretne lenni, mint ő, megértem - bár jónéhány furcsa nézéssel, mert minden ember úgy egyedi, ahogy van, nem pedigúgy, hogy kihez szeretne haosnlítani. De Selena mit tett szért, hogy dícséretreméltó és példaképp lehessen? Még azt sem mondanám, hogy szép és, hogy mindenki rá akarna hasonlítani külsőre, az pedig hogy emberileg, amelyet láttam képekből, nem túl nagy szám.


A lófestőknek ideális példakép Selena rohog.gif
Egyébként, egyetértek veled és Én sem tartom jó példaképnek. Egyszerűen nem úgy viselkedik. Tesz ő valamit pl. az emberiségét, mint például az általad említett Angelina? Nem. Még zeneileg sem lehet ideális példakép, hiszen 'stúdió-sztár'.
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, An_d_a, AmyVie, rolllllleee
2011. augusztus 06. 19:55 #302
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Jó kis topic, jó ötlet volt létrehozni. Én sem szeretem a mostani Disney-t, a régi mesék szerintem is szebbek.
Találtam egy egész jó képet a régi mesékről: wink.gif
11 felhasználónak tetszik: AmyVie, UnhappyMeals, Thora_90, rolllllleee, Heetella, thunderbird, hana001, amy92, An_d_a, Szancsu, Evi99
2011. augusztus 06. 19:56 #303
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.06. 19:18)
A lófestőknek ideális példakép Selena  rohog.gif 
Egyébként, egyetértek veled és Én sem tartom jó példaképnek. Egyszerűen nem úgy viselkedik. Tesz ő valamit pl. az emberiségét, mint például az általad említett Angelina? Nem. Még zeneileg sem lehet ideális példakép, hiszen 'stúdió-sztár'.


Nem tudom, én valahogy mindig is úgy képzeltem el valakinek apéldaképét,hogy tényleg olyan mentalistású, olyan jólelkű tiszta ember, akire szívesen hasonlítanék, azonban Selena nekem épp az ellenkezőjét mutatja. Hangja nincsen, női szemmel nézve: nem szép, és szerintem elég durva dolgokat tett meg azért, hogy ilyen nagyot előre lépjen - most itt gondolok arra, hogy hamis kapcsolatot játszik az emberek előtt. Szóval számomra ez már inkább ellenszenv, mintsem rajongás és példaképnek való tekintés. Fura, hogy egy olyan lány iránt rajonganak ennyien, aki nem tett semmit azért, hogy a köztudatba épüljön be. Egyéblént igazad van atéren, hogy előbb tennie kellene valamit, hogy egyáltlaán megérdemlje a példakép titulust. Jolie számomra még a mai napig is egy adott példakép, mert nagyon jó színész, szerintem szép nő - Jolie-s ajkak wub.gif -, és emellett törődik az emberiséggel, rengeteget jótékonykodik és jó pár gyermkeket örökbe fogadott.Most mond erre, hogy csak gyűjti a bankszámláján a mlllióit/milliárdjait.
6 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals, rolllllleee, An_d_a, LULUPeas, anna21
2011. augusztus 06. 20:04 #304
- törölt felhasználó -    
Idézet (AmyVie @ 2011.08.03. 12:03)
Én kitartok a topic mellett, még akkor is, ha valaki törlésre mondta. Most őszintén, nincs olyan hely, ahol az ilyenek összegyűlhetnek biggrin.gif

ilyenek? nevezzük már meg tisztességesen a hozzánk hasonló normális embereket. ötleteket. biggrin.gif egyébként én alapból nem szeretem a diznit, legyen az hófehérke, vagy selena gomez. de az utóbbit jobban utálom. az egyetlen úgymond diznis, az demi lovato akit szeretek. a többi meg... ló**tse ér. szelena egy elkényeztetett kislány, aki hirtelen lett sztár - nem művész, énekes, színész, SZTÁR, CELEB. semmi tehetsége. már szánalmas, és az a legrosszabb hogy a húgom is ezeken nő fel.
2011. augusztus 06. 20:11 #305
- törölt felhasználó -    
Nekem több példaképem is van:
Jessica Von biggrin.gif Mert nagyon szép, és tehetséges mindegyik szakmájában
Eva Longoria biggrin.gif Szépséges és remek színész, önzetlenül segít, remek ember!
Natasha Hamilton is a példaképem volt, de őt már csak a hangja miatt szeretem. A plasztikázások kiábrándítottak biggrin.gif Na meg a férje... na de ez nem ide tartozik biggrin.gif
Sztem Selena arca szép, bár lehet, h csak a máz az, amit valójában látunk.
A példaképekre visszatérve igazad van. Jolie se rossz, bár vannak dolgai neki is :/De az tuti, h jó színésznő. Ezt akkor is elismerem, ha nem szeretem.

Idézet (AmyVie @ 2011.08.06. 19:56)
Nem tudom, én valahogy mindig is úgy képzeltem el valakinek apéldaképét,hogy tényleg olyan mentalistású, olyan jólelkű tiszta ember, akire szívesen hasonlítanék, azonban Selena nekem épp az ellenkezőjét mutatja. Hangja nincsen, női szemmel nézve: nem szép, és szerintem elég durva dolgokat tett meg azért, hogy ilyen nagyot előre lépjen - most itt gondolok arra, hogy hamis kapcsolatot játszik az emberek előtt. Szóval számomra ez már inkább ellenszenv, mintsem rajongás és példaképnek való tekintés. Fura, hogy egy olyan lány iránt rajonganak ennyien, aki nem tett semmit azért, hogy a köztudatba épüljön be. Egyéblént igazad van atéren, hogy előbb tennie kellene valamit, hogy egyáltlaán megérdemlje a példakép titulust. Jolie számomra még a mai napig is egy adott példakép, mert nagyon jó színész, szerintem szép nő - Jolie-s ajkak wub.gif  -, és emellett törődik az emberiséggel, rengeteget jótékonykodik és jó pár gyermkeket örökbe fogadott.Most mond erre, hogy csak gyűjti a bankszámláján a mlllióit/milliárdjait.


H lehet utálni a régi Disneyt? ohmy.gif
A húgodat még tudod nevelni wink.gif Ha nem hagyod, h nézze, nem fogja biggrin.gif Remélem.
Am már nemtom, h Te hányadik vagy, aki Demit tartja valamire a dizniből. Biztos örömmel olvasná, hiszen egy önzetlen, aranyos lány.

Idézet (LULUPeas @ 2011.08.06. 20:04)
ilyenek? nevezzük már meg tisztességesen a hozzánk hasonló normális embereket. ötleteket. biggrin.gif egyébként én alapból nem szeretem a diznit, legyen az hófehérke, vagy selena gomez. de az utóbbit jobban utálom. az egyetlen úgymond diznis, az demi lovato akit szeretek. a többi meg... ló**tse ér. szelena egy elkényeztetett kislány, aki hirtelen lett sztár - nem művész, énekes, színész, SZTÁR, CELEB. semmi tehetsége. már szánalmas, és az a legrosszabb hogy a húgom is ezeken nő fel.
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, rolllllleee, An_d_a
2011. augusztus 06. 20:12 #306
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (LULUPeas @ 2011.08.06. 20:04)
ilyenek? nevezzük már meg tisztességesen a hozzánk hasonló normális embereket. ötleteket. biggrin.gif egyébként én alapból nem szeretem a diznit, legyen az hófehérke, vagy selena gomez. de az utóbbit jobban utálom. az egyetlen úgymond diznis, az demi lovato akit szeretek. a többi meg... ló**tse ér. szelena egy elkényeztetett kislány, aki hirtelen lett sztár - nem művész, énekes, színész, SZTÁR, CELEB. semmi tehetsége. már szánalmas, és az a legrosszabb hogy a húgom is ezeken nő fel.


Sajnálom, hogy nem vagy oda Hófehérkéért, én az ilyen meséken nőttem fel, és imádtam őket. Jelenleg még magunknak nem találtunk ki nevet, és én egyelőre nem is hívom semmilyen fanatistának vagy egyéb ilyen növendéknek magamat. Az a baj, hogy a legtöbben tényleg ezeken az átkozott, semmi értelme nincsen műsorokon nőnek fel, és szerintem borzasztó ez. A régi meséket nem is ismerik, annyi fantasztikus világot gyártott Walt Disney, ami méltó ehhez a névhez, nem pedig az a sok szenny.
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90, Adri98, rolllllleee, An_d_a
2011. augusztus 06. 20:23 #307
- törölt felhasználó -    
Walt bá fantasztikus világáról jut eszembe: DISNEYLANDBE AKAROK MEENNII biggrin.gif laugh.gif w00t.gif
Az tök állati lehet biggrin.gif

Idézet (AmyVie @ 2011.08.06. 20:12)
Sajnálom, hogy nem vagy oda Hófehérkéért, én az ilyen meséken nőttem fel, és imádtam őket. Jelenleg még magunknak nem találtunk ki nevet, és én egyelőre nem is hívom semmilyen fanatistának vagy egyéb ilyen növendéknek magamat. Az a baj, hogy a legtöbben tényleg ezeken az átkozott, semmi értelme nincsen műsorokon nőnek fel, és szerintem borzasztó ez. A régi meséket nem is ismerik, annyi fantasztikus világot gyártott Walt Disney, ami méltó ehhez a névhez, nem pedig az a sok szenny.
3 felhasználónak tetszik: rolllllleee, hana001, UnhappyMeals
2011. augusztus 06. 20:25 #308
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.06. 20:23)
Walt bá fantasztikus világáról jut eszembe: DISNEYLANDBE AKAROK MEENNII biggrin.gif laugh.gif  w00t.gif 
Az tök állati lehet biggrin.gif


Hú, micsoda ötletek vannak már itt, hogy mit csináljunk biggrin.gif Egyébként egyet értek veled: elmennék én is Disneylandba. Ki tudja, pár év múlva lesz majd Selenaland is? blink.gif
7 felhasználónak tetszik: Thora_90, Adri98, rolllllleee, MileyCyrus40, UnhappyMeals, An_d_a, Szancsu
2011. augusztus 06. 20:33 #309
- törölt felhasználó -    
Baszki, ne adj már ötleteket biggrin.gif
De tényleg: összedobjuk a pénzt, aztán elmegyünk. Angolul tudunk - legalábbis valamennyire -, csak kitalálják, mit akarunk mi ott biggrin.gif
Én egy fotót az egerekkel szeretnék tongue.gif
Hoztam képeket biggrin.gif

Idézet (AmyVie @ 2011.08.06. 20:25)
Hú, micsoda ötletek vannak már itt, hogy mit csináljunk biggrin.gif  Egyébként egyet értek veled: elmennék én is Disneylandba. Ki tudja, pár év múlva lesz majd Selenaland is? blink.gif
6 felhasználónak tetszik: AmyVie, rolllllleee, MileyCyrus40, UnhappyMeals, amy92, An_d_a
2011. augusztus 06. 21:23 #310
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.06. 20:33)
Baszki, ne adj már ötleteket biggrin.gif
De tényleg: összedobjuk a pénzt, aztán elmegyünk. Angolul tudunk - legalábbis valamennyire -, csak kitalálják, mit akarunk mi ott biggrin.gif
Én egy fotót az egerekkel szeretnék  tongue.gif 
Hoztam képeket biggrin.gif

En Mushus kepet akarok biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals
2011. augusztus 06. 23:07 #311
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Kedvenceim: wub.gif blush.gif
8 felhasználónak tetszik: Heetella, rolllllleee, hana001, UnhappyMeals, amy92, An_d_a, Szancsu, anna21
2011. augusztus 06. 23:29 #312
- törölt felhasználó -    
Idézet (AmyVie @ 2011.08.06. 20:25)
Hú, micsoda ötletek vannak már itt, hogy mit csináljunk biggrin.gif  Egyébként egyet értek veled: elmennék én is Disneylandba. Ki tudja, pár év múlva lesz majd Selenaland is? blink.gif

Már csak az hiányzik fear.gif
2 felhasználónak tetszik: Karina197, UnhappyMeals
2011. augusztus 06. 23:47 #313
- törölt felhasználó -    
Hoppá! Milyen topikot találtam! Ez tetszik. meghajolo.gif
Na most amúgy is írhatnékom van. Szóval régebben én bevallom szerettem a Disney csatornát. Még amikor a Hannah Montana első évadát adták, vagy az elsőt a Zack és Codyból is. Ekkor még azt mondtam rá, hogy jó. Úgy gondoltam, hogy az alaptörténetük nem rossz. Aztán csak elment minden sorozat valami nagyon bárgyú és elvont irányba. Meg persze mindenhol ez volt a boltokba, a suliba, az interneten, a tv-ben stb.. Eléggé ráuntam meg azt a pici értelmét is elvesztette ami volt. Néhány oldallal ezelőtt valaki tökéletesen megfogalmazta amit gondolok: Azok a gyereket tényleg b*nkó tinik lettek és erről szól a műsor.
Ahhoz a táborhoz is csatlakoznék akik viszont Demit szeretik, mert bár régen nem volt a kedvencem, de mostanra egy érett nagyon szimpatikus kedves kis nő lett belőle. Tényleg le a kalappal előtte. A másik, hogy az egyetlen Disney sorozat amelyről nem kapcsolok el az a sok sikert Charlie, az szerintem tartja az "aranyos kis történet" címet.
A régi Disney mesékről meg nem is mondok semmit. Ezeket nőttem fel, egyértelműen imádom egytől--egyig mindet. A mai napon szívesen megnézem akár magyarul, akár angolul, de már végignéztem az Oroszlánkirályt Japánul is. pompom.gif
Erről a topikról eszembe jutott, hogy tavaly lerajzoltam a kedvenceimet, úgyhogy most gyorsan feltúrtam a rajzos kosaramat és megtaláltam.
7 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Thora_90, hana001, AmyVie, UnhappyMeals, amy92, An_d_a
2011. augusztus 06. 23:52 #314
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Candies @ 2011.08.06. 23:29)
Már csak az hiányzik fear.gif

Pedig tudom, te minden nap oda mennél acute.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. augusztus 06. 23:53 #315
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.08.06. 23:52)
Pedig tudom, te minden nap oda mennél acute.gif

Ja, szétverni a berendezést _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Heetella, Karina197, MileyCyrus40, An_d_a
2011. augusztus 07. 00:01 #316
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
"Rég" jártam itt, látom nagyon megszaporodtak a hozzászólások. rohog.gif

Bevallom én is szerettem a klasszikus Walt Disney rajzfilmeket, amiket nem számítógépen animáltak 3D-be és nem olyanok a figurák mintha PVC-ből lennének, hanem szépen, kézzel rajzoltak voltak, és volt mondani valójuk a rajzfilmeknek, szívesebben megnéznék bármikor egy olyat mint bármelyik szennycsatornát a tv-ben.

Én sem értem hogy miért van a sok diznis sztárocska benne az első 20-ban, amikor beregeltem ide, fogalmam sem volt kik ezek, meg úgy 2 évvel ezelőtt se, csak sajnos átalakult a HQParadise starityvé, utat engedve mindenféle trolloknál is legaljább emberkéknek, akik mindenféle idióta topikokat nyitogattak, amikben az ő cuki bíbörükről meg hannamokkánájukról írtak, és ezzel is idecsábították a 15 év alatti korosztályt, akiknek a példaképeik ezek a semmiből felemelt jól pénzelt "sztárocskák". Igaz nekem is van egy diznis csaj a kedvenceim között, de ő csak azért mert megtetszett külsőre, aztán nézegettem a képeit (és eszembe jutott hogy húdemeg.. rohog.gif _nevet.gif ), később meglepődve láttam hogy valami diznis műsorba szerepel és csak 13 éves.

A korai fórumozásról annyit: 12-13 évesen én is nézegettem celeb fórumokat a neten, igaz csak képeket kerestem kedvenc műsorvezető hölgyeimről,nem pedig topikokat nyitogattam minden suttyóságnak. A Bordára pont 13 éves koromba regisztráltam be, éretlen voltam meg nem szándékosan troll, és szépen megjutalmaztak félév! bannal, és szépen észhez tértem és megjavultam.
4 felhasználónak tetszik: thunderbird, Thora_90, UnhappyMeals, An_d_a
2011. augusztus 07. 09:13 #317
- törölt felhasználó -    
Üdvözlöm az újakat biggrin.gif
Láttátok a mai új topicot Selenáról?
A neve: Selena Gomez paródia. Egy rajongója nyitotta -.-"
Minek kell minden sz*rságot feltenni róla? -.-" Erre még NORMÁLIS választ egyik rajongó sem tudott adni.
A képeket köszi Heetella, nagyon aranyosak és szépek biggrin.gif
AmyVie! Az a kép, amin Hófehérke az ágyban fan, a törpék meg az ágy végén, az nagyon ari w00t.gif Szundi feje _nevet.gif
7 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, rolllllleee, hana001, Heetella, AmyVie, UnhappyMeals, An_d_a
2011. augusztus 07. 09:21 #318
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.07. 09:13)
Üdvözlöm az újakat biggrin.gif
Láttátok a mai új topicot Selenáról?
A neve: Selena Gomez paródia. Egy rajongója nyitotta -.-"
Minek kell minden sz*rságot feltenni róla? -.-" Erre még NORMÁLIS választ egyik rajongó sem tudott adni.
A képeket köszi Heetella, nagyon aranyosak és szépek biggrin.gif
AmyVie! Az a kép, amin Hófehérke az ágyban fan, a törpék meg az ágy végén, az nagyon ari  w00t.gif Szundi feje  _nevet.gif

Ezert jo hogy legalabb ez egy ertelmes forum es nem valami olyan amihez osztan meg a rajongok se tudnak hozzaszolni Ja es Szundi egy nagyarc biggrin.gif biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Thora_90, MileyCyrus40, hana001, Heetella, UnhappyMeals, An_d_a
2011. augusztus 07. 09:48 #319
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.06. 20:33)
Baszki, ne adj már ötleteket biggrin.gif
De tényleg: összedobjuk a pénzt, aztán elmegyünk. Angolul tudunk - legalábbis valamennyire -, csak kitalálják, mit akarunk mi ott biggrin.gif
Én egy fotót az egerekkel szeretnék  tongue.gif 
Hoztam képeket biggrin.gif

Látom Disneylandbe készültök laugh.gif Engem itt ne hagyjatok rohog.gif Találkoznom kell Mickey egérrel thumbsup.gif
6 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, rolllllleee, Heetella, UnhappyMeals, Thora_90, An_d_a
2011. augusztus 07. 10:03 #320
June15
June15
 
Státusz<3 KANYE WEST <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.29.
Hozzászólás: 612
Csatolások: 31
Azonosító: 141963
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif
Nah ez a fórum már tetszik. laugh.gif
Nekem az összes légből kapott sztárocskákból nagyon kezd elegem lenni, és valahogy nem is tudok beletörődni. Kicsit szúrni szokta a szememet, hogyha bemegyek egy írószerboltba akkor minden erről szól. Nem tudok magamnak venni egy értelmes semmit , dry.gif mivel vagy különféle "Disey sztárok" neve, vagy az ocsmány képe szerepel rajta. rohog.gif Ez a helyzet az írószerboltokban,most nézzük csak meg az élelmiszerboltokat...rányomják az undorító, és felháborítóan egészségtelen chipsjükre Selena Gomez és társai képét, hogy a sok hülye, kis eszetlen, idióta gyerek megvegye. biggrin.gif Az igazat megvallva nem is nagyon értem, hogy mire számítanak a gyerekek ?? unsure.gif , arra, hogy Miley Cyrus DNS-ből, meg szövetdarabkájiból épül fel a chips össze tétele???
_nevet.gif _nevet.gif Tehát érdekes, hogy a mostani gyerekek fejét mennyire eltudta csavarni, és teljesen bevannak zsongva a szülők kárára.wink.gif
Egyébként é minden nemű és fajta chipset UTÁLOK, ráadásul még rá is nyomják ilyen senki sztárocskák képét, még az étvágyam is elmegy, úgyhogy nem is volt.reklamalo.gif
Én is "mostani" gyerek vagyok, 15 éves, mégis utálom az összes disney sztárt,mivel nem értem, hogy mivel tettek volna le többet az asztalra, mint például egy olyan színész, mint tegyük fel Leonardo Dicaprio,Ben Affleck,Tom Hanks...és nézd csak meg a profilomat,a kedvenc sztárjaim, mind ilyenek akiknélkül nem lenne film világ. És vlóban ők a világ legtehetségesebb emberei.wub.gif meghajolo.gif Ehhez képest Selena Gomez és társai az első 10-ben benn vannak,míg más neves sportolók, és színészek akik TEHETSÉGESEK,és évtizedekig "güriztek" azért, hogy legyen pár NORMÁLIS rajongója és itt a kulcsszó, a 3000. helyen állnak ...legalábbis a többsége.mad.gif
Nah hát röviden ennyi lenne, mert szerintem ebben a fórumban nem kell nagyon részleteznem semmit .rohog.gif

"Minek kell minden sz*rságot feltenni róla? -.-" Erre még NORMÁLIS választ egyik rajongó sem tudott adni."
Ebből látszik, hogy mennyire futja egyesek agykapacitása .beer.gif
u.i: Ja és szerintem tök jó, hogy lettek pólók,táskák,alsóneműk..csak itt is az lenne a kérdésem, hogy megint miért kell mindegyiknek Selena Gomezről,JB-ről,Demi és társairól szólnia ??
unsure.gif unsure.gif

Kedvenc meséim wub.gif wub.gif 3D nékül !! dry.gif
7 felhasználónak tetszik: Thora_90, hana001, UnhappyMeals, amy92, AmyVie, An_d_a, Heetella
74 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!