Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 07. 10:17 #321
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.08.07. 00:01)
"Rég" jártam itt, látom nagyon megszaporodtak a  hozzászólások. rohog.gif 
Bevallom én is szerettem a klasszikus Walt Disney rajzfilmeket, amiket nem számítógépen animáltak 3D-be és nem olyanok a figurák mintha PVC-ből lennének, hanem szépen, kézzel rajzoltak voltak, és volt mondani valójuk a rajzfilmeknek, szívesebben megnéznék bármikor egy olyat mint bármelyik szennycsatornát a tv-ben.
Én sem értem hogy miért van a sok diznis sztárocska benne az első 20-ban, amikor beregeltem ide, fogalmam sem volt kik ezek, meg úgy 2 évvel ezelőtt se, csak sajnos átalakult a HQParadise starityvé, utat engedve mindenféle trolloknál is legaljább emberkéknek, akik mindenféle idióta topikokat nyitogattak, amikben az ő cuki bíbörükről meg hannamokkánájukról írtak, és ezzel is idecsábították a 15 év alatti korosztályt, akiknek a példaképeik ezek a semmiből felemelt jól pénzelt "sztárocskák". Igaz nekem is van egy diznis csaj a kedvenceim között, de ő csak azért mert megtetszett külsőre, aztán nézegettem a képeit (és eszembe jutott hogy húdemeg.. rohog.gif  _nevet.gif ), később meglepődve láttam hogy valami diznis műsorba szerepel és csak 13 éves.
A korai fórumozásról annyit: 12-13 évesen én is nézegettem celeb fórumokat a neten, igaz csak képeket kerestem kedvenc műsorvezető hölgyeimről,nem pedig topikokat nyitogattam minden suttyóságnak. A Bordára pont 13 éves koromba regisztráltam be, éretlen voltam meg nem szándékosan troll, és szépen megjutalmaztak félév! bannal, és szépen észhez tértem és megjavultam.


Csatlakozok (Nem, most nem a demegdu.. részhez rohog.gif) nem olyan rég regisztráltam, de akkor csak néztem, hogy kik ezek? Nem tudtam, hogy ki az a Selena Gomez, vagy Miley Cyrus, de jól megvoltam nélkülük is. Sajnos akkor regisztráltam, mikor a honlap már Starityként ment (megy) nem pedig HQParadiseként, igaz, mikor az ment, Én is elég átgondolatlan voltam.
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, An_d_a
2011. augusztus 07. 11:30 #322
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Én nem akarok ötleteket adni, de gondolj bele, Thora biggrin.gif Ha már odáig eljutottunk, hogy lett Disneyland akkor hamarosan lesz Gomezland is, vagy Cyrusland tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Szancsu
2011. augusztus 07. 11:36 #323
- törölt felhasználó -    
Félek belegondolni ohmy.gif wink.gif
Am nem biztos, h sor kerül rá, mert ezek a sztárocskák pár év múlva sehol nem lesznek biggrin.gif

Idézet (AmyVie @ 2011.08.07. 11:30)
Én nem akarok ötleteket adni, de gondolj bele, Thora  biggrin.gif  Ha már odáig eljutottunk, hogy lett Disneyland akkor hamarosan lesz Gomezland is, vagy Cyrusland tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: rolllllleee, UnhappyMeals, Porcicca
2011. augusztus 07. 11:39 #324
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.07. 11:36)
Félek belegondolni  ohmy.gif  wink.gif 
Am nem biztos, h sor kerül rá, mert ezek a sztárocskák pár év múlva sehol nem lesznek biggrin.gif

Ennyi erovel lehetne akarmilyen land mert tobbet nem er egy disney sztarocska se nalam vagy nalad vagy akarkinel mert ugye az eselyegyenloseg tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals, Porcicca
2011. augusztus 07. 11:41 #325
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2011.08.07. 11:39)
Ennyi erovel lehetne akarmilyen land mert tobbet nem er egy disney sztarocska se nalam vagy nalad vagy akarkinel mert ugye az eselyegyenloseg tongue.gif


Az a baj egyébként, hogy náluk sajnos nincsen esélyegyenlőség, ők olyan felsőbbrendűnek érzik magukat dry.gif
3 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Thora_90, UnhappyMeals
2011. augusztus 07. 11:42 #326
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
na ez is igaz pedig mivel tobbek azzal h benne vannak a tvben?
3 felhasználónak tetszik: AmyVie, Thora_90, UnhappyMeals
2011. augusztus 07. 11:45 #327
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2011.08.07. 11:42)
na ez is igaz pedig mivel tobbek azzal h benne vannak a tvben?


Némelyik sztár, és itt nem csak a Disneysekre gondolok, annyira durván el van szállva magáról, mert híres és vannak rajongói, észre sem veszik magukat, hogy a legtöbb emberből az arrogáns, öntelt modor, ellenszenvet vált ki, nem pedig rajongást. Számomra Selena is egy a sok ilyen sztár közül. Tehetsége nincsen, reklámból tartja fent magát a mai napig.
6 felhasználónak tetszik: Thora_90, hana001, An_d_a, rolllllleee, UnhappyMeals, LULUPeas
2011. augusztus 07. 11:50 #328
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
azta..tegnap fél nyolc-nyolc kérül léptem le innen,de máris egy oldallal több lett a hozzászólók száma,nem győzöm kapkodni a fejem,annyi minden van itt.biggrin.gif
amúgy meg, nem tudom,hogy láttátok-e/észrevettétek-e,de szelike próbál ˝vadulgatni˝ xD _nevet.gif tongue.gif http://keptarolo.hu/s4729615/020.jpg
http://keptarolo.hu/s4729637/042.jpg
http://keptarolo.hu/s4729644/048.jpg
csak nevetni lehet rajta,próbál kitörni a picilány a szomszédból szerepből,de állati rosszul megy neki. biggrin.gif látszik,hogy máshoz nem ért,csak ahhoz,hogy játsza a szent jókislányt,de ő már annyira szent,ami még a mesébe sincs.xD
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals, kriszti03
2011. augusztus 07. 11:52 #329
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Sok sztar van aki megerdemelne landet a tehetsgese szempontjabol de sok van akit tenyleg csak a penz es a szereples erdekel unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 07. 11:55 #330
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
es szerencsere Demi kilepett a Disneytol mert az a csatorna nem erdemelte meg ot sokkal tehetsegesebb mintsem h ott maradjon mind 1esek... dry.gif
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90, hana001
2011. augusztus 07. 11:56 #331
- törölt felhasználó -    
Én is voltam tvben!
Ballagásokkor, meg fellépéseken a suliban.
Valaki csináljon már nekem is adatlapot *-* XD

Idézet (rolleee @ 2011.08.07. 11:42)
na ez is igaz pedig mivel tobbek azzal h benne vannak a tvben?


PONTOSAN ÍGY VAN! Egyébként csak azért első az oldalon, mert tényleg minden hülyeséget feltesznek róla. MINEK? Semmi értelme, h itt sztárolják őt.

Idézet (AmyVie @ 2011.08.07. 11:45)
Némelyik sztár, és itt nem csak a Disneysekre gondolok, annyira durván el van szállva magáról, mert híres és vannak rajongói, észre sem veszik magukat, hogy a legtöbb emberből az arrogáns, öntelt modor, ellenszenvet vált ki, nem pedig rajongást. Számomra Selena is egy a sok ilyen sztár közül. Tehetsége nincsen, reklámból tartja fent magát a mai napig.


Ajjajj, mit szól ehhez Jussy? rohog.gif
Ja, mielőtt elfelejtem: láttam itt róluk egy scannelt cuccot, a Nő sztárok képei között, és oda volt csatolva Jussy is _nevet.gif Mondom ez gáz

Idézet (An_d_a @ 2011.08.07. 11:50)
azta..tegnap fél nyolc-nyolc kérül léptem le innen,de máris egy oldallal több lett a hozzászólók száma,nem győzöm kapkodni a fejem,annyi minden van itt.biggrin.gif
amúgy meg, nem tudom,hogy láttátok-e/észrevettétek-e,de szelike próbál ˝vadulgatni˝ xD  _nevet.gif  tongue.gif http://keptarolo.hu/s4729615/020.jpg
http://keptarolo.hu/s4729637/042.jpg
http://keptarolo.hu/s4729644/048.jpg
csak nevetni lehet rajta,próbál kitörni a picilány a szomszédból szerepből,de állati rosszul megy neki. biggrin.gif látszik,hogy máshoz nem ért,csak ahhoz,hogy játsza a szent jókislányt,de ő már annyira szent,ami még a mesébe sincs.xD
2 felhasználónak tetszik: An_d_a, UnhappyMeals
2011. augusztus 07. 11:57 #332
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2011.08.07. 11:52)
Sok sztar van aki megerdemelne landet a tehetsgese szempontjabol de sok van akit tenyleg csak a penz es a szereples erdekel unsure.gif


sajnos legtöbbjüket a pénz érdekli,de a diznisek mindenkin túltettek.a médiában senki nem az,akinek látszik,az csak egy kép,amit leadnak az embereknek,hogy ˝ilyen vagyok˝.viszont a dizni csatornánál már túl messzire mentek ezzel,ott már minden a menedzserek okos agyát dícséri.most komolyan,hol maradnak az őszinte,igazi személyiségek,akiket tényleg lehet szeretni és felnézni rájuk?manapság mindenki azzal foglalkozik,hogy bekerüljön a médiába valami hülyeséggel,mert akkor kapja a pénzt,és a szereplési lehetőséget.ugyanis legtöbbször(ahogy észrevettem)nészerűség alapján választanak.például vegyük szelikét és leona lewis-t.a rendezvényszervezők nagy többsége szelikét hívná meg,a nagyobb bevétel miatt.ez van...
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, AmyVie, UnhappyMeals, kriszti03
2011. augusztus 07. 11:59 #333
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2011.08.07. 11:50)
azta..tegnap fél nyolc-nyolc kérül léptem le innen,de máris egy oldallal több lett a hozzászólók száma,nem győzöm kapkodni a fejem,annyi minden van itt.biggrin.gif
amúgy meg, nem tudom,hogy láttátok-e/észrevettétek-e,de szelike próbál ˝vadulgatni˝ xD  _nevet.gif  tongue.gif http://keptarolo.hu/s4729615/020.jpg
http://keptarolo.hu/s4729637/042.jpg
http://keptarolo.hu/s4729644/048.jpg
csak nevetni lehet rajta,próbál kitörni a picilány a szomszédból szerepből,de állati rosszul megy neki. biggrin.gif látszik,hogy máshoz nem ért,csak ahhoz,hogy játsza a szent jókislányt,de ő már annyira szent,ami még a mesébe sincs.xD


Hogy bírja a táncosok füle a kínokat? ohmy.gif
Egyébként, úgylátom, hogy "barátunk" vegas törölte magát thumbup2.gif
6 felhasználónak tetszik: kriszti03, hana001, An_d_a, Thora_90, DisneyFans, Szancsu
2011. augusztus 07. 12:01 #334
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.07. 11:56)
Ajjajj, mit szól ehhez Jussy?  rohog.gif 
Ja, mielőtt elfelejtem: láttam itt róluk egy scannelt cuccot, a Nő sztárok képei között, és oda volt csatolva Jussy is  _nevet.gif Mondom ez gáz


ez van,ez érdekli az embereket.nem véletlenül nyilatkozgat szeleníta össze-vissza,smárolunk,nem smárolunk vagy az,hogy mennyire nem érdekelte,hogy bíbör feljött a színpadra meglepinek és ő mennyivel fontosabb.mivel így soha nem lehet tudni,hogy éppen mi van ˝köztük˝(márha lenne valami),ezért az emberek márcsak kiváncsiságból is odamennek,ahol ilyesmik vannak.ezért jó reklámfogás és kifizetődő mind a menedzsereknek,mnd bíbörkének és szelenítának.
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals
2011. augusztus 07. 12:07 #335
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2011.08.07. 11:57)
sajnos legtöbbjüket a pénz érdekli,de a diznisek mindenkin túltettek.a médiában senki nem az,akinek látszik,az csak egy kép,amit leadnak az embereknek,hogy ˝ilyen vagyok˝.viszont a dizni csatornánál már túl messzire mentek ezzel,ott már minden a menedzserek okos agyát dícséri.most komolyan,hol maradnak az őszinte,igazi személyiségek,akiket tényleg lehet szeretni és felnézni rájuk?manapság mindenki azzal foglalkozik,hogy bekerüljön a médiába valami hülyeséggel,mert akkor kapja a pénzt,és a szereplési lehetőséget.ugyanis legtöbbször(ahogy észrevettem)nészerűség alapján választanak.például vegyük szelikét és leona lewis-t.a rendezvényszervezők nagy többsége szelikét hívná meg,a nagyobb bevétel miatt.ez van...



Őszintén? Teljes mértékben igazat adok neked An_d_a! Tényleg az a legnagyobb baj, hogy valaki már nem attól sztár, hogy van tehetsége és rokonszenves számodra, hanem az, hogy mennyi botránya van - és mennyire szélsőséges. Az a baj, hogy manapság, olyanokért 'rajongunk' akinek nulla tehetsége van, és olyanokat tesz, ami jobban eladható. Gondoljatok csak bele: nem abból tartja fent magát, Selena, hogy tök jó hangja van, hanem hogy "megszellőztette" a kapcsolatukat Justinnal. Most őszintén, abban a lányban mi valódi? unsure.gif Szerintem Selena és más sztár is hozzá kell tenni, a kamerák előtt mindig megjátsszák magukat, hisz az jobban eladható.

Idézet (rolleee @ 2011.08.07. 11:52)
Sok sztar van aki megerdemelne landet a tehetsgese szempontjabol de sok van akit tenyleg csak a penz es a szereples erdekel unsure.gif


Igazat adok neked is, mert olyan neveket felejtenek el az emberek, hogy én csak a fejemet a falba tudnám verni: amikor néznek rám nagy boci szemekkel, hogy ő nem ismeri Robert de Nirot, aki azért elég nagy színész, és jóval előbb már a színészi pályán volt, mint az ő imádott Disney sztárja. És az a baj, hogy ez egyre csak rosszabb és rosszabb lesz - nem fog javulni a helyzet.
6 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, kriszti03, rolllllleee, An_d_a, Thora_90, Szancsu
2011. augusztus 07. 12:12 #336
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2011.08.07. 12:07)
Őszintén? Teljes mértékben igazat adok neked An_d_a! Tényleg az a legnagyobb baj, hogy valaki már nem attól sztár, hogy van tehetsége és rokonszenves számodra, hanem az, hogy mennyi botránya van - és mennyire szélsőséges. Az a baj, hogy manapság, olyanokért 'rajongunk' akinek nulla tehetsége van, és olyanokat tesz, ami jobban eladható. Gondoljatok csak bele: nem abból tartja fent magát, Selena, hogy tök jó hangja van, hanem hogy "megszellőztette" a kapcsolatukat Justinnal. Most őszintén, abban a lányban mi valódi? unsure.gif Szerintem Selena és más sztár is hozzá kell tenni, a kamerák előtt mindig megjátsszák magukat, hisz az jobban eladható.
Igazat adok neked is, mert olyan neveket felejtenek el az emberek, hogy én csak a fejemet a falba tudnám verni: amikor néznek rám nagy boci szemekkel, hogy ő nem ismeri Robert de Nirot, aki azért elég nagy színész, és jóval előbb már a színészi pályán volt, mint az ő imádott Disney sztárja. És az a baj, hogy ez egyre csak rosszabb és rosszabb lesz - nem fog javulni a helyzet.

En is sokszor elgondolgodom azon, milyen a ami media es azon is, az emberek mar nem szeretik az igenyesn filmeket zeneket es tehetseges szineszeket vagy mi??? rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, An_d_a, UnhappyMeals, AmyVie
2011. augusztus 07. 12:15 #337
- törölt felhasználó -    
Van, aki beveszi az összes hülyeséget, amit egyesek nyilatkoznak, és van, aki szereti az igényes zenét, filmeket, és valódi színészekért rajong wink.gif
Közéjük tartozom biggrin.gif És Te? tongue.gif
Na, most viccet félretéve: ez van sajnos. Van, akinek ez kell sad.gif

UnhappyMeals! kateblock is törölte magát egyébként sad.gif

Idézet (rolleee @ 2011.08.07. 12:12)
En is sokszor elgondolgodom azon, milyen a ami media es azon is, az emberek mar nem szeretik az igenyesn filmeket zeneket es tehetseges szineszeket  vagy mi??? rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: rolllllleee, UnhappyMeals, An_d_a
2011. augusztus 07. 12:18 #338
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.07. 12:15)
Van, aki beveszi az összes hülyeséget, amit egyesek nyilatkoznak, és van, aki szereti az igényes zenét, filmeket, és valódi színészekért rajong wink.gif
Közéjük tartozom biggrin.gif És Te? tongue.gif
Na, most viccet félretéve: ez van sajnos. Van, akinek ez kell sad.gif
UnhappyMeals! kateblock is törölte magát egyébként sad.gif

En is azok kozott vagyok akik szeretik es szerintem az elso helyen egy olyan sztarnak kene legyen a helye aki sokkal tobbet letett az asztalra
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals
2011. augusztus 07. 12:21 #339
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Srácok teljesen igazatok van!!
Ezeket az embereket csak megcsinálták és én ezt valahova már le is írtam hogy a sztárvilág meg van csinálva.Azt nem mondom hogy az én kedvenceim nem mert ki tudja? De legalább bennük volt annyi erő hogy maguktól érjék el azt amit elértek és nem csak a menedzserek segítségével.Bennük van tehetség hiszen máshogyan nem tudtak volna felkapaszkodni.A mai sztároknak pedig csak annyit kellett tenniük hogy anyucinak kinyitják a szájukat hogy ők sztárok akarnak lenni anyuci meg keresett erre lehetőséget és a Disneyt találta megfelelőnek mert gyerekcsatorna.A lényeg az az hogy a mai hírességek még csak nem is maguktól mentek be abba a bizonyos stúdióba csak anyuci intézkedett vagy apuci tök mind1.
Lehet hogy nincs igazam de ez a véleményem
Szerk.: még annyit tennék hozzá hogy annyira átlátszóak.Mert hogyha azt mondják hogy őket nem találták ki akkor éppen azt találták ki és szerintem ez undorító dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals
2011. augusztus 07. 12:28 #340
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2011.08.07. 12:12)
En is sokszor elgondolgodom azon, milyen a ami media es azon is, az emberek mar nem szeretik az igenyesn filmeket zeneket es tehetseges szineszeket  vagy mi??? rolleyes.gif


Épp ez az, nem szeretik ezeket, pont jól mondod. Valahogy a tehetséges, híres színészeket az ilyen fiatalok - 10-14 évesek - valahogy elfelejtik, hogy ilyen emberek is léteznek. Szerinted, ha megkérdezel egy Disney fant, tudni fogja-e ki az a Steven Segal?
3 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Thora_90, UnhappyMeals
74 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!