Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 11. 18:45 #661
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.11. 18:33)
Híres lett a dal, így került be. Glee színvonal, kérem szépen  biggrin.gif Ez a Glee ...


mondjuk ez már kicsit sok,hogy mindenhol arra mennek,mi a híres,˝menő˝ vagy éppen felkapott. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 11. 18:47 #662
- törölt felhasználó -    
Idézet (An_d_a @ 2011.08.11. 18:45)
mondjuk ez már kicsit sok,hogy mindenhol arra mennek,mi a híres,˝menő˝ vagy éppen felkapott. dry.gif

Manapság ez a menő, az egyediség nem számít!
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 11. 18:57 #663
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2011.08.11. 18:45)
mondjuk ez már kicsit sok,hogy mindenhol arra mennek,mi a híres,˝menő˝ vagy éppen felkapott. dry.gif


Sajnos ez van. Erre van igény. Akit nem érdekel, az ne nézze. Ezer meg egy másik műsor van, amit lehet még nézni.
2011. augusztus 11. 19:01 #664
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Ha nem arra mennének, akkor nem az lenne a menő... persze hogy várhatnánk el, hogy az igényes zenére menjenek?
2 felhasználónak tetszik: An_d_a, ophely88
2011. augusztus 11. 19:01 #665
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.11. 18:57)
Sajnos ez van. Erre van igény. Akit nem érdekel, az ne nézze. Ezer meg egy másik műsor van, amit lehet még nézni.


nem szerettem soha a glee-t,nekem valahogy mindig olyan beütésem volt róluk,hogy egy banda,akik elénekelgetnek a színpadon poénból,aztán kész.talán egy fokkal jobbak a dizniseknél,bár nem vagyok szakember.biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 11. 19:08 #666
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2011.08.11. 19:01)
nem szerettem soha a glee-t,nekem valahogy mindig olyan beütésem volt róluk,hogy egy banda,akik elénekelgetnek a színpadon poénból,aztán kész.talán egy fokkal jobbak a dizniseknél,bár nem vagyok szakember.biggrin.gif


Nekem nem tetszett a Glee, egy bajom volt vele. Mintha egy tini filmet néztem volna, amiben énekelnek. Még mindig nem tudok rájönni, hogy mi benne az érdekes. Sablonos a sztori. Nagyon is. Hangjuk viszont van, nem is kevés, azt be kell ismerni.
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2011. augusztus 11. 19:35 #667
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Az ilyen énekelhgetős loálságoktól kiráz a hideg, így meg még jobban, ha a rebeka dalát is beletették egy ilyenbe. Szánalmas ez az egész média mindenestül.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals
2011. augusztus 11. 20:00 #668
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet
A múltkor Kundisszal arra gondoltunk, hogy lehet, ők mást látnak és hallanak, mint mi. Ez lehet az egyetlen magyarázat arra, hogy miért szeretik. Vagy lehet, hogy számítógépes vírussal terjedő betegséget kaptak el, és csak a halál gyógyíthatja ki őket.


Valószínű, hogy ezek a gondok léphetnek elő, ugyanis épp eszű ember nem szereti őt. Persze vannak kivételek, de a legtöbb rajongója nagyon butuska, és még örüljenek, hogy nem illettem rájuk rosszabb szót, pedig az is csak az igazságot tükrözné. Ha nem lennének Selena vokalistái, akkor ő már rég lebőgött volna. A fellépésein olyan melltartót vesz fel, amiben sokkal nagyobbnak látszanak a mellei. Annyi alapozót tesznek rá, hogy fel sem lehetne ismerni. Ő persze a természetesség híve. Másolja Cheryl Colet, Miley Cyrust és még sok más emberkét. És még őt tekintik igazi példaképnek? A példaképség nem itt kezdődik. Szeleníta ettől fényév távolságra áll. A másik pedig, hogy kihasználja az embereket. Jótékonykodhat, csak nem mindegy, hogy miért csinálja..

Idézet
Vagy simán csak van 5-6 rajongó akik fejenként sok-sok accounttal bejelölik meg védik őt a cikkeknél... (elképzelhetőnek tartom, hogy megtennék...) de ha ez van, ha nem akkor sem tehetünk semmit, azon kívül, hogy itt szidjuk őket, nem? 
Amúgy igazatok van, ez a totál nem szerelem, mindketten csak érdekből csinálják...


Attól erősen agyhalást kaptam, amikor a Selena Gomez rózsaszínűre festette a lovakat című cíkkben rám szállt 5-6 Sellyke fan, és leállt velem kötözködni. Furcsa, azon a napon regisztráltak, amikor megjelent a cikk. Érdekes, nem? Innentől kezdve tudtam, hogy sok dizni rajongó lehetetlen személyiség. Meg kellene őket tanítani a jó modorra, és a szabályok betartására.

Idézet
De ha belegondolsz, akkor az összes dizni sztár aluliskolázott, műveletlen és még a kutyám IQ-ja is nagyobb az övéknél. Májli is vagy 13-14 évesen (?) robbant be a köztudatba (már akinek, mert én max 2 éve tudok a jelenlétéről), gondolod az folytatta az iskolát? Akkor ott van szelike alias szalonna. 18 éves, lazán lehetne végzős gimnazista. Mibe, hogy talán csak elkezdte a középiskolát? Egyiknek sincsen végzettsége. Bella Thorne vagy ki a csoda, hát ne haragudjatok, de én elsüllyednék szégyenemben, ha nem tudnék a saját anyanyelvemen helyesen írni, valamint olvasni. Az amerikaiak alapból egy retardált nép, de szánalmas, hogy az ilyeneket sztárolnak. Kit érdekel, hogy ő diszlexiás? Még sok más ember küzd ezzel a betegséggel, s valóban vannak olyanok is, akiknek elölről meg kell tanulniuk írni és olvasni. Ez meg inkább lesz műveletlen proli analfabéta. Persze, neki miért is kellene megtanulnia írni? Hiszen a a hátsója alá toltak mindent, mi pedig a közel jövőben vért fogunk izzadni, hogy bekerüljünk a hőn áhított egyetemre vagy főiskolára. Oda pedig kevés az, hogy tudsz írni és olvasni. De mit tudhat erről egy 14-15 éves kiscsirke? Az életben soha egy büdös centért sem kell megdolgoznia, és tudjátok ez a szomorú. Más a megélhetésért vállal el három munkát is, ez a sztárnak nevezett akárki annyira műveletlen, hogy még olvasni sem tud. Büszke lehet magára. Én speckó egyedül Emma Watsont tartom valamire. Gyerekek, az a csaj magántanulóként elvégezte a középiskolát, leérettségizett, majd felvették az Oxfordi Egyetemre. Nem is a legrosszabb angol egyetemre, hanem az egyik legjobba! Úgyhogy az egy marhaság, hogy celeb élet mellett nem lehet tanulni. Emma nevét szintén a világon majdnem mindenhol ismerik, hisz ő a Harry Potter Hermionéja. Mégis azért küzd, hogy legyen diplomája, pedig annyi pénze van, hogy az életben talán még a gyerekeinek sem kell dolgoznia, de ő mégis elment egyetemre. Ez a becsülendő, és akkor sztárolva vannak olyan majmok, mint ezek a huszadrangú sztárocskák. Rebacca Black lazán be fog futni egy olyan karriert, mint ezek. Én nem utálom, mert szerintem az egész csaj egy marketing fogás, de sajnos ő is el fogja nyomni a tehetségeket.


Pontosan. Szerintem onnan lehet megállapítani, hogy egy sztár mennyire van még a földön, mennyire érett gondolkodású, hogy megnézzük milyen iskolai végzettsége van. Ha egy sztár akarja, akkor igenis tud "normális" életet élni. Igenis tud tanulni, és diplomát szerezni. Erre Emma Watson tökéletes példa. Minden tiszteletem az övé, és látszik, hogy ő még nagyon is átlagos csajszi. Nem úgy, mint a diznisek. Ha a középsuli után abbahagynám, édesanyám biztosan kidobna otthonról, és ezt vicc nélkül mondom. Nem hiszem, hogy egy sztárnak tudatlannak kellene lennie, inkább példát kellene mutatnia. Az meg egy másik gyúratlan tészta, hogy kit, és miért tekintünk példaképnek. Mert azért valakit nem tekinthetünk senkit példaképnek, mert szép és sokan szeretik. Ez édeskevés. Mondjuk sok elvakult kicsitől mit várhatunk.

Idézet

Csak tudnám, hogy a rákban van ennyi rajongója...  Ki azaz 6710 elvetemült magyar, aki képes bejelölni?! 0-20 éves korig komolyan több mint 6000 ember szereti?! Bár az is lehet, ami az előbb itt felmerült, hogy egy tag regisztrál vagy 10 nicket és mind a 10-zel bejelöli. El tudom képzelni, hogy néhány tagnak itt nem egy nickje van, hanem sokkal, de sokkal több. Elég, ha azokkal bejelölik és máris "szaporodik" a rajongók száma.


Engem egy ideig, hosszú ideig foglalkoztatott, hogy hol állnak kedvenc sztárjaim. De mára már inkább azt mondom, hogy legyen minél hátrébb, mint inkább a tucat diznisek közt. A kedvencem attól nem lesz se több, se kevesebb. Beletörődtem, hogy azt sem tudják ki a legnagyobb kedvencem, Katie McGrath. Nem is izgat, hogy a Top 1000-ben sincs benne. Valahogy jobb szerintem neki ott, mint a sok tömegsztár között. Legalább neki nincsenek álrajongójai. Nem azért szeretik, mert tucat, hanem mert tehetséges, és művelt. És ha jobban megnézzük, ezek az állítások egyik diznisre sem vonatkoznak.

Idézet
Tény, valóban ő a legnormálisabb diznis, és ne értsd félre, nem azt akartam mondani, hogy tehetségtelen, mert nem az, de szerintem még nem érdemli meg, hogy ennyire elől legyen. Amúgy a visszaesés szerintem Rihanna miatt van, mert a rajongók száma alapján vannak rangsorolva. Ma megint Demi áll a negyedik helyen és Rihanna csak az ötödiken. Valószínűleg Rihanna tegnap minimum eggyel több rajongóval büszkélkedhetett, viszont mára fordult a kocka. Én már nem is idegeskedem, mert az első oldalon egyedül Emma Watson, Jessica Alba és Angelina Jolie azok, akik szerintem megérdemlik, hogy ott legyenek. Ettől függetlenül engem már annyira nem idegesít az, hogy most ki esik vissza és, hogyan. Ezt a sok szutyok sztárt (szeli, májli, bíbőr, pattinzon és a mai divat sztárok) a kedvenceim úgysem tudják lenyomni.


Igen, szerintem sem fogják őket lenyomni. Ez is az oldal értelmi szintjét tanúsítja. Bemutatja, hogy milyen idős emberek járnak ide. Sajnos itt tartunk, de nem lehetne ellene tenni semmit. Vagyis lehetne, de az nagyon hosszadalmas és fárasztó munka lenne. Szóval most próbálok alkalmazkodni, kisebb-nagyobb sikerrel. Menne is a dolog, ha a diznis kóceráj rajongói nem lennének olyan önfejűek, és ellenszenvesek. Próbálnám kitisztítani az agyukat, de nem sok sikerrel járok. Úgy veszem észre másnak sem sikerül.

Idézet
Elvileg ebben a videóban elmondják, sőt ezzel kezdik (tán véletlenül? XD), hogy miről is szól a klip és a dal is. Bár szerintem még így is jó nagy marhaság az egész, mert elmondják, hogy ők ezt és ezt akarják, meg, hogy üzenni akarnak vele, de nekem semmi sem jött át sem a számból, sem a klipjéből. Tényleg összehányt igénytelen trágya az egész. Bár nekem valahogy hihetetlen az, amit ők elmondanak a klipben. Én már első olvasásra kiakadtam a szám címétől mondjuk, alapból már az is marhaság.XD


Vettem a fáradtságot, és megnéztem. Csak annyit tudtam mondani, hogy "Atyesz Gatyesz, hova süllyedünk". Ennél alacsonyabbra már nem nagyon csúszhatunk le. És komolyan a Selena rajongóknak nincsenek szüleik? Mert elnézést, egy felnőttnek át kellene látni az ilyen álszent tinisztárokon, nem? Annyi gógyijuknak csak kellene, hogy legyen. Nekem még jogsim sincs, de mégis átlátok rajtuk.
8 felhasználónak tetszik: hana001, ophely88, Holly Keller, An_d_a, DreamerGirl, Riri,Avrilfan, UnhappyMeals, Catherine
2011. augusztus 11. 20:10 #669
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.08.11. 19:35)
Az ilyen énekelhgetős loálságoktól kiráz a hideg, így meg még jobban, ha a rebeka dalát is beletették egy ilyenbe. Szánalmas ez az egész média mindenestül.


Nem lenne ez rossz, én látok benne fantáziát. Sablon sztorival viszont egész elrémisztő. Ahhoz képes 77 díjra jelölték a sorozatot, 20 díjat nyert, sok Emmyt és Golden Globe-ot (pedig a sorozat 2009 óta megy). Ez, azt hiszem minősíti a díjátadókat is (nem mintha eddig nem tudtuk volna biggrin.gif ).

Na de térjünk vissza a Disney vs. Dizni dologra wink.gif

Az én kedvencem a Hófehérke és a hét törpe volt, egyszer oviban be is öltöztem Hófehérkének, de Hamupipőke 'véletlenül' átgázolt a ruhámon, így nem nyertem meg a jelmezversenyt laugh.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 11. 21:32 #670
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (LittleVampire)
Engem egy ideig, hosszú ideig foglalkoztatott, hogy hol állnak kedvenc sztárjaim. De mára már inkább azt mondom, hogy legyen minél hátrébb, mint inkább a tucat diznisek közt. A kedvencem attól nem lesz se több, se kevesebb. Beletörődtem, hogy azt sem tudják ki a legnagyobb kedvencem, Katie McGrath. Nem is izgat, hogy a Top 1000-ben sincs benne. Valahogy jobb szerintem neki ott, mint a sok tömegsztár között. Legalább neki nincsenek álrajongójai. Nem azért szeretik, mert tucat, hanem mert tehetséges, és művelt. És ha jobban megnézzük, ezek az állítások egyik diznisre sem vonatkoznak.


Szintén, engem is idegesített, hogy a sehonnan jött, protekciózott senkik sokkal előrébb állnak mint az én kedvenceim, de végül is rájöttem, hogy nem is baj, hogy az én kedvenceim hátrébb állnak, (főleg 500 fölött) mert így legalább nem mondhatják azt, hogy beszopódtam a mainstream ostobaságoknak, hogy nem azért a pár idióta megcsinált senkiért regeltem be ide.
8 felhasználónak tetszik: ophely88, LittleVampire, An_d_a, UnhappyMeals, DreamerGirl, nothingcanstopme, Riri,Avrilfan, Holly Keller
2011. augusztus 11. 21:52 #671
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Ehhez nincs mit hozzáfűznöm... 110.gif 110.gif
http://www.kepfeltoltes.hu/110811/1191863810K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.png]
10 felhasználónak tetszik: Rihannna, UnhappyMeals, DreamerGirl, Riri,Avrilfan, kriszti03, SelenaGirl, adry1415, prézli, Szancsu, hana001
2011. augusztus 11. 22:24 #672
Rihannna
Rihannna
Faág™
 
StátuszRihannna még nem állította be a státuszát és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 118
Azonosító: 124776
Offline offline
én annyit tudok hozzászólni:

Gyerünk Malacka és Füles rock.gif
9 felhasználónak tetszik: ophely88, LittleVampire, An_d_a, UnhappyMeals, DreamerGirl, nothingcanstopme, Riri,Avrilfan, adry1415, Charmed and Dangerous
2011. augusztus 11. 23:23 #673
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.11. 21:52)
Ehhez nincs mit hozzáfűznöm... 110.gif  110.gif 
http://www.kepfeltoltes.hu/110811/1191863810K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.png]


Ez elkeserítő sad.gif
8 felhasználónak tetszik: LittleVampire, UnhappyMeals, DreamerGirl, Riri,Avrilfan, Mendys, adry1415, Szancsu, Charmed and Dangerous
2011. augusztus 12. 10:17 #674
- törölt felhasználó -    
Húha. Húha, ehhez csak ennyit tudok hozzáfűzni...
2011. augusztus 12. 10:30 #675
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.11. 21:52)
Ehhez nincs mit hozzáfűznöm... 110.gif  110.gif

Ez komoly?! Még maga a topic és felesleges, nemhogy ilyet írni, már elnézést.
5 felhasználónak tetszik: ophely88, An_d_a, Riri,Avrilfan, adry1415, LittleVampire
2011. augusztus 12. 10:39 #676
- törölt felhasználó -    
Eleve van olyan téma (én már csak témának hívom xD), hogy ki a kedvenc énekesnőd.. oda be lehet írni a 'neménekesdiznisztárok' nevét is ha már azt szeretik.
4 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Riri,Avrilfan, adry1415, LittleVampire
2011. augusztus 12. 12:32 #677
- törölt felhasználó -    
Számomra az igazi dizni sztárok Jasmina,Aladdin,Hamipupőke,Hófehérke,Csipkerózsika,Micimackós brigád,Miki egér és pajtásai maradnak.Szégyen,hogy nem új mesefilmeket csinálnak,hanem összeválogatnak egy csőd kamaszt és azokat sztárolják fel.Sok kicsi nézi a dizni csenölt,ahol agyrém sorozatok vannak,tuti szimpatikus nekik minden szereplő,felregisztrálnak ide és jelölik be őket.Minden cikkbe megvédik őket és akinek más a véleménye,azt meg alaposan lehordják.Ahogy Holly Keller írta,kinézem belőlük,hogy több felhasználóval beregisztrálnak és bejelölil kedvencüket.Nem hinném,hogy Selenának is 6000 valamennyi rajongója lenne,szerintem több felhasználójuk van és úgy jelölték be Őt.
6 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, ophely88, An_d_a, LittleVampire, Holly Keller, Catherine
2011. augusztus 12. 12:35 #678
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.11. 21:52)
Ehhez nincs mit hozzáfűznöm... 110.gif  110.gif 
http://www.kepfeltoltes.hu/110811/1191863810K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.png]


Jé, új tagok, milyen meglepő.. mellow.gif
6 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DreamerGirl, An_d_a, adry1415, LittleVampire, Catherine
2011. augusztus 12. 12:38 #679
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.12. 12:32)
Számomra az igazi dizni sztárok Jasmina,Aladdin,Hamipupőke,Hófehérke,Csipkerózsika,Micimackós brigád,Miki egér és pajtásai maradnak.Szégyen,hogy nem új mesefilmeket csinálnak,hanem összeválogatnak egy csőd kamaszt és azokat sztárolják fel.Sok kicsi nézi a dizni csenölt,ahol agyrém sorozatok vannak,tuti szimpatikus nekik minden szereplő,felregisztrálnak ide és jelölik be őket.Minden cikkbe megvédik őket és akinek más a véleménye,azt meg alaposan lehordják.Ahogy Holly Keller írta,kinézem belőlük,hogy több felhasználóval beregisztrálnak és bejelölil kedvencüket.Nem hinném,hogy Selenának is 6000 valamennyi rajongója lenne,szerintem több felhasználójuk van és úgy jelölték be Őt.


Én meg azt nem értem, hogy nem mindegy nekik, ki hanyadik helyen van? Ez nem a People magazin, senki nem sértődik meg, ha nem lesz első, nem lesz visszhangja a médiában, ha Selena átcsúszik a második helyre.

Engem a helyezések konkrétan nem érdekelnek, a kedvenceim talán a TOP100-ban sincsenek benne (nagy részt), sőt, van, aki a TOP 1000-ben sem, engem az sem érdekel. pardon.gif Sok felesleges regisztrációval mit érnek el? Első lesz a kedvenc? És akkor mi van? Selena meg fogja köszönni? Nem. Akkor meg nem mindegy? 110.gif
9 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, An_d_a, UnhappyMeals, Grace Benning, nothingcanstopme, Holly Keller, DreamerGirl, Catherine, Charmed and Dangerous
2011. augusztus 12. 12:53 #680
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.08.12. 12:38)
Én meg azt nem értem, hogy nem mindegy nekik, ki hanyadik helyen van? Ez nem a People magazin, senki nem sértődik meg, ha nem lesz első, nem lesz visszhangja a médiában, ha Selena átcsúszik a második helyre.
Engem a helyezések konkrétan nem érdekelnek, a kedvenceim talán a TOP100-ban sincsenek benne (nagy részt), sőt, van, aki a TOP 1000-ben sem, engem az sem érdekel. pardon.gif Sok felesleges regisztrációval mit érnek el? Első lesz a kedvenc? És akkor mi van? Selena meg fogja köszönni? Nem. Akkor meg nem mindegy?  110.gif

Semmit nem érnek el vele,annyian szeretik annál több az utálója,de sajna még a kicsik többen vannak pardon.gif Sok hülyeséget megtennének,hogy kedvencük legyen az első.Ez csak egy óriási fellángolás.Engem a kedvenceim helye nem érdekel,a lényeg Ő a kedvencem és én őt szeretem,meg megbecsülöm,mert a rajongója vagyok.Én is megtehetném,hogy Amyt felhozzam az 1. helyre csinálok vagy 1000 nicket és véleményezem meg bejelölöm kedvencnek,de evvel mit érek el?Semmit,max.annyit,hogy 1.starityn,de ez csak egy oldal,nem kéne olyan komolyan venni a fanoknak. mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, An_d_a, Holly Keller, DreamerGirl
74 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!