Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 13. 23:54 #701
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Van itt egy pár érdekes komment, amik igazak. biggrin.gif
http://starity.hu/forum/topik/223104-ki-a-legszebb-disney-lany/oldal/18/
8 felhasználónak tetszik: Mendys, UnhappyMeals, a7xforever, SelenaGirl, An_d_a, ophely88, DreamerGirl, Szancsu
2011. augusztus 14. 10:39 #702
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.13. 18:44)
Igen. Elég szembetűnő, hogy egy 13 éves fruska van kint a nap sztárjaként..

És a Pop Királya mikor lesz kint a nap sztárjaként? Szerintem megöregedek, mire kiteszik .__.
1 felhasználónak tetszik: Rihannna
2011. augusztus 14. 10:41 #703
Rihannna
Rihannna
Faág™
 
StátuszRihannna még nem állította be a státuszát és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 118
Azonosító: 124776
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2011.08.14. 10:39)
És a Pop Királya mikor lesz kint a nap sztárjaként? Szerintem megöregedek, mire kiteszik .__.


De legalább ma egy valamirevaló sztár van kint, aki ért is ahhoz amit csinál rolleyes.gif Robin Tunney meghajolo.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, Holly Keller, nothingcanstopme
2011. augusztus 14. 10:41 #704
- törölt felhasználó -    
Hú amúgy meg ma valamelyik értelmes nyomorék (már elnézést, nevet nem írok, nem szeretnék itten' senkit se sértegetni) milyen levelet küldött nekem? (természetesen diznifan -.-')
Beszúrt (gondolom, barátunkat, a guglit használta) egy képet, és elkezdi nekem, h busz, tütütü..
Na azt hittem lehidalok -.- Sok értelmes, számukra csak a dizniszelenagomez és társai létezik, és kigúnyolnak ha vmi mást szeretek -.- ' Uram Isten. Az ilyennek legszívesebben eltörném a karját.

Elnézést a keresetlen szavakért de ha dühös vagyok akkor senki ne kerüljön az utamba x3
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DreamerGirl
2011. augusztus 14. 10:47 #705
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2011.08.14. 10:39)
És a Pop Királya mikor lesz kint a nap sztárjaként? Szerintem megöregedek, mire kiteszik .__.


Most nem azért de a 'pop királyáról' még bőven halála után is vannak cikkek, és 121. a listán. Szerintem ez bőven elől van. Más, kevésbé ismert sztárok is vannak itt, akik lehetnének a nap sztárjai, nem csak MJ.
2 felhasználónak tetszik: a7xforever, Grace Benning
2011. augusztus 14. 10:54 #706
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.14. 10:47)
Most nem azért de a 'pop királyáról' még bőven halála után is vannak cikkek, és 121. a listán. Szerintem ez bőven elől van. Más, kevésbé ismert sztárok is vannak itt, akik lehetnének a nap sztárjai, nem csak MJ.

Tudom én hogy nem csak ő van : ))) Sajnos a probléma az, hogy amíg Selena Gomez az első helyen van, addig Ő, és még sok más baromi tehetséges énekes/színész nem fog a lista elejére kerülni -.- (pl. én még szoktam Elvist is hallgatni, hát nem tudom, hogy az itteni emberek mennyire ismerik (persze a rosszabb réteg))
2011. augusztus 14. 11:23 #707
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.13. 16:51)
Na, azon már tényleg kiakadnék. Marvel-t is megvenné a Disney? wtf.gif. Arra kíváncsi lennék, bizonyára szelenitá lenen a világ megmentője benne, hiszen ugyebár még mindig nincs eléggé fényezve mindenütt.


Sorry mate, been there, done that 2009-ben. Itt láthatod az összes Dizni céget, társulást. Az összes felsorolt cég minden filmjének, meséjének és sorozatának joga a Disneynél van, ez mind Disney. A Pixarnak annyi, eltűntek, akkor társult a Touchstone. Miramax, Hollywood Pictures, Lifetime Network, részben az RTL II és a nagy amerikai tévécsatorna is (ABC + azok mellékcsatornái), Buena Vista Home Entertainment ??? és

# Marvel Entertainment

* Marvel Animation
* Marvel Characters, Inc.
* Marvel Comics
o Icon Comics
o MAX
o Ultimate Comics
* Marvel Toys

# It's a Laugh Productions (nekik köszönhetjük Hannah Montanát és hasonszőrű barátnőit a Dizni csatornánkon)

Nem csoda, hogy minden Disney, abszolút nem meglepő rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, SelenaGirl, Rihannna, An_d_a, DreamerGirl, Szancsu
2011. augusztus 14. 11:27 #708
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.14. 11:23)
Sorry mate, been there, done that 2009-ben. Itt láthatod az összes Dizni céget, társulást. Az összes felsorolt cég minden filmjének, meséjének és sorozatának joga a Disneynél van, ez mind Disney. A Pixarnak annyi, eltűntek, akkor társult a Touchstone. Miramax, Hollywood Pictures, Lifetime Network, részben az RTL II és a nagy amerikai tévécsatorna is (ABC + azok mellékcsatornái), Buena Vista Home Entertainment ???  és 
# Marvel Entertainment
  * Marvel Animation
  * Marvel Characters, Inc.
  * Marvel Comics
  o Icon Comics
  o MAX
  o Ultimate Comics
  * Marvel Toys
# It's a Laugh Productions (nekik köszönhetjük Hannah Montanát és hasonszőrű barátnőit a Dizni csatornánkon)
Nem csoda, hogy minden Disney, abszolút nem meglepő  rolleyes.gif


Whoaah. Most meghalhatok? mellow.gif Ez sokkoló. A Disney uralja a világot, vagy micsoda?
5 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, ophely88, Rihannna, An_d_a, DreamerGirl
2011. augusztus 14. 11:35 #709
xoxo XD XP xoxo
xoxo XD XP xoxo
új tag
 
StátuszI miss you!:"|az avatart agyon köszönöm House Of Vaxnak!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.20.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 30
Azonosító: 153386
Offline offline
sziasztok
megláttam ezt és gondolom irok bele ha nem baj..
nem nagyon szeretem a Disney sztárokat csak egy párat aki igazán sztár de őket se azért mert disneysek meg minden hanem lehet hoy azért szeretem őket mert mondjuk Selly,Miley,Bridgit és egyebek énekesek és ezért birom őket vagy esteleg más filmekben is láttam őket szoval nem azért mert diznések.vannak nagyon megcsinált sztárocskák és vannak akikből már nagyon elegem van és a sorozatok is egyre szarabbak...a filmek se jobbak a Lemonade Mouth az egyetlen amit nagyon szeretek ugyan is egy nomrális film,normális embrekkel.a sorozatok nagyon szarak főleg az bosszant a legjobban hogy vmikor nem is magyar hanem sváb és ott az a rötyögés a háttérben esküszöm nem is tom hogyan lehet igy forgatni..a H2O és sok sikert Charlie a két legjobb sorozat ami nagyon tetszik..a sok sikert Charlie az egy nagyon aranyos film és abba is van 2 nomrális személy Bridgit és Mia Tolerico aki nagyon aranyos nagyon szeretem..egre több sorozatot hagynak abba és egy ujjabbat kezdenek el ami szimplán a legszarabb.nem tom hogy irtam-e rola de a filmeket is nagyon utálom meg a reggeli 6,7 pra közötti dedosságokat.legtöbben csak azért sztárok mert disneyben dolgoznak.egyébként rég nem lennének hiresek ezek az emberek,mert meg mondom őszintén én pár személyt kidobnák a francba..nem kell minddnt első látásra intézni.ilyen estekben nagyon vissza kivánom WALT disneyt nem ezeket a hülyeségeket ami már messze földön nem divat.a lion king örök kedvenc marad.nagyon tanulságoos,meghato és gyerekeknek,felnőtteknek egyaránt vannak rajzfilmek.ha jobban bele gondolok nagyon kis korom ota nézem a walt disneyt és a mai napig vissza kivánom mert nagyon szeretem.ennyi volna és nagyon sok emberrel értek egyet ebben az esetben!
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, Rihannna, DreamerGirl
2011. augusztus 14. 11:38 #710
Rihannna
Rihannna
Faág™
 
StátuszRihannna még nem állította be a státuszát és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 118
Azonosító: 124776
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.14. 11:27)
Whoaah. Most meghalhatok?  mellow.gif Ez sokkoló. A Disney uralja a világot, vagy micsoda?


Csak az internethálózatot, és a tv-t... de ez éppen elég dry.gif

Idézet (xoxo XD XP xoxo @ 2011.08.14. 11:35)
sziasztok
megláttam ezt és gondolom irok bele ha nem baj..
nem nagyon szeretem a Disney sztárokat csak egy párat aki igazán sztár de őket se azért mert disneysek meg minden hanem lehet hoy azért szeretem őket mert mondjuk Selly,Miley,Bridgit és egyebek énekesek és ezért birom őket vagy esteleg más filmekben is láttam őket szoval nem azért mert diznések.vannak nagyon megcsinált sztárocskák és vannak akikből már nagyon elegem van és a sorozatok is egyre szarabbak...a filmek se jobbak a Lemonade Mouth az egyetlen amit nagyon szeretek ugyan is egy nomrális film,normális embrekkel.a sorozatok nagyon szarak főleg az bosszant a legjobban hogy vmikor nem is magyar hanem sváb és ott az a rötyögés a háttérben esküszöm nem is tom hogyan lehet igy forgatni..a H2O és sok sikert Charlie a két legjobb sorozat ami nagyon tetszik..a sok sikert Charlie az egy nagyon aranyos film és abba is van 2 nomrális személy Bridgit és Mia Tolerico aki nagyon aranyos nagyon szeretem..egre több sorozatot hagynak abba és egy ujjabbat kezdenek el ami szimplán a legszarabb.nem tom hogy irtam-e rola de a filmeket is nagyon utálom meg a reggeli 6,7 pra közötti dedosságokat.legtöbben csak azért sztárok mert disneyben dolgoznak.egyébként rég nem lennének hiresek ezek az emberek,mert meg mondom őszintén én pár személyt kidobnák a francba..nem kell minddnt első látásra intézni.ilyen estekben nagyon vissza kivánom WALT disneyt nem ezeket a hülyeségeket ami már messze földön nem divat.a lion king örök kedvenc marad.nagyon tanulságoos,meghato és gyerekeknek,felnőtteknek egyaránt vannak rajzfilmek.ha jobban bele gondolok nagyon kis korom ota nézem a walt disneyt és a mai napig vissza kivánom mert nagyon szeretem.ennyi volna és nagyon sok emberrel értek egyet ebben az esetben!


Szelli, és Miley pont azok közé tartoznak akik a megcsinált sztárocskák sorjában állnak. A Lemonade Mouth egy annyira lapos, és értéktelen film, ami olyan béna alakításokat mutat be hogy rég nem volt ennyire gázos film - ha ezt egyáltalán filmek körébe sorolhatjuk. Ami reggel megy, az még mindig sokkal közelebb áll a Walt Disney-hez (lásd: Mickey mouse) mint a műröhögésekkel, és túljátszásokkal telerakodott felhajtásos sorozatok. A többiben egyet értünk meghajolo.gif Nem kötekedni akartam, csak én is véleményt írtam wink.gif
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, An_d_a, xoxo XD XP xoxo, DreamerGirl, Szancsu
2011. augusztus 14. 11:52 #711
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
atyaúristen..egyetlen egy napra léptem le hülyülni haverokkal a balatonra,de máris szelenítás képregény fogad,valamint azt is megtudhattam,hogy a disney uralja a fél világot...amivel még nem is lenne baj,ha az az eredeti,normális disney lenne,hamupipőkével és hasonlókkal,nem ezek az agyonsztárolt nullák..
5 felhasználónak tetszik: Rihannna, UnhappyMeals, ophely88, DreamerGirl, Szancsu
2011. augusztus 14. 12:07 #712
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.14. 11:27)
Whoaah. Most meghalhatok?  mellow.gif


Nem. Nem kell. Ne tedd. Mit is kezdenénk itt nélküled? biggrin.gif

Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.14. 11:27)
Ez sokkoló. A Disney uralja a világot, vagy micsoda?


Inkább azt mondanám, hogy kb akkora, mint a Warner Bross, a több kisebb cégével és társulásával több helyen ott van. Láttad az oldalon, hogy több német csatorna is társult, HBO közép európa, Hungama (inidai tv), ABC amerikai csatorna + mellékcsatornák, Hollywood records (tehát zenében is ott vannak) + Touchstone. Ez gáz, viszont megmagyarázza, hogy miért vannak a Dizni pártfogoltak mindenhol. Miley Cyrus Hannah-ja It's a Laugh prokució, Disney a terjesztő, a Hollywood recordsnál van az albuma, a filmje(i) pedig a Touchstone-nál. Ez az összes Diznisre igaz. Ez a magyarázat arra, hogy miért lehetett anno az HBO-n keresztül Miley Cyrus koncertjegyeket nyerni stb. Ez egy nagyon komplex dolog és aki nem lát bele, az nem érti az összefüggést.

És akkor még nem is beszéltünk a merchandise fogalmáról. A Dizni-ből jön be a legtöbb bevétel, de ha jegyet váltasz egy Marvel film adaptációra, az is a Disney malmára hajtja a vizet, ha veszel egy képregényt vagy figurát, vagy egy Karib Tenger Kalózai/Galaxis útikalauz stopposoknak DVD-t, az mind, mind a Disney-nek megy be. Itt a baj, kérem szépen. Nagyon sokat keresnek, ezért bírják pénzzel a nagy hollywoodi színészeket és a Diznis szereplőket lefoglalni több filmre/évadra, ezért van sok film/sorozat, ami mellé ugye társul a kis tizenéves dizni sztárok egyéb filmjei, cd lemezei, amiből több folyik be nekik. Ez egy nyomorult körforgás, amiből nem igazán látok kiutat, sőt, a helyzet rosszabb, mert a Pixar helyett most kiszemelték a Dreamworks és az NBC vállalatot is, társcégnek... Tehát nem akarok hangulatrontó lenni, de a Született Feleségek is fele-fele Disney produkció, ha megvásárolja a Dreamworks filmes céget (nekik manapság nem megy annyira jól) és az NBC-t (köztudottan a leggyengébben teljesítő amerikai csatorna, a Jóbarátok vége óta egyfolytában csökken a nézettség), akkor onnantól fogva AKÁR a Chuck is fele - fele Disney lehetne (bármelyik NBC sorozatot mondhatnám), ami jelenthet annyit is, hogy betuszkolják oda a pártfogoltjaikat vendégszerepre vagy pilotokba, de azt is, hogy nem szólnak bele semmibe, csak ráteszik a mancsukat a színészekre és őket is sztárolják, mint a Jonas Brotherst. A Disney Walt Disney halála óta semmit nem csinál 'csak mert' alapon .. mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, An_d_a, DreamerGirl, Holly Keller, Szancsu
2011. augusztus 14. 12:11 #713
xoxo XD XP xoxo
xoxo XD XP xoxo
új tag
 
StátuszI miss you!:"|az avatart agyon köszönöm House Of Vaxnak!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.20.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 30
Azonosító: 153386
Offline offline
Idézet (Rihannna @ 2011.08.14. 11:38)
Csak az internethálózatot, és a tv-t... de ez éppen elég  dry.gif
Szelli, és Miley pont azok közé tartoznak akik a megcsinált sztárocskák sorjában állnak. A Lemonade Mouth egy annyira lapos, és értéktelen film, ami olyan béna alakításokat mutat be hogy rég nem volt ennyire gázos film - ha ezt egyáltalán filmek körébe sorolhatjuk. Ami reggel megy, az még mindig sokkal közelebb áll a Walt Disney-hez (lásd: Mickey mouse) mint a műröhögésekkel, és túljátszásokkal telerakodott felhajtásos sorozatok. A többiben egyet értünk  meghajolo.gif Nem kötekedni akartam, csak én is véleményt írtam  wink.gif

persze elhiszem és én se akarok veszekedni de Sellt mostmár csak is azért szeretem mert nagyon szép de néha elvéti a sulykot ...és ő is néha nagyon egy megcsinált sztárocska..Miley meg játsza a nagylányt és igazi bombázonak akar alakulni..és persze tudom hogy a szépsége Sellnek azért van mert ugye a sok photoshop és smink meg a sok átalakitás egyébként ugyanolyan lenne az arca mint más normális embernek.. wink.gif
2011. augusztus 14. 12:18 #714
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.14. 12:07)

Inkább azt mondanám, hogy kb akkora, mint a Warner Bross, a több kisebb cégével és társulásával több helyen ott van. Láttad az oldalon, hogy több német csatorna is társult, HBO közép európa, Hungama (inidai tv), ABC amerikai csatorna + mellékcsatornák, Hollywood records (tehát zenében is ott vannak) + Touchstone. Ez gáz, viszont megmagyarázza, hogy miért vannak a Dizni pártfogoltak mindenhol. Miley Cyrus Hannah-ja It's a Laugh prokució, Disney a terjesztő, a Hollywood recordsnál van az albuma, a filmje(i) pedig a Touchstone-nál. Ez az összes Diznisre igaz. Ez a magyarázat arra, hogy miért lehetett anno az HBO-n keresztül Miley Cyrus koncertjegyeket nyerni stb. Ez egy nagyon komplex dolog és aki nem lát bele, az nem érti az összefüggést. 
És akkor még nem is beszéltünk a merchandise fogalmáról. A Dizni-ből jön be a legtöbb bevétel, de ha jegyet váltasz egy Marvel film adaptációra, az is a Disney malmára hajtja a vizet, ha veszel egy képregényt vagy figurát, vagy egy Karib Tenger Kalózai/Galaxis útikalauz stopposoknak DVD-t, az mind, mind a Disney-nek megy be. Itt a baj, kérem szépen. Nagyon sokat keresnek, ezért bírják pénzzel a nagy hollywoodi színészeket és a Diznis szereplőket lefoglalni több filmre/évadra, ezért van sok film/sorozat, ami mellé ugye társul a kis tizenéves dizni sztárok egyéb filmjei, cd lemezei, amiből több folyik be nekik. Ez egy nyomorult körforgás, amiből nem igazán látok kiutat, sőt, a helyzet rosszabb, mert a Pixar helyett most kiszemelték a Dreamworks és az NBC vállalatot is, társcégnek... Tehát nem akarok hangulatrontó lenni, de a Született Feleségek is fele-fele Disney produkció, ha megvásárolja a Dreamworks filmes céget (nekik manapság nem megy annyira jól) és az NBC-t (köztudottan a leggyengébben teljesítő amerikai csatorna, a Jóbarátok vége óta egyfolytában csökken a nézettség), akkor onnantól fogva AKÁR a Chuck is fele - fele Disney lehetne (bármelyik NBC sorozatot mondhatnám), ami jelenthet annyit is, hogy betuszkolják oda a pártfogoltjaikat vendégszerepre vagy pilotokba, de azt is, hogy nem szólnak bele semmibe, csak ráteszik a mancsukat a színészekre és őket is sztárolják, mint a Jonas Brotherst. A Disney Walt Disney halála óta semmit nem csinál 'csak mert' alapon .. mellow.gif


mellow.gif Épp most akartam 'visszatérni' a képregények világába, de azt hiszem, ezt inkább hanyagolni fogom. Ráadásul lassan már nem lehet megnézni egy jó sorozatot sem, hiszen ott is Dizni szereplők lesznek, ahogy mondtad. Bár, nem hinném, hogy pl. a Született feleségek színészei csak úgy eladnák magukat. Mondjuk, ki tudja.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, An_d_a, DreamerGirl
2011. augusztus 14. 12:33 #715
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.14. 12:18)
Bár, nem hinném, hogy pl. a Született feleségek színészei csak úgy eladnák magukat. Mondjuk, ki tudja.


Köztük nemrég él a kapcsolat (ABC Entertainment) és a feleségeknek amúgy is nemsokára vége, abba már nem szólhatnak bele. Mint mondtam, nem tudhatjuk, hogy mi áll a szerződésben. Lehet, hogy náluk tényleg csak annyi, hogy a színészeknek el kell mennie egy Karib film premierre meg áhítozni róla. Nézd meg a legutóbbi Karib premierre elhívott vendégek listáját: Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Penelope Cruz, Eva Longoria, Johnny Depp, Teri Hatcher, Steven Tyler, Kirstie Alley ez csak néhány). Diznik meg egy született feleség is van benne. rolleyes.gif

Vagy még lehet a fináléban egy nagy durranás. Mérges Miley Cyrus az utolsó adásban koncertet ad és megrepednek a falok, megnyílik a föld, házak kettérepednek és mindenki elszalad amerre lát biggrin.gif rohog.gif _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: An_d_a, Szancsu, UnhappyMeals
2011. augusztus 14. 13:27 #716
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.14. 12:07)
Nem. Nem kell. Ne tedd. Mit is kezdenénk itt nélküled?  biggrin.gif 
Inkább azt mondanám, hogy kb akkora, mint a Warner Bross, a több kisebb cégével és társulásával több helyen ott van.

Na igen, a Warner alá tartozik egy rakat zenei kiadó is (pl. Roadrunner Records, Fueled By Ramen, és még sorolhatnám...), meg tv-csatornák is, meg más szórakoztatóipari szolgáltatók. Bár nemrég volt, hogy az egész társaságot megvette egy orosz ember.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 14. 13:51 #717
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.08.14. 13:27)
Na igen, a Warner alá tartozik egy rakat zenei kiadó is (pl. Roadrunner Records, Fueled By Ramen, és még sorolhatnám...), meg tv-csatornák is, meg más szórakoztatóipari szolgáltatók. Bár nemrég volt, hogy az egész társaságot megvette egy orosz ember.


Én úgy tudtam, hogy 'csak' a Music 'részleget' vette meg.

Akárhogy is van, rájuk nem haragszom annyira. Nem mondom, hogy helyeslem vagy nem, amit csinálnak manapság az entertainment cégek, de rájuk kevésbé haragszom. A Roadrunner Recordsnál jó bandák is vannak, néhány nagy kedvencem is, akik legalább tudnak énekelni.

Én nem bánnám a közreműködéseket bizonyos cégek között, ha jól működnének együtt mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 14. 14:11 #718
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.14. 12:18)
mellow.gif Épp most akartam 'visszatérni' a képregények világába, de azt hiszem, ezt inkább hanyagolni fogom. Ráadásul lassan már nem lehet megnézni egy jó sorozatot sem, hiszen ott is Dizni szereplők lesznek, ahogy mondtad. Bár, nem hinném, hogy pl. a Született feleségek színészei csak úgy eladnák magukat. Mondjuk, ki tudja.

Én speciel nagyon nagy sorozat fanatikus vagyok és megdöbbentem, amikor olvastam, hogy az ABC is a dizni vállalat tulajdona... hát gyerekek, én hidaltam. ohmy.gif Anno az ABC futatta a Flashforward című sorozatot, amit persze lazán elkaszáltak, és őszintén? Kezdem érteni, hogy miért kap kaszét évente 40 sorozat. Mert, hogy 2011-ben több mint 30 sorozatot vittek a guillotine alá, az biztos. Már csak az kellene, hogy ezek a "hulló csillagocskák" bepofátlankodjanak olyan sorozatokba, mint pl. a CSI sorozatok vagy a Gyilkos elmék. Komolyan, akkor fogok kiugrani az ablakon. Eddig a dizni elől a sorozatokba tudtam menekülni, mert ott legalább nem kell a tehetségtelen képüket bámulnom, de, ha ennyire terjeszkedik a dizni, akkor lassan tényleg fel fognak tűnni olyan sorozatokban, mint a CSI, Gyilkos elmék, Law & Order stb. Az lenne az igazi headshoot. blink.gif

Szerk.:
Idézet
Tehát nem akarok hangulatrontó lenni, de a Született Feleségek is fele-fele Disney produkció, ha megvásárolja a Dreamworks filmes céget (nekik manapság nem megy annyira jól) és az NBC-t (köztudottan a leggyengébben teljesítő amerikai csatorna, a Jóbarátok vége óta egyfolytában csökken a nézettség), akkor onnantól fogva AKÁR a Chuck is fele - fele Disney lehetne (bármelyik NBC sorozatot mondhatnám), ami jelenthet annyit is, hogy betuszkolják oda a pártfogoltjaikat vendégszerepre vagy pilotokba, de azt is, hogy nem szólnak bele semmibe, csak ráteszik a mancsukat a színészekre és őket is sztárolják, mint a Jonas Brotherst.


A Chuck is egy olyan komikus, ám mégis akció sorozat, ami a legjobb, amit valaha láttam. Igen csak felháborodtam, amikor írtad, hogy tulajdonképpen a Chuck is fele dizni. Azért egy Chuck és egy veverli, vagy egy háná montánát, nem is lehet egy lapra venni, mert akkora mérföldkő van a két sorozat színvonala között. Esküszöm, én tényleg fejbe lövöm magamat, ha a nagy sorozatokba is belenyomorgatják őket. És, akkor már tényleg nem tud az ember mit nézni. Nekem már csak a sorozatok maradtak, mert a filmiparban és a zeneiparban ez a sok tehetségtelen senki vette át a hatalmat. Ezt még nekem is fel kell dolgoznom... blink.gif
4 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, ophely88, UnhappyMeals, An_d_a
2011. augusztus 14. 14:27 #719
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.08.14. 14:11)
Én speciel nagyon nagy sorozat fanatikus vagyok és megdöbbentem, amikor olvastam, hogy az ABC is a dizni vállalat tulajdona... hát gyerekek, én hidaltam. ohmy.gif Anno az ABC futatta a Flashforward című sorozatot, amit persze lazán elkaszáltak, és őszintén? Kezdem érteni, hogy miért kap kaszét évente 40 sorozat. Mert, hogy 2011-ben több mint 30 sorozatot vittek a guillotine alá, az biztos. Már csak az kellene, hogy ezek a "hulló csillagocskák" bepofátlankodjanak olyan sorozatokba, mint pl. a CSI sorozatok vagy a Gyilkos elmék. Komolyan, akkor fogok kiugrani az ablakon. Eddig a dizni elől a sorozatokba tudtam menekülni, mert ott legalább nem kell a tehetségtelen képüket bámulnom, de, ha ennyire terjeszkedik a dizni, akkor lassan tényleg fel fognak tűnni olyan sorozatokban, mint a CSI, Gyilkos elmék, Law & Order stb. Az lenne az igazi headshoot. blink.gif


Én ugyan senkit sem szeretnék ijesztgetni, de látom magam előtt, hogy pl Miley Cyrus már kinőtt a Hannah Montanából és betuszkolják egy másik sorozatba, ami már nem 'It's laugh' produkció, hanem ABC vagy NBC. Ha az amcsik fejével gondolkodunk, egy nagyobb lélegzetvételű új pilotba csak vendégszereplőnek is megérné nekik betenni őt oda vagy akármelyik Dizni fiatalt rolleyes.gif

Ez kiszámíthatatlan dolog, amíg nem látjuk, hogy mi van a szerződésekben, sajnos nem látunk bele a dolgokba, max csak annyit tudunk, amit a neten találunk hivatalos oldalakon és esetleg bennfentestől .. mellow.gif
2011. augusztus 14. 14:30 #720
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.08.14. 14:27)

Ez kiszámíthatatlan dolog, amíg nem látjuk, hogy mi van a szerződésekben, sajnos nem látunk bele a dolgokba, max csak annyit tudunk, amit a neten találunk hivatalos oldalakon és esetleg bennfentestől ..  mellow.gif

Vagy a pletyka. A legtöbb hülységet ezzel kapcsolatban hozzák össze, a végén meg nem is igaz.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
74 oldal 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!