Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 14. 14:36 #721
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.08.14. 14:11)

A Chuck is egy olyan komikus, ám mégis akció sorozat, ami a legjobb, amit valaha láttam. Igen csak felháborodtam, amikor írtad, hogy tulajdonképpen a Chuck is fele dizni. Azért egy Chuck és egy veverli, vagy egy háná montánát, nem is lehet egy lapra venni, mert akkora mérföldkő van a két sorozat színvonala között. Esküszöm, én tényleg fejbe lövöm magamat, ha a nagy sorozatokba is belenyomorgatják őket. És, akkor már tényleg nem tud az ember mit nézni. Nekem már csak a sorozatok maradtak, mert a filmiparban és a zeneiparban ez a sok tehetségtelen senki vette át a hatalmat. Ezt még nekem is fel kell dolgoznom... blink.gif


Feltételes mód. Most csak mondtam valamit. A vásárlás még nem történt meg, bár én attól tartok, hogy ez akár meg is történhet. Akármilyen NBC sorozatot is mondhattam volna de tudom, hogy itt Magyarországon azt nézik sokan az NBC csatorna műsorai közül. Mint mondottam, kiszemelte, ami nem = azzal, hogy meg is fogja venni. Engem konkrétan nem érdekel, mert semmit nem nézek az NBC-n, egyetlen egy sorozatot várok csak, de annak kasza, már most. Eredet c. filmhez hasonló témájú sorozat lesz Jason Isaacs főszereplésével, de mint tudjuk a FlashForward példájából okulva, kint nem értékelik azt, ami jó vagy kissé különbözik a többi sorozattól. ( A FF mondjuk gyenge volt a közepétől)
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, UnhappyMeals
2011. augusztus 14. 15:44 #722
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.14. 14:36)
Feltételes mód. Most csak mondtam valamit. A vásárlás még nem történt meg, bár én attól tartok, hogy ez akár meg is történhet. Akármilyen NBC sorozatot is mondhattam volna de tudom, hogy itt Magyarországon azt nézik sokan az NBC csatorna műsorai közül. Mint mondottam, kiszemelte, ami nem = azzal, hogy meg is fogja venni. Engem konkrétan nem érdekel, mert semmit nem nézek az NBC-n, egyetlen egy sorozatot várok csak, de annak kasza, már most. Eredet c. filmhez hasonló témájú sorozat lesz Jason Isaacs főszereplésével, de mint tudjuk a FlashForward példájából okulva, kint nem értékelik azt, ami jó vagy kissé különbözik a többi sorozattól. ( A FF mondjuk gyenge volt a közepétől)



Nem értek veled egyet. Őszintén szólva, rengeteg mesés sorozat van, amelyet kaszálnak egy pillanat alatt, mert nem hozza meg a kellő nézettséget, amelyet nagy kereskedelmi csatornák várnak. Szomorú, de be kell vallani, hogy nagyobb profitot tud termelni a csatornák, ha olyan műsort adnak le, amelyre több nézettség van, és sajnos a Hannah monatanara és a Waverly Place-re láthatóan nagyobb igény támadt a kiskorúak nézése miatt, mint az igényes, normális sorozatokra. A tíz évesek nem néznek olyat, hogy Odaát, Leverage, vagy FlashFoward... amely minőségi sorozat, és olyan színészek játszanak benne, akik tényleg tudnak színészkedni, és nem csak az önreklámozásból tartják fent magukat, mint Selena Gomez. Én speciel szerettem FF a sorozatot, és sajnáltam, hogy kaszálták, mert éppúgy fejezték be, hogy folytatásos legyen. Rengeteg olyan sorozat van, amely klassz, de nem is nézik, és egy idő után, kaszálják el őket: a Testvérek, a Hellcats... tavaly folyamatosan lehetett hallani, hogy melyik sorozatot fejezték be, mert nem hozott akkora nézettséget. Valljuk be nagyobb az igény, az ilyen műdolgokra, mint amilyen a HM vagy a WoWP. A nagy színészek kezdenek eltűnni, és kezdi átvenni a hatlmat az ilyen kis senki színészek és énekesek, mint Selena Gomez és társai. Valójában hol vannak a rendes, tehetséges színészek: Stallone? Alain Delon? Hol vannak ők ezekben? Sehol... a mai fiatalság nem is ismeri őket, pedig mekkora nevek...
4 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, An_d_a, Charmed and Dangerous
2011. augusztus 14. 17:45 #723
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2011.08.14. 15:44)
Nem értek veled egyet. Őszintén szólva, rengeteg mesés sorozat van, amelyet kaszálnak egy pillanat alatt, mert nem hozza meg a kellő nézettséget, amelyet nagy kereskedelmi csatornák várnak. Szomorú, de be kell vallani, hogy nagyobb profitot tud termelni a csatornák, ha olyan műsort adnak le, amelyre több nézettség van, és sajnos a Hannah monatanara és a Waverly Place-re láthatóan nagyobb igény támadt a kiskorúak nézése miatt, mint az igényes, normális sorozatokra. A tíz évesek nem néznek olyat, hogy Odaát, Leverage, vagy FlashFoward... amely minőségi sorozat, és olyan színészek játszanak benne, akik tényleg tudnak színészkedni, és nem csak az önreklámozásból tartják fent magukat, mint Selena Gomez. Én speciel szerettem FF a sorozatot, és sajnáltam, hogy kaszálták, mert éppúgy fejezték be, hogy folytatásos legyen. Rengeteg olyan sorozat van, amely klassz, de nem is nézik, és egy idő után, kaszálják el őket: a Testvérek, a Hellcats... tavaly folyamatosan lehetett hallani, hogy melyik sorozatot fejezték be, mert nem hozott akkora nézettséget. Valljuk be nagyobb az igény, az ilyen műdolgokra, mint amilyen a HM vagy a WoWP. A nagy színészek kezdenek eltűnni, és kezdi átvenni a hatlmat az ilyen kis senki színészek és énekesek, mint Selena Gomez és társai. Valójában hol vannak a rendes, tehetséges színészek: Stallone? Alain Delon? Hol vannak ők ezekben? Sehol... a mai fiatalság nem is ismeri őket, pedig mekkora nevek...


Erről beszéltem, kaszálják a jó sorozatokat ész nélkül. Évente berendelik a sok pilotot és sok sorozatot sajnos az első évad után, közben, de akár pár rész után is kaszálnak, valamilyen érthetetlen okból.

A FF azért lett úgy befejezve ahogy, mert a Starz nevű amerikai csatorna csinál második évadot belőle smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: AmyVie, UnhappyMeals, An_d_a, DreamerGirl, Charmed and Dangerous
2011. augusztus 14. 18:07 #724
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.13. 18:38)
Amúgy, Selena jobban kamatoztathatná színészi 'tehetségét'. Mondjuk a Fűrész 7-ben yes.gif


Megnézném,de szerintem csak azért,mert imádom azt a filmet.Lehetséges,hogy szeleníta szereplése,kicsit feldobná,még nekem is.Főleg ha ő halna meg..wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, katja170
2011. augusztus 14. 18:13 #725
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Kicsit szátoffoltuk a topikot. rohog.gif

Mondjuk szalonna és társai szerepelhetnének valamelyik filmben, amikben játszhatnának hullát, vagy áldozatok lesznek. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: adry1415, BaByGaGa, Szancsu, UnhappyMeals, An_d_a, DreamerGirl, katja170
2011. augusztus 14. 18:15 #726
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.08.14. 18:13)
Kicsit szátoffoltuk a topikot. rohog.gif 
Mondjuk szalonna és társai szerepelhetnének valamelyik filmben, amikben játszhatnának hullát, vagy áldozatok lesznek. biggrin.gif


Nem tudom, nekem nem élvezet az, ha valamelyik nem kedvelt sztárt átdöfik egy karóval, vagy valamilyen más módon ölik meg: szerintem ez morbid, de nagyon. Amíg Selena nem színészkedik, szerintem azzal semmi baj nincsen, még "áldozatnak" sem raknám be, de ez én vagyok biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: LittleVampire, ophely88, adry1415, An_d_a, DreamerGirl, Charmed and Dangerous
2011. augusztus 14. 18:30 #727
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Én úgy vagyok vele, hogy más módon szenvedjen. Ugye most a sok diznis azt hiszi, hogy körülöttük forog az egész világ. Szerintem ebben nagyon tévednek, de azért be kell valljam, hogy sok követőjük van. Szerintem sokkal jobb lenne, ha hirtelen mindenki közömbösen tekintene rájuk; nem istenítenék őket, nem kérnének tőlük autogramot, nem hívnák őket fellépni. Ők is újra normális emberek lennének (ha egyáltalán azok voltak), egyetemre, főiskolába, középiskolába illetve általános(!) iskolába járnának. Szerintem számukra ez lenne a legnagyobb büntetés; nem ütné annyi pénz a markukat, és le kellene szállniuk a magas lóról. Így jobban szenvednének. Mondjuk, nem is az a fő célom (nekem legalábbis), hogy szenvedjenek, elég, ha csak eltűnnek a médiából, és soha nem térnének vissza. Megtanulnák, milyen is egy átlag embernek élni az életét; aggódni a számlák, a gyerekek és a jövő miatt. Minden falat kenyérét való megküzdést. Sokan (sajnos) ilyen életet élnek, sőt, sokaknak még az internetre sem telik. Kíváncsi lennék, nekik milyen lenne a sok drága kütyü nélkül. Szerintem ez méltó büntetés lenne minden diznisnek. beer.gif
10 felhasználónak tetszik: BaByGaGa, ophely88, Thora_90, adry1415, UnhappyMeals, An_d_a, DisneyFans, DreamerGirl, Holly Keller, Charmed and Dangerous
2011. augusztus 14. 18:51 #728
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2011.08.14. 18:15)
Nem tudom, nekem nem élvezet az, ha valamelyik nem kedvelt sztárt átdöfik egy karóval, vagy valamilyen más módon ölik meg: szerintem ez morbid, de nagyon. Amíg Selena nem színészkedik, szerintem azzal semmi baj nincsen, még "áldozatnak" sem raknám be, de ez én vagyok biggrin.gif


Egyetértek smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: AmyVie
2011. augusztus 14. 18:55 #729
BaByGaGa
BaByGaGa
visszatérő vendég
 
StátuszKoleszba! ://
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 237
Azonosító: 133634
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.14. 18:30)
Én úgy vagyok vele, hogy más módon szenvedjen. Ugye most a sok diznis azt hiszi, hogy körülöttük forog az egész világ. Szerintem ebben nagyon tévednek, de azért be kell valljam, hogy sok követőjük van. Szerintem sokkal jobb lenne, ha hirtelen mindenki közömbösen tekintene rájuk; nem istenítenék őket, nem kérnének tőlük autogramot, nem hívnák őket fellépni. Ők is újra normális emberek lennének (ha egyáltalán azok voltak), egyetemre, főiskolába, középiskolába illetve általános(!) iskolába járnának. Szerintem számukra ez lenne a legnagyobb büntetés; nem ütné annyi pénz a markukat, és le kellene szállniuk a magas lóról. Így jobban szenvednének. Mondjuk, nem is az a fő célom (nekem legalábbis), hogy szenvedjenek, elég, ha csak eltűnnek a médiából, és soha nem térnének vissza. Megtanulnák, milyen is egy átlag embernek élni az életét; aggódni a számlák, a gyerekek és a jövő miatt. Minden falat kenyérét való megküzdést. Sokan (sajnos) ilyen életet élnek, sőt, sokaknak még az internetre sem telik. Kíváncsi lennék, nekik milyen lenne a sok drága kütyü nélkül. Szerintem ez méltó büntetés lenne minden diznisnek.  beer.gif

Igen, de ők ezek soha nem fogják átélni. Mindegyik 13-18 éves koráig megkeresi az összeget az egész életére, kb. olyan nyugdíjas koráig. Mert 18 felett kirugják őket a diznitől vagy maguktól szállnak ki és megpróbálják beíndítani a "karrierjüket". Nyugdíjasan már megint nem kell dolgoznia mert kapni fogja a nyugdíjt. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, DreamerGirl, a7xforever
2011. augusztus 14. 20:00 #730
- törölt felhasználó -    
Nos számomra ez a topik a mennyország.Sose voltam és sose estem át a Hannah Montana és társain,hogy fanatukásává váljak.Mondjuk időm se volt,hogy a tévét bekepcsoljam.Nos számomra az a Disney amit Walt Disney alkotott vagyis a Mickie egér,Hamupipőke és társai voltak és nem ezek,hogy Hannah Montana,Risza fel meg még nem tudom mi egy ezen a csatornán.Most leszek 16 éves decemberben és ahova én járok középiskolában ott még szeretek Selena Gomezt,Miley Cyrus nos én ilyenkor kaakadok és elmegyek abból a körből.Ráadásul Selena Gomez láv júh wéj ö láw júh szong című számát hallgatják az osztály társaim.Oké,hogy vannak fiúk akiknek bejönnek,mert valamelyiköjük tényleg nem csúnya,de hiába szép,hogy ha nem tehetséges akkor inkább menjen modelnek vagy szépségkirálynőnek.A dizni világból aki még számomra elviselhető az Demi Lovato vannak jó számai ás azért vannak jó fotósorozatai is amik számomra igazán tetszenek,mert fotós szeretnék lenne.Vannak unkokatetstvéreim akik nézik a dizni csatornát és teljesen ki vagyok tőle,már néha észre sem veszem,de 1 órájam egy és én nézem az értelmetlen zagyvaságot aminél elég béna dolgokon rakják oda azt a nevetős hangot.Nézzük végig ahogyan már említette egy ember itt a topikban nézzük meg Alex Russo-t a varázslós műsorban akit szelena alakított anyám már ilyenekért amiket művelt a csaj két pofon adott volna nekem sőt még ki is rakott volna a lakásból.Nem elég,hogy a mai 10 éveseknem már a sexen jár az agyuk mert,hogy anyuci meg apuci előttük csinál olyanokat amiket nem kéne látni egy gyereknek,de még ez is a varázslók meg,hogy élhetsz kettős életet szánalmas.Egy nem léteznek varázslók és a gyerek még rájön a dili és azt hiszi,hogy a szőnyege repül vagy,hogy tudd repűl aztán még ki is ugrik a 10.-ről azt meg is hal szegény gyerek.Kettő nem élhetsz kettős életet mivel az embert fől ismerik parókában is... blink.gif Azek mondják magukról,hogy énekesnők vagy színésznők na ne!Szóval nekem ez a véleményem: Le a Disney sztárokkal! rohog.gif A topik viszont nagyon ötletes.
11 felhasználónak tetszik: Szancsu, ophely88, adry1415, UnhappyMeals, kriszti03, An_d_a, DreamerGirl, Holly Keller, Selena22, Charmed and Dangerous, Rihannna
2011. augusztus 15. 08:06 #731
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Candiice @ 2011.08.14. 20:00)
Nos számomra ez a topik a mennyország.Sose voltam és sose estem át a Hannah Montana és társain,hogy fanatukásává váljak.Mondjuk időm se volt,hogy a tévét bekepcsoljam.Nos számomra az a Disney amit Walt Disney alkotott vagyis a Mickie egér,Hamupipőke és társai voltak és nem ezek,hogy Hannah Montana,Risza fel meg még nem tudom mi egy ezen a csatornán.Most leszek 16 éves decemberben és ahova én járok középiskolában ott még szeretek Selena Gomezt,Miley Cyrus nos én ilyenkor kaakadok és elmegyek abból a körből.Ráadásul Selena Gomez láv júh wéj ö láw júh szong című számát hallgatják az osztály társaim.Oké,hogy vannak fiúk akiknek bejönnek,mert valamelyiköjük tényleg nem csúnya,de hiába szép,hogy ha nem tehetséges akkor inkább menjen modelnek vagy szépségkirálynőnek.A dizni világból aki még számomra elviselhető az Demi Lovato vannak jó számai ás azért vannak jó fotósorozatai is amik számomra igazán tetszenek,mert fotós szeretnék lenne.Vannak unkokatetstvéreim akik nézik a dizni csatornát és teljesen ki vagyok tőle,már néha észre sem veszem,de 1 órájam egy és én nézem az értelmetlen zagyvaságot aminél elég béna dolgokon rakják oda azt a nevetős hangot.Nézzük végig ahogyan már említette egy ember itt a topikban nézzük meg Alex Russo-t a varázslós műsorban akit szelena alakított anyám már ilyenekért amiket művelt a csaj két pofon adott volna nekem sőt még ki is rakott volna a lakásból.Nem elég,hogy a mai 10 éveseknem már a sexen jár az agyuk mert,hogy anyuci meg apuci előttük csinál olyanokat amiket nem kéne látni egy gyereknek,de még ez is a varázslók meg,hogy élhetsz kettős életet szánalmas.Egy nem léteznek varázslók és a gyerek még rájön a dili és azt hiszi,hogy a szőnyege repül vagy,hogy tudd repűl aztán még ki is ugrik a 10.-ről azt meg is hal szegény gyerek.Kettő nem élhetsz kettős életet mivel az embert fől ismerik parókában is... blink.gif Azek mondják magukról,hogy énekesnők vagy színésznők na ne!Szóval nekem ez a véleményem: Le a Disney sztárokkal! rohog.gif A topik viszont nagyon ötletes.


Én régebben egyszer kétszer odakapcsoltam, hogy megnézzem mi megy ott, és nem értettem, hogy min kell vihogni állandóan. Csak én nem találom viccesnek, ha valaki meghal? blink.gif Meg nem mondom már milyen mese volt, nem is tudtam a címét, valaki meghalt benne és vihogó háttérhangot adtak be alá ... mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, kriszti03, AmyVie, DreamerGirl, Candiice
2011. augusztus 15. 10:21 #732
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.15. 08:06)
Én régebben egyszer kétszer odakapcsoltam, hogy megnézzem mi megy ott, és nem értettem, hogy min kell vihogni állandóan. Csak én nem találom viccesnek, ha valaki meghal?  blink.gif Meg nem mondom már milyen mese volt, nem is tudtam a címét, valaki meghalt benne és vihogó háttérhangot adtak be alá ...  mellow.gif


Na ez mar durvaa azert.. ohmy.gif ohmy.gif
2011. augusztus 15. 11:26 #733
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
egyértelműen gűz,hogy minden körülöttük forog.szívesen megnézném szelike arcát,ha mondjuk megjelenik valahol és a kutyát se érdekelné.annál nagyobb büntetés nem lenne neki,ahogy az előttem is írtátok. _nevet.gif
de sajnos ez nem így megy,ugyanis olvastam egy portálon,hogy selenát már az új tinibálványnak tartják,és ő az új példakép miley után..ez számomra nagyon elkeserítő,főleg azért,mivel egyértelműen a bíbörkével való érdekkapcsolatával jutott idáig.gondoljunk csak bele,anélkül a paprikajancsi nélkül nem lenne a nyomi szobruk(ami megjegyzem,halálégő és röhejes xD _nevet.gif ) és nem szerepelne mindig azzal a címlapon(nemcsak ezen az oldalon,hanem újságban,stb.),hogy a ˝szívszerelme˝ hogyan csókol.jó a menedzsere,a csajnak akkora a hírneve,hogy az csak na.ha nem lenne folyton a médiában,seperc alatt eltűnne.
amúgy meg,az milyen már,hogy folyamatosan másolja a körülötte lévő embereket(célzok fellépőruhákra)?meg az is,hogy játsza a vad lányt,aki felnő,meghogy ő milyen önálló nagykislány...ezen csak nevetni lehet,de tényleg.nem tudom,hogy mi lesz ezekután,de egyértelműen látszik,hogy az embereknek ez kell,egy olyan lány,aki egyszerre két vasat tart a tűzben:játsza a szende jókislányt a dizninél,valamint vadulgatni próbál..gratulálok hozzá,minden elismerésem. dry.gif
arra visszatérve,hogy mennyi helyen ott van a dizni,még mindig nem tértem magamhoz.elvégre amikor azt hiszed,hogy nincs ott a dizni,akkor kiderül,hogy mégis..
2011. augusztus 15. 11:32 #734
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.15. 08:06)
Én régebben egyszer kétszer odakapcsoltam, hogy megnézzem mi megy ott, és nem értettem, hogy min kell vihogni állandóan. Csak én nem találom viccesnek, ha valaki meghal?  blink.gif Meg nem mondom már milyen mese volt, nem is tudtam a címét, valaki meghalt benne és vihogó háttérhangot adtak be alá ...  mellow.gif


Hát, vannak ilyen morbid emberek, akik képesek ezen röhögni, én nem vagyok ez a fajta. Szerintem iszonytatos a halálon nevetni, és valakit ez még lázba is hoz ráadásul. Szerintem ez eléggé beteges - már elnézést, hogy ezt mondom erre, de mást nem tudok rá mondani. Nem tudom, én alapból nem vagyok híve az erőszakos játékoknak sem, nem szeretem, ha valaki azt élvezi, hogyan öl meg több száz embert - bár nem vagyok fiú, talán ezért nem is értem a játék lényegét.Én arra is rájöttem, hogy a jó színészeket egy fél másodperc alatt megölik a filmben, és a tehetségtelenek játsszák el az egész filmet; már rengeteg ilyen filmet láttam.
Egyébként nekem semmi bajom nem lenne Selena társaival, ha normális színész lenne - akinek van némi tehetsége ahhoz, amit csinál, vagy nagyszerű énekes lenne - s lenne hangja, amivel benyomorgatja magát a sztárok közé, azonban belőle mind a kettő hiányzik. Nem értem, mit kedvelnek rajta ennyien, hisz nem is akkorra nagy szám a lány. manapság annyira kezd... szűkülni a normális réteg, mint a fene. Egyre több és több agybutító műsor kerül vászonra, a régi jókat pedig már nem is adják. Ez mi ez? blink.gif Hol vannak a tanító mesék, amelyeken legtöbbünk felnőtt? Én azt mondom, szüksége van ilyen mesékre a gyerekeknek, főleg azért, mert elég sok erőszak látható a világban, bárhová kapcsolsz a tv-ben. Szerintem a Disney Channelt meg kéne szüntetni, vagy tényleg Disney meséket kéne adniuk. Egyébként rengeteg Disney mese van, amely Magyarországra be sem jött, mert nem volt rá keret, hogy megvegyük. Ez olyan, mint a filmek, évente több százezer filmet készítenek, vagy még annál is többet, de nem jut el mihozzánk, mert nem vesszük meg. A Disney mesét is futószalagon gyártották, Amerikában híresek voltak, ide már meg sem érkezett. Mert manapság nincsen már gyerekcsatorna, amely tényleg kis gyermekek részére készülne: értem én, hogy annak valójában nem lenne olyan sok bevétele, de nem tömnék már kiskorában a gyerekek fejét ilyen szeméttel, mint ami a Disney Channelen megy.
4 felhasználónak tetszik: An_d_a, UnhappyMeals, ophely88, DreamerGirl
2011. augusztus 15. 12:59 #735
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.08.14. 14:36)
Feltételes mód. Most csak mondtam valamit. A vásárlás még nem történt meg, bár én attól tartok, hogy ez akár meg is történhet. Akármilyen NBC sorozatot is mondhattam volna de tudom, hogy itt Magyarországon azt nézik sokan az NBC csatorna műsorai közül. Mint mondottam, kiszemelte, ami nem = azzal, hogy meg is fogja venni. Engem konkrétan nem érdekel, mert semmit nem nézek az NBC-n, egyetlen egy sorozatot várok csak, de annak kasza, már most. Eredet c. filmhez hasonló témájú sorozat lesz Jason Isaacs főszereplésével, de mint tudjuk a FlashForward példájából okulva, kint nem értékelik azt, ami jó vagy kissé különbözik a többi sorozattól. ( A FF mondjuk gyenge volt a közepétől)

Szerintem van valami abban, amit mondtál. Mivel a dizni egy vállalat tulajdonképpen, mindenképpen megpróbál majd terjeszkedni és minél több pénzt bezsebelni mindenféle marhaságokból. Ha egy bíbőr elérte azt, hogy vendégszerepelhessen a CSI-ban, akkor valóban lehetséges az, hogy nem csak, hogy a nagy sikerű sorozatokban fognak nekik a forgatókönyv írók szerepet szánni, de akár külön krimi, akár akció sorozatot is fognak az ő nevükkel promotálni. Elvégre hülyék lennének, ha nem használnák ki a népszerűséget. Biztos vagyok benne, ha egy szelike vagy májli szerepelne a Gyilkos elmékben vagy oszlopos tagja lenne valamelyik CSI castnak, akkor tutira mindenki azokon a sorozatokon lógna a dizni helyett. Bár ki tudja. Reménykedek, hogy nem fog ránk köszönteni azaz idő, amikor egy szelit el kell viselnem egy jó Gyilkos elmékben, CSI-ban vagy egy nagyobb volumenű sorozatban. A Flashforward nekem anno nagyon tetszett. Minden héten fogcsikorgatva vártam a legújabb epizódokat. Persze, ízlések és pofonok, de nekem feledhetetlen élményt nyújtott. Bár hajlandó voltam a Flashforward könyvet is a kezeim közé venni, és bár érezni lehetett a kilométeres különbséget a két alkotás között, mégis azt tudom mondani, hogy a sorozat is egy remek alkotás. Ettől függetlenül kár, hogy cliffhangerrel végződött az utolsó rész. Bár akkor gondolom úgy volt, hogy lesz folytatás, de valami oknál kifolyólag mégis csak kaszálták. Annyi jó sorozat kapott idén is kaszát. Ott volt a Gyilkos elmék spin-offja. Nekem speciel nagyon tetszett, bár nem ért fel a sorozat eredeti változatához. 13 rész után kivégezték az egészet. Akkor a Stargate sorozatokról nem is lehet beszélni. Sírtam, amikor megtudtam, hogy az SGA kaszát kapott. De azzal nyugtatták az embereket, hogy jön egy új sorozat, az SGU, ami szintén kaszát kapott két évad után. Életem legszebb napja lesz, ha az összes dizni sorozatot kivégzik.

Idézet (AmyVie @ 2011.08.15. 11:32)
Hát, vannak ilyen morbid emberek, akik képesek ezen röhögni, én nem vagyok ez a fajta. Szerintem iszonytatos a halálon nevetni, és valakit ez még lázba is hoz ráadásul. Szerintem ez eléggé beteges - már elnézést, hogy ezt mondom erre, de mást nem tudok rá mondani. Nem tudom, én alapból nem vagyok híve az erőszakos játékoknak sem, nem szeretem, ha valaki azt élvezi, hogyan öl meg több száz embert - bár nem vagyok fiú, talán ezért nem is értem a játék lényegét.Én arra is rájöttem, hogy a jó színészeket egy fél másodperc alatt megölik a filmben, és a tehetségtelenek játsszák el az egész filmet; már rengeteg ilyen filmet láttam. 
Egyébként nekem semmi bajom nem lenne Selena társaival, ha normális színész lenne - akinek van némi tehetsége ahhoz, amit csinál, vagy nagyszerű énekes lenne - s lenne hangja, amivel benyomorgatja magát a sztárok közé, azonban belőle mind a kettő hiányzik. Nem értem, mit kedvelnek rajta ennyien, hisz nem is akkorra nagy szám a lány. manapság annyira kezd... szűkülni a normális réteg, mint a fene. Egyre több és több agybutító műsor kerül vászonra, a régi jókat pedig már nem is adják. Ez mi ez? blink.gif Hol vannak a tanító mesék, amelyeken legtöbbünk felnőtt? Én azt mondom, szüksége van ilyen mesékre a gyerekeknek, főleg azért, mert elég sok erőszak látható a világban, bárhová kapcsolsz a tv-ben. Szerintem a Disney Channelt meg kéne szüntetni, vagy tényleg Disney meséket kéne adniuk. Egyébként rengeteg Disney mese van, amely Magyarországra be sem jött, mert nem volt rá keret, hogy megvegyük. Ez olyan, mint a filmek, évente több százezer filmet készítenek, vagy még annál is többet, de nem jut el mihozzánk, mert nem vesszük meg. A Disney mesét is futószalagon gyártották, Amerikában híresek voltak, ide már meg sem érkezett. Mert manapság nincsen már gyerekcsatorna, amely tényleg kis gyermekek részére készülne: értem én, hogy annak valójában nem lenne olyan sok bevétele, de nem tömnék már kiskorában a gyerekek fejét ilyen szeméttel, mint ami a Disney Channelen megy.

Azért vannak jó eksön játékok, amikkel az ember nagyon is jól el tudja magát foglalni. Ott van pl. a Call of Duty. Én mondjuk, csak a Blackopsszal játszottam és még nem sikerült végig vinnem, de kicsit belecsöppenhet az ember egy dús akció filmbe és tulajdonképpen te bújsz a főszereplő bőrébe. Én sem vagyok oda az erőszakért, de azért vannak nagyon is jó játékok, amikhez nem kell agresszívnak és erőszakosnak lenned. Tény egy felmérés szerint az emberek sokkal agresszívabbak, miután játszottak egy öldöklős játékkal, de szerintem nem vészes. A CoD nekem alapból nagyon tetszett. A filmes dologgal pedig nem teljesen értek egyet, mivel rengeteg akció és kémfilmet láttam már, de a többségük (nagyjából majdnem a 100%-át) valóban jó színészek játsszák el. Mondjuk én semmi pénzért nem néznék meg egy Kristen Stewart vagy egy szelike gomez filmet, de az akció és a horror filmek többségében a főszerepet azért a jó színészek kapják meg. Ott van pl. a Viasztestek. Ajánlani tudom azoknak, akik rajonganak Paris Hiltonért, hisz egy rúddal átszúrják a fejét. Ettől függetlenül a sorozat két főszereplője, Chad Michael Murray és Elisha Cuthbert életben maradnak. Ők azért valamirevalóak, főleg Elisha, de az olyan sekélyes szereplő, mint Paris Hiltont, lazán kihullatták. Ez lesz Rihanna filmjével is. (WTF - Rihanna filmje?!) Kb. vendégszereplő lesz, valószínűleg nulla színészi tudással, és olyan lesz az egyik főszereplő, mint Liam Neeson. Rihanna is valószínűleg a csata közben elhulló sekélyes színész lesz. Szóval az nem mindig igaz, hogy a legsekélyesebb színészekkel játszatják el a főszerepet. Ezért sem nézek olyan akció filmeket, amikben igen csak amatőr színészek játszanak. Nekem egy Pattinson vagy egy Stewart harmatgyenge. Vannak igazi akció sztárok, pl. Angelina Jolie, Matt Damon vagy akár Jennifer Graner, bár ő már elég régen vállalt el akció szerepet.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, An_d_a, DreamerGirl
2011. augusztus 15. 13:00 #736
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2011.08.15. 11:32)
Szerintem a Disney Channelt meg kéne szüntetni, vagy tényleg Disney meséket kéne adniuk. Egyébként rengeteg Disney mese van, amely Magyarországra be sem jött, mert nem volt rá keret, hogy megvegyük.


Én nem is értem, hogy miért érdemes nekik ilyen kis országokkal, mint Magyarország, foglalkozni think.gif

Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk a Disney csatorna a nagyobb csomagban van, nincs benne az alapban, tehát az láthatja csak, aki a nagyobb csomagra fizet elő. Sokan alig tudnak fizetni, egyre kevesebben néznek tv-t (gyerekek többet) kevesen is vagyunk Magyarországon, egyre kevesebben.

Nem is értem, hogy mi értelme van szinkronizálni is a meséket, mikor a gyerekek többsége inkább gép előtt ül. mellow.gif

Én kifejezetten nem bánnám, ha megszűnne, de ha már itt tartunk, a Cartoon Network sem hiányozna nekem, minden könny nélkül búcsút intenék a többi felesleges 47 csatornámnak is, mellesleg blink.gif
4 felhasználónak tetszik: An_d_a, BaByGaGa, UnhappyMeals, DreamerGirl
2011. augusztus 15. 14:34 #737
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.15. 13:00)
Én nem is értem, hogy miért érdemes nekik ilyen kis országokkal, mint Magyarország, foglalkozni think.gif Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk a Disney csatorna a nagyobb csomagban van, nincs benne az alapban, tehát az láthatja csak, aki a nagyobb csomagra fizet elő. Sokan alig tudnak fizetni, egyre kevesebben néznek tv-t (gyerekek többet) kevesen is vagyunk Magyarországon, egyre kevesebben.  Nem is értem, hogy mi értelme van szinkronizálni is a meséket, mikor a gyerekek többsége inkább gép előtt ül. mellow.gif Én kifejezetten nem bánnám, ha megszűnne, de ha már itt tartunk, a Cartoon Network sem hiányozna nekem, minden könny nélkül búcsút intenék a többi felesleges 47 csatornámnak is, mellesleg  blink.gif


Én azt mondom, jöjjön be hozzánk is minden mese: mert hátha van olyan, akit még érdekel, de abba gondolj bele, hogy már nincsenek is ilyen mesék. Szerintem megéri ide behozni mindenkinek mindenféle mesét, filmet, mert ami híres és jó színészek játszanak benne, amelyet már igen nagyon beharangoznak előre, azt megvesszük úgyis. Például rengeteg olyan film és mese van egyaránt, amely szuper és mégse kerül a mozikba, mert valaki így dönt róla. Ez mi? Hol van itt a jog, hogy mi kerülhet vászonra Magyarországon és mi nem? Egy igazi rajzolt mesét hogyan lehetne összevetni egy számítógéppel kreált világgal? Sehogy! Fel sem ér hozzá, és ez a legnagyobb baj szerintem. Túlságosan modern világba csöppentünk, amely senkinek nem tesz jót. Én visszahiányolom a régi, kézzel rajzolt Disney meséket, és egy perc alatt kukába helyezném ezeket a borzalmakat, amely mostanság megy helyette. Persze, hogy nem nézik már a gyerekek, és ez nemcsak a kereskedelmi csatornák hibái, hanem a szülőké is. Ha nem engednék gép elé, hanem azt mondanák, nézzél mesét, akkor cselekedne helyesen szülő. Miért van az, hogy mi még gép nélkül éltük még a kiskorunkat? Van bajunk? Nincsen! Ezek a butító műsorok agymosást csinálnak a kisgyerekeken, mert valljuk be, manipulálják őket. Vedd meg ezt, vedd meg azt, és semmi értelmük nincsen, ez mi? Nekem nincsen Disney Channelem, és nem is bánom! Tökéletes életem van nélküle, nem is vágyódom rá, hogy nézzem azt a sok szemetet, azt az értelmetlen műsort, amelyet adnak, nekem nincs ilyen vackokra szükségem már elnézést, hogy ezt mondom.

Idézet (Holly Keller @ 2011.08.15. 12:59)

Azért vannak jó eksön játékok, amikkel az ember nagyon is jól el tudja magát foglalni. Ott van pl. a Call of Duty. Én mondjuk, csak a Blackopsszal játszottam és még nem sikerült végig vinnem, de kicsit belecsöppenhet az ember egy dús akció filmbe és tulajdonképpen te bújsz a főszereplő bőrébe. Én sem vagyok oda az erőszakért, de azért vannak nagyon is jó játékok, amikhez nem kell agresszívnak és erőszakosnak lenned. Tény egy felmérés szerint az emberek sokkal agresszívabbak, miután játszottak egy öldöklős játékkal, de szerintem nem vészes. A CoD nekem alapból nagyon tetszett. A filmes dologgal pedig nem teljesen értek egyet, mivel rengeteg akció és kémfilmet láttam már, de a többségük (nagyjából majdnem a 100%-át) valóban jó színészek játsszák el. Mondjuk én semmi pénzért nem néznék meg egy Kristen Stewart vagy egy szelike gomez filmet, de az akció és a horror filmek többségében a főszerepet azért a jó színészek kapják meg. Ott van pl. a Viasztestek. Ajánlani tudom azoknak, akik rajonganak Paris Hiltonért, hisz egy rúddal átszúrják a fejét. Ettől függetlenül a sorozat két főszereplője, Chad Michael Murray és Elisha Cuthbert életben maradnak. Ők azért valamirevalóak, főleg Elisha, de az olyan sekélyes szereplő, mint Paris Hiltont, lazán kihullatták. Ez lesz Rihanna filmjével is. (WTF - Rihanna filmje?!) Kb. vendégszereplő lesz, valószínűleg nulla színészi tudással, és olyan lesz az egyik főszereplő, mint Liam Neeson. Rihanna is valószínűleg a csata közben elhulló sekélyes színész lesz. Szóval az nem mindig igaz, hogy a legsekélyesebb színészekkel játszatják el a főszerepet. Ezért sem nézek olyan akció filmeket, amikben igen csak amatőr színészek játszanak. Nekem egy Pattinson vagy egy Stewart harmatgyenge. Vannak igazi akció sztárok, pl. Angelina Jolie, Matt Damon vagy akár Jennifer Graner, bár ő már elég régen vállalt el akció szerepet.


Én nem értek veled egyet, főleg azért nem, mert statisztikák millió bizonyítják azt, hogy a legtöbb gyilkos, gyerekkorában játszott öldökléses játékkal, amely agressziót váltott ki belőlük.Én éppen ezért nem értem, hogy lehetséges az, hogy egyáltalán gyártanak ilyen játékokat, miközben veszélyesek a kisgyermekek számára. Lehet, hogy te szereted, én ezt nem is vonom kétségbe, mert biztosan vannak olyan játékok, amelyek jók, de nem hinném, hogy pozitív hatásúak lennének a gyermekek lelkének. Szerintem az sem túlzottan normális, hogy fegyvert vagy kardot vesznek a fiúknak gyerekkorukban, és "bűnözőt" alakítanak. Én például ezt sem tudom felfogni, mert már gyerekkorában kísérletezik azzal, milyen lehet fegyverrel lőni. Nem azt mondom, hogy ez rossz - mert mondjuk, lehet valaki rendőr, vagy fegyverszakértő, de a legtöbb fiú nem az lesz. Számomra az gyilkolászós játékok, illetve a játék pisztolyok, fegyverek, nem egészségesek gyerekek részére, és nem értem, miért hozzák forgalomba őket, még a mai napig is.
Az pedig, hogy rengeteg ilyen film van, ahol tehetségesek játszanak, azért ez sem teljesen igaz. Nagyon sok klassz film lenne, mert maga a történetük jó, csak elrontják az egész összhatást azzal, hogy valami egészen béna főszereplőt választanak. Ott van például a Twilight: hihetetlen jó szerintem, nekem tetszett, de amikor megláttam Kristen borzalmas alakítását; hát egyszer csak eltűnt a rajongásom. Mert nem tetszett, ahogyan bénán alakította Bellát - akinek a könyvben sokkal jobb karaktere volt. Rengeteg ilyen film van, ahová beraknak egy rossz színészt, aki játszani nem tud, de kell a főszerep, és máris el van rontva a film. A legtöbb mostani filmnek ez az egyetlen szépséghibája... olyan színészeket raknak be, akik nem is tudnak játszani, és ez elrontja az összhatást, hidd el, én már csak tudom. Én a kém filmeket nem annyira szeretem, nem azt mondom, hogy nincs köztük jó, mert van, csak nagyon ritka. Manapság egyre rosszabb és rosszabb filmek kerülnek vászonra. A Salt ügynöknek is csak az első 1 órája volt szuper, pedig Angelina Jolie alakította Salt ügynököt, szóval még azt sem lehet rá mondani, hogy sekélyes színész, mert ő nem az! Selena Gomez és társai egyre több és jobb filmekbe fognak bekerülni, amelyet a mozik mindenáron be fognak hozni, csak egy baj lesz vele... Selena, akinek semmi tehetsége nincsen el fogja rontani az egész filmet és élvezhetetlen lesz. Hát, szerintem nem annyira, régen a CSI is jó volt, mindaddig míg Grissom nem távozott a sorozatból. A sorozat akkor lett nagy értékű, mikor Justint szitává lőtték. Most komolyan, idáig alacsonyodunk le, hogy már csak azért nézünk ilyen sorozatot, mert Selena szerelme, Justin szerepel benne? blink.gif Nem tudom, én sem őt, sem Selenát nem kedvelem, és körülbelül minden irritál, ami hozzájuk kapcsolódik, főleg azért, mert mindenki csak velük foglalkozik. Sok olyan színész is van, akit lefokoznak, és nem is raknak túl sok szerephez: pedig lenne némi tehetsége hozzá, de noname, nem foglalkoznak vele. Szerintem egy kicsit előítéletes vagy a nagyon sztárnevekkel szemben, mert egy kis színész is alakíthat százszor jobbat, mint Jolie, vagy Damon. Számomra Damon csak Bourne alakban létezik, mert láttam előzetest az Azutánból és a Sorsügynökségből is, egyik sem nyerte el a tetszésemet, szerintem nem lettek jó filmek, és mind a kettőben Matt volt a főszereplő. Így nem lehet szerintem ítélni, hogy híres, és hogy sok akciószerepe volt, néha a legváratlanabb dolgok tudják a legjobban meglepni az embereket.
2011. augusztus 15. 14:48 #738
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2011.08.15. 14:34)
Én azt mondom, jöjjön be hozzánk is minden mese: mert hátha van olyan, akit még érdekel, de abba gondolj bele, hogy már nincsenek is ilyen mesék. Szerintem megéri ide behozni mindenkinek mindenféle mesét, filmet, mert ami híres és jó színészek játszanak benne, amelyet már igen nagyon beharangoznak előre, azt megvesszük úgyis. Például rengeteg olyan film és mese van egyaránt, amely szuper és mégse kerül a mozikba, mert valaki így dönt róla. Ez mi? Hol van itt a jog, hogy mi kerülhet vászonra Magyarországon és mi nem? Egy igazi rajzolt mesét hogyan lehetne összevetni egy számítógéppel kreált világgal? Sehogy! Fel sem ér hozzá, és ez a legnagyobb baj szerintem. Túlságosan modern világba csöppentünk, amely senkinek nem tesz jót. Én visszahiányolom a régi, kézzel rajzolt Disney meséket, és egy perc alatt kukába helyezném ezeket a borzalmakat, amely mostanság megy helyette. Persze, hogy nem nézik már a gyerekek, és ez nemcsak a kereskedelmi csatornák hibái, hanem a szülőké is. Ha nem engednék gép elé, hanem azt mondanák, nézzél mesét, akkor cselekedne helyesen szülő. Miért van az, hogy mi még gép nélkül éltük még a kiskorunkat? Van bajunk? Nincsen! Ezek a butító műsorok agymosást csinálnak a kisgyerekeken, mert valljuk be, manipulálják őket. Vedd meg ezt, vedd meg azt, és semmi értelmük nincsen, ez mi? Nekem nincsen Disney Channelem, és nem is bánom! Tökéletes életem van nélküle, nem is vágyódom rá, hogy nézzem azt a sok szemetet, azt az értelmetlen műsort, amelyet adnak, nekem nincs ilyen vackokra szükségem már elnézést, hogy ezt mondom.


Valamelyik nap pont azon gondolkodtam, hogy mit tehetnék, ha nekem most lenne gyerekem ..
Biz Isten, hogy nem lenne semmi gyerekcsatorna, és csak azt nézné, amit én a DVD lejátszóba beteszek neki rolleyes.gif

Idézet (Holly Keller @ 2011.08.15. 12:59)
Szerintem van valami abban, amit mondtál. Mivel a dizni egy vállalat tulajdonképpen, mindenképpen megpróbál majd terjeszkedni és minél több pénzt bezsebelni mindenféle marhaságokból.  Életem legszebb napja lesz, ha az összes dizni sorozatot kivégzik.


Küldj egy privit, ha elérkezik a nap. biggrin.gif
Erre nem adok túl sok esélyt. Szűnnek meg sorozatok, de mindig lesznek helyettük frisebbek és hülyék lennének megállt parancsolni. Éppen a minap olvastam egy cikket arról, hogy tavaly, világszerte a Disney zsebelt be legtöbbet az eladott DVD-k és merchandise termékek árából. Hajszállal maradt le a Twilight, és csak utána a Harry Potter, Star Wars stb...
Szerintem a sorozatok kivégzése nem lenne megoldás. Ha széthullik vagy észhez térnek és szerződéseket bontanak, akkor esetleg, de nincs olyan mázlink, hidd csak el nekem mellow.gif
2011. augusztus 15. 15:24 #739
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Szeleníta, Demetria és Májli fel fognak lépni állítólag a VMA-n. Kezdem ásni a síromat. help.gif
5 felhasználónak tetszik: BaByGaGa, DreamerGirl, Candiice, Rihannna, adry1415
2011. augusztus 15. 15:27 #740
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Idézet (prézli @ 2011.08.15. 15:24)
Szeleníta, Demetria és Májli fel fognak lépni állítólag a VMA-n. Kezdem ásni a síromat. help.gif

Azért még ne ess teljesen kétségbe
Hang ellen ott van a némítás gomb és legalább lehet fejnyomogatósat játszani pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: BaByGaGa
74 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!