Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 03. 15:37 #61
- törölt felhasználó -    
Énis itt vagyok énis énis. Le a Dizni sztárocskákkal, le mindegyikkel. És ez vonatkozik a filmekre is. Le mindennel és mindenkivel aki/ami 'Dizni' sztár/film/produktum.

mellow.gif
7 felhasználónak tetszik: keiiko, UnhappyMeals, Ronetta001, adry1415, amy92, Thora_90, DreamerGirl
2011. augusztus 03. 16:07 #62
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Gyerekek, az a helyzet, hogy az, ami a Disney-nél folyik pár éve, ékes példa arra, hogyan múlik el a világ dicsősége. Régen a Disney védjegy volt. Minőség volt. Minőségi szórakoztatást nyújtott gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Gondoljunk csak a Bambira, a Hófehérkére, a Kis Hableányra és nem sorolnám tovább. Mindenki tudja miről beszélek. Disney halála után nagyon lassan, de biztosan kezdett eltűnni a lényeg és mostanra már teljesen arra fókuszálnak, hogy minél több pénzt zsebeljenek be. Bugyutábbnál bugyutább, fárasztó sorozatokat nyomnak tinikről tiniknek, ráadásul engedik, hogy olyanok játszanak ezekben a sorozatokban, akik hírből sem ismerik a tehetséget. Énektudás szintén nuku. Régen a Disney mesefilmekben nagyszerű hangú énekesek énekelték fel a dalokat. Még akár 10 éve is így volt. Most meg? Gagyi, gagyi hátán, csak dőljön a lé. Abban biztos vagyok, hogy Disney forog a sírjában látván ezeket a szörnyűségeket. Az ő nevével fémjelezve butítják a fiatal korosztályt, a zsengéket, a befolyásolhatókat. Mi ez, ha nem szégyen? Futna ez a népbutítás legalább más név alatt, ne Disney nevét degradálják le ilyen alpári szintre! Csinálják, ha nekik ez jó, de miért kell egy évtizedek óta a minőségi szórakoztatásáról híres nevet így megalázni? Tudom, pénzért ezek bármit és bárkit megaláznának... dry.gif
17 felhasználónak tetszik: thunderbird, hana001, kateblock, UnhappyMeals, Ronetta001, amy92, zsófi1997, Catherine, Thora_90, adry1415, Charmed and Dangerous, Holly Keller, An_d_a, goldman, Szancsu, AmyVie, DreamerGirl
2011. augusztus 03. 16:17 #63
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Na, vajon ki hozta létre a témár.. pardon.gif
Én is támogatom, hiszen mint már leírtátok előttem, ez nem Disney. Már az is borzalmas lenne, ha Disney néven futnának animációs, 3D-s idióta 'rajzfilmek', hiszen azoknak sincs sok közük már ahhoz, amit Walt Disney létrehozott.
Ha majd lesz időm és kedvem visszaolvasgatom a kommenteket, mert jól elhaladt a topic blink.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Thora_90
2011. augusztus 03. 16:17 #64
- törölt felhasználó -    
Igen.Ez a topik nagyon jó.smileeee.gif
Én a megújult Dizney-vel úgy vagyok,hogy utálom.Ki nem állhatom Selena Gomezt és a többi ivadékot..Semmi tehetségük.Egyedül Demi Lovato az,akit láttam a Grace Klinikában és láttam benne valamit.A baj csak az,hogy a "Diznire" pazarolja a tehetségét...
4 felhasználónak tetszik: hana001, UnhappyMeals, Catherine, Thora_90
2011. augusztus 03. 16:19 #65
- törölt felhasználó -    
Én sem szeretem a mai, béka feneke alá süllyedt értékű Disney-t, de nem hiszem, hogy ez a topik szükséges. Akinek úgyszintén ez a véleménye, az leírja szépen, és aztán ennyi volt a topik. Nincs értelme. És azt sem hinném, hogy olyanról akartok állandóan beszélgetni, amit nem szerettek, és elkerültök...
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Charmed and Dangerous, Lindsay019
2011. augusztus 03. 16:20 #66
Forever16
Forever16
 
Státusz¨Don´t be Afraid of Wearing Your Heart on your Sleeve¨-Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 769
Csatolások: 59
Azonosító: 153235
Offline offline
Szerintem addig nincs baj a Disney sztárokkal sem, amig nem lesznek olyanok, mint "azok"...
Van pár igéretes tehetség közöttük smileeee.gif
Ráadásul nagyon jól elszórakoztatják a hugomat...
2011. augusztus 03. 16:21 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.08.03. 16:07)
Gyerekek, az a helyzet, hogy az, ami a Disney-nél folyik pár éve, ékes példa arra, hogyan múlik el a világ dicsősége. Régen a Disney védjegy volt. Minőség volt. Minőségi szórakoztatást nyújtott gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Gondoljunk csak a Bambira, a Hófehérkére, a Kis Hableányra és nem sorolnám tovább. Mindenki tudja miről beszélek. Disney halála után nagyon lassan, de biztosan kezdett eltűnni a lényeg és mostanra már teljesen arra fókuszálnak, hogy minél több pénzt zsebeljenek be. Bugyutábbnál bugyutább, fárasztó sorozatokat nyomnak tinikről tiniknek, ráadásul engedik, hogy olyanok játszanak ezekben a sorozatokban, akik hírből sem ismerik a tehetséget. Énektudás szintén nuku. Régen a Disney mesefilmekben nagyszerű hangú énekesek énekelték fel a dalokat. Még akár 10 éve is így volt. Most meg? Gagyi, gagyi hátán, csak dőljön a lé. Abban biztos vagyok, hogy Disney forog a sírjában látván ezeket a szörnyűségeket. Az ő nevével fémjelezve butítják a fiatal korosztályt, a zsengéket, a befolyásolhatókat. Mi ez, ha nem szégyen? Futna ez a népbutítás legalább más név alatt, ne Disney nevét degradálják le ilyen alpári szintre! Csinálják, ha nekik ez jó, de miért kell egy évtizedek óta a minőségi szórakoztatásáról híres nevet így megalázni? Tudom, pénzért ezek bármit és bárkit megaláznának...  dry.gif


És lesz ez még rosszabb is. A Disney-t is megviselte a válság, eladta a Pixar-t, magyarul, a Pixar filmek 2010 óta már nem Disney védjegyűek. Helyettük társult hozzájuk egy indie-amerikai filmes cég, és onnantól kezdve 12, 15 és 16 éven felülieknek ajánlott filmeket is Disney név alatt futtatnak. Ez itt az összes 'társcég'. Darabjaira szedték Disney vállalatát, ennyi kiscég mellett nem is meglepő, hogy ilyen irányban haladnak. Vannak benne kis és nagy nevek is, de manapság Amerikában, náluk valami csak úgy biztos, hogy hozzák a Hannah Montana színvonalat, tehát muszáj ezt tenniük. A Touchstone-nak jó filmjei voltak de amióta társultak, minden filmüket alul sorozzák be és még a horror filmek is +15 besorolást kapnak odakint. 110.gif
És mindezt Disney egyik rokona engedélyezte. Itt van a probléma, hogy a fószer megengedte így széthullani a céget mellow.gif
6 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Ronetta001, thunderbird, adry1415, An_d_a, DreamerGirl
2011. augusztus 03. 16:25 #68
Forever16
Forever16
 
Státusz¨Don´t be Afraid of Wearing Your Heart on your Sleeve¨-Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 769
Csatolások: 59
Azonosító: 153235
Offline offline
Szerintem nem kell eliletélni a Disneyt.
Ez üzlet, azt hiszem azok közül, akik ide irnak egyikünknek sincs saját cége, nem tudjuk, hogy mi jár ezzel.
Én szeretem a Disney védjegyet, pl. A Karib-tenger kalózait, Johnny Depp-pel.
Egyébbként nem tudom, hogy mit csinálnék a kidhugommal egész nap a Disney Channel nélkül...
2011. augusztus 03. 16:28 #69
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (Forever16 @ 2011.08.03. 16:25)
Szerintem nem kell eliletélni a Disneyt.
Ez üzlet, azt hiszem azok közül, akik ide irnak egyikünknek sincs saját cége, nem tudjuk, hogy mi jár ezzel.
Én szeretem a Disney védjegyet, pl. A Karib-tenger kalózait, Johnny Depp-pel.
Egyébbként nem tudom, hogy mit csinálnék a kidhugommal egész nap a Disney Channel nélkül...

Igazad van, nincs saját cégem. Csak tudod régen amikor én még 10 éves voltam, Csipet Csapat és Donald kacsa ment a Tv-ben. Lehet kicsit bugyuta, de aranyos és szeretnivaló figurák voltak. És mindig tanultam valamit azokból a mesékből. smileeee.gif De a mai Disney sorozatokról ez nem igen mondható el. Ezért vagyunk sokan felháborodva. A színvonal nagyot zuhant.
5 felhasználónak tetszik: kateblock, amy92, thunderbird, adry1415, DreamerGirl
2011. augusztus 03. 16:32 #70
Forever16
Forever16
 
Státusz¨Don´t be Afraid of Wearing Your Heart on your Sleeve¨-Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 769
Csatolások: 59
Azonosító: 153235
Offline offline
Idézet (hana001 @ 2011.08.03. 16:28)
Igazad van, nincs saját cégem. Csak tudod régen amikor én még 10 éves voltam, Csipet Csapat és Donald kacsa ment a Tv-ben. Lehet kicsit bugyuta, de aranyos és szeretnivaló figurák voltak. És mindig tanultam valamit azokból a mesékből.  smileeee.gif De a mai Disney sorozatokról ez nem igen mondható el. Ezért vagyunk sokan felháborodva. A színvonal nagyot zuhant.


Én ezt értem, hidd el... Nem is erről beszélek...
De a mai 10 évesek már nem nézik az olyan meséket... Hanem az ilyen korú unokatestvérem hozzámvágja, hogy unalmas...
Hát ezért van... amire van kereslet, arra van kinálat (az ruhásüzletet vezető nénikém mondása...)
2011. augusztus 03. 16:32 #71
- törölt felhasználó -    
Idézet (Forever16 @ 2011.08.03. 16:25)
Szerintem nem kell eliletélni a Disneyt.
Ez üzlet, azt hiszem azok közül, akik ide irnak egyikünknek sincs saját cége, nem tudjuk, hogy mi jár ezzel.
Én szeretem a Disney védjegyet, pl. A Karib-tenger kalózait, Johnny Depp-pel.
Egyébbként nem tudom, hogy mit csinálnék a kidhugommal egész nap a Disney Channel nélkül...


Én elítélem. A mostani szemétnek semmi köze az igazi Disney világhoz. Nincs cégem, de ha ilyenem lenne, egyből megszabadulnék tőle. rolleyes.gif
A kishugoddal elmehettek a játszótérre vagy ki az udvarra játszani, nézhet Tom & Jerry-t, Hófehérkét, Hamupipőkét, Balu kapitányt, Rex felügyelőt vagy Sarah Jane Adventures-t. Mindegyik jobb, mint amit manapság a Dizni közvetít. rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Vampire Lady, hana001, Ronetta001, amy92, thunderbird, Szancsu, DreamerGirl
2011. augusztus 03. 16:33 #72
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
A Disney sztárokkal/sorozatokkal az a baj,h azt hiszik nevetségesek,v h tetszik is vlkinek(nem akarok senkit megbántani,de azok 1kicsit lököttek..)Csapogatok az állomások között,odaérek a Disney csatornához,és állandóan röhögnek vlmin..ha tovább nézem,megértem,h min,de az 1általán nem nevetséges.A Hannah montanát különösebben utálom!! blink.gif LIKE,AKI EZZEL ÍGY VAN!!! biggrin.gif
2011. augusztus 03. 16:34 #73
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (adry1415 @ 2011.08.03. 16:17)
Igen.Ez a topik nagyon jó.smileeee.gif
Én a megújult Dizney-vel úgy vagyok,hogy utálom.Ki nem állhatom Selena Gomezt és a többi ivadékot..Semmi tehetségük.Egyedül Demi Lovato az,akit láttam a Grace Klinikában és láttam benne valamit.A baj csak az,hogy a "Diznire" pazarolja a tehetségét...


Lovatora kíváncsi lettem volna a Grace Klinikában, csak pont lemaradtam róla.

Idézet
Szerintem nem kell eliletélni a Disneyt.
Ez üzlet, azt hiszem azok közül, akik ide irnak egyikünknek sincs saját cége, nem tudjuk, hogy mi jár ezzel.
Én szeretem a Disney védjegyet, pl. A Karib-tenger kalózait


Én azért még elítélem őket. Oké, hogy meg kell élni, ahogy tudunk, de azért még nem kell szétszedni egy legendás nevet, csak a pénzért és elbutítani a 10 éves kisgyerekeket ilyen iCarly (nem tudom jól írtam-e) féle vackokkal.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. augusztus 03. 16:40 #74
Forever16
Forever16
 
Státusz¨Don´t be Afraid of Wearing Your Heart on your Sleeve¨-Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 769
Csatolások: 59
Azonosító: 153235
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.03. 16:34)
Lovatora kíváncsi lettem volna a Grace Klinikában, csak pont lemaradtam róla.
Én azért még elítélem őket. Oké, hogy meg kell élni, ahogy tudunk, de azért még nem kell szétszedni egy legendás nevet, csak a pénzért és elbutítani a 10 éves kisgyerekeket ilyen iCarly (nem tudom jól írtam-e) féle vackokkal.


Most a legendás név rajzfilm gyáros volt. Ma már a rajzfilmeket ritkán rajzolják, mert a gépek megcsinálnak mindent helyettünk... Ez egy felgyorsult világ... Ma az a nagy név ha élne szerintem nem azt csinálná, amit akkor csinált... Arra már nem is lenne szükség...
Nem tudom ti hogy tudjátok, de én gyerekekkel foglalkozok... Igaz, a 6-8 éves korosztályal a csoportomban. Már ők arról beszélnek foglalkozás előtt és után, hogy mi volt a sorozatban, vagy milyen filmet láttak utoljára... Nem rajzfilmet, filmet... A mai 6 évesek olyanok, mint az előző generáció 11-12 évesei...
2011. augusztus 03. 16:53 #75
Ronetta001
Ronetta001
Mario Casas ... ♥
 
Státusz3msec..<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 4140
Csatolások: 537
Azonosító: 143253
Offline offline
Nagyon jó kis topic! smileeee.gif és számomra is az Oroszlánkirály, Cinderella, és a többi Walt Disney-es mese az igazi Disney. Nem pedig szelenítáá és a többi. rolleyes.gif Többet nem is írok mindent le írtatok amit akartam. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, adry1415, DreamerGirl
2011. augusztus 03. 16:57 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (Petrashcen @ 2011.08.03. 15:32)
csak ilyet találtam


bocsi nem tudom miért nem küldte be a képet dry.gif
2011. augusztus 03. 16:58 #77
Forever16
Forever16
 
Státusz¨Don´t be Afraid of Wearing Your Heart on your Sleeve¨-Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 769
Csatolások: 59
Azonosító: 153235
Offline offline
Idézet (Ronetta001 @ 2011.08.03. 16:53)
Nagyon jó kis topic!  smileeee.gif és számomra is az Oroszlánkirály, Cinderella, és a többi Walt Disney-es mese az igazi Disney. Nem pedig szelenítáá és a többi.  rolleyes.gif Többet nem is írok mindent le írtatok amit akartam.  meghajolo.gif

Ez aranyos. Gyerekkorom kedvence nekem is a Hamupipőke volt...
2011. augusztus 03. 17:03 #78
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (Forever16 @ 2011.08.03. 16:32)
Én ezt értem, hidd el... Nem is erről beszélek...
De a mai 10 évesek már nem nézik az olyan meséket... Hanem az ilyen korú unokatestvérem hozzámvágja, hogy unalmas...
Hát ezért van... amire van kereslet, arra van kinálat (az ruhásüzletet vezető nénikém mondása...)

Az én húgom megnézi az ilyen meséket is. Amikor kicsi volt, sokszor együtt néztük ezeket a meséket. Még ma is van, hogy leülünk és együtt nézzük a Csipet Csapatot. Ez az egész szerintem csak nevelés kérdése... Értem, hogy a mai fiatalságnak ez kell... De ez mind a Disneynek köszönhető. Mert ők manipulálják gyerekeket. Régen ez nem volt...Akkor tényleg a szórakozás számított, és nem a pénz.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, UnhappyMeals
2011. augusztus 03. 17:12 #79
- törölt felhasználó -    
Idézet (Forever16 @ 2011.08.03. 16:40)
Igaz, a 6-8 éves korosztályal a csoportomban. Már ők arról beszélnek foglalkozás előtt és után, hogy mi volt a sorozatban, vagy milyen filmet láttak utoljára... Nem rajzfilmet, filmet... A mai 6 évesek olyanok, mint az előző generáció 11-12 évesei...


És ez kinek a hibája? Mert nem a gyereké. Egy gyerek még nem tudja, hogy mi a jó neki, miből fog tanulni és miből nem. A szülő felkapcsolja a tévét, megkeresi a Disney csatornát, a gyerek pedig azt nézi. Ha nem kapcsolják fel neki, és gyerek korában nem szoktatják rá, hogy nézetnek vele ilyen szemetet, akkor nagyvalószínűséggel később sem fog. Ha pedig mégis, akkor is van még remény, hogy tudna rá nemet mondani. Csak azért, mert néhány szülő butítja a gyerekét azzal, hogy megengedeni neki, hogy ezt a hulladékot nézze, nem lenne muszáj mindenki másnak is így tennie. Az én környezetemben is vannak fiatalok, sőt, ikrek és hiperaktív gyerekek is, 6-14 évesig és nincs Disney csatorna, élnek anélkül is. Egyik sem képzeli magáról, hogy énekesnő, védi a kedvenceit ok nélkül vagy lógnak a tévén egész este. Szülői magatartás kérdése az egész, a szülőnek kellene, hogy legyen ennyi esze ..
2 felhasználónak tetszik: hana001, UnhappyMeals
2011. augusztus 03. 17:13 #80
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Forever16 @ 2011.08.03. 16:40)
Most a legendás név rajzfilm gyáros volt. Ma már a rajzfilmeket ritkán rajzolják, mert a gépek megcsinálnak mindent helyettünk... Ez egy felgyorsult világ... Ma az a nagy név ha élne szerintem nem azt csinálná, amit akkor csinált... Arra már nem is lenne szükség... 
Nem tudom ti hogy tudjátok, de én gyerekekkel foglalkozok... Igaz, a 6-8 éves korosztályal a csoportomban. Már ők arról beszélnek foglalkozás előtt és után, hogy mi volt a sorozatban, vagy milyen filmet láttak utoljára... Nem rajzfilmet, filmet... A mai 6 évesek olyanok, mint az előző generáció 11-12 évesei...


Viszont szerintem akkor is az az igazi rajzfilm, amit rajzolnak. Nem tudom, de szerintem Walt Disney nem adta volna el magát se a 3D-s vackoknak, se az ilyen szelenitás sorozatoknak. Ő ennél többet ér.
Plusz ez az egész nevelés kérdése. Ha a szülő csak berakja a gyerekét a TV elé és azt néz amit akar, akkor jó, hogy nem fogják érdekelni a mesék. De ne keveredjünk vitába..
3 felhasználónak tetszik: kateblock, hana001, Ronetta001
74 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!