Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 16. 18:21 #801
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Nagyon agresszívak ezek a kis rajongók, és még, hogy meg vannak sértődve, mikor valami nem bálványozza a kedvencüket.
5 felhasználónak tetszik: ophely88, An_d_a, Thora_90, UnhappyMeals, DreamerGirl
2011. augusztus 16. 18:31 #802
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.08.16. 18:21)
Nagyon agresszívak ezek a kis rajongók, és még, hogy meg vannak sértődve, mikor valami nem bálványozza a kedvencüket.


Igen, ne is mondd. Volt egy kisfiú az utcában, állandóan Miley Cyrust hallgat, hangosan, ráadásul. Egyszer felszólalkoztam, hogy legyen szíves lehalkítani és mit kaptam? 'Te nem vagy az anyám, különben is mi bajod a zenével?'. Mire én: 'Nekem nem jön be. Ha édesanyád megkérne rá, lehalkítanád?'
Rázta a fejét, becsapta az ablakot és 'énekelt' tovább.

Fantörpikus élmény, egész nap a Party in the U.S.A.-t hallgatni. Igazi csemege a füleimnek, tényleg.

Néhány hónapja elköltöztek biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2011. augusztus 16. 18:54 #803
Denali
Denali
detective
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.04.
Hozzászólás: 6318
Csatolások: 5685
Azonosító: 31534
Offline offline
Arról ne is beszéljünk egyébként, amit Jake T. Austin csinál WOWP-ben, mert az ultra gáz. mad.gif Még Szalonna Gomeznél is gázabb. Tudom, hogy csak a szerepe hülye, de az annyira hülye hogy az már fájdalmas. bolond.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, DreamerGirl
2011. augusztus 16. 19:05 #804
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.16. 18:31)
Igen, ne is mondd. Volt egy kisfiú az utcában, állandóan Miley Cyrust hallgat, hangosan, ráadásul. Egyszer felszólalkoztam, hogy legyen szíves lehalkítani és mit kaptam? 'Te nem vagy az anyám, különben is mi bajod a zenével?'. Mire én: 'Nekem nem jön be. Ha édesanyád megkérne rá, lehalkítanád?'
Rázta a fejét, becsapta az ablakot és 'énekelt' tovább.
Fantörpikus élmény, egész nap a Party in the U.S.A.-t hallgatni. Igazi csemege a füleimnek, tényleg.
Néhány hónapja elköltöztek  biggrin.gif

Fiú és májli szájrúzst? Hújaj. biggrin.gif (inkább nem mondok semmit rohog.gif )
4 felhasználónak tetszik: An_d_a, ophely88, Charmed and Dangerous, DreamerGirl
2011. augusztus 16. 19:06 #805
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.16. 18:31)
Igen, ne is mondd. Volt egy kisfiú az utcában, állandóan Miley Cyrust hallgat, hangosan, ráadásul. Egyszer felszólalkoztam, hogy legyen szíves lehalkítani és mit kaptam? 'Te nem vagy az anyám, különben is mi bajod a zenével?'. Mire én: 'Nekem nem jön be. Ha édesanyád megkérne rá, lehalkítanád?'
Rázta a fejét, becsapta az ablakot és 'énekelt' tovább.
Fantörpikus élmény, egész nap a Party in the U.S.A.-t hallgatni. Igazi csemege a füleimnek, tényleg.
Néhány hónapja elköltöztek  biggrin.gif


hát,én azt nagyon bírtam,amikor visszaírta,hogy ostoba vagyok..xD de mire fel érted dry.gif meghogy én minek írok oda,amikor nem is szeretem,és ne utáljam :)csak nem értem,hogy ez neki mire jó,az arcomba úgyse merné mondani.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 16. 19:16 #806
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
http://www.likecombat.com/like/65755/132356/Uristeen-__---vagy-Jaaj-de-kis-cukikk*-*?%2F felmentem facebook-ra,hát azt hittem,összepisilem magam a röhögéstől,amikor ezt megláttam rohog.gif _nevet.gif akinek ez ˝cuki˝ és ˝love˝..bele se merek gondolni,annak az illetőnek mi a szexi.biztosan,akik szavaztak,azok intézték el,hogy szelike meg bíbör legyen a ˝legszexibb˝ a TCA-n biggrin.gif rohog.gif
2011. augusztus 16. 19:17 #807
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.08.16. 19:05)
Fiú és májli szájrúzst? Hújaj. biggrin.gif (inkább nem mondok semmit rohog.gif )


Nehogy azt hidd, hogy ez csak kislányoknál van így. Istennőként tekintenek rá, a neten felbukkannak néha olyan képek, amin látszódik, hogy egy fiú szobája van lefényképezve és a motoros meg autós poszterek mellett Májli poszterek, kinyomtatott borítós, fekete dobozos tok (félig kinyitva) illegalis DVD-vel persze, Hannyah Montyána háttérkép Windows alatt és intro/theme csengőhangként.

Kész, vége a 'szőke műnők motoron és autókon' poszterek világának, mostantól Miley Cyrus posztert rak fel minden fiú _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2011. augusztus 16. 19:19 #808
- törölt felhasználó -    
Srácok, többen is írtátok, h agresszívek Selena rajongói!
Mivel már rég nem néztem be ide, vki elmagyarázná, h miről van szó?

An_d_a! A LIKE sincs sokkal lemaradva biggrin.gif De bíbör szexi? Ch... mutatnék én nekik IGAZI férfit. Könnyek szöknének a szemeikbe, ha meglátnák, asszem wink.gif
Am nem testesítik meg ők sem a férfit, sem a nőt. Mit bálványozzák őket ennyire? Még mindig nem értem :/
3 felhasználónak tetszik: An_d_a, Charmed and Dangerous, ophely88
2011. augusztus 16. 19:30 #809
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.16. 19:19)
Srácok, többen is írtátok, h agresszívek Selena rajongói!
Mivel már rég nem néztem be ide, vki elmagyarázná, h miről van szó?
An_d_a! A LIKE sincs sokkal lemaradva biggrin.gif De bíbör szexi? Ch... mutatnék én nekik IGAZI férfit. Könnyek szöknének a szemeikbe, ha meglátnák, asszem wink.gif
Am nem testesítik meg ők sem a férfit, sem a nőt. Mit bálványozzák őket ennyire? Még mindig nem értem :/


lövésem sincs,de ha jól megnézed a képeket,alig ér össze a szájuk,ráadásul az a poén,hogy az utána következő képeken(amiket még akkor láttam,amikor még nem rühelltem bíbört) végig a kamerába pillognak. dry.gif rohog.gif
am én se értem,ezekben mi a szexi,szerintem annyira messze vannak a fogalomtól,mint innen a plútó. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 16. 19:36 #810
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.16. 19:19)

Am nem testesítik meg ők sem a férfit, sem a nőt. Mit bálványozzák őket ennyire? Még mindig nem értem :/


Szerintem ennek pszichológiai oka van -ha engem kérdezel-. A filmekben és sorozatokban ők Istennek, szépnek vannak beállítva (néha talán ráesik a fejükre egy két doboz és műröhögés szól a háttérben) és minden amit csinálnak, végülis jó. Elkövetnek valami rosszat, az epizód végére helyreteszik, aztán anyuka/apuka megbocsát, esetleg szobafogság mellé, de mivel az utolsó pillanatok általában röhögősek, talán arra következtetnek, hogy amit a tévében csinálnak, az nem is annyira rossz és ha pedig valaki ennyire 'vagány', hogy kihúzza otthon a gyufát de a szülei mégsem haragudnak rá annyira, akkor az jó karakter és jó a színész is hozzá. Az amerikai filmek világa messze van tőlük, az amcsik mindig nagyban gondolkodnak és amit látnak a tévén keresztül, az mintha egy más világ lenne. Tehát a színész tökéletes, mert 'énekel' is meg táncol, kedvencnek jelöl és onnantól kezdve morgolódik mindenkivel, akinek nem tetszik, hogy ő kit istenít.

Mintha ezt olvastam volna néhány hónappal ezelőtt valahol ...
2 felhasználónak tetszik: An_d_a, Thora_90
2011. augusztus 16. 19:39 #811
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.16. 19:36)
Szerintem ennek pszichológiai oka van -ha engem kérdezel-. A filmekben és sorozatokban ők Istennek, szépnek vannak beállítva (néha talán ráesik a fejükre egy két doboz és műröhögés szól a háttérben) és minden amit csinálnak, végülis jó. Elkövetnek valami rosszat, az epizód végére helyreteszik, aztán anyuka/apuka megbocsát, esetleg szobafogság mellé, de mivel az utolsó pillanatok általában röhögősek, talán arra következtetnek, hogy amit a tévében csinálnak, az nem is annyira rossz és ha pedig valaki ennyire 'vagány', hogy kihúzza otthon a gyufát de a szülei mégsem haragudnak rá annyira, akkor az jó karakter és jó a színész is hozzá. Az amerikai filmek világa messze van tőlük, az amcsik mindig nagyban gondolkodnak és amit látnak a tévén keresztül, az mintha egy más világ lenne. Tehát a színész tökéletes, mert 'énekel' is meg táncol, kedvencnek jelöl és onnantól kezdve morgolódik mindenkivel, akinek nem tetszik, hogy ő kit istenít.
Mintha ezt olvastam volna néhány hónappal ezelőtt valahol ...


mondjuk nem kötekedésből,de azt észrevettétek,hogy akár a nickelodeon vagy disney adókat vesszük,az összes sorozat főszereplője ˝énekel˝? vagy ez csak nekem furcsa? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 16. 19:42 #812
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! mellow.gif
Én akkor kaptam sokkot,amikor oda kapcsoltam a Díznéj Csenöllre és mit látok?Aladdin felújjított változat ohmy.gif Azt hittem ott kapok szívrohamot.Olyan volt mint a "Mű Mickey és Játszótere".Komolyan miért van erre szükség? wtf.gif Miért kell minden mesefilmből 3D-s kiadást készíteni?Miért kellenek ezek a számítógéppel rajzot,egyre sz*rabb minőségű "rajzfilmek",mint például a fent említett Mickey sorozat.Kiskoromban a Hófehérkén és társain nőttem fel és lám itt vagyok.Az egyik ismerősünk gyerekei (5 évesek) már kívűlről fujják Hánnáh Montánát,Ben 10-et (CN rolleyes.gif ) és a Bákugánt omg.gif Ez nem helyes.Nem értem ezt miért csinálják.De amit még nem értek meg az a Cartoon Network.Emlékszem régen mindig jó kis mesefilmek mentek ott.Igazi valódi mesefilmek.Ma már ez a sok sz*r szöny látható ott. rolleyes.gif Komolyan agyvérzést kapok unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Heetella
2011. augusztus 16. 19:52 #813
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2011.08.16. 19:39)
mondjuk nem kötekedésből,de azt észrevettétek,hogy akár a nickelodeon vagy disney adókat vesszük,az összes sorozat főszereplője ˝énekel˝? vagy ez csak nekem furcsa? smileeee.gif


Megatehetségek, mit akarsz? rohog.gif Ottani színvonalnak ez felel meg, aki tud énekelni is rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Norbiii_, An_d_a
2011. augusztus 16. 19:57 #814
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.08.16. 19:52)
Megatehetségek, mit akarsz?  rohog.gif Ottani színvonalnak ez felel meg, aki tud énekelni is  rohog.gif

Az bizony megatehetség nevet2.gif Isten őrizzen a következő megatehetségektől fear.gif Miért,már várom,hogy Böllá Thörn mikor ad ki lemezt és lép Szellentő Gomez nyomdokaiba... mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: ophely88, Thora_90, SmileyZ, An_d_a, Szancsu
2011. augusztus 16. 19:59 #815
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Norbiii_ @ 2011.08.16. 19:57)
Az bizony megatehetség  nevet2.gif


Ha táncolni is 'tud', már TEHETSÉG A KÖBÖN, fizetés a csillagos egekben biggrin.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Norbiii_, An_d_a
2011. augusztus 16. 20:00 #816
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Na, újságolni valóm van biggrin.gif Jöttem hazafele, és a helyi sörözőben/játékteremben kint egy csomó fiatal letelepedett, és mit hallgattak? Selena Gomez - Love you like a love song-ot. Én néztem, a wtf-os tekintettel, mikor elhaladtam mellettük - igaz, csapat kicsi tizenegy-két max három évesek lehetettek de akkor is blink.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Thora_90, An_d_a
2011. augusztus 16. 20:03 #817
- törölt felhasználó -    
Mi a föbetűs? ohmy.gif
Kocsma... 11-13 év körüliek... szalonna gomez... na jó, ez már nekem is sok. Ezt nem lehet felfogni...
De... védelmükre legyen mondva, ha már kocsmánál voltak, talán beszívták a sörös-boros levegőt, és megkergültek. Lehet, h csak ezért hallgatták XD

Idézet (AmyVie @ 2011.08.16. 20:00)
Na, újságolni valóm van biggrin.gif  Jöttem hazafele, és a helyi sörözőben/játékteremben kint egy csomó fiatal letelepedett, és mit hallgattak? Selena Gomez - Love you like a love song-ot. Én néztem, a wtf-os tekintettel, mikor elhaladtam mellettük - igaz, csapat kicsi tizenegy-két max három évesek lehetettek de akkor is blink.gif
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2011. augusztus 16. 20:03 #818
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.08.16. 19:59)
Ha táncolni is 'tud', már TEHETSÉG A KÖBÖN, fizetés a csillagos egekben  biggrin.gif  rohog.gif

Tánc? wtf.gif Úgy néznek ki "tánc" közben mintha rohamuk lenne fear.gif Megszégyenítik a tánc fogalmát rolleyes.gif
Most jut eszembe.Budapestről jöttem haza és a vasútállomáson vártam.Mi megy a kocsmába?Love You Like a Love Song mellow.gif Azt hittem megáll a szívem sleep.gif
2011. augusztus 16. 20:06 #819
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.16. 20:03)
Mi a föbetűs? ohmy.gif
Kocsma... 11-13 év körüliek... szalonna gomez... na jó, ez már nekem is sok. Ezt nem lehet felfogni... 
De... védelmükre legyen mondva, ha már kocsmánál voltak, talán beszívták a sörös-boros levegőt, és megkergültek. Lehet, h csak ezért hallgatták XD


Nem hinném, hogy kiszolgálták egyébként őket, bár ki tudja, manapság egy tízévesnek is kiadják a szeszes italt ezen nem is kell már csodálkozni. De most komolyan, én nagyon kibuktam. És ugye mentem-mentem, mondom, de ismerős mi ez? Aztán ugrott be, hogy Selena... hallod idáig süllyedtünk, hogy a nyílt utcán már Selena megy? blink.gif Ezmiez? blink.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, Norbiii_, An_d_a
2011. augusztus 16. 20:09 #820
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2011.08.16. 19:39)
mondjuk nem kötekedésből,de azt észrevettétek,hogy akár a nickelodeon vagy disney adókat vesszük,az összes sorozat főszereplője ˝énekel˝? vagy ez csak nekem furcsa? smileeee.gif

Nyugi, nekem is furcsa, hogy minden nikoledon és dizni által kreált agyrohasztó sorozatban énekelnek a szereplők, na meg táncolnak. Mert ők megtehetik, mert mindenhez értenek. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, An_d_a
74 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!