Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 19. 23:10 #861
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.19. 22:38)
Engem meg kihagynátok a buliból, igaz? beee.gif Ez egy kihagyhatatlan esemény lesz biggrin.gif


Jaj, bocsáss meg sorry.gif Jöhetsz te is a buliba, de csak akkor ha nem hagyod otthon a Diznis pólódat. A mi pólónk rózsaszín lesz, rajta Selena, Miley és Demi. te pólód lehet más színű, de a Dizni csajok legyenek ám rajta rolleyes.gif Justin Bieber sapival és Hannah Montanás chips-szel jöhetsz csak rohog.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Rihannna, UnhappyMeals, DreamerGirl
2011. augusztus 20. 10:30 #862
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Jaj srácok, engem ki ne hagyjatok!! Felejthetetlen lesz... rohog.gif (most olvastam vissza, mit alkottatok, mialatt én nyaraltam és a barátaimmal mászkáltunk (1 hét dizni nélkül thumbsup.gif )
Amúgy én majd maximum úgy nézem, hogy mindig átugrom ezeket a szánalmas "produkciókat"...

Idézet (Rihannna @ 2011.08.14. 10:41)
De legalább ma egy valamirevaló sztár van kint, aki ért is ahhoz amit csinál  rolleyes.gif Robin Tunney  meghajolo.gif heart.gif


Ő volt kint?? heart.gif Én meg lemaradtam sad.gif sad.gif sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Rihannna, UnhappyMeals, a7xforever
2011. augusztus 20. 10:51 #863
Rihannna
Rihannna
Faág™
 
StátuszRihannna még nem állította be a státuszát és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 118
Azonosító: 124776
Offline offline
Nahát láttátok ki a nap sztárja?? w00t.gif yahoo.gif Kiskorom szerelme wub2.gif Macaulay Culkin heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, An_d_a
2011. augusztus 20. 11:20 #864
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
amúgy meg,mit gondoltok szelike keresetéről?azt hittem,az álszentsége és a csinos pofija több pénzt hoz neki.. dry.gif rohog.gif
azon nem lepődtem meg,hogy májli,meg jónásék is benne vannak az élmezőnyben,szerintem a listán szereplő nevek többsége várható volt,hogy ki lesz.
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, DreamerGirl, Zsuviii
2011. augusztus 20. 11:20 #865
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rihannna @ 2011.08.20. 10:51)
Nahát láttátok ki a nap sztárja??  w00t.gif yahoo.gif Kiskorom szerelme wub2.gif Macaulay Culkin heart.gif

Van egy olyan érzésem, hogy ő játszott Michael Black or White c. klipjében x3 meg még egy rakás jó filmben smileeee.gif de lehet, hogy nem ő volt XD
Tegnap Matthew Perry volt biggrin.gif Nagyon örültem, a Jóbarátok Chandler -e tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, An_d_a, Grace Benning
2011. augusztus 20. 11:26 #866
- törölt felhasználó -    
Meglepő, de mint írtam, könnyű manipulálni az embereket!
Egy kisgyerek nem a minőséget, hanem a kedvenceit keresi. És ez a baj. Ezt használják ki azok, akik Seleníta meg Miley arcával kirakott cuccokat árulnak, mert a gyerekek meg is veszik. Bár nemtom, h ebből is kapnak-e pénzt a csajok, de gondolom, valamennyit igen.
Am az a lista egy vicc.

Idézet (An_d_a @ 2011.08.20. 11:20)
amúgy meg,mit gondoltok szelike keresetéről?azt hittem,az álszentsége és a csinos pofija több pénzt hoz neki.. dry.gif  rohog.gif 
azon nem lepődtem meg,hogy májli,meg jónásék is benne vannak az élmezőnyben,szerintem a listán szereplő nevek többsége várható volt,hogy ki lesz.


De igen, ő volt az biggrin.gif Nagyon jó barátok voltak!
Bár Mac nem ment el a temetésére. Azt mondta azért, mert ez az ő személyes gyásza.
De ha lehet, maradjunk a témánál! wink.gif

Idézet (Hugii 570 @ 2011.08.20. 11:20)
Van egy olyan érzésem, hogy ő játszott Michael Black or White c. klipjében x3 meg még egy rakás jó filmben smileeee.gif de lehet, hogy nem ő volt XD
Tegnap Matthew Perry volt biggrin.gif Nagyon örültem, a Jóbarátok Chandler -e tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, An_d_a, Riri,Avrilfan
2011. augusztus 20. 11:28 #867
PiciPicur
PiciPicur
 
Státuszúj profil=)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 720
Csatolások: 49
Azonosító: 152840
Offline offline
Idézet (Rihannna @ 2011.08.20. 10:51)
Nahát láttátok ki a nap sztárja??  w00t.gif yahoo.gif Kiskorom szerelme wub2.gif Macaulay Culkin heart.gif

XD.komcsi?
2011. augusztus 20. 11:30 #868
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.20. 11:26)
Meglepő, de mint írtam, könnyű manipulálni az embereket!
Egy kisgyerek nem a minőséget, hanem a kedvenceit keresi. És ez a baj.  Ezt használják ki azok, akik Seleníta meg Miley arcával kirakott cuccokat árulnak, mert a gyerekek meg is veszik. Bár nemtom, h ebből is kapnak-e pénzt a csajok, de gondolom, valamennyit igen.
Am az a lista egy vicc. 
De igen, ő volt az biggrin.gif Nagyon jó barátok voltak!
Bár Mac nem ment el a temetésére. Azt mondta azért, mert ez az ő személyes gyásza.
De ha lehet, maradjunk a témánál! wink.gif

hehe, megjegyeztem azért az arcát wink.gif
Ú, mentünk tegnap a Tescoba, szerencsére semmilyen májlis, szelenítás cuccot nem láttam, mert tuti dobtam volna egy hátast.
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, Riri,Avrilfan
2011. augusztus 20. 11:33 #869
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
igazából azt bírom a legjobban ennél,hogy utána meg jönnek a fanocskáik,hogy ˝ők adakoznak,érdekli az emberek sorsa,ők annyira kedvesek˝.
ja,persze,annyi aprópénzt adnak,hogy ne látszodjon meg a zsíros bankszámláján a kis kedvenckének,benne legyen vele a hírekben,és nehogy egy dollárral is kevesebbet tudjon költeni a hajára,a ruhájára,meg a többi csillivilli vackára..
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90, Riri,Avrilfan, Charmed and Dangerous, DreamerGirl
2011. augusztus 20. 11:33 #870
- törölt felhasználó -    
Amúgy őszintén megvalva Demi az a dizni(volt) sztár,aki komolyan megérdemli a sikert,csak sajna a diznitől nem kapta meg azokat a szerepeket amiket Májliék.De énekesnőként megmutatta tehetségét és elkáprázolt minket(vagyis Én így gondolom).Tegnap meg tisztára megvoltam bolondulva,hogy Selenát majdnem megszerettem,de sikerült ellenállnom(még időben).Nagyon várom már mikor Britney számait fogják énekelni hárman,tuti Demi lekörözi Mileyékat,szelíná fars hangjával utolsó lesz,azt már előre is tudom,de őszintén tisztára fel vagyok pörögve,hogy lássam Őket. rohog.gif Ma reggel kicsit tévéztem és egyértelmű rámentem a diznire,az Indul a risza c.sorozat ment,gondolom végig bírom nézni.Semmi értelme nem volt a sorozatnak,de a sok kicsi arra bukik,hogy jobbra-balra riszál a két csaj,meghogy vannak kicsi bajaik.Kíváncsi vagyok a kis vöröske hol lesz 2 év múlva starityn,tuti nem hátul. dry.gif De egy idő után el is felejtik,mert semmi maradandót nem fog letenni az asztalra,meg majd jön egy új tinibálvány,ugyanez lesz Szelenánál és Jolánkánál is pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 20. 11:39 #871
- törölt felhasználó -    
Demi is kapott: a Sonny, a sztárjelöltben. Egy kicsit belenéztem, de... az is elég gagyi műsor, sajnálom, h Demi elvállalta.
Am nemtom, Miley mennyire szerepel jól, de az biztos, h jobb lesz, mint Szeleníta.

Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.20. 11:33)
Amúgy őszintén megvalva Demi az a dizni(volt) sztár,aki komolyan megérdemli a sikert,csak sajna a diznitől nem kapta meg azokat a szerepeket amiket Májliék.De énekesnőként megmutatta tehetségét és elkáprázolt minket(vagyis Én így gondolom).Tegnap meg tisztára megvoltam bolondulva,hogy Selenát majdnem megszerettem,de sikerült ellenállnom(még időben).Nagyon várom már mikor Britney számait fogják énekelni hárman,tuti Demi lekörözi Mileyékat,szelíná fars hangjával utolsó lesz,azt már előre is tudom,de őszintén tisztára fel vagyok pörögve,hogy lássam Őket. rohog.gif Ma reggel kicsit tévéztem és egyértelmű rámentem a diznire,az Indul a risza c.sorozat ment,gondolom végig bírom nézni.Semmi értelme nem volt a sorozatnak,de a sok kicsi arra bukik,hogy jobbra-balra riszál a két csaj,meghogy vannak kicsi bajaik.Kíváncsi vagyok a kis vöröske hol lesz 2 év múlva starityn,tuti nem hátul. dry.gif De egy idő után el is felejtik,mert semmi maradandót nem fog letenni az asztalra,meg majd jön egy új tinibálvány,ugyanez lesz Szelenánál és Jolánkánál is pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. augusztus 20. 11:44 #872
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
oké,csak nekem tűnt fel,hogy elkezdjük lényegében ˝isteníteni˝ demit? dry.gif őt is ugyanolyannak tartom,van hangja valamennyi,de a sikerét akkoris a dizninek köszönheti,nem másnak.a camp rock meg a sonny a sztárjelölt vagy mi nélkül nemigazán figyelt fel volna rá a világ.a VMA-t inkább semmilyen formában nem véleményezem,szelike egyértelműen újra a jókislány szerepét kapta,májli pedig lesz a lázadó tinike.demi pedig valamiféle..hú..igazából ha jól hallottam a toxic-ot adja elő,ami szabadfordításban ugye mérget jelent.ez az elvonókra célozgathat,vagy valami ilyesféle esetre.
visszatérve demire,nekem ő ugyanúgy diznis,számomra nem bizonyított még eleget,hogy többre is képes.
3 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, Charmed and Dangerous, DreamerGirl
2011. augusztus 20. 11:44 #873
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.20. 11:39)
Demi is kapott: a Sonny, a sztárjelöltben. Egy kicsit belenéztem, de... az is elég gagyi műsor, sajnálom, h Demi elvállalta. 
Am nemtom, Miley mennyire szerepel jól, de az biztos, h jobb lesz, mint Szeleníta.

Igen az igaz,de akkor sem kapott akkora népszerűséget,mint Májliék.Amúgy Májli lefogja körözni Szelenát azt tudom,mivel erős hangja van,így sok dolgot el tud énekelni,de avval,hogy Szelíná elválallta a Baby One More Timeot csak égetni fogja magát.De azért próbáltak a csajoknak a hangukhoz válogatni a dalokat ami ment és szelíná szexi diákruciba lesz(azthiszem),de még akkor sem fogják megutálni.Nézd a Láv ju lájk ö láv szongot,kint a mell,mikor Miley tette akkor meg szegényt le r*bancozták,nem májlit védem,de akkor is sajna ez az igazság,elszomorító. sad.gif
De ha a jobb oldalát nézzük pár év és Szelena hátrébb lesz azért,csak jön majd egy újabb tehetségtelen tinibálvány. rohog.gif
Anda.: Mondjuk igazad van és elnézést kérek. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 20. 11:56 #874
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.20. 11:44)
Anda.: Mondjuk igazad van és elnézést kérek. blush.gif


nem azért írtam,hogy bocsánatot kérj,ugyanis azért nem kell elnézést kérni,akit te szeretsz én pedig nem.nem vagyunk egyformák,én csak leírtam a véleményemet,ahogy te is.smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. augusztus 20. 12:10 #875
- törölt felhasználó -    
Az egyik Sprouse-kölyök a 39. helyen van ohmy.gif
Azért ez meglepett. Bár nemtom, mit lepődök meg dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. augusztus 20. 12:19 #876
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.20. 12:10)
Az egyik Sprouse-kölyök a 39. helyen van ohmy.gif
Azért ez meglepett. Bár nemtom, mit lepődök meg  dry.gif


hogy mi?! blink.gif hát azok ketten is elég messze vannak a jó színész fogalmától...a húgom éppen most nézi a sorozatukat a diznin,át is mentem a másik szobába a gépemmel tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, Thora_90
2011. augusztus 20. 12:24 #877
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.20. 12:10)
Az egyik Sprouse-kölyök a 39. helyen van ohmy.gif
Azért ez meglepett. Bár nemtom, mit lepődök meg  dry.gif

Jaj őket is szerettem még régen fear.gif De egy idő után rájöttem színészi tehetségük egyenlő a nagy nullával(bár kicsit későn,sajna),erőltetettek benne a viccek,már gyerekként sztárt csináltak belőlük,bár azért 1 fokkal jobbak,mint vöröske és brigáda... rohog.gif Amúgy engem is meglepett ahogy írtad,mert azt hittem 100. hely körül vannak. unsure.gif (detévedtem)
Jó sokat lehet amúgy panaszkodni a megcsinált sztárokról. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 20. 13:32 #878
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2011.08.20. 11:44)
oké,csak nekem tűnt fel,hogy elkezdjük lényegében ˝isteníteni˝ demit? dry.gif

Mi nem, esetleg páran a topikból. Ugyanolyan diznis ő is, hiába hagyta ott.
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90
2011. augusztus 20. 13:33 #879
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.08.20. 13:32)
Mi nem, esetleg páran a topikból. Ugyanolyan diznis ő is, hiába hagyta ott.


ilyen kategória nekem májli is.csak demi talán valamivel normálisabb,legalábbis annak mutatja magát biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 20. 20:18 #880
Zsuviii
Zsuviii
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.24.
Hozzászólás: 1386
Csatolások: 51
Azonosító: 110782
Offline offline
Sziasztok!
Most írok először ide.
Részben közétek tartozom. Gondolom azért van egy ilyen topic, mert elegetek van az olyasfajta sztárokból, akik megcsináltak, és nincs sok tehetségük, és az oldal élén állnak, valamint az igazi tehetségeket maguk mögé taszítják, és állandóan címlapokon találjátok őket. Konkrét példám Szelenítá Gomez kisasszony.
Mint fentebb írtam, 'részben' tartozom közétek, mert én nem vagyok teljesen anti Disney. Ugyanis számomra Demi Lovato és Miley kivétel.Nem tudom, hogy ez most nálatok nagy gond-e, de láttam pár emberkét, aki hasonlóképpen bírja valamelyiküket, így gondoltam, hogy csak nem lehet gond, ha én is. Már régebb óta láttam ezt a topic-ot, de csak mostanság szántam rá magam, hogy be is írjak. Szeretnék olyan emberkékkel megismerkedni, akik nem Selena-fanok. (Sajnos van egy nagyon rossz tapasztalatom, amit ha gondoljátok, meg is osztok veletek a közeljövőben) Végezetül annyit, hogy remélem elfogadtok így is, és csatlakozhatok közétek biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
74 oldal 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!