Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 05. 20:41 #1081
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Sajnálom, h elmaradtam a kisfestőkkel, most hoztam új adagot Nektek ^^
Én am Dórát, a felfedezőt nem ismerem biggrin.gif
9 felhasználónak tetszik: rolllllleee, PeaceLove, NikiBlack, An_d_a, hana001, num1Kolosszus, Zsuviii, Cayla, melasz12
2011. szeptember 05. 20:44 #1082
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.09.05. 20:41)
Sziasztok!
Sajnálom, h elmaradtam a kisfestőkkel, most hoztam új adagot Nektek ^^
Én am Dórát, a felfedezőt nem ismerem biggrin.gif

Addig örülj rofl.gif
A Simbásak nagyon cukik wub.gif
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, NikiBlack, ophely88, melasz12
2011. szeptember 05. 20:47 #1083
- törölt felhasználó -    
Ez egy vegyes, 900 dbot tartalmazó színezőgyűjtemény ^^
Ha feltöltöttem ezeket, megmutatom, amiket kiszíneztem a gépen XD Csináltam egy Pacalkásat (Malacka), sztem az szuper lett biggrin.gif


Idézet (Candies @ 2011.09.05. 20:44)
Addig örülj rofl.gif
A Simbásak nagyon cukik wub.gif
2 felhasználónak tetszik: NikiBlack, rolllllleee
2011. szeptember 06. 18:29 #1084
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
eléggé régen jártam már itt,remélem tetszenek a képek wub.gif
8 felhasználónak tetszik: PeaceLove, hana001, NikiBlack, num1Kolosszus, Zsuviii, Cayla, Blackbird03, melasz12
2011. szeptember 06. 18:45 #1085
- törölt felhasználó -    
Idézet (An_d_a @ 2011.09.06. 18:29)
eléggé régen jártam már itt,remélem tetszenek a képek  wub.gif

Gyönyörűek, főleg a 4. heart.gif
Nos én is hoztam még egy adagot, remélem tetszenek!
9 felhasználónak tetszik: ophely88, hana001, An_d_a, NikiBlack, num1Kolosszus, Zsuviii, Cayla, Blackbird03, melasz12
2011. szeptember 07. 21:25 #1086
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Köszi a képeket és a kifestőket! ^^ beer.gif
Ma én is hoztam egy adagot smileeee.gif cool.gif
9 felhasználónak tetszik: An_d_a, PeaceLove, Daniela3, NikiBlack, num1Kolosszus, Zsuviii, Cayla, Blackbird03, melasz12
2011. szeptember 08. 19:09 #1087
x-Hera-x
x-Hera-x
visszatérő vendég
 
Státusztheenchoice awards-on Robert Downey Jr.-ra szavazzatok ha tudtok♥mertmegérdemli
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.27.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 5
Azonosító: 154015
Offline offline
én most mondani szeretnék valamit smileeee.gif 1. nagyon cukik a képek laugh.gif 2.Remélem nem baj de most panaszkodom egy sort blush.gif 3.És most kezdem : ISTENEM MÉRT VAN MINDEN 1ES HÍRBEN SELENA JUSTIN MEG MILEY?? meg lady gaga(de ő nem disney) LÉGYSZI IRJÁTOK H TI SE SZERETITEK ŐKET ÉS ELEGETEK VAN BELŐLÜK MERT LASSAN A FALRA MÁSZOK A STARYTITŐL MERT CSAK SELENÁRÓL SZÓL unsure.gif sad.gif reklamalo.gif dry.gif mad.gif
5 felhasználónak tetszik: ophely88, Thora_90, Zsuviii, zoeyway91, melasz12
2011. szeptember 09. 19:39 #1088
- törölt felhasználó -    
Nos... a topic lényege az, h baromira unjuk a dizniseket - mivel ez NEM DISNEY -, szóval jó helyen jársz smileeee.gif
Jussy se diznisztár, csak... úgy van wink.gif
Lady Gyagya megint más téma unsure.gif
De am igazad van wink.gif

Hoztam megint kifestőt nektek ^^ Nehogy unatkozzatok biggrin.gif

Idézet (x-Hera-x @ 2011.09.08. 19:09)
én most mondani szeretnék valamit  smileeee.gif  1. nagyon cukik a képek  laugh.gif  2.Remélem nem baj de most panaszkodom egy sort  blush.gif  3.És most kezdem : ISTENEM MÉRT VAN MINDEN 1ES HÍRBEN SELENA JUSTIN MEG MILEY?? meg lady gaga(de ő nem disney) LÉGYSZI IRJÁTOK H TI SE SZERETITEK ŐKET ÉS ELEGETEK VAN BELŐLÜK MERT LASSAN A FALRA MÁSZOK A STARYTITŐL MERT CSAK SELENÁRÓL SZÓL  unsure.gif  sad.gif  reklamalo.gif  dry.gif  mad.gif
5 felhasználónak tetszik: An_d_a, Zsuviii, Cayla, NikiBlack, melasz12
2011. szeptember 09. 20:00 #1089
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Ha nem bánjátok, szeretnék csatlakozni ehhez a topichoz, veletek vagyok, utálom a diznit - persze csak a mostanit. beer.gif
Nagy értelmetlenségnek tartom az egészet; egyszerűen marhaság az egész. 110.gif Semmi különsleges vagy érdekes esetleg oktatás nincs benne, és ezen a szemeten nőnek fel a gyerekek generációi, olyanokat szeretve, akik géppel feljavított, producerek által kitalált személyiséggel rendelkeznek. Én utálom az ilyen fajta tömegsztárokat, akik arra sem képesek, hogy valami egyedit, különleges mutassanak, mint az igazi, tehetséges sztárok. A dizni csatornánál ez olyan messze áll, mint Ázsia, ha nyugat felől akarnánk megközelíteni repülővel Amerikát. Soha nincs köztük egyetlen egy példamutató lány vagy fiú, mégis azt monndják rájuk, pl. Selenára (!!!) hogy mennyire, szép, tehetséges és példamutató. Milyen alapon? Tesz ő valamit annak érdekében, hogy kiemelkedjen a sztártömgeből? Nem. Az unalmas, sablonos példa bejön a kisgyerekeknek, ezzel pedig pénzt keresnek, aminek nagy rész hozzájuk - a producerekhez, menedzserekhez, igazgatóhoz stb... - megy, de persze szelena gázsija is egyre növekszik... Kérdem én; gyermekek megbutításával, semmi tehetséggel, mű személyisséggel hogyan kereshet ennyi pénzt? Persze ez nemcsak őrá, az összes többi sztárra vonatkozik, egyikük sem különb a másiknál. Az idősebb generációnak szerencséje volt, hiszen ők Kishableányon, Csipkerózsikán és egyéb ilyen igazi meséken nőttek fel, ez azonban teljes ellentétje ami ma folyik: itt a pénz számít. A szemét a médiában úgy terjed, mint a plyetyka az iskolámban; a háná montáná után jött a wewörly pléjsz, majd a többi ilyen baromság, pl. Riszára fel! vagy mi a franc a neve... 110.gif
5 felhasználónak tetszik: Thora_90, ophely88, Charmed and Dangerous, NikiBlack, melasz12
2011. szeptember 09. 20:05 #1090
- törölt felhasználó -    
Szia!
Dehogy bánjuk! Az új tagokat szívesen fogadjuk wink.gif
Am tévedsz: Szalonna igenis tesz azért, h kitűnjön a sztártömegből wink.gif Gondolkozz csak el rajta smileeee.gif Nem hiszem, h részleteznem kell a dolgot biggrin.gif
Egyébként tényleg hihetetlen, ami ma itt folyik sad.gif


Idézet (RoxanaaŁ @ 2011.09.09. 20:00)
Sziasztok!
Ha nem bánjátok, szeretnék csatlakozni ehhez a topichoz, veletek vagyok, utálom a diznit - persze csak a mostanit.  beer.gif 
Nagy értelmetlenségnek tartom az egészet; egyszerűen marhaság az egész.  110.gif Semmi különsleges vagy érdekes esetleg oktatás nincs benne, és ezen a szemeten nőnek fel a gyerekek generációi, olyanokat szeretve, akik géppel feljavított, producerek által kitalált személyiséggel rendelkeznek. Én utálom az ilyen fajta tömegsztárokat, akik arra sem képesek, hogy valami egyedit, különleges mutassanak, mint az igazi, tehetséges sztárok. A dizni csatornánál ez olyan messze áll, mint Ázsia, ha nyugat felől akarnánk megközelíteni repülővel Amerikát. Soha nincs köztük egyetlen egy példamutató lány vagy fiú, mégis azt monndják rájuk, pl. Selenára (!!!) hogy mennyire, szép, tehetséges és példamutató. Milyen alapon? Tesz ő valamit annak érdekében, hogy kiemelkedjen a sztártömgeből? Nem. Az unalmas, sablonos példa bejön a kisgyerekeknek, ezzel pedig pénzt keresnek, aminek nagy rész hozzájuk - a producerekhez, menedzserekhez, igazgatóhoz stb... - megy, de persze szelena gázsija is egyre növekszik... Kérdem én; gyermekek megbutításával, semmi tehetséggel, mű személyisséggel hogyan kereshet ennyi pénzt? Persze ez nemcsak őrá, az összes többi sztárra vonatkozik, egyikük sem különb a másiknál. Az idősebb generációnak szerencséje volt, hiszen ők Kishableányon, Csipkerózsikán és egyéb ilyen igazi meséken nőttek fel, ez azonban teljes ellentétje ami ma folyik: itt a pénz számít. A szemét a médiában úgy terjed, mint a plyetyka az iskolámban; a háná montáná után jött a wewörly pléjsz, majd a többi ilyen baromság, pl. Riszára fel! vagy mi a franc a neve...  110.gif
3 felhasználónak tetszik: Cayla, NikiBlack, melasz12
2011. szeptember 09. 20:06 #1091
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.09.09. 20:05)
Szia!
Dehogy bánjuk! Az új tagokat szívesen fogadjuk wink.gif
Am tévedsz: Szalonna igenis tesz azért, h kitűnjön a sztártömegből wink.gif Gondolkozz csak el rajta smileeee.gif Nem hiszem, h részleteznem kell a dolgot biggrin.gif
Egyébként tényleg hihetetlen, ami ma itt folyik sad.gif

Köszönöm szépen, hogy fogadtok! biggrin.gif meghajolo.gif
Mondjuk igazad van... Csak kár, hogy én ezt nem tudom eléggé értékleni - már bocs... XD 110.gif
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, ophely88, NikiBlack, melasz12
2011. szeptember 10. 08:26 #1092
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Ezt tegnap találtam, érdemes rá vetni egy pillantást. Vannak egész jól sikerült képek is smileeee.gif és néhány rossz is sleep.gif
1 felhasználónak tetszik: lpmaskmancick
2011. szeptember 10. 18:24 #1093
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Bele-bele olvasgattam a topikba és nagyon megtetszett. Sztem itt vannak a legjobb fej emberek. Én is Antidiznis vagyok és imádom a Wald Disneyt heart.gif szal szeretnék csatlakozni. pardon.gif
(Gyönyörűek a kifestők és a képek amiket feltöltöttetek! Majd én is fogok hozni képeket!) wink.gif
5 felhasználónak tetszik: ophely88, Thora_90, Charmed and Dangerous, NikiBlack, zoeyway91
2011. szeptember 10. 18:54 #1094
- törölt felhasználó -    
Újabb kifestők! A 900 db-os sorozatnak hamarosan vége sad.gif
Cayla! Üdv itt! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ophely88! Megnéztem... háát... sztem ebből is lejön, h vannak még idióták. De az eredeti Gőzhajó Vilik SZUPEREK ^^ <3 I'm lovin' it biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Cayla, ophely88, An_d_a, Charmed and Dangerous, NikiBlack
2011. szeptember 10. 19:07 #1095
- törölt felhasználó -    
Gyönyörűek a kifestők! Én pár képpel rukkolnák elő a kedvenc mesémből! blush.gif
3 felhasználónak tetszik: An_d_a, Thora_90, Charmed and Dangerous
2011. szeptember 10. 20:18 #1096
Denali
Denali
detective
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.04.
Hozzászólás: 6318
Csatolások: 5685
Azonosító: 31534
Offline offline
Én is hoztam DISNEY-s képeket. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Thora_90, An_d_a, Cayla, dóóra, melasz12, Holly Keller
2011. szeptember 10. 20:21 #1097
- törölt felhasználó -    
Oh, a Pocakhontasról jut eszembe: van Pocahontasos társasom ^^ Mikor kisebb voltam, rengeteget játszottam vele <3
2 felhasználónak tetszik: NikiBlack, melasz12
2011. szeptember 10. 20:25 #1098
Denali
Denali
detective
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.04.
Hozzászólás: 6318
Csatolások: 5685
Azonosító: 31534
Offline offline
Oroszlánykirályos képeket is hoztam. Van, amelyik fantasy. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Thora_90, Esztija, NikiBlack, An_d_a, Cayla, melasz12
2011. szeptember 10. 21:23 #1099
Esztija
Esztija
Csokimaci.™
 
StátuszOne big room full of bad bitches...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 689
Azonosító: 159207
Offline offline
kedvenc topikom. rohog.gif
a régi WALT Disney volt a legjobb, azokon a rajzfilmeken nőttem fel. és őszintén örülök hogy nem a Hannah Montanán meg nemtomén miken...
ezt a képet én rajzoltam. az oroszlánkirály volt illetve még mindig a kedvenc mesém. ^^
3 felhasználónak tetszik: NikiBlack, An_d_a, Charmed and Dangerous
2011. szeptember 10. 21:35 #1100
NikiBlack
NikiBlack
D a r e T o D r e a m
 
Státuszthe hunger games....♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.06.
Hozzászólás: 1021
Csatolások: 415
Azonosító: 157599
Offline offline
Tegnap kipakoltam a szekrényem és megtaláztam 3 párnámat meg egy ágyneműhuzatomat. Micimackósak, és kiskoromban ezek a párnák nélkül hallani se akartam az alvásról. Jó volt Micimackóval, Fülessel és a többiekkel aludni heart.gif, de most már Szalonnával és a többiekkel alszanak. sad.gif

Újabb kifestők! A 900 db-os sorozatnak hamarosan vége


Nem akarom, hogy vége legyen, úgy imádom őket. heart.gif
Nagyon szépek a Disney-s képek.
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, melasz12
74 oldal 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!