Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 03. 18:59 #101
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 18:53)
Ettől még a Nick műsoraiban nincs semmi butító vagy színvonalon aluli. Még jó, hogy egy gyerek csatornán nem művészfilmek mennek. rolleyes.gif

Nem szeretnék veszekedni csak leírom a véleményem amikor én kicsi voltam akkor imádtam a Nickelodeont mert értelmes mesék voltak sőt az anyukám is szerette őket de most értelmetlen műsorok vannak én belenéztem az iCarlyba és azon röhögtek hogy meghalt egy ember lehet hogy nekem nincs humorérzékem de ez minden csak nem vicces rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, UnhappyMeals
2011. augusztus 03. 19:01 #102
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.03. 18:49)
Nickelodeon és Disney egykutya, csak az utóbbi felhasznált egy legendás nevet, hogy jobban el tudja adni magát.


Énis így gondolom. Krumpli-burgonya. rolleyes.gif Egyre megy minden mai gyerekeknek szóló szórakoztató műsor (tisztelet a kivételnek).
3 felhasználónak tetszik: hana001, zsófi1997, UnhappyMeals
2011. augusztus 03. 19:20 #103
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
én igazából csak most találtam meg ezt a topikot,de egyből elnyerte a tetszésem.ne tévesszen meg,hogy miley cyrus van az adatlapomon,mert kezd egyre unszimpatikusabbá válni a szememben,ahogy itt olvasgatom a véleményeket róla és a legújabb kisebb-nagyobb dolgait.a személye egyre jobban kikészít,de nálam még mindig selena viszi a pálmát ilyen szinten,ő az,aki egyáltalán nem érdemli meg,hogy ennyi rajongója legyen.szégyent hozott/hoznak walt disney nevére,aki egyértelműen maradandót alkotott,kisgyerekek millió nőttek fel a meséin,én a mai napig fanatikusa vagyok például csipkerózsikának és a hozzájuk hasonló gyönyörű meséknek.ez szerintem ennyi idős korban nem ciki,mert olyat nézek,amit többször is érdemes újra és újra látni,nem pedig ezek a diznis sorozatszerű valamik,ahol minden mondat után benyomnak egy műröhögést.
6 felhasználónak tetszik: hana001, UnhappyMeals, amy92, Szancsu, PeaceLove, Evi99
2011. augusztus 03. 19:24 #104
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Annyit írtatok, amíg nem voltam, h végig sem tudtam olvasni biggrin.gif

UnhappyMeals! Demi Lovato Grace Klinikás szereplése itt van (felirattal):


Egyébként látom, sokan, sokféleképp meg tudtátok fogalmazni a lényeget, és örülök, h ennyien vagyunk biggrin.gif

An_d_a! Nem sokról maradták le - ma nyitottunk meg biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: hana001, UnhappyMeals, An_d_a, kriszti03, DisneyFans, amy92, AmyVie, cukorbogyo, adry1415, PeaceLove
2011. augusztus 03. 19:34 #105
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.03. 19:24)
Sziasztok!
Annyit írtatok, amíg nem voltam, h végig sem tudtam olvasni biggrin.gif
UnhappyMeals! Demi Lovato Grace Klinikás szereplése itt van (felirattal):

Egyébként látom, sokan, sokféleképp meg tudtátok fogalmazni a lényeget, és örülök, h ennyien vagyunk biggrin.gif
An_d_a! Nem sokról maradták le - ma nyitottunk meg biggrin.gif


én már nagyon vártam,hogy találjak valami ilyesmit,mert már kezdett nagyon de nagyon elegem lenni,ahogy védik a dizniseket,hogy ennyire meg annyira jól énekelnek élőben,meghogy milyen tehetséges színészek.selena ˝színészete˝ tökéletes,hiszen mennyien elhiszik,hogy szerelmes justinba,abba a paprikajancsiba rohog.gif _nevet.gif
de ha tényleg ma nyitottátok meg,akkor eléggé meglepő,mivel elég sokan írnak/íratak ide eddig,ilyen rövid idő leforgása alatt.remélhetőleg nem fogják letörölni ezt a topikot,mivel én nagyon sajnálnám,mivel itt sok az értelmes és nem elfogult ember.smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals, kriszti03, Szancsu
2011. augusztus 03. 19:36 #106
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.03. 19:24)
Sziasztok!
Annyit írtatok, amíg nem voltam, h végig sem tudtam olvasni biggrin.gif
UnhappyMeals! Demi Lovato Grace Klinikás szereplése itt van (felirattal):

Egyébként látom, sokan, sokféleképp meg tudtátok fogalmazni a lényeget, és örülök, h ennyien vagyunk biggrin.gif
An_d_a! Nem sokról maradták le - ma nyitottunk meg biggrin.gif


Nagyon szépen köszönöm meghajolo.gif
Amúgy, tehetséges színésznő, csak kár, hogy ő is 'Disney' sztárként kezdte.

Idézet
remélhetőleg nem fogják letörölni ezt a topikot,mivel én nagyon sajnálnám,mivel itt sok az értelmes és nem elfogult ember.


joe_r azt írta a moderátor topikba, hogy amíg nem lesz vita marad
2 felhasználónak tetszik: kriszti03, Thora_90
2011. augusztus 03. 19:40 #107
- törölt felhasználó -    
Érdekes, h mindenki Selenítát említi, bár ez nem meglepő annyira: ő az első, minden kis sz*rt feltöltenek róla -.-"

Am kinek h tetszik Demi szereplése? Sztem tök szuper. Ő tipikusan olyan sztár, aki az éneklést és a színészetet is jól csinálja biggrin.gif

Idézet (An_d_a @ 2011.08.03. 19:34)
én már nagyon vártam,hogy találjak valami ilyesmit,mert már kezdett nagyon de nagyon elegem lenni,ahogy védik a dizniseket,hogy ennyire meg annyira jól énekelnek élőben,meghogy milyen tehetséges színészek.selena ˝színészete˝ tökéletes,hiszen mennyien elhiszik,hogy szerelmes justinba,abba a paprikajancsiba  rohog.gif  _nevet.gif 
de ha tényleg ma nyitottátok meg,akkor eléggé meglepő,mivel elég sokan írnak/íratak ide eddig,ilyen rövid idő leforgása alatt.remélhetőleg nem fogják letörölni ezt a topikot,mivel én nagyon sajnálnám,mivel itt sok az értelmes és nem elfogult ember.smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 03. 19:46 #108
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.03. 19:40)
Am kinek h tetszik Demi szereplése? Sztem tök szuper. Ő tipikusan olyan sztár, aki az éneklést és a színészetet is jól csinálja biggrin.gif


demi az egyedüli,több helyen is írtam,akiben tényleg van valami tehetség,rá is kerestem a youtube-on egy élő fellépésére.nem kicsit lepődtem meg,ugyanis eléggé jól viszi fel a magas hangokat,szerintem eléggé jól csinálja és tud is énekelni.arra számítottam,hogy akadozni fog a hangja meg valami vinnyogást fogok hallani,de elnyerte a tetszésemet.smileeee.gif
http://www.youtube.com/watch?v=RGjUpgZoux0
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 03. 19:51 #109
Zsife
Zsife
_nightmare_
 
StátuszI created the sound of madness.........
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.20.
Hozzászólás: 1757
Csatolások: 495
Azonosító: 131623
Offline offline
Hú csak most találtam ide te jó ég ma nyitott és már ennyi hozzászólás van ? biggrin.gif Egyébként nagyon jó ötlet volt egy ilyet is létre hozni . thumbsup.gif És mint látom nem csak nekem van elegem a tehetségtelen kis Disney-sekkből . Bár én a legjobban Disney név felhasználása miatt vagyok mérges reklamalo.gif ( mint látom mások is )
7 felhasználónak tetszik: hana001, UnhappyMeals, An_d_a, kriszti03, Thora_90, amy92, adry1415
2011. augusztus 03. 19:57 #110
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Megnéztem a videót. Demi valóban tehetséges, nem értem miért pazarolja az idejét a Disney csatornánál. Biztos vagyok benne, anélkül is kapna filmszerepeket. És az albuma is ugyanúgy fogyna biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, kateblock, thunderbird, amy92
2011. augusztus 03. 20:02 #111
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.03. 19:40)
Érdekes, h mindenki Selenítát említi, bár ez nem meglepő annyira: ő az első, minden kis sz*rt feltöltenek róla -.-"
Am kinek h tetszik Demi szereplése? Sztem tök szuper. Ő tipikusan olyan sztár, aki az éneklést és a színészetet is jól csinálja biggrin.gif

Nekem tetszik tehetséges kis csaj csak a rövidebb utat választotta
2011. augusztus 03. 20:06 #112
adommyfandenagyon
adommyfandenagyon
 
Státuszi ship it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.20.
Hozzászólás: 700
Csatolások: 68
Azonosító: 135052
Offline offline
imádom ezt a topicot.biggrin.gif meghajolo.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, kriszti03
2011. augusztus 03. 20:09 #113
- törölt felhasználó -    
Ez eddig mind szép és jó, de ha belegondoltok ezzel csak a sztárokat sértitek. És tudtommal Selenácska még mindig az első helyen csücsül, és egy jó darabig ott fog. Ha jól értelmeztem a szabályzatot, egyetlen felhasználót sem, illetve kedvencét nem vethetsz meg trágár illetve sértő szóval/szavakkal. Lehet ,hogy eddig senki nem írt túlontúl sértő dolgot de alig pár nap és olyan veszekedések lesznek ,hogy a moderátorok alig bírják majd írtani az emberkéket. wink.gif Sőt, ha mindenki percenkét ír be akkor valószínűleg elkezdik majd "OFF"-nak becézni a topikot amiből jó nem sülhet ki. Ezt nem kioktatásképp mondtam, csak gondoltam ezt muszáj lenne megosztanom. smileeee.gif

Egyébként támogatom.
4 felhasználónak tetszik: thunderbird, Thora_90, DisneyFans, adry1415
2011. augusztus 03. 20:35 #114
- törölt felhasználó -    
Igazából elgondolkodtam azon hogy nyomjak-e egy "tetszik" gombot. Nem is olyan régen még nagyon szerettem a Disney "sztárokat" de mostanában egyre kevésbé. Olvasom az emberek véleményét róluk és rájövök hogy igazatok van. Ahogy sokan mondják sztem is ők csak jókor voltak jó helyen. Selenát és Mileyt nem rég töröltem a kedvenceim közük. Én úgyérzem kinőttem/meguntam őket, rájöttem hogy (nagy) tehetség nincs bennük. Nekem van Disney csatornám de max. 1 héten egyszer nézek bele. Semmi értelmeset nem látok benne mint pl: a régi Walt Disney mesék, amik oly szépek, helyettük a Selenaás, Mileyes dolgokat reklámozzák de oly mértékben hogy az már fáj. Nem értem miért kell őket annyi magasra tartani hogy az első-második helyen legyenek. Az igazán tehetséges sztárokról pedig igen sokan elfeledkeznek mert éjjel-nappal a Diznin jelenlegi műsorait nézik, és más sztár nem is (nagyon) létezik az ő szemükben.
A véleményem alól kivételezném Demi Lovatot. Őt igen régóta szeretem (persze nem vagyok őrölt rajongója rohog.gif )

Ui.: itsQuinn imádom a státuszod! _nevet.gif "Jusztina Bibör a nap szégyene smileeee.gif" Igen az! Nem értem hogy lehet ő a nap sztárja?! Őt sosem szerettem rosszabbat viszont nem akarok mondani a rajongói kedvéért.
11 felhasználónak tetszik: hana001, Thora_90, kriszti03, UnhappyMeals, itsQuinn, amy92, adry1415, Daniela3, An_d_a, Szancsu, PeaceLove
2011. augusztus 03. 20:38 #115
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Szerintem az borzasztóan jó lenne ha műsorra vennék a régi Mickey mouse-t
Akkor biztosan nézném smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 03. 20:43 #116
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (kriszti03 @ 2011.08.03. 20:38)
Szerintem az borzasztóan jó lenne ha műsorra vennék a régi Mickey mouse-t
Akkor biztosan nézném smileeee.gif

Nem lennél egyedül smileeee.gif Én is biztosan nézném. De erre semmi esély nincs, sajnos... dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, kriszti03
2011. augusztus 03. 20:43 #117
- törölt felhasználó -    
Ui.: itsQuinn imádom a státuszod! _nevet.gif "Jusztina Bibör a nap szégyene smileeee.gif" Igen az! Nem értem hogy lehet ő a nap sztárja?! Őt sosem szerettem rosszabbat viszont nem akarok mondani a rajongói kedvéért.[/quote]

Na igen, én is nagyon örülnék, ha a kedvenceim is kikerülnének, mert sok köztük a tehetség. De ez egyenlőre várat magára. smileeee.gif Egyébként mikor láttam a neved, azt hittem, egy Selena-rajongó jött reklamálni XD

Érdekes, h negatív példaként Selenát, pozitívként pedig mindenki Demit említi meg.
Bár... ismétlem magam, h talán mégsem meglepő.

Most pár érvet és ellenérvet összeszedek a látottak alapján a két leányzóról

Selena:
- elvileg kamukapcsolatban él Jussyval, amit sokan arról állapítanak meg, h rájuk néznek
- nem tud énekelni
- színészkedni sem annyira,de abban vmivel jobb
- jókor volt jó helyen, és felkapták
- mindig mindent akar, egyszerre ráadásul, de semmi mellett nem tart ki hosszabb ideig, leszámítva a színészetet
- össze-vissza nyilatkozik (emlékezzetek csak a lovakra...)

Demi:
- énekesnőként és színésznőként is megállja a helyét
- remek személyisége van
- sokan szeretik, mert önmagát adja, nem nyilatkozik mindig mást
- bár beteg volt, felvállalta, és segítséget kért
- felhívja a figyelmet a segítségkérés fontosságára
- jó példakép, márcsak a személyisége miatt
- nem teregeti ki a magánéletét

Ha vkinek van hozzáfűznivalója, csak rajta, de egyenlőre ezek jutottak eszembe.
9 felhasználónak tetszik: Selena22, UnhappyMeals, kriszti03, amy92, DisneyFans, adry1415, An_d_a, rolllllleee, Szancsu
2011. augusztus 03. 20:54 #118
- törölt felhasználó -    
Vééégre...ez a téma kellett nekem! meghajolo.gif
Ma is néztem a Varázslók a Waverly helyről-t. Idegesít, hogy a cseppet sem vicces dolgok alá is háttérröhögést tesznek. A Phineas és Ferb meg a Peca-tanya pedig a mesék szégyene. Először is a minősíthetetlen dalocskák miatt, amit a régi Disney-mesék meg sem engedhettek maguknak. Imádom az Oroszlánkirály, a Szépség és a Szörny zenéit! De ez a "Bám-csika-bá-báv, ez most itt a menő!" szöveg...brr... blink.gif
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90, Szancsu
2011. augusztus 03. 20:55 #119
- törölt felhasználó -    
Mint már mondtam nem rég töröltem a kedvenceim közül. Nem szeretném ha a nevem bárkit is megtévesztene. Mikor regisztráltam még szerettem Selenát, de nevet meg nem lehet változtatni (ha lehetne biztos megváltoztatnám a Selena22-őt valami másra rohog.gif )
Ez érveid pedig jók! blush.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90
2011. augusztus 03. 21:16 #120
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.03. 19:24)
Sziasztok!
Annyit írtatok, amíg nem voltam, h végig sem tudtam olvasni biggrin.gif
UnhappyMeals! Demi Lovato Grace Klinikás szereplése itt van (felirattal):

Egyébként látom, sokan, sokféleképp meg tudtátok fogalmazni a lényeget, és örülök, h ennyien vagyunk biggrin.gif
An_d_a! Nem sokról maradták le - ma nyitottunk meg biggrin.gif



Ezt a részt nem kell kicikizni!! Tök jó volt biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals
74 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!