Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 09. 10:34 #1201
- törölt felhasználó -    
Majd benéznek, aztán rájönnek, h NEM! wink.gif
Csak feltűnik nekik, h nem a sprouse-ökröket, hanem Micimackót éltetjük ;D

Idézet (Sherlyn. @ 2011.10.09. 10:32)
Király neve lett, bár megmondom őszintén így sztem lehet hogy még megtévesztőbb lesz és sok 9-10-11-12 éves azt hiszi majd hogy az ő szalonnájáról vagy májliáról van szó pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: Sherlyn., melasz12, Charmed and Dangerous
2011. október 09. 10:36 #1202
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.10.09. 10:34)
Majd benéznek, aztán rájönnek, h NEM! wink.gif
Csak feltűnik nekik, h nem a sprouse-ökröket, hanem Micimackót éltetjük ;D

igazad van és... ez tetszik legjobban a VALÓDI Disney sztárok! wink.gif
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, melasz12, Rihannna, Charmed and Dangerous
2011. október 09. 10:39 #1203
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.10.09. 10:34)
Majd benéznek, aztán rájönnek, h NEM! wink.gif
Csak feltűnik nekik, h nem a sprouse-ökröket, hanem Micimackót éltetjük ;D

ha már micimackóról van szó jöjön micimackó. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Sherlyn., Thora_90, nicol bellox
2011. október 09. 10:51 #1204
- törölt felhasználó -    
Nagyon jók a kifestők, és azok is amik már kivannak festve! Most hogy már jó a képfeltöltés hoztam a megígért kifestőket..Garfild laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Barcelonás kis csaj, Thora_90, nicol bellox
2011. október 09. 11:04 #1205
- törölt felhasználó -    
Ez mind szép és jó, de Garfield nem Disney-sztár!
smileeee.gif

Idézet (Sherlyn. @ 2011.10.09. 10:51)
Nagyon jók a kifestők, és azok is amik már kivannak festve! Most hogy már jó a képfeltöltés hoztam a megígért kifestőket..Garfild  laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Sherlyn., Charmed and Dangerous
2011. október 09. 11:27 #1206
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.10.09. 11:04)
Ez mind szép és jó, de Garfield nem Disney-sztár!
smileeee.gif

A legjobb kutyás mese a világon.
4 felhasználónak tetszik: Sherlyn., melasz12, Charmed and Dangerous, nicol bellox
2011. október 09. 11:30 #1207
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.10.09. 11:04)
Ez mind szép és jó, de Garfield nem Disney-sztár!
smileeee.gif

igaz, de én nagyon szeretem a mesét.. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: melasz12, SweetBlair.
2011. október 09. 11:59 #1208
- törölt felhasználó -    
Akkor nyiss neki témát;)
Nem akarom, h azért bezárják ezt a témát, mert eltértünk az eredeti témától!

Idézet (Sherlyn. @ 2011.10.09. 11:30)
igaz, de én nagyon szeretem a mesét.. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Sherlyn., SweetBlair.
2011. október 09. 12:00 #1209
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.10.09. 11:59)
Akkor nyiss neki témát;)
Nem akarom, h azért bezárják ezt a témát, mert eltértünk az eredeti témától!

oks rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: melasz12, Thora_90, SweetBlair.
2011. október 09. 13:25 #1210
melasz12
melasz12
 
Státusz<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.30.
Hozzászólás: 2039
Csatolások: 333
Azonosító: 142106
Offline offline
Én is hoztam pár Micimackót!!biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, SweetBlair., nicol bellox
2011. október 09. 13:30 #1211
- törölt felhasználó -    
Srácok!
Jó hír!
Tudok klippekből, filmekből képeket készíteni, szóval a kedvenceimhez is töltöm a képeket, valamint fogok hozni Disney-mesékből is nektek ^^
Amiből tutira tudok hozni:
- Oroszlánykirály 1-2-3
- Pocahontas
- Tarzan
- Micimackó - csak ezt meg kell keresnem ^^
5 felhasználónak tetszik: melasz12, SweetBlair., SmileyZ, Sherlyn., nicol bellox
2011. október 09. 13:34 #1212
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.10.09. 10:12)
Szia!
Csodálkoztam is, miért törölted magad ohmy.gif Örülök, h újra itt vagy!
A topicot egyébként valszeg átneveztetem, már ha van rá lehetőség, ha nem akkor marad ez a név.
És ismételten szeretnék megkérni minden DISNEY rajongót, h ha idetéved vki, aki a diznit szereti (ez takarja Selena Gomezt, Miley Cyrust, Debby Ryant, a Sprouse-ikreket...) akkor ne válaszoljatok nekik, mert egyrészt úgysem fogják fel, h mi nem szeretjük azt a csatornát, másrést ez halott ügy, a folytonos vitázás úgysem vezet sehova! Ha ők nézik, hadd tegyék! Ő bajuk wink.gif
És most, mivel már jó a képfeltöltés, hoztam azokat a képeket, amiket a kifestőkből "készítettem"
Van még egy macis vhol, de azt sajnos nem találtam meg sad.gif


Igen,töröltem,mivel elég sok felhasználó zaklatott.De nem érdekel..biggrin.gif Újra itt vagyok.(:
Fantasztikus lett ez a név,igazán illik a témánkhoz.És ezek a kifestők...heart.gif
Imádom őket.(: Képzeljétek valamelyik nap láttam a kedvenc rajzfilmemet..A szépség és a szörnyeteget.Ó,majdnem elbőgtem magam a végén.. blush.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, Barcelonás kis csaj
2011. október 09. 13:37 #1213
- törölt felhasználó -    
A zaklatók ellen egyetlen megoldás van: tiltsd le őket wink.gif
Már írtam korábban, h sokan vannak itt az oldalon, akik azt hiszik, bármit megtehetnek. Ez van sad.gif

Idézet (SweetBlair. @ 2011.10.09. 13:34)
Igen,töröltem,mivel elég sok felhasználó zaklatott.De nem érdekel..biggrin.gif Újra itt vagyok.(:
Fantasztikus lett ez a név,igazán illik a témánkhoz.És ezek a kifestők...heart.gif
Imádom őket.(: Képzeljétek valamelyik nap láttam a kedvenc rajzfilmemet..A szépség és a szörnyeteget.Ó,majdnem elbőgtem magam a végén.. blush.gif  rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: SweetBlair.
2011. október 09. 13:49 #1214
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.10.09. 13:37)
A zaklatók ellen egyetlen megoldás van: tiltsd le őket wink.gif
Már írtam korábban, h sokan vannak itt az oldalon, akik azt hiszik, bármit megtehetnek. Ez van sad.gif


Próbáltam.wink.gif
Azután már csak topikokban zaklatott. cool.gif
igen,hát új tagként bármit megtehet az ember. rolleyes.gif
2011. október 09. 14:44 #1215
- törölt felhasználó -    
Sziasztok smileeee.gif

Énis leszeretném írni a véleményem , ha nem gond. smileeee.gif Régen, én nagyon szerettem a disney csatornát, ha tehettem mindig azt néztem, de nem tudom mi lett velem, de már fáj mit ott eljátszik egy-kettő. Szerintem semmi értelme nincs, és a gyerekeknek nem ilyeneken kéne felnőniük, hanem normális csatornákon amiből tanulnak is... És igen biztos azt gondoljátok h mért írom ezeket, mikor Miley van az avimon, könnyű: a Hannah Montanát utálom, de Miley nagyon megváltozott, és nagyon szeretem smileeee.gif Van még egy két sztár akik "diznisek" voltak, és a kedvenceim, de szerintem ők igen normális filmet hozak össze rolleyes.gif Tehát ők: Zac, Ashley, Miley smileeee.gif Ennyi lenne. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. október 09. 14:46 #1216
- törölt felhasználó -    
Üdv itt!
Nos, Zacel, Ashelyvel, meg tulajdonképp Miley Szájrúzzsal sincs problémám, ő legalább nem játsza meg a jókislányt biggrin.gif
Akit viszont nagyon kedvelek, az Demi.
És egyébként van kedvenc Disney-meséd is? ^^

Idézet (Kriszti10 @ 2011.10.09. 14:44)
Sziasztok smileeee.gif
Énis leszeretném írni a véleményem , ha nem gond. smileeee.gif Régen, én nagyon szerettem a disney csatornát, ha tehettem mindig azt néztem, de nem tudom mi lett velem, de már fáj mit ott eljátszik egy-kettő. Szerintem semmi értelme nincs, és a gyerekeknek nem ilyeneken kéne felnőniük, hanem normális csatornákon amiből tanulnak is... És igen biztos azt gondoljátok h mért írom ezeket, mikor Miley van az avimon, könnyű: a Hannah Montanát utálom, de Miley nagyon megváltozott, és nagyon szeretem smileeee.gif Van még egy két sztár akik "diznisek" voltak, és a kedvenceim, de szerintem ők igen normális filmet hozak össze  rolleyes.gif Tehát ők: Zac, Ashley, Miley smileeee.gif Ennyi lenne. smileeee.gif
2011. október 09. 15:12 #1217
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.10.09. 14:46)
Üdv itt!
Nos, Zacel, Ashelyvel, meg tulajdonképp Miley Szájrúzzsal sincs problémám, ő legalább nem játsza meg a jókislányt biggrin.gif
Akit viszont nagyon kedvelek, az Demi.
És egyébként van kedvenc Disney-meséd is? ^^

Naná biggrin.gif
Mostanába megint elkeztem őket nézgetni, igaz fura, de szívesen lennék még gyerek biggrin.gif
A kedvencem : Ariel, Szépség és a szörnyeteg wub.gif
2011. október 09. 15:31 #1218
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif
Remélem nem baj,ha én is írogatni fogok ide. blush.gif
Igaz sok kedvencem dizni sztár volt,de attól még tudom mi a különbség dizni és Disney között.
Nagyon tetszenek a képek amiket feltöltötök ide,most,hogy meglesz a nyomtatom,tuti sok színezőt kifogok nyomtatni. wink.gif
Kedvenc Disney mesém az Oroszlán király. Kislányként minden nap megnéztem miközben mama a hátán négykézláb körbe-körbe vitt a szobában. rohog.gif
Igen,biztos azt képzeltem oroszlánon ülök,nekem a ló már nem is volt jó. rohog.gif
Ez a legszebb mese a világon,mindig sírok rajta még most is,mikor Mufasa meghal. cray.gif
2 felhasználónak tetszik: Kriszti10, Charmed and Dangerous
2011. október 09. 19:37 #1219
- törölt felhasználó -    
Idézet (SmileyZ @ 2011.10.09. 15:31)
Sziasztok! smileeee.gif
Remélem nem baj,ha én is írogatni fogok ide. blush.gif 
Igaz sok kedvencem dizni sztár volt,de attól még tudom mi a különbség  dizni és Disney között.
Nagyon tetszenek a képek amiket feltöltötök ide,most,hogy meglesz a nyomtatom,tuti sok színezőt kifogok nyomtatni. wink.gif 
Kedvenc Disney mesém az Oroszlán király. Kislányként minden nap megnéztem miközben mama a hátán négykézláb körbe-körbe vitt a szobában. rohog.gif 
Igen,biztos azt képzeltem oroszlánon ülök,nekem a ló már nem is volt jó. rohog.gif 
Ez a legszebb mese a világon,mindig sírok rajta még most is,mikor Mufasa meghal. cray.gif

a megható pillanat képbe és videoba egyaránt. sad.gif http://indavideo.hu/video/Mufasa_halala
2 felhasználónak tetszik: Sherlyn., SmileyZ
2011. október 09. 19:40 #1220
- törölt felhasználó -    
Ha megnézem az Oroszlánkirályt, amire már sajnos jó ideje nem volt példa, akkor ezt a jelenetet mindig eltekerem. Nem szeretem sad.gif

Idézet (Barcelonás kis csaj @ 2011.10.09. 19:37)
a megható pillanat képbe és videoba egyaránt.  sad.gif http://indavideo.hu/video/Mufasa_halala
1 felhasználónak tetszik: Barcelonás kis csaj
74 oldal 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!