Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 04. 10:03 #141
- törölt felhasználó -    
Nagyon örülök, hogy létrejött ez a topik. Már eléggé untam, hogy akármilyen cikkhez( ami Selenával meg a többiekkel kapcsolatos) írtam valami "bántóbbat" és azonnal lerohantak a "fanok", hogy mért írok ilyeneket.Azon kívül, hogy különféle "filmekben és sorozatokban" szerepelnek, meg páran elénekelnek 1-1 "dalt" , meg megjelennek a világ össze magazinjában,ők nem sztárok. Nem értem hogy lehet Selena, Miley meg a többi olyan elöl a listán.Ez csak az én véleményem, de ahogy látom, nem vagyok egyedül beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, hana001, dóóra
2011. augusztus 04. 10:06 #142
- törölt felhasználó -    
Igaz, hogy Katy nem Disney sztár, de engem baromira ledöbbentett, hogy pont ő döntötte meg Michael rekordját - most kérdezem én, milyen világ ez a mai?
4 felhasználónak tetszik: Victorie, kriszti03, kateblock, Szancsu
2011. augusztus 04. 10:10 #143
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hugii 570 @ 2011.08.04. 10:06)
Igaz, hogy Katy nem Disney sztár, de engem baromira ledöbbentett, hogy pont ő döntötte meg Michael rekordját - most kérdezem én, milyen világ ez a mai?

az engem is. sose fogja utolérni Jacksont (az én szememben) reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, Szancsu
2011. augusztus 04. 10:11 #144
- törölt felhasználó -    
Persze, ez teljesen nyilvánvaló tongue.gif Senki nem fogja tongue.gif De azért így elgondolkozok, hogy tényleg erre van igény? Uram Isten...
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, Szancsu, Victorie
2011. augusztus 04. 10:14 #145
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2011.08.04. 10:06)
Igaz, hogy Katy nem Disney sztár, de engem baromira ledöbbentett, hogy pont ő döntötte meg Michael rekordját - most kérdezem én, milyen világ ez a mai?

Hát erre szó szerintem nincsen.
Az el***szett az túlzás mert vannak reménysugarak finomabb szó pedig nem illene a világunkra dry.gif Szóval mondjuk azt hogy még van remény de amúgy el***szett
Néhány előadó pedig gúnyt űz a zene fogalmából divatzenét csinál és mivel divatos meg mindenhol ezt nyomják a kisgyerekek nem ismernek meg mást és a nagy átlagba tartoznak ezáltal pedig csak választásuk nem nagyon volt unsure.gif
De ez csak az én véleményem blush.gif blush.gif
2011. augusztus 04. 10:17 #146
- törölt felhasználó -    
Hát igen... Michael zenéi nem ilyen jelentéktelenek, sok felhívta a figyelmet a világ gondjaira, hatalmasak voltak (illetve még most is azok), áh, Istenem, ha visszamehetnék az időben, tuti oda mennék, ahol még ezeket a zenéket hallgatta mindenki, és mindenki Michaelt akarta látni, hallani élőben tongue.gif Ő maga volt a zene és a tánc smileeee.gif És még most is az, tök mindegy, ki vagy mi jön smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: kriszti03, amy92, Thora_90, Szancsu
2011. augusztus 04. 10:24 #147
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2011.08.04. 10:17)
Hát igen... Michael zenéi nem ilyen jelentéktelenek, sok felhívta a figyelmet a világ gondjaira, hatalmasak voltak (illetve még most is azok), áh, Istenem, ha visszamehetnék az időben, tuti oda mennék, ahol még ezeket a zenéket hallgatta mindenki, és mindenki Michaelt akarta látni, hallani élőben tongue.gif Ő maga volt a zene és a tánc smileeee.gif És még most is az, tök mindegy, ki vagy mi jön smileeee.gif

80'-as 90'-es évek
Én is oda vágyom csak én a Rock miatt biggrin.gif
De Persze benne van Michael is hiszen Ő a popkirály és senki más meghajolo.gif
Azt hiszem akkor talán még a Disney is tűrhető volt
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 04. 12:51 #148
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
soha nem hittem volna,hogy ezt mondom,de kissé megsajnáltam selena mostani nyilatkozata miatt bíbört:
Michael Yo: "Justin felment a színpadra.Ez egy jó meglepetés volt a rajongók számára?"

Selena Gomez: "Uhh... Igazából ez nem az, ami igazán számít. Azt hiszem a lényeg az én turném, és a kemény munkám, amit végzek."

ez nem elég,hogy egoista volt,de legalább hazudott volna valamit,mint általában szokott.nem azért,mintha rosszindulatú lennék,de ez nekem fájt.oké,hogy soha nem hittem el,hogy justinba szerelmes lenne selena,és csak hírverés miatt mutatkozik vele,de én a helyében agyondícsértem volna,mivel a sok kis tinilány,aki elmegy az ő koncertjére,az tuti díjazta ez a palit is.meg legalább duplán kínozták a népet,valakinek épp az tetszik.
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals
2011. augusztus 04. 13:30 #149
- törölt felhasználó -    
Valamiért az a sejtésem, h ez hamarosan megjelenik cikkbe.. -.-"
Selena baromi sokat változott, és nem jó irányba. Ez több dolgon is látszik, lásd a nyilatkozatai.
Aki ezek után is Istenként tekint rá, az nagyon naív.

Idézet (An_d_a @ 2011.08.04. 12:51)
soha nem hittem volna,hogy ezt mondom,de kissé megsajnáltam selena mostani nyilatkozata miatt bíbört:
Michael Yo: "Justin felment a színpadra.Ez egy jó meglepetés volt a rajongók számára?"
Selena Gomez: "Uhh... Igazából ez nem az, ami igazán számít. Azt hiszem a lényeg az én turném, és a kemény munkám, amit végzek."
ez nem elég,hogy egoista volt,de legalább hazudott volna valamit,mint általában szokott.nem azért,mintha rosszindulatú lennék,de ez nekem fájt.oké,hogy soha nem hittem el,hogy justinba szerelmes lenne selena,és csak hírverés miatt mutatkozik vele,de én a helyében agyondícsértem volna,mivel a sok kis tinilány,aki elmegy az ő koncertjére,az tuti díjazta ez a palit is.meg legalább duplán kínozták a népet,valakinek épp az tetszik.
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, An_d_a
2011. augusztus 04. 13:41 #150
- törölt felhasználó -    
Őszintén, egy Dizni rajongó adna egy értelmes magyarázatot, hogy mi olyan szerethető Szelinában, Májliban meg a társaikban? Köszönöm, ha valaki megteszi ezt nekem meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, hana001, kateblock
2011. augusztus 04. 13:56 #151
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (itsmedemz @ 2011.08.04. 13:41)
Őszintén, egy Dizni rajongó adna egy értelmes magyarázatot, hogy mi olyan szerethető Szelinában, Májliban meg a társaikban? Köszönöm, ha valaki megteszi ezt nekem meghajolo.gif


én ugyan nem vagyok dizni-fan,talán miley- ha még szeretem,de igen erősen gondolkodom rajta,hogy leveszem az adatlapomról,mert eléggé kezd leértékelődni a szememben a viselkedése miatt.
talán az tetszik a sok kis elfogult fannak,hogy azt hiszik,hogy ők tökéletesek,semmi gondjuk és minden szuper körülöttük.sajnos már egyre inkább ezt a benyomást TUDATOSAN akarják tenni az emberekre és a rajongókra.selenat,akármilyen meglepő,tavaly ilyenkor még normálisnak tartottam,ha nem is szerettem soha,mert nekem mindigis túlságosan ˝jókislány˝ volt.de amiket mostanában csinál és nyilatkozgat,az nálam kiveri a biztosítékot.csak sajnos ezt a legtöbb fan szerintem úgy fogja fel,hogy ez a követendő példa,ez a jó.azt észrevettem,hogy bíbört általánosság szidni,a fanjai nem igen védik,éntőlem is távol álljon ez a dolog.lefogadom,hogyha justin a dizniseknél kezdett volna vinnyogni,akkor nem ez lenne.
nekem ez a véleményem,szerintem azért szeretik őket annyian,mert a tökéletességet látják bennük,amiről azt hiszik,hogy létezik,miközben nem.
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 04. 18:46 #152
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (itsmedemz @ 2011.08.04. 13:41)
Őszintén, egy Dizni rajongó adna egy értelmes magyarázatot, hogy mi olyan szerethető Szelinában, Májliban meg a társaikban? Köszönöm, ha valaki megteszi ezt nekem meghajolo.gif


Szerintem egyszerűen csak ez a trendi. Tessék megnézni, sok Disney-fannak egy önálló gondolata nincs. Vélemény a kedvenceiről : 'Imádom, annyira cuki és tehetséges xdxdxd' . Hozzászólásaik meg egyszavasak, néha meg csak egy 'xy egyetértek' és kész.
Természetesen tisztelet a kivételeknek.


Idézet
80'-as 90'-es évek
Én is oda vágyom csak én a Rock miatt  biggrin.gif 
De Persze benne van Michael is hiszen Ő a popkirály és senki más  meghajolo.gif 
Azt hiszem akkor talán még a Disney is tűrhető volt


Tűrhető volt? mellow.gif Akkor mentek az értelmes műsorok. Az nem tűrhető, hanem egyszerűen szerethető volt.
6 felhasználónak tetszik: hana001, Thora_90, Adri98, kateblock, itsmedemz, Szancsu
2011. augusztus 04. 19:17 #153
- törölt felhasználó -    
http://starity.hu/forum/topik/193119-olsen-ikrek-vs-sprouse-ikrek/oldal/1/

Ennek a témának mi az alapja? Mármint én vok ennyire hülye, h nem értem, mi alapján lehet összehasonlítani a két ikerpárt? Semmi hasonlóság nincs bennünk azonkívűl, h IKREK.

http://starity.hu/forum/topik/150873-ki-a-kedvenc-disney-sztarod/

Itt azért írtak olyanok, akik értékelik a valódi Disneyt biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Szancsu, UnhappyMeals, hana001, Adri98, kateblock
2011. augusztus 04. 19:23 #154
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.04. 19:17)
http://starity.hu/forum/topik/193119-olsen-ikrek-vs-sprouse-ikrek/oldal/1/
Ennek a témának mi az alapja? Mármint én vok ennyire hülye, h nem értem, mi alapján lehet összehasonlítani a két ikerpárt? Semmi hasonlóság nincs bennünk azonkívűl, h IKREK.
http://starity.hu/forum/topik/150873-ki-a-kedvenc-disney-sztarod/
Itt azért írtak olyanok, akik értékelik a valódi Disneyt biggrin.gif


blink.gif Én sem értem, hogy mi a hasonlóság alapja.
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 04. 19:26 #155
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.04. 19:17)
http://starity.hu/forum/topik/193119-olsen-ikrek-vs-sprouse-ikrek/oldal/1/
Ennek a témának mi az alapja? Mármint én vok ennyire hülye, h nem értem, mi alapján lehet összehasonlítani a két ikerpárt? Semmi hasonlóság nincs bennünk azonkívűl, h IKREK.
http://starity.hu/forum/topik/150873-ki-a-kedvenc-disney-sztarod/
Itt azért írtak olyanok, akik értékelik a valódi Disneyt biggrin.gif


Érdekes, Én még egyik ikerpárról sem hallottam igazán, csak a Sprouse ikreknek láttam a lapjaikat. Egyébként igen, az utóbbi topik kezd totál átmenni egy rendes és értelmes topikba. w00t.gif Hál' Istennek.
2 felhasználónak tetszik: hana001, Thora_90
2011. augusztus 04. 19:31 #156
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.04. 19:26)
Érdekes, Én még egyik ikerpárról sem hallottam igazán, csak a Sprouse ikreknek láttam a lapjaikat. Egyébként igen, az utóbbi topik kezd totál átmenni egy rendes és értelmes topikba.  w00t.gif Hál' Istennek.

Igen, szerencsére biggrin.gif Láttam abban a topikban, nagyon sokan a rajonganak még a régi Disney szereplőkért smileeee.gif Micimackó, Füles, Oroszlánkirály és a többiek thumbsup.gif Komolyan amióta megnyílt ez a topik, egyre jobban hiányoznak a régi mesék cray.gif Lehet majd megint nosztalgiázom kicsit, és este megnézem a Dumbot laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Adri98, UnhappyMeals, Charmed and Dangerous
2011. augusztus 04. 19:31 #157
- törölt felhasználó -    
Na ne szivass már ohmy.gif Nem ismered az Olsen ikreket? Hol nőttél fel? A Marson? tongue.gif
Őket mindenki ismeri. Gyerekszínészként kezdték a Bír-Lakban - imádtam a sorozatot biggrin.gif -, aztán minden évben volt egy filmjük, azóta lett divatmárkájuk, egyetemre mentek... smileeee.gif
A Sprouse ikrek meg? Szerepeltek vmi gagyi sorozatban, meg Cole beszólt Taylor Lautnernek... hú de nagy tehetség (Y)

Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.04. 19:26)
Érdekes, Én még egyik ikerpárról sem hallottam igazán, csak a Sprouse ikreknek láttam a lapjaikat. Egyébként igen, az utóbbi topik kezd totál átmenni egy rendes és értelmes topikba.  w00t.gif Hál' Istennek.
2 felhasználónak tetszik: Adri98, UnhappyMeals
2011. augusztus 04. 19:32 #158
- törölt felhasználó -    
IMÁÁÁDOOOM *-*
De azt a jelenetet, amikor Tim elviszi Bellához Dumbót, mindig eltekerem, mert az nagyon szomorú sad.gif

Idézet (hana001 @ 2011.08.04. 19:31)
Igen, szerencsére biggrin.gif Láttam abban a topikban, nagyon sokan a rajonganak még a régi Disney szereplőkért smileeee.gif Micimackó, Füles, Oroszlánkirály és a többiek  thumbsup.gif Komolyan amióta megnyílt ez a topik, egyre jobban hiányoznak a régi mesék cray.gif Lehet majd megint nosztalgiázom kicsit, és este megnézem a Dumbot laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: hana001, UnhappyMeals
2011. augusztus 04. 19:36 #159
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.04. 19:32)
IMÁÁÁDOOOM *-*
De azt a jelenetet, amikor Tim elviszi Bellához Dumbót, mindig eltekerem, mert az nagyon szomorú sad.gif

Én az Oroszlánkirálynál voltam így, amikor jönnek az antilopok, és Szimba apukája meghal sad.gif Akárhányszor megnéztem, mindig megkönnyeztem sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals, Szancsu
2011. augusztus 04. 20:03 #160
- törölt felhasználó -    
Azok nem antilopok, hanem gnúk voltak wink.gif
Egyébként a gnúkat meg a hiénákat azóta utálom, mióta megnéztem az Oroszlánkirályt XD
De azt a jelenetet én se szeretem. A PCDos gameben van egy ilyen pálya. Bár az csak annyi, h futni kell előlük, meg ugrálni, ha jön egy kő biggrin.gif

Idézet (hana001 @ 2011.08.04. 19:36)
Én az Oroszlánkirálynál voltam így, amikor jönnek az antilopok, és Szimba apukája meghal sad.gif Akárhányszor megnéztem, mindig megkönnyeztem sad.gif
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
74 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!