Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 04. 20:07 #161
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.04. 20:03)
Azok nem antilopok, hanem gnúk voltak wink.gif
Egyébként a gnúkat meg a hiénákat azóta utálom, mióta megnéztem az Oroszlánkirályt XD
De azt a jelenetet én se szeretem. A PCDos gameben van egy ilyen pálya. Bár az csak annyi, h futni kell előlük, meg ugrálni, ha jön egy kő biggrin.gif

rohog.gif Hát én mindig antilopnak hittem őket, fogalmam sincs miért smileeee.gif De én is azóta utálom őket wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals, MycySmiley
2011. augusztus 04. 21:22 #162
- törölt felhasználó -    
Idézet (hana001 @ 2011.08.04. 19:36)
Én az Oroszlánkirálynál voltam így, amikor jönnek az antilopok, és Szimba apukája meghal sad.gif Akárhányszor megnéztem, mindig megkönnyeztem sad.gif

Dettó :'((( Én is sírtam rajta :S Aztán már azon röhögtem, hogy 'MuFASZa' :'D Na jó, nem rontok el itt mindent tongue.gif néha agyamramennek a dolgok tongue.gif
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals, hana001, Szancsu
2011. augusztus 04. 21:37 #163
- törölt felhasználó -    
Hoztam pár Simbaba képet biggrin.gif
Ja és az egyiken látható a zord Zordon :/
13 felhasználónak tetszik: kateblock, UnhappyMeals, amy92, An_d_a, MycySmiley, Daniela3, hana001, AmyVie, Sugarbabes, Selena22, dóóra, Szancsu, Emily O.
2011. augusztus 04. 21:53 #164
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.04. 21:37)
Hoztam pár Simbaba képet biggrin.gif
Ja és az egyiken látható a zord Zordon :/

Ez is majdnem _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, kateblock, Thora_90, dave095
2011. augusztus 05. 00:56 #165
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.03. 10:55)
Sziasztok!
Ez a topic azoknak készült, akik nem szeretik a Disneyt (v utálják), és egyetértenek abban, h Walt Disney volt az egyetlen Disney!
Ide tölthettek képeket, beszélhettek más anti-disneysekkel bármiről!
Fejezzétek ki nem tetszéseteket
U.i: szépen kérem a Disney-rajongókat, h ide ne írkáljanak! Ha nem szereted azt a Disneyt, ami most van, nyomj egy tetsziket (semmi esetre sem likeot) erre az üzenetre ;D


Ez a topik sértő! Tudod, sokkal többen szeretik őket, mint utálják. Mivel a sztárok közül a Disney sztárok vannak legelöl a Starity ranglistáján. Ezzel tök tucat ember munkásságát gyaláztad meg és vetted semmibe!
2011. augusztus 05. 07:39 #166
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2011.08.05. 00:56)
Ez a topik sértő! Tudod, sokkal többen szeretik őket, mint utálják. Mivel a sztárok közül a Disney sztárok vannak legelöl a Starity ranglistáján. Ezzel tök tucat ember munkásságát gyaláztad meg és vetted semmibe!


taps.gif
Minket meg az zavar, hogy mindig ők a nap sztárjai és szinte mindig róluk vannak cikkek.
Úgyhogy most menj vissza és nézegesd a 'Disney' sztárok aranyos pofiját, ha azt akarod wink.gif
Le van írva, hogy diznisek ide ne jöjjenek. Ez rád is tartozik, még ha nem is vagy akkora Disney fan.
13 felhasználónak tetszik: kateblock, ciccmicc44, Thora_90, An_d_a, MycySmiley, hana001, AmyVie, amy92, Nashine, Selena22, lpmaskmancick, dóóra, Szancsu
2011. augusztus 05. 07:54 #167
- törölt felhasználó -    
Idézet (Toxic @ 2011.08.05. 00:56)
Ez a topik sértő! Tudod, sokkal többen szeretik őket, mint utálják. Mivel a sztárok közül a Disney sztárok vannak legelöl a Starity ranglistáján. Ezzel tök tucat ember munkásságát gyaláztad meg és vetted semmibe!


Sértő? Ha a Disney csatornára kapcsolok, a szemeimnek és füleimnek is sértő, amit látok és hallok. Bocs, ilyen világban élünk, az országban ELMÉLETILEG demokrácia van, jogunk van arról beszélni, ami nekünk nem tetszik. Hogy többen szeretik őket mint utálják, az nem a mi hibánk, az, hogy a ranglista elején ők vannak, a színvonalat minősíti.
Munkásság? Mire gondolsz? Hogy beállítják Hannah Montanát vihogni a kamerába? Úgy más is tud vihogni. Vagy a vágóra gondolsz? Fényképészre? Megkapja ő azt a sok pénzt a munkájáért és magasról tesz arra, hogy kinek hogyan tetszik, amíg van munkája. biggrin.gif
11 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90, MycySmiley, An_d_a, hana001, amy92, Nashine, Selena22, dóóra, Szancsu, Charmed and Dangerous
2011. augusztus 05. 08:29 #168
- törölt felhasználó -    
Ha már elolvastad beidézted a nyitóbejegyzést, látnod kellett azt, h külön kértem a Disney-fanokat, h NE írjanak ide!
A topic abból a célból nyílt, h az is elmondhassa véleményét, aki nem szereti őket anélkül, h a sok Disney-mániás nekiugrana a torkának.
Azonkívűl nem hiszem el, h ennyien szeretik őket. Tutira nincs ennyi rajongója Selenának, csak sokan lusták kitörölni, alapozom ezt arra, h egyre többen akadnak ki rajta wink.gif - Bocsi, h vele példálóztam, de mással nem igazán lehet.
Egyébként egyetértek UnhappyMealssel és katebloccal is. Mi tudjuk, mi az IGAZI Disney! Ajánlom annak is, aki még nem ismeri wink.gif

U.i: a munkásságukról annyit: az egy nagy SEMMI. Ajánlom figyelmedbe a valódi tehetségek filmjeit, pl: Winona Ryder, Katie Bates, Drew Barrymore, Christina Ricci, Christina Applegate, Bobby Cannavale, Jason Wiles - h csak párat soroljak fel wink.gif Tudod nem az a színészet, h ugrálok a kamera előtt, hanem ha átérzi a színész a szerepet, és beleéli magát. Meg ha van értelme, története a filmnek. wink.gif Legalábbis szerintem biggrin.gif

Idézet (Toxic @ 2011.08.05. 00:56)
Ez a topik sértő! Tudod, sokkal többen szeretik őket, mint utálják. Mivel a sztárok közül a Disney sztárok vannak legelöl a Starity ranglistáján. Ezzel tök tucat ember munkásságát gyaláztad meg és vetted semmibe!
7 felhasználónak tetszik: MycySmiley, An_d_a, AmyVie, amy92, Sugarbabes, UnhappyMeals, Selena22
2011. augusztus 05. 10:09 #169
MycySmiley
MycySmiley
♥Dean Winchester♥
 
StátuszNézz az égre,a legszebb fényre,láss egy álmot,s harcolj érte.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.26.
Hozzászólás: 2390
Csatolások: 7014
Azonosító: 150055
Offline offline
Idézet (hana001 @ 2011.08.04. 19:36)
Én az Oroszlánkirálynál voltam így, amikor jönnek az antilopok, és Szimba apukája meghal sad.gif Akárhányszor megnéztem, mindig megkönnyeztem sad.gif

Én is sad.gif De utána jön a Hakuna Matata biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: hana001, Thora_90, UnhappyMeals, Szancsu
2011. augusztus 05. 10:41 #170
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2011.08.05. 00:56)
Ez a topik sértő!
Tudod, sokkal többen szeretik őket, mint utálják. Mivel a sztárok közül a Disney sztárok vannak legelöl a Starity ranglistáján. Ezzel tök tucat ember munkásságát gyaláztad meg és vetted semmibe! 


nem értem,hogy miért megint a dizniseknél merül fel ez a probléma.lehet,hogy sablonos és megszokható tőlem,de megintcsak justin bieberre,sp-re és társaikra utalok.őket akkor és ahol szidja mindenki,ahol csak tudja,azzal érdekes módon senkinek semmi problémája nincs.távol álljon tőlem az a két ˝őstehetség˝ védelme,de számomra ez örök kérdés marad,hogy miért van ez a megkülönböztetés.ja,persze,őket egyértelműen utálni kell,a dizniseket meg csak isteníteni szabad.nem tudom,hogy ez hol van megírva,de mindenkinek szíve joga kedvencet választani és az szeretni.

az,hogy valaki meggyalázza ás semmibe veszi a munkásságukat, akkor ennyi erővel szerintem minden sztárnál felmerülhetne,mivel mindenkinek megvannak az utálói,de vannak,akik nem sajnáltatják magukat és csinálnak belőle központi problémát.egyáltalán semmi bajom nincs azzal,hogy szereted őket,mert teneked tetszik,amiket csinálnak/tesznek.de szerintem meg kéne hagyni azt a jogot más embereknek,hogy ne szeressék őket,ahelyett,hogy az lenne a célszemély,akinek/akiknek mindig be kell ˝irogatni˝ olyanokat,hogy mi miért nem szeretjük őket,hisz milyen tehetségesek.az én véleményem szerint egy disney van és az walt disney hamupipőkével és a többiekkel.
én úgy gondolom,hogy (megint vegyük selenat,róla beszélnek a legtöbbet),csak az itteni starity-s közösség isteníti annyira,de azok közül is igazi fan nagyon kevés van.és szerintem a lista semmit nem számít,ki mennyire van elől,ugyanis az nem a tehetséget jellemzi,hanem azt,hogy mennyire nagy az illető hírneve.
5 felhasználónak tetszik: AmyVie, kateblock, UnhappyMeals, Selena22, Szancsu
2011. augusztus 05. 11:15 #171
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2011.08.05. 00:56)
Ez a topik sértő! Tudod, sokkal többen szeretik őket, mint utálják. Mivel a sztárok közül a Disney sztárok vannak legelöl a Starity ranglistáján. Ezzel tök tucat ember munkásságát gyaláztad meg és vetted semmibe!

Én nem hiszem, hogy ez a topik sértő lenne. Mi akik itt vagyunk, mindannyian kulturált körülmények között mondjuk el a véleményünket. Nem veszem semmibe a munkásságukat, de sokkal többre tartom azokat a sztárokat, akik saját erejükből értek el valamit. És ha már a Disney-nél tartunk, a régi Disney igenis sokkal jobb volt. Ne mondja nekem senki, hogy Hamupipőke és Selena Gomez varázslos sorozata egy szinten van.
3 felhasználónak tetszik: An_d_a, UnhappyMeals, Szancsu
2011. augusztus 05. 11:31 #172
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Mielőtt mindenki egymásra ugrana és elkezdenénk egymás haját tépni, először jusson el mindenkinek abba a konok kis buksijába, hogy a topic azok számára készült el, akik NEM, ismétlem, NEM szeretik a Disney csillagokat. Senkinek a munkája nem megy tönkre azért, mert létrejött ez a topic. Őszintén, én soha nem kritizáltam a cikk minőségét, vagy a cikk íróját, én maga Selenát tettem ki céltáblának és lőttem be a megjegyzéseimmel és a véleményemmel, a kettő pedig nem ugyanaz! Az, hogy sok embernek van véleménye arról, hogy valaki mennyire nem szereti az adott Disney által felkarolt embereket, az még nem egyenlő azzal, hogy bántjuk a másikat. Ez nem személyes célzatú topic, és ne is vegye senki sem magára, mert nem azért jött létre. Ez nem a gyűlölködés helye, sem a megalázásé. Nem egy személyt emelünk ki, hanem maga a Disney Channel ellen irányult, brutális műsorokat és azok által közkedvelt műsorokat nem kedveljük. Persze, bennem a legnegatívabb érzést Selena váltja ki még a mai napig is, és nem fogok véka alá rejteni a véleményemet, senki miatt sem.
Az, hogy szerinted (Toxic) sokkal többen szeretik, mint utálják, azért mert akik szeretik, azoknak a 90%-a 10-14 éves, akik pedig nem annyira szeretik az pedig 15-16- x éves korosztály, aki átlát ezen a reklámfogáson. Kivételek mindig vannak,ezt nem is firtatom, de ez a topic tényleg azok számára jött létre, akik nem kedvelik, és pont azért mert a Disneys világ van ömlesztve az egész fórumon. Néha jó 'megállni' és 'bemenni' egy olyan helyre, ahol hasonló gondolkodású emberekkel találkozhatsz. Mi, akik idejárunk rendszeresen, egyikünk se használ obszcén, sértő szavakat sem a tagokra, sem pedig a sztárokra. Azért lett kiírva az elejére, hogy a Disney fanok menjenek messze a topictól, mert most gondolj bele,hogy minden egyes Selena vagy Disney fan 10-14 éves korosztály egymásnak ugrik és kígyót, békát kiált a másikra. Szerinted abból mi sülne ki? Egymás szidása, a kedvencem megvédése és még sorolhatnám. Én ennél többnek tartom magamat, hogy belemenjek ilyenekbe, hogy egy másik embert kezdjek el nyilvánosan szidni, vagy a sztárját.Az megint két külön kategória, hogy van véleményem, amelyet hangoztatok is, és nem mindig a legjobb. Soha, nem használtam még sértő szavakat sztárokra, lehet, hogy mondtam azt, hogy tehetségtelen, mert aki az arra nem tudok más szót találni, de ez nem sértő, mintha vulgáris szavakkal fejezném ki a nem tetszésemet. Ha nem tetszik, ne kommentálj, olvasd el, és tartsd meg magadnak, vagy kívül mond el a fórumon. És kérlek benneteket, hogy NE kreáljatok vitát, mert ne haragudjatok nem azért járok erre a témába, hogy idétlen vitákba csöppenjek bele, és szerintem azok, akik ide járnak, ez a véleményük.
13 felhasználónak tetszik: hana001, An_d_a, amy92, Thora_90, DisneyFans, kriszti03, Sugarbabes, kateblock, UnhappyMeals, Selena22, Szancsu, Holly Keller, Evi99
2011. augusztus 05. 13:20 #173
- törölt felhasználó -    
biggrin.gif Az tényleg jó biggrin.gif
A többi részét is nagyon szeretem, bár a 3. részt sokáig nem akartam megnézni, mivel nem tartottam érdekesnek, aztán tavaly a szülinapomon nálunk volt a tesóm keresztlánya meg az öccse, és mivel ők még kicsik, meséket néztünk, és azt is megakarták nézni. Nem volt rossz biggrin.gif

Idézet (MycySmiley @ 2011.08.05. 10:09)
Én is sad.gif De utána jön a Hakuna Matata biggrin.gif
2011. augusztus 05. 13:26 #174
- törölt felhasználó -    
Háát, drágaságaim, ma sűrű napom volt. Elvittem az mpmet javíttatni. Utána go a Tescoba. Füzetet kellett vennem, és mit láttam? Háát mindenhol WOWP (Wizard of Waverly Place, azaz Varázslók a Waverly helyről) cuccokat, tele Selena Gomezzel ohmy.gif Mondom: mi van? :/ Már herótom van ettől.

Am olvastátok a Demi Lovatos cikket?
5 felhasználónak tetszik: DisneyFans, hana001, kriszti03, UnhappyMeals, Szancsu
2011. augusztus 05. 13:54 #175
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.05. 13:26)
Háát, drágaságaim, ma sűrű napom volt. Elvittem az mpmet javíttatni. Utána go a Tescoba. Füzetet kellett vennem, és mit láttam? Háát mindenhol WOWP (Wizard of Waverly Place, azaz Varázslók a Waverly helyről) cuccokat, tele Selena Gomezzel ohmy.gif Mondom: mi van? :/ Már herótom van ettől.
Am olvastátok a Demi Lovatos cikket?

Igen, én is láttam a Tescoban, hogy mindent elárasztott a Disney fear.gif Olvastam a Demis cikket, és komolyan amikor én először hallottam mi történt vele, rögtön arra gondoltam a Disney tette ezt vele. Gondoljatok bele, mekkora nyomás volt szegény lányon...Örülök neki, hogy már jól van smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: kriszti03, UnhappyMeals, Szancsu
2011. augusztus 05. 13:57 #176
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.05. 13:26)
Háát, drágaságaim, ma sűrű napom volt. Elvittem az mpmet javíttatni. Utána go a Tescoba. Füzetet kellett vennem, és mit láttam? Háát mindenhol WOWP (Wizard of Waverly Place, azaz Varázslók a Waverly helyről) cuccokat, tele Selena Gomezzel ohmy.gif Mondom: mi van? :/ Már herótom van ettől.
Am olvastátok a Demi Lovatos cikket?

Jajj igen ezért gyűlölöm mindig mikor ilyesmit kell venni
Mindenhol Disney már a könyökömön jön ki hogy a csapból is ők folynak reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: hana001, UnhappyMeals
2011. augusztus 05. 14:09 #177
- törölt felhasználó -    
Sziasztok rolleyes.gif

Jó ez a topik beer.gif Végre valaki aki rájött, hogy nem minden a Disney körül forog beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals, dóóra
2011. augusztus 05. 14:47 #178
- törölt felhasználó -    
Welcome here biggrin.gif
Sztetek a státuszom megtéveszti az emberkéket? ^^

Idézet (Sugarbabes @ 2011.08.05. 14:09)
Sziasztok  rolleyes.gif 
Jó ez a topik  beer.gif  Végre valaki aki rájött, hogy nem minden a Disney körül forog  beer.gif
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 05. 15:33 #179
- törölt felhasználó -    
Szerintem a diznicsillagokat baromira nem érdekli egy magyarországi sztáros fórum, és nem csesszük el vele a munkásságukat smileeee.gif Jesszus.
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals
2011. augusztus 05. 17:14 #180
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.05. 13:26)
Háát, drágaságaim, ma sűrű napom volt. Elvittem az mpmet javíttatni. Utána go a Tescoba. Füzetet kellett vennem, és mit láttam? Háát mindenhol WOWP (Wizard of Waverly Place, azaz Varázslók a Waverly helyről) cuccokat, tele Selena Gomezzel ohmy.gif Mondom: mi van? :/ Már herótom van ettől.
Am olvastátok a Demi Lovatos cikket?


Nem ugyanezt mondtam neked a múltkor? biggrin.gif Ugyanazzal a lendülettel raktam vissza a füzetet, mint amelyikkel levettem biggrin.gif Egyébként hihetetlen, hogy más sztárról nincs is füzet, vagy tolltartó, de Selenáról, mindenképpen kell.
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals
74 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!