Katy Perry stílust váltott
2011. augusztus 03. 13:18
#101
Szerintem a szőke 200-szor jobb volt a fekete pedig 400-szor
2011. augusztus 03. 13:18
#102
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Júj, ez így nagyon nem szép.
2011. augusztus 03. 13:23
#104
|
|
Beaaaa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.24. Hozzászólás: 1193 Csatolások: 0 Azonosító: 141537 offline
|
a sok festéssel tönkre fogja tenni a haját!
szerintem le kéne állnia vele, de az ő haja csinál vele amit akar.
de ez a rózsaszín nagyon nem szép.
szerintem a fekete volt a legjobb.
szerintem le kéne állnia vele, de az ő haja csinál vele amit akar.
de ez a rózsaszín nagyon nem szép.
szerintem a fekete volt a legjobb.
2011. augusztus 03. 13:27
#105
Komolyan, hetente megjelenik egy cikk a hajszínváltozásáról. Szegény Gajcsi nem győzi cserélgetni a képeket.
2011. augusztus 03. 13:29
#107
|
|
hetty95visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.15. Hozzászólás: 251 Csatolások: 0 Azonosító: 133257 offline
|
Öhh. Hát a szín még kérdéses, de h a hajának annyi, az tuti! Nem tesz jót ennyi festés! Most mit akar?? 
Pedig a szőke meg a vörös tök jól állt neki.. meg a fekete is
Nem tudom miért kell ennyiféle szín O.o
Pedig a szőke meg a vörös tök jól állt neki.. meg a fekete is
Nem tudom miért kell ennyiféle szín O.o
2011. augusztus 03. 13:29
#109
|
|
LittleVampireMissMagic™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.23. Hozzászólás: 1548 Csatolások: 554 Azonosító: 149870 offline
|
Mondhatom gyönyörű.
A sok hülye rajongó ebben is követni fogja. Igazi példakép, mindenki nézzen fel rá. És ő van a 8. helyen?
2011. augusztus 03. 13:30
#110
|
|
Az egyetlen★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.05. Hozzászólás: 1323 Csatolások: 0 Azonosító: 152355 offline
|
Jobb,mint a szőke,de a kék jobban passzolt hozzá....
2011. augusztus 03. 13:32
#111
|
|
Az egyetlen★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.05. Hozzászólás: 1323 Csatolások: 0 Azonosító: 152355 offline
|
"de tudod, ő vesz magának hajat biggrin.gif"
Hát igen,megoldja,van rá pénze.
Hát igen,megoldja,van rá pénze.
2011. augusztus 03. 13:37
#112
Sztem eddig a fekete és a kék haj állt neki a legjobban!
2011. augusztus 03. 13:50
#118
Lehet, hogy Katy Gagát utánozza, de Lady Gaga először Gwen Stefani-t majmolta, vagyis a klip elvontságát, extrémségét midnenképp; Gwen Stefani Wind it up, redaásul Gwen jobban csinálja, és nem egy elmeroggyant, mint Gaga. Van egy kisfia, akit jól is nevel, szóval nem kell elítélni Katy-t sem. Habár ez az új szín, kicsit fejbevágott. A fekete volt az, ami a legjobban állt neki.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline


