Starity

Emilie Autumn

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 03. 18:06 #1
- törölt felhasználó -    
Úgy gondoltam, hogy nyitok egy ilyen topicot. Nekem nagy kedvencem Emilie és mint láttam ezzel nem vagyok egyedül. Nem sokan ismerik, pedig tehetségesebb, mint sok mai felkapott sztár. smileeee.gif
Remélem nem leszek egyedül ebben a topicban, betársul még mellém pár Emilie fan. wink.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: lizz
2011. augusztus 03. 18:09 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (Crybi @ 2011.08.03. 18:06)
Úgy gondoltam, hogy nyitok egy ilyen topicot. Nekem nagy kedvencem Emilie és mint láttam ezzel nem vagyok egyedül. Nem sokan ismerik, pedig tehetségesebb, mint sok mai felkapott sztár. smileeee.gif
Remélem nem leszek egyedül ebben a topicban, betársul még mellém pár Emilie fan.  wink.gif  beer.gif


Terveztem már nyitni egy ilyen társalgót, de mindig elfelejtem. Ezúton is szeretném neked megköszönni. meghajolo.gif
A véleményeddel pedig teljesen egyet értek, Emilie megérdemelné, hogy többen ismerjék, mert van tehetsége, nem is kevés. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Crybi
2011. augusztus 03. 18:17 #3
- törölt felhasználó -    
Végre Emilie-ről is van társalgó! wub.gif
Annyira imádom ezt a nőt, olyan fantasztikus a hegedűjátéka, a hangja és a megjelenése is. Egyszerűen tökéletes! Már csak azt az egyet bánom, hogy még nem készített egy klipet sem, valamint, hogy kis hazánkba még soha nem látogatott el és ahogy néztem a turné helyszíneket nem is nagyon áll szándékában jönni. unsure.gif Pedig úgy megnézném!

Kedvenc dalom tőle:
meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Crybi
2011. augusztus 03. 18:26 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2011.08.03. 18:17)
Már csak azt az egyet bánom, hogy még nem készített egy klipet sem  unsure.gif


Ezt én is bánom és nem is igazán értem, hogy miért nem készített még egy klipet sem. Biztos vagyok benne, hogy nem esne nehezére valami jó ütős klipet összehozni. wink.gif
2011. augusztus 04. 20:12 #5
- törölt felhasználó -    
A klipek hiánya engem is zavar, annyira kíváncsi vagyok, hogy mit lenne képes összehozni Emilie. A koncertről már ne is beszéljünk. Ha jönne hozzánk biztosak lehetettek benne, hogy az első sorban állva csápolnék. cool.gif Mit meg nem adnék egy Emilie koncertért... rolleyes.gif
2011. augusztus 16. 11:08 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Crybi @ 2011.08.04. 20:12)
Mit meg nem adnék egy Emilie koncertért...  rolleyes.gif


Ezzel én is így vagyok. Nagyon szívesen elmennék a koncertjére, még akár külföldre is elmennék, ha nem lenne drága. Csa ugye az utikölcség, meg maga a koncert jegy is. Húzós lenne. Bár megérné... laugh.gif
2011. augusztus 31. 17:07 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2011.08.16. 11:08)
Ezzel én is így vagyok. Nagyon szívesen elmennék a koncertjére, még akár külföldre is elmennék, ha nem lenne drága. Csa ugye az utikölcség, meg maga a koncert jegy is. Húzós lenne. Bár megérné...  laugh.gif


Én azért ennyi mindent nem tennék meg egy koncertét, legyen szó akár a legnagyobb kedvencemről. Azért nem vagyok milliomos, hogy ilyesmiket vállaljak. rolleyes.gif
Egyébként nagyon úgy tűnik, hogy a többi Emilie fan nem akar társalogni Emilieről. Pedig vagyunk már egy páran, de úgy látszik a többséget annyira nem érdekli... unsure.gif
2011. augusztus 31. 17:10 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2011.08.31. 17:07)
Én azért ennyi mindent nem tennék meg egy koncertét, legyen szó akár a legnagyobb kedvencemről. Azért nem vagyok milliomos, hogy ilyesmiket vállaljak.  rolleyes.gif 
Egyébként nagyon úgy tűnik, hogy a többi Emilie fan nem akar társalogni Emilieről. Pedig vagyunk már egy páran, de úgy látszik a többséget annyira nem érdekli...  unsure.gif


Nálam is csak egy feltevés volt, nekem sincs annyi pénzem azért, hogy ilyesmiket megcsinálhassak. Pedig milyen jó lenne... blush.gif
Ez már nekem is feltűnt, de már az is eszembe jutott, hogy valaki csak azért tette be Emiliet a kedvencei közé, hogy több legyen. Hülyén hangzik, de végül is elképzelhető. De remélem nem így van. mellow.gif
2011. augusztus 31. 17:13 #9
- törölt felhasználó -    
Akár még ez is elképzelhető, bár ezt annyira nem tartom valószínűnek. Ha már valaki ilyet csinál akkor azok inkább a híresek sztárokkal tesznek ilyet.

http://i157.photobucket.com/albums/t60/takingOFFmyPLASTICsmile/Emilie%20Autumn/3.jpg
Az a bakancs egyszerűen lenyűgöző. Nekem is kell egy olyan. wub3.gif
Annyira jó ruhái és cipői vannak neki. Úgy irigylem.
1 felhasználónak tetszik: lizz
2011. augusztus 31. 17:18 #10
- törölt felhasználó -    
Ha már a bakancsnál tartunk.
http://i236.photobucket.com/albums/ff193/ismael_lover/Emilie%20Autumn/vbrt47ksyxmik7yr.jpg
Ez az egész szerelés olyan mesés, szívesen hordanám. Bár valószínűleg a bakancsban fejre állnék, lapos talpún kívül másban nehezen tudok járni és ez a bakancs nem tűnik túl laposnak. rohog.gif
2011. augusztus 31. 17:27 #11
- törölt felhasználó -    
Nekem ebből a ruhából csak a bakancs és a csíkos zokni tetszik. rohog.gif Sosem voltam szoknya párti, szóval... blush.gif Minden esetre Emilien nagyon jól mutat. Bár rajta majdnem minden ruha jól néz ki. smileeee.gif
2011. augusztus 31. 17:29 #12
- törölt felhasználó -    
Valóban, csak majdnem mindegyik. Például az évről évre képeknél ami 2010-nél van az nagyon nem tetszik. Egyébként sem vagyok túlzottan oda a rózsaszínért, de valahogy az a ruha annyira furcsa. Nem tudnám megmondani, hogy miért, egyszerűen csak furcsa. blush.gif

Ezt a számot eddig még nem is hallgattam, nem tudom, hogy hogyan kerülhette el a figyelmemet. Annyira szép. wub3.gif
2011. augusztus 31. 17:33 #13
- törölt felhasználó -    
Az a ruha valóban elég furcsa, nekem sem tetszik. Én egyenesen utálom a rózsaszínt, szóval pláne nem. rohog.gif
Nem rossz ez a szám, eddig még én sem hallottam. Ámbár nekem egy kicsit lassú, mostanában nem vagyok hozzászokva az ilyen lassú dalokhoz. Lehetne egy kicsit pörgősebb, bár tény, hogy ilyen is kell néha. smileeee.gif
2011. augusztus 31. 17:38 #14
- törölt felhasználó -    
Én általában a lassabb számait szoktam kedvelni, de azért a pörgősebbeket sem vetem meg. Például a kedvencem a Let the Record Show, az pont nem lassú. smileeee.gif
Neked egyébként melyik a kedvenc számod?
2011. augusztus 31. 17:43 #15
- törölt felhasználó -    
Nálam igazából hangulatfüggő, hogy éppen melyik száma tetszik nagyon. Valamikor a gyorsabbak, van hogy a lassabbak.
Kedvencem a Dead Is The New Alive. Meg a Liart is nagyon szeretem. smileeee.gif
2011. szeptember 01. 19:01 #16
- törölt felhasználó -    
Nekem a távolság nem lenne akadály, inkább a pénz az, ami nálam is nagy szerepet játszik. Bár az mindenkinél, gondolom ezzel nem mondtam újat. Ha egyszer valamilyen csoda folytán milliomos leszek Emilie koncertekre fogok járni. laugh.gif
Emilie ruháit egytől egyig imádom. Jó, talán az a rózsaszín tényleg kicsit furcsa, de ha más színe lenne, akkor biztosan jobban nézne ki. wink.gif Amúgy a bakancsit én is nagyon szívesen lenyúlnám, annyira jól néznek ki egytől egyig. Nem tudom hol vásárolja őket, de meg kell tudnom, kell nekem legalább egy. blush.gif
A zenéit én egytől egyik szeretem, bármikor meg tudom hallgatni bármelyiket, nálam nem kell ahhoz különösebben semmilyen hangulat, hogy élvezni tudjam őket. smileeee.gif
2011. szeptember 05. 18:24 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Crybi @ 2011.09.01. 19:01)
Nekem a távolság nem lenne akadály, inkább a pénz az, ami nálam is nagy szerepet játszik. Bár az mindenkinél, gondolom ezzel nem mondtam újat. Ha egyszer valamilyen csoda folytán milliomos leszek Emilie koncertekre fogok járni.  laugh.gif 
Emilie ruháit egytől egyig imádom. Jó, talán az a rózsaszín tényleg kicsit furcsa, de ha más színe lenne, akkor biztosan jobban nézne ki.  wink.gif  Amúgy a bakancsit én is nagyon szívesen lenyúlnám, annyira jól néznek ki egytől egyig. Nem tudom hol vásárolja őket, de meg kell tudnom, kell nekem legalább egy.  blush.gif 
A zenéit én egytől egyik szeretem, bármikor meg tudom hallgatni bármelyiket, nálam nem kell ahhoz különösebben semmilyen hangulat, hogy élvezni tudjam őket. smileeee.gif


Ha esetleg milliomos leszel akkor keress meg. Elvihetnél majd egy-két Emilie koncertre. Meg más koncertekre is. wink.gif blush.gif
Nálunk is biztosan lehet ilyen bakancsokat venni. Ha nem is pontosan ilyeneket, de hasonlóakat biztosan. Legalábbis unokahúgomnak van egy nagyon jó, kicsit hasonlít Emilie-ére.
Nekem általában akkor segít sokat a zenéje, hogy ha nagyon le vagyok törve, és ha ideges vagyok. Utóbbikor kifejezetten jól jön egy olyan szám, amiben Emilie szinte már üvölt. Az annyira megnyugtató tud olyankor lenni. happy.gif
2011. október 21. 20:20 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2011.09.05. 18:24)
Ha esetleg milliomos leszel akkor keress meg. Elvihetnél majd egy-két Emilie koncertre. Meg más koncertekre is.  wink.gif  blush.gif


Hát arra szerintem még egy darabig várni kell. De persze, majd elviszlek. wink.gif
Biztosan lehet, csak hát ugye ugyanolyat biztosan nem, amit Emilie hord. És akkor az már nekem nem is jó.
(Én már csak ilyen válogatós vagyok pardon.gif)
Emilienek minden hangulatomhoz van egy már jól bevált száma. Ez a nő nagyon tud valamit, hogy ennyire el tudja találni a számokat. Viszont egy fránya klipet most már igazán összedobhatna... rolleyes.gif
2011. október 25. 18:14 #19
- törölt felhasználó -    
Én türelmesen tudok várni, szóval csak nyugodtan gyűjtögesd a pénzed. wink.gif


Nekem egész álló nap ez a száma járt a fejemben. Már vagy fél éve nem hallgattam ezt a számot, szóval nem értem, hogy most hirtelen miért ugrott be. rolleyes.gif
Egyébként csak én nem találok mostanában újdonságot róla? A twitteren mindig ír üzeneteket, de egyébként nem nagyon találok új dolgokat róla. Vagy csak rossz helyen keresem? unsure.gif
2011. november 03. 17:57 #20
- törölt felhasználó -    
Lányok örömmel jelentem, hogy Emilie jön Budapestre! cool.gif
2 felhasználónak tetszik: lizz, Crybi
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok