Starity

Összeesküvés-elmélet: a Bionic bomba

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 07. 17:07 #61
- törölt felhasználó -    
Christina abbahagyta a kislemezek kiadását,ő hibája,Gagának nem nagy szám az edge of glory klipje,de nem ahgyja abba és valami elmebeteggel tér vissza heteken belül,ha Christina a you lost me után még kiadta volna a Vanity-t perverz hófehérkés klipel,és még az erősebb számokat kreatív klipekel,és nem mondta volna vissza a turnét,nem lenne semmi gond,a you lost me száma arról szól,hogy a férje megcsalta,otthagyta elvesztette őt,mint kiderült ő csalta a férjét valami nővel,nagy szuka ez az Xtina
2011. augusztus 07. 17:12 #62
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 915
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (egon96 @ 2011.08.07. 16:40)
Ha jön egy olyan díjátadó ahol a ZENÉT díjazzák lehet,hogy több jelölést kap.


Ha jönne egy olyan díjátadó, annak nagyon örülnék, de akkor Gaga sehol sem lenne, bocsi. Ha mondjuk ilyeneket csinálna megint, akkor igen:
Na ez tényleg igényes. És ez zavar a legjobban Gagában, hogy tud ilyet is, csak nem ilyet csinál, mert nem erre van a kereslet. Sajnos. Én még a Fame-s meg a Fame Monsteres időszakában is szerettem, de mostanra kiábrándultam belőle, főleg a feltűnősködő húzásai miatt, mert már csak ezzel tudja magán tartani a figyelmet. Pedig nagyon jó kis soulos hangja van, és közben így zongorázni, emelem kalapom. Ezt pazarolja el.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Glamster
2011. augusztus 07. 17:16 #63
- törölt felhasználó -    
Bogszics
azért most sokkal minőségibb zenét csinál,számomra a régi dalai gagyik a mostani albumon lévőkhöz képest,hallgasd meg a Marry the night-ot,a Bloody Mary-t,a Scheiße-t vagy a Queen-t
2011. augusztus 07. 17:16 #64
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Idézet (prézli @ 2011.08.07. 15:09)
"Gaga karrierje is elindult lefelé a lejtőn. Ezt jól alátámasztja az is, hogy legutóbbi albumát gyakrolatilag ingyen megkaphatta bárki" ÁMEN! Amúgy a Judas csúfosan megbukott Amerikában (azt hiszem mindössze három hétig volt rajta), a Born This Way album pedig már sehol sincs a slágerlistákon! pardon.gif


Csak amerikába 11. a Billboard 200-on, ahol 1. helyen debütált, és pár kivételével minden országba megszerezte az 1. helyet. A Born This Way kislemez is világsiker lett, amerikába pl 6 hétig volt első és a The Edge of Glory is nagyon sikeres lett. Nem tudom milyen süllyedésről meg lejtőről beszélnek .. nem mintha ez döntené el, hogy mennyire jó az album vagy a szám csak mégis ..
2011. augusztus 07. 17:19 #65
- törölt felhasználó -    
Hát lehet, hogy ebben a cikkben van valami. Mocskos ipar ez a popszakma és sokan nagyon sok mindenre képesek a pénzért és hírnévért. Én mégis úgy gondolom, hogy ezt nem Gaga találta ki. Esetleg a körülötte lévő emberek. Mindenesetre remélem, hogy ezek a vádak hamisak. Bár az igaz, hogy a Bionic fantasztikus album. Az ilyenek nem szoktak csak úgy "megbukni". De Christina se csinált videókat. A szuper-szexi Not Myself Tonight után kiadta a tök depis You Lost Me-t. Egyik végletből a másikba. Harmadjára talán megtalálta, volna az arany-középutat, dehát nem próbálkozott. Szóval nem tudom. Mindkét szemszögből logikusnak tűnik. Mindegy. Idővel talán megtudjuk mi igaz.
2011. augusztus 07. 17:20 #66
- törölt felhasználó -    
Hát ha gaga csinálta akkor elég bunkóság volt tőle :/. Miért féltékeny christinára azt hiszi hogy majd mindenki szeretni fogja örökké hát nem hiszem mert gaga egyre jobban megy le azt biztos most nagyon elalacsonyodott a szemembe.
2011. augusztus 07. 17:21 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (JUDAS @ 2011.08.07. 17:16)
Bogszics
azért most sokkal minőségibb zenét csinál,számomra a régi dalai gagyik a mostani albumon lévőkhöz képest,hallgasd meg a Marry the night-ot,a Bloody Mary-t,a Scheiße-t vagy a Queen-t
Mert nincs igényed a tömegcuccokon túlmutató zenére... rolleyes.gif

Teljesmértékben egyetértek Bogsziccsal, Gaga tömegcuccos, feltűnősködő sz*rokra pazarolja el azt, amit egyébként jobb helyeken tehetségnek hívnak. Gaga ennél tudna jobbat, szebbet, olyat, aminek mély tartalma van (biztos van ilyen száma most is, de igazán elhanyagolható), Akon felfedezte, világhírűvé tette, DE sajnos ez a tehetségének a rovására ment. sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, janet7, Glamster
2011. augusztus 07. 17:26 #68
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
ez gáz
2011. augusztus 07. 17:32 #69
csakpp
csakpp
Little Monster & Carrie Bear
 
StátuszNyár! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.18.
Hozzászólás: 1365
Csatolások: 0
Azonosító: 123111
Offline offline
Gaga hamarabb fog elsüllyedni mint a titanic? Úristen, ilyet állítani. pff.
2011. augusztus 07. 17:34 #70
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
@Kirjava: tetszik a hozzáállásod.
Lehet h a marketing csapat, aki a Lady körül forog, az mohó, és Gagának semmi köze a lejáratáshoz. ő csak egyszer szólt be, hogy másol, onnantól kezdve a munkát átvették a kis Szörnyecskék. és ő hagyta. nagyon személyeskedőre vették a figurát a fanok, csak az a baj, h Gaga (v a stylistok, divattervezők, társszerzők) 5letei nem a rajongóké, így a siker és elismerés sem (max az eladási ráta), szóval itt egyedül neki (és/vagy kreatív csapatának) van joga a beszóláshoz. meg tudja védeni magát, nem kell itt pöffeszkedni.
aztán az Artha-tribute után elismerte, a csajnak van hangja. Szóval drága Szörnyikéim, most már eléggé megtapostátok, hagyjuk egy kicsit, hadd szedje össze magát... Később majd ránézünk, akar-e még valamit.

(Na az istennek se akart bennem maradni. baßßus. unsure.gif )
2011. augusztus 07. 17:40 #71
- törölt felhasználó -    
Nem tudom mi a valóság alapja ennek a hírnek, de az tény hogy X-tina lemeze megbukott és szerintem nem Gaga keze van benne, ez hülyeség hogy pont X-tinát akarná legyűrni mikor sosem volt annyira eget rengető zenéje, ha valakiket ki kéne túrnia a zene iparból az Britney és Beyoncé lenne,mert velük Gaga nem tud versenyezni ők ketten évek óta sikeresek nem úgy mint X-tina! És az meg Augilera hibája hogy nem tud egy jó albumot készíteni sosem voltak jó számai csak egy-kettő. És ha már a saját rajongói sem álltak ki mellette a Binoic időszakban arra már nem tudok mit mondani, mert szerintem minden a rajongókon múlik ha ők elfogadják a kedvencük zenei változásait akkor minden rendben van. Nézzük csak meg Beyonce 4. című albumát mindenki azt mondogatta hát nem nagy szám és tessék csak a rajongói által tarol minden album eladási listán. Minden ettől függ, ha valakit szeretnek akkor nem lehet hiba!
1 felhasználónak tetszik: noni001
2011. augusztus 07. 17:45 #72
noni001
noni001
^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 1378
Csatolások: 3172
Azonosító: 131031
Offline offline
Idézet (beyaaldama @ 2011.08.07. 17:40)
Nem tudom mi a valóság alapja ennek a hírnek, de az tény hogy X-tina lemeze megbukott és szerintem nem Gaga keze van benne, ez hülyeség hogy pont X-tinát akarná legyűrni mikor sosem volt annyira eget rengető zenéje, ha valakiket ki kéne túrnia a zene iparból az Britney és Beyoncé lenne,mert velük Gaga nem tud versenyezni ők ketten évek óta sikeresek nem úgy mint X-tina! És az meg Augilera hibája hogy nem tud egy jó albumot készíteni sosem voltak jó számai csak egy-kettő. És ha már a saját rajongói sem álltak ki mellette a Binoic időszakban arra már nem tudok mit mondani, mert szerintem minden  a rajongókon múlik ha ők elfogadják a kedvencük zenei változásait akkor minden rendben van. Nézzük csak meg Beyonce 4. című albumát mindenki azt mondogatta hát nem nagy szám és tessék csak a rajongói által tarol minden album eladási listán. Minden ettől függ, ha valakit szeretnek akkor nem lehet hiba!

Ez teljes mértékben igaz! meghajolo.gif Itt nem azokkal van baj akik le akarták járatni, hanem a rajongóival akik nem álltak ki mellette. wink.gif Gaga mellett még mindíg kiállnak a rajongói nem egy album miatt hagyják ott, mert mondjuk az nem sikerült olyan jól. A Little Monster-ek elfogadják őt ahogy van. laugh.gif
2011. augusztus 07. 18:06 #73
djdordzsi
djdordzsi
visszatérő vendég
 
Státusz"I wanna stay up all night and jum around until we see the sun" ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.10.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 95606
Offline offline
Szerintem nem az a lényeg hogy mit mond a sajtó meg az olyan nyomorult emberek, mint pl. Perez Hilton. Kit érdekel hogy nekik nem tetszik?? Én eddig is szeretem Christina Aguilera-t és az ő véleményük nem fog ezen változtatni semmit.
7 felhasználónak tetszik: katara, LULUPeas, Bogszics, janet7, Holly Keller, Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 07. 18:06 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (beyaaldama @ 2011.08.07. 17:40)
Nem tudom mi a valóság alapja ennek a hírnek, de az tény hogy X-tina lemeze megbukott és szerintem nem Gaga keze van benne, ez hülyeség hogy pont X-tinát akarná legyűrni mikor sosem volt annyira eget rengető zenéje, ha valakiket ki kéne túrnia a zene iparból az Britney és Beyoncé lenne,mert velük Gaga nem tud versenyezni ők ketten évek óta sikeresek nem úgy mint X-tina! És az meg Augilera hibája hogy nem tud egy jó albumot készíteni sosem voltak jó számai csak egy-kettő. És ha már a saját rajongói sem álltak ki mellette a Binoic időszakban arra már nem tudok mit mondani, mert szerintem minden  a rajongókon múlik ha ők elfogadják a kedvencük zenei változásait akkor minden rendben van. Nézzük csak meg Beyonce 4. című albumát mindenki azt mondogatta hát nem nagy szám és tessék csak a rajongói által tarol minden album eladási listán. Minden ettől függ, ha valakit szeretnek akkor nem lehet hiba!

Vannak iszonyatosan befolyásolható úgymond "rajongók", akik csak divatból szeretik azt a zenészt, és amint lehúzzák őket, azon nyomban elpártolnak tőlük. Te és Én még a jobbak közé tartozunk, mert kiállunk mellettük. Nekünk minden albumuk tetszik, de a többség tényleg csak divatból van oda értük, és ez szomorú.
Nem kezdek el veled veszekedni mi jó, és mi nem, de hogy azt hogy nem csinál jó zenét, pont egy Britney, és Beyoncé rajongó mondja...és az, hogy Britney jobb... ikszdé.
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, janet7, Glamster
2011. augusztus 07. 18:07 #75
- törölt felhasználó -    
Idézet (beyaaldama @ 2011.08.07. 17:40)
ha valakiket ki kéne túrnia a zene iparból az Britney és Beyoncé lenne,mert velük Gaga nem tud versenyezni ők ketten évek óta sikeresek nem úgy mint X-tina!

Beyoncé teljesen más stílust képvisel, Britney meg.. Hahh,ne nevettess már xD Britney mióta visszatért, szánalmas árnyéka önmagának, de még a régi Britney-ről is mindenki tudta, hogy feleolyan tehetséges sincs, mint Christina, és ezt nem csak én állítom, hanem minden zenei szakember, Amerikában nem is az ő munkásságát ismerik el jobban. Meg mi ez a szöveg, hogy Britney és Beyoncé évek óta sikeresek, szerinted Christina nem? Nem tudom, hány éves lehetsz, de nem lehetsz túl jártas a zenei világban... rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: LULUPeas, katara, Bogszics, janet7, Glamster
2011. augusztus 07. 18:07 #76
Ronetta001
Ronetta001
Mario Casas ... ♥
 
Státusz3msec..<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 4140
Csatolások: 537
Azonosító: 143253
Offline offline
Cannibal3: Igazad van még mindig adják a Judas-t, a Born This Way-t, és a The Edge Of Glory-t is... hogy a cikkhez is hozzá szóljak.. hát nem nagyon értem... mellow.gif
2011. augusztus 07. 18:09 #77
Nesquik
Nesquik
 
Státuszprincess
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.15.
Hozzászólás: 576
Csatolások: 10896
Azonosító: 66298
Offline offline
már nem azért de még hogy Xtina nem olyan régóta sikeres énekesnő? Xtina és Britney egyszerre kerültek be az iparba, ugyan ott kezdték, sőt Xtina még több Grammyt nyert, mint Britney!
Nem tudom, ti hol éltek, de Christinának sokkal karakteresebb és sokszínűbb hangja van, mint Britneynek, vagy Gagának. Igaz, hogy a Bionic, nem lett olyan hú de jó album, mint mondjuk a Back To Basic, de ekkorát korán sem kellett volna buknia.
És igen, Beyoncé új albuma sz*r. Ezt én mondom, aki annó cikket írt arról, hogy tök jó lesz az új album, és szeretem is Beyoncét és a zenéjét...
6 felhasználónak tetszik: LULUPeas, katara, Bogszics, janet7, Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 07. 18:11 #78
Zsu14
Zsu14
 
StátuszCod sziv,Cod lelek,Cod rajongo leszek mig elek <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 1095
Csatolások: 1370
Azonosító: 151326
Offline offline
Eggyetertek Csakpp
2011. augusztus 07. 18:15 #79
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
azért ne hogy már azt higgyék egyesek, h Chris rajongói nem állnak ki mellette? akárhány fórumot is olvastam eddig, mindről az jött le, hogy nem vagyunk elég agresszívak és kötekedők másokkal szemben. h hiába próbálunk értelmes hangon, szóval bizonygatni, h mennyi jó hang és gondolat van az albumban, ne bántsák, minden alkalommal csak a merev, gúnyos és lekezelő elutasítás parancsolta kussolásra a kommentelőt. és ilyenkor életbe lép az okos enged mechanizmus, mert nem tudsz mit csinálni.
ja és ilyen rajongó is van közöttük (nem is 1, de ez különösen kirívó példa), aki ezt állítja: 1ST OF ALL, madonna's "Express Yourself" sounds EXACTLY like GaGa's "Born this way".
http://www.feastoffun.com/images/2011/02/23/image-madonna-copies-gaga/
Madonna 1989-es daláról állítja ezt... És azért az ilyen birkaság már nagyon is fáj.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2011. augusztus 07. 18:25 #80
- törölt felhasználó -    
LULUPeas!
Egyetértek veled abban amit mondasz én sem szeretnénk vitatkozni mert minden embernek más az ízlése kinek ez a jó kinek az.

milasnape!
Britney visszatérése tökéletes volt és ezt mindenki tudja, folyamatosan jönnek ki az albumáról a jobbnál jobb dalai, és az ő lemezei közül még egyik sem bukott meg, elindult egy sikeres turnéval és mi rajongók imádjuk őt! Nem tudom miből gondolod hogy valami kis 18 év alatti lehetek nem kéne ezzel jönnöd mert nem is ismersz, képzeld a zene a mindenem és tudom mi az hogy zene.Nálam alap Michael Jackson, Britney,Beyoncé, Eminem , Madonna, Mariah Carey, Thalia, Whitney Houston, Janet Jackson, Usher....és még van egy pár. Az igaz hogy X-tinának jó hangja van de a levegőbe beszélsz mikor olyanokat írsz hogy Britney nem jó, akkor nem tudom miért sikeres már több mint egy évtizede????
1 felhasználónak tetszik: prézli
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Akon Akon 718.
Sia Sia 784.