Starity

Összeesküvés-elmélet: a Bionic bomba

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 07. 18:39 #81
fuck0you
fuck0you
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 1
Azonosító: 138221
Offline offline
Gaga szeretlek ♥♥♥♥
2011. augusztus 07. 18:40 #82
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Először: én nem tudom, mennyi valóságalapja van a cikknek...
És úgy beszélek, hogy egyiküknek sem vagyok olyan "hűdenagy" rajongója, csak néha elhallgatom a zenéjüket.
X-tina régóta van a pályán, és épp emiatt értelmetlen, hogy megbukott a Bionic, mert igenis vannak rajta jó számok. Régebben van pályán, mint GaGa, ez igaz, és nagyon szép karriert futott be, ezért sem nagyon értem hogy mi történt. De ezektől függetlenül én kicsit erős feltételezésnek tűnik nekem, hogy GaGa és Perez Hilton befolyásolták volna a dolgokat. Bár igen, a Not Myself Tonight kislemez megjelenése utáni lejárató kampány nem volt semmi és ez is nagyban befolyásolhatta a dolgokat, De mint volt erről korábban egy cikk, egyesek szerint a netes letöltések is közrejátszottak ebben, amiben szintén lehet valami... GaGa mostanában nem gyárt olyan jó dolgokat, az Edge of Glory nekem nagyon nem tetszett és a Born This Way-nél is csak a számban van talán valami, a klip borzasztó... de az igaz hogy nagy hatalma van a zeneiparban, és nagyon gyorsan futott be, amiben bőven benne lehet a menedzserek keze, mert ilyen nincsen magától, de nem hinném, hogy manipulálták volna a konkurenciát.
Ez az én véleményem, lehet támadni.
2011. augusztus 07. 18:41 #83
fuck0you
fuck0you
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 1
Azonosító: 138221
Offline offline
Majd egyszer elsüllyed Gaga amikor ti nem lesztek !! Hahahahahahha
2011. augusztus 07. 18:43 #84
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (fuck0you @ 2011.08.07. 18:41)
Majd egyszer elsüllyed Gaga amikor ti nem lesztek !! Hahahahahahha


Kommentedből csak úgy árad a gonoszság rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: LULUPeas, Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 07. 18:49 #85
Mindsick4you
Mindsick4you
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.23.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 156287
Offline offline
Én nem gyártanék összeesküvés-elméleteket. Christina nagyon nagy tehetség, gyönyörű hangja van, de eddig összvissz egy jó számát hallottam és a dalszövegei alapján egy ribanc. Britney meg fogalmam sincs, miért téma. Aki szereti, hallgassa, de az én fülemnek igencsak bántó az agyonszerkesztett hangja a mixelőpultra-könyökölésből álló zenei alapjaival. beyaaldama! Az, hogy valaki sikeres, még nem egyenlő azzal, hogy jó is.
2011. augusztus 07. 18:50 #86
- törölt felhasználó -    
Idézet (beyaaldama @ 2011.08.07. 18:25)
Az igaz hogy X-tinának jó hangja van de a levegőbe beszélsz mikor olyanokat írsz hogy Britney nem jó, akkor nem tudom miért sikeres már több mint egy évtizede??


Nem mondtam, hogy Britney nem jó, azt modntam, hogy Christina tehetségesebb és a tehetségét jobban el is ismerik a szakemberek. Attól még Britney népszerű és tehetséges, DE nem annyira tehetséges, mint Christina.
2 felhasználónak tetszik: Bogszics, Black Hearth2
2011. augusztus 07. 18:51 #87
fuck0you
fuck0you
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 1
Azonosító: 138221
Offline offline
UnhappyMeals: tudom!! Hahahaha :-)
2011. augusztus 07. 19:12 #88
kriszti333
kriszti333
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 157491
Offline offline
Mindsick4you
nem sok számát halhattad christinának! dalszövegei alapján ribanc?! akkor mellesleg talán nézd meg a hurt, i'M ok, the voice within, fighter, beautiful,you lost me dalszövegét! utána talán kicsit nézz magadba! ja és ajánlom hogy a right man és a oh mother szövegét is olvasd el és értelmezd!
2 felhasználónak tetszik: Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 07. 19:28 #89
Csokeee
Csokeee
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.23.
Hozzászólás: 621
Csatolások: 41
Azonosító: 129782
Offline offline
katara minden elismerésem ezért a cikkért meghajolo.gif azt bírom hogy olyanok ítélik el az albumot akik még egy számot se hallgattak belőle pedig nagyon jók és változatosak ! az én véleményem szerint pedig semmiben nem lehet összehasonlítani a zenéjét Lady Gaga-éval vagy egyéb énekesnővel. Azért mert félnek tőle ,hogy jobb ,nem kéne hülyeségeket terjeszteni (amiknek semmilyen alapja nincs)róla csak azért hogy keresztbe tegyenek neki,szerintem ez elég szánalmas dolog .Mellesleg nem kell mindenben a hibát keresni mert mindenben lehet hibát találni !
2011. augusztus 07. 19:36 #90
Mindsick4you
Mindsick4you
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.23.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 156287
Offline offline
kriszti333, most utánanéztem egy-kettőnek. Vannak közöttük jobbak, de pl a Hurt és a Fighter meg unalmasak. Meg tőle valahogy ezek nem hangzanak hitelesen. És pár jó szám még semmi. Én neked csak azt ajánlom, hogy nyiss ki egy jó könyvet és a jó hang mellé néha kapsz gondolatokat is.
2011. augusztus 07. 19:39 #91
Mindsick4you
Mindsick4you
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.23.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 156287
Offline offline
De tudod mit? Holnap leszedek egy-két albumot tőle és kicsit beleásom magam a témába.
2011. augusztus 07. 19:45 #92
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Mondjuk én pont nem vettem észre, hogy Gaga elkezdett volna lefelé csúszni azon a bizonyos lejtőn... Vagy netán manapság így fest az, aki csúszik lefele? Jó vicc, Móric... Meg ez is, hogy "gyorsabban fog elsüllyedni, mint a Titanic..." Igen? Ezt így tudják előre? Átment médiumba ez az emberke és megálmodta vagy mi? Bírom ezeket a baromi "nagyokos" embereket, hogy örökké olyan "jól" tudnak mindent, és így ki mernek jelenteni dolgokat. Szerintem ez majd az évek előrehaladtával szépen el fog dőlni, ki fog alakulni, hogy ki marad fenn a felszínen, és ki nem. Ezt egyedül a "Fentiek" tudhatják, hogy kivel, mi a tervük. Úgyhogy talán nem kéne előre morfondírozgatni, állandóan nagy-okoskodni...

Christinának egyébként iszonyat jó hangja van, én mindig is odáig voltam a hangjáért, de talán most még nem egészen tudott visszakapaszkodni oda, ahonnan elment még a szülése előtt. Közben jött Gaga, és zúzott előre, de ettől még nem kell kijelenteni, hogy teljesen "ki akarja csinálni" Christinát... Persze a szakmában mindenki mindenkinek a riválisa, de Gaga miért pont Christinát akarná teljes egészében "kicsinálni", lesöpörni? Ezer más ilyen előadó van, mint ő, akik még csak "pár évesek" a szakmában, és talán akkor azokat "söprögetné" jobbra-balra, meg járatgatná le őket, ha netán olyan lenne... Mondjuk pont belőle nem nézem ki, hogy akárkit is gusztustalanul lejáratna, vagy legalábbis mindenképp az utolsók között lenne, akiről ezt el tudnám hinni.

u.i.: Hallottam már dalokat Christinától, erről a legújabb albumról, és szerintem nincs velük probléma! Tetszett. Viszont Gaga nekem jobban bejön, jobban tetszik. Ettől függetlenül nem istenítem, nem vele kelek-fekszek, és egyáltalán nem tetszik tőle minden, ahogy előadja magát. De nem tudom...valahogy nem akadok fenn ezeken a dolgain, és én szeretem így. Leginkább azt csípem, ahogy kommunikál az emberekkel, meg azt, amikor egy szál zongorával leül énekelni és szinte a lelkét kiénekli olyankor. Olyankor szoktam mondani, hogy azért van ám hangja a nőnek, nem is kicsi, és tud, nem is keveset.
2011. augusztus 07. 19:52 #93
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
jesszusom..amikor felkerült ez a cikk ide,már előrelátható volt,hogy a gaga és christina-fanok egymás ellen fognak írogatni olyanokat,hogycsak nézek kifelé a fejemből..nem értem,minek ez a hasonlítgatás és eszméletlen nagy elfogultaság?most csak az egyiket lehet szeretni,a másikat meg kötelező lehúzni?attól,hogy gaga benn van a médiában és sok a rajongója,még nem jelenti azt,hogy világmegváltó lenne,ahogy az sem feltétlenül koppintás,amit christina csinál(vagy gaga,ha úgy tetszik).ennyi erővel akkor a dizni sztárocskákat is lehetne ˝hú de tehetségesnek nevezni˝,hiszen mennyien sztárolják őket.ezen totál felesleges veszekedni,elvégre a gaga fanok és a christina-fanok se fognak változtatni a véleményükön.ezzel csak az lesz elérve,hogy lesz ˝két tábor˝.gaga elég hamar betört az iparba és nagy a befolyása is,mivel eléggé feltűnő jelenség,buta az,aki ezt vitatja.a hangján egyértelműen lendít a kisugárzása,ezért lehet annyi fan.elvégre ki ne nézne meg egy olyan klipet,amiben egy nő fehérneműben vagy ˝csontvázjelmezben˝ van?márcsak a kiváncsiság is hajtja az embereket.
ezzel szemben christina egy erős hangú nő,aki nagyon jó énekesnő,nem mintha gaga nem lenne jó.
de szerintem totál hülyeség,hogy azon vitatkoznak valakik,hogy ki a jobb?mindenkinek más az értékrendje,valakinek ez tetszik,valakinek az.szerintem mindkét énekesnő tábora megfér egymás mellett.
mégvalami:nem szeretnék támadó kommenteket,ugyanis nincs kedvem mégnagyobb vitához,valamint ahhoz sem,hogy azt hallgassam,mennyire buta vagyok.teljesen hidegen hagy a dolog,van egyéni véleményem.
3 felhasználónak tetszik: katara, UnhappyMeals, Glamster
2011. augusztus 07. 20:25 #94
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
én hiszek a cikknek, és ha már arról is vita alakult ki, hogy ki másolt kit, akkor itt egy videó:
http://www.youtube.com/watch?v=0YvtN7n3LnM
2011. augusztus 07. 20:31 #95
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
és itt van még egy:
http://www.youtube.com/watch?v=_g5zsRs6WZ8
2011. augusztus 07. 20:37 #96
Forever16
Forever16
 
Státusz¨Don´t be Afraid of Wearing Your Heart on your Sleeve¨-Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 769
Csatolások: 59
Azonosító: 153235
Offline offline
smileeee.gif)
2011. augusztus 07. 20:54 #97
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
An_d_a teljesen egyetértek
2011. augusztus 07. 21:16 #98
andorfanni
andorfanni
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.24.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 153798
Offline offline
Én egyetértek ezzel a cikkel.Lehet hogy nem Gaga de szerintem valaki biztos csinált valamit mert annyira hangoztatták a BIONIC előtt hogy hatalmas visszatérés lesz meg minden,az én szememben igy trtént ,mert én meg halgattam a dalokat .de a rádiokban az albumrol dal nem szol,és a TV ben is alig adták a Not myself tonightot. Aminek nem tudom mi az oka (valoszinü az amit a cikk le ír) hiszen a dalok szerintem fantasztikusak a BIONIC-rol.pl ittvan néhány amiket ha meghalgacc fantasztikusak:
- prima donna
- vanity
- Woohooo
- not myself tonight
- you lost me
2011. augusztus 07. 21:36 #99
PipiXBang
PipiXBang
új tag
 
StátuszShow me your ToyZ and let me enjoy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.21.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 139260
Offline offline
Hmm.érdekes egy cikk.
Én szeretem mindkettő előadót.
Gaga annyiban megy lefelé hogy már nem olyan mint régen.
Csak nézd meg a Edge of Gloryt és a Yoü&I borítót.
Nehéz lesz már fenntartania az érdeklődést.
És hogy miért néz ki ahogy most?
Mert szépségként egyszerű betörni,de boszorkaként könnyebb az érdeklődést fenntartani!
2011. augusztus 07. 21:53 #100
gwenamy
gwenamy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.08.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 60359
Offline offline
Nem értem, hogy mi a baj. Az amerikai zene, szórakoztató ipar ilyen. Valakit kiszúrnak és azt csesztetik. Ennyi. Tessék ezzel számolni, ha valaki amerikai karriert akar és nem siránkozni hogy így meg úgy. Betiltották? Letiltották? Rossz hírnevét keltik? Ez az amerikai sajtó, ez van, tessék tovább lépni és kész mellow.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Akon Akon 718.
Sia Sia 784.