Starity

Wild Target (2010)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 09. 00:01 #1
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Kerestem, de nem találtam róla témát. blush.gif
Egész jó filmnek tűnik, a szereplőgárda alapján legalábbis mindenképpen beer.gif
Sztori:
Victor Maynard (Bill Nighy) egy középkorú, magányos bérgyilkos, aki jól ismert halálos profizmusáról. Azonban az egyik célpontja, a bájos szélhámos, Rose (Emily Blunt) teljesen megigézi a férfit, így Victor elköveti az orgyilkosok legnagyobb hibáját: élve hagyja a lányt. Persze a megbízó új embert küld, hogy végezzenek Rose-zal, de Victor megmenti a fiatal nőt, így együtt kell menekülniük. Egy véletlen folytán csatlakozik hozzájuk Tony (Rupert Grint) is, akinek minden vágya, hogy Victor segédje legyen, mivel azt hiszik, hogy a férfi egy magánnyomozó.

Bemutató: 2010. június 8.
Hivatalos oldal: Wild Target Movie
Magyar bemutató/cím egyelőre nem ismert.


Still képek, forgatási képek, poszterek:
5 felhasználónak tetszik: Boscorelli, funny18, Domcicc, thunderbird, Arianaa
2011. augusztus 09. 00:06 #2
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Voltak fenn róla képek csak nem a filmes topikban. Köszi, hogy nyitottál neki egy témát. meghajolo.gif
Én személy szerint nagyon szeretem ezt a filmet és nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek aki szereti a vígjátékokat.
Poénokban gazdag és persze Rupertben heart.gif
2 felhasználónak tetszik: duracell, thunderbird
2011. augusztus 09. 00:25 #3
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.08.09. 00:06)
Voltak fenn róla képek csak nem a filmes topikban. Köszi, hogy nyitottál neki egy témát. meghajolo.gif 
Én személy szerint nagyon szeretem ezt a filmet és nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek aki szereti a vígjátékokat. 
Poénokban gazdag és persze Rupertben heart.gif

Ó, akkor ez megmagyarázza, hogy filmek között miért csak egyéb Wild-os címeket adott ki unsure.gif blush.gif
Igazából Emily miatt figyeltem fel a filmre, de még nem néztem meg. Viszont Rupertet is kedvelem, úgyhogy legfőbb ideje lesz leszednem és nekilátnom biggrin.gif
A témát ha gondolod, összevonathatjuk a másikkal, csak akkor maradna a filmes kategóriában, ha nem gond. wink.gif
2011. augusztus 09. 00:39 #4
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (duracell @ 2011.08.09. 00:25)
Ó, akkor ez megmagyarázza, hogy filmek között miért csak egyéb Wild-os címeket adott ki unsure.gif  blush.gif 
Igazából Emily miatt figyeltem fel a filmre, de még nem néztem meg. Viszont Rupertet is kedvelem, úgyhogy legfőbb ideje lesz leszednem és nekilátnom biggrin.gif 
A témát ha gondolod, összevonathatjuk a másikkal, csak akkor maradna a filmes kategóriában, ha nem gond. wink.gif

Én Emily-t itt szerettem meg, nagyon tetszett az alakítása. Rupertel és Bill-el remek párosítás heart.gif
Szerintem felesleges összevonni mert a másik topikban kicsit sokat beszélgettünk róla, de aki szeretné az itt elérheti a többi képet bár javarészt Rupert szerepel rajtuk beer.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 09. 07:39 #5
Mister
Mister
 
StátuszAlszom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.05.16.
Hozzászólás: 694
Csatolások: 0
Azonosító: 6221
Offline offline
Teljesen jó volt, egy nagyon lájtos Blöff wink.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, funny18, duracell
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok