The Rasmus
2011. augusztus 12. 13:10
#1
|
|
a7xforeverThe Lochtenator♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.24. Hozzászólás: 2618 Csatolások: 128 Azonosító: 156371 offline
|
Ez beszélgetős, videós, képes topik lenne.. várok mindenkit aki szereti a The Rasmus
10 felhasználónak tetszik:
brendonurie,
Agee,
panicatthediscofan,
thunderbird,
Boscorelli,
rockgirl14,
Critical Acclaim,
Simone,
Black Hearth2,
ILoveTheRasmus
2011. szeptember 04. 15:26
#2
Előhozom már a topikot, látom, még senki nem szólt hozzá.
Imádom őket, leginkább a régebbi albumaikat. Három kedvencem van: Into, Dead Letters, Hide From The Sun. Ezek olyan jók, hogy mindegyik szám fantasztikus rajtuk.
Imádom őket, leginkább a régebbi albumaikat. Három kedvencem van: Into, Dead Letters, Hide From The Sun. Ezek olyan jók, hogy mindegyik szám fantasztikus rajtuk.
1 felhasználónak tetszik:
a7xforever
2011. szeptember 04. 20:10
#3
|
|
a7xforeverThe Lochtenator♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.24. Hozzászólás: 2618 Csatolások: 128 Azonosító: 156371 offline
|
Idézet (thunderbird @ 2011.09.04. 15:26)
Előhozom már a topikot, látom, még senki nem szólt hozzá.
Imádom őket, leginkább a régebbi albumaikat. Három kedvencem van: Into, Dead Letters, Hide From The Sun. Ezek olyan jók, hogy mindegyik szám fantasztikus rajtuk.
Imádom őket, leginkább a régebbi albumaikat. Három kedvencem van: Into, Dead Letters, Hide From The Sun. Ezek olyan jók, hogy mindegyik szám fantasztikus rajtuk.
Köszönöm, hogy elővetted a témát..
Én is leginkább a régi albumaikat csípem
1 felhasználónak tetszik:
thunderbird
2011. szeptember 05. 18:29
#4
Idézet (a7xforever @ 2011.09.04. 20:10)
Köszönöm, hogy elővetted a témát..
Én is leginkább a régi albumaikat csípem
Én is leginkább a régi albumaikat csípem
Attól tartok, így se fognak sokan hozzászólni.
1 felhasználónak tetszik:
a7xforever
2011. szeptember 05. 19:12
#5
|
|
a7xforeverThe Lochtenator♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.24. Hozzászólás: 2618 Csatolások: 128 Azonosító: 156371 offline
|
Idézet (thunderbird @ 2011.09.05. 18:29)
Attól tartok, így se fognak sokan hozzászólni. 
Hát ettől Én is tartok
2011. szeptember 05. 20:03
#6
Csak nyugalom,rám számíthattok,én itt leszek
2011. szeptember 13. 21:44
#7
|
|
Marina SalvatoreGoth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.29. Hozzászólás: 5443 Csatolások: 2807 Azonosító: 150271 offline
|
Lucifer's angel
2011. szeptember 16. 19:20
#8
Idézet (Marina Salvatore @ 2011.09.13. 21:44)
Lucifer's angel 
Nekem a Smash a kedvencem. Valahogy rám jön az eufória a hatására, pedig, épp ellenkezőleg, elég szomorú a szövege. De gyors és pörgős.
1 felhasználónak tetszik:
a7xforever
2011. szeptember 16. 19:27
#9
|
|
a7xforeverThe Lochtenator♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.24. Hozzászólás: 2618 Csatolások: 128 Azonosító: 156371 offline
|
Idézet (thunderbird @ 2011.09.16. 19:20)
Nekem a Smash a kedvencem. Valahogy rám jön az eufória a hatására, pedig, épp ellenkezőleg, elég szomorú a szövege. De gyors és pörgős.
Uhh, én nem tudok dönteni talán a Heart Of Misery, de én szinte mindegyik szeretem
1 felhasználónak tetszik:
thunderbird
2011. október 29. 14:49
#10
|
|
shadowcatvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.12. Hozzászólás: 108 Csatolások: 0 Azonosító: 131088 offline
|
A The Rasmus egy imádatos banda, a kedvencem mind közül
Rám is számíthattok, gyerekek
Örülök, hogy nyílt egy ilyen topic, néhány év inaktivitása után
Nekem az örök kedvencem az In The Shadows, pillanatnyi kedvencem a Your Forgiveness, Whatever, Keep Your Heart Broken...ah, annyi van!! És élőben pedig a Life 705
Ezt nézzétek/hallgassátok!! http://www.youtube.com/watch?v=O3BiTtp-8Fo
Rám is számíthattok, gyerekek
2011. október 29. 14:54
#11
|
|
a7xforeverThe Lochtenator♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.24. Hozzászólás: 2618 Csatolások: 128 Azonosító: 156371 offline
|
Idézet (shadowcat @ 2011.10.29. 14:49)
A The Rasmus egy imádatos banda, a kedvencem mind közül
Rám is számíthattok, gyerekek
Örülök, hogy nyílt egy ilyen topic, néhány év inaktivitása után
Nekem az örök kedvencem az In The Shadows, pillanatnyi kedvencem a Your Forgiveness, Whatever, Keep Your Heart Broken...ah, annyi van!! És élőben pedig a Life 705
Ezt nézzétek/hallgassátok!! http://www.youtube.com/watch?v=O3BiTtp-8Fo
Rám is számíthattok, gyerekek
Örülök/örülünk, hogy csatlakozol közék...
Bár elég inaktív a topik, fel kéne valahogy rázni
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
2011. október 29. 15:04
#12
Javasolnám a körlevelet, meg a képfeltöltést
Idézet (a7xforever @ 2011.10.29. 14:54)
Örülök/örülünk, hogy csatlakozol közék...
Bár elég inaktív a topik, fel kéne valahogy rázni
Bár elég inaktív a topik, fel kéne valahogy rázni
2011. december 26. 16:50
#13
|
|
shadowcatvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.12. Hozzászólás: 108 Csatolások: 0 Azonosító: 131088 offline
|
Ezzel tökéletesen egyetértek, az az egyetlen baj, hogy még mindig nem ismertem ki magam ebben az oldalban, pl. körlevelet se tudom, hogy kell küldeni
2012. március 04. 15:42
#15
|
|
shadowcatvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.12. Hozzászólás: 108 Csatolások: 0 Azonosító: 131088 offline
|
Figyelem!!
Mindenki, aki vérbeli Rasmusfan, csatlakozzon az újonnal nyitott fórumunkhoz!!!
http://w11.zetaboards.com/Hungarian_The_Rasmus/index/
Ne ijedjen meg senki, pár dolog angolul van a fórumunkon, mivel nemzetközi szerveren van rajta, ha valamit nem értetek, szóljatok és segítek
Mindenki, aki vérbeli Rasmusfan, csatlakozzon az újonnal nyitott fórumunkhoz!!!
http://w11.zetaboards.com/Hungarian_The_Rasmus/index/
Ne ijedjen meg senki, pár dolog angolul van a fórumunkon, mivel nemzetközi szerveren van rajta, ha valamit nem értetek, szóljatok és segítek
1 felhasználónak tetszik:
FinlandForever
2012. március 06. 14:51
#16
az új klip,tegnap jelent meg,imádom ezt a számot minél többször hallgatom
2012. március 06. 14:52
#17
Uncsitesom mutata meg tegnapelött azota ezt hallgatom és nagyon megszeretem.
2012. március 06. 19:47
#18
|
|
shadowcatvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.12. Hozzászólás: 108 Csatolások: 0 Azonosító: 131088 offline
|
Isteni az új klip
Eredeti, művészi és megunhatatlan ^^ a Rasmus VISSZATÉRT!
1 felhasználónak tetszik:
ILoveTheRasmus
2012. március 21. 18:11
#19
1 felhasználónak tetszik:
ILoveTheRasmus
2012. március 21. 18:16
#20
Áh,eddig észre se vettem ezt a helyet,mindenképp szerettem volna írni most
Én is rajongója vagyok a bandának,egyszerűen nem képesek belenyúlni. In The Shadows,Lost and Lonely,csak néhány azok közül a dalok közül amiket imádok.Imádom Lauri hangját,egyszerűen eszméletlen.Látom nincs nagy aktivitás a topikban,remélem kicsit fel tudom lendíteni majd,benézek néha
Vicces egyébként,tisztán emlékeztem hogy Laurit már régen a kedvenceim közé helyeztem de mindegy,most megcsináltam újra
Én is rajongója vagyok a bandának,egyszerűen nem képesek belenyúlni. In The Shadows,Lost and Lonely,csak néhány azok közül a dalok közül amiket imádok.Imádom Lauri hangját,egyszerűen eszméletlen.Látom nincs nagy aktivitás a topikban,remélem kicsit fel tudom lendíteni majd,benézek néha
Vicces egyébként,tisztán emlékeztem hogy Laurit már régen a kedvenceim közé helyeztem de mindegy,most megcsináltam újra
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline


