Eric Saaderól pizzát neveztek el
2011. augusztus 13. 22:19
#81
|
|
ashleydarkvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.05. Hozzászólás: 182 Csatolások: 1 Azonosító: 154731 offline
|
kiváncsi vagyok
2011. augusztus 13. 23:30
#83
|
Peace_Devil boySupre dan's of care Rarry'ϟ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.07.10. Hozzászólás: 1205 Csatolások: 2532 Azonosító: 155057 offline
|
Mostanában minden sztár kap valamit kaját amit róla neveznek el!
2011. augusztus 14. 03:45
#87
Roxxy! Milyen ruhát? hát a Sherpa nem mond neked semmit? Outdoor divat. Túrázó,hegymászó ruhák. ;-D
2011. augusztus 14. 09:31
#89
|
|
Ezel-Eysantúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.12. Hozzászólás: 57 Csatolások: 0 Azonosító: 150966 offline
|
De jóó!!!
2011. augusztus 14. 10:18
#90
|
|
N.k[tau'ri] |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.22. Hozzászólás: 3344 Csatolások: 111 Azonosító: 74720 offline
|
Hát elég fura pizza lehet az összetevők alapján,de egy próbát megérne 
Hát ebben igazuk van,de azér tremélem minden hülyeséget talán nem fognak gyártani az Ő nevével
Hát ebben igazuk van,de azér tremélem minden hülyeséget talán nem fognak gyártani az Ő nevével
2011. augusztus 14. 10:40
#92
|
|
Weronycaaa_69 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.02. Hozzászólás: 1214 Csatolások: 0 Azonosító: 130425 offline
|
"Az éttermet nemrégiben átvevő férfi úgy gondolta, ha más sztárokról is neveznek el ételeket, akkor a svéd hősről miért ne lehetne?"
jaja az én hősöm
hmm... biztos nagyon jó lehet ez a pizza. csak az ananász hiányzik róla. Azt azért tehetett volna rá hisz a legnagyobb fanjának az a kedvence
nyammnyamm
az új lemezét is már naaagyon várom
:blush
ERIC
jaja az én hősöm
hmm... biztos nagyon jó lehet ez a pizza. csak az ananász hiányzik róla. Azt azért tehetett volna rá hisz a legnagyobb fanjának az a kedvence
az új lemezét is már naaagyon várom
:blush
2011. augusztus 14. 12:38
#95
|
|
Roxxy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.20. Hozzászólás: 1576 Csatolások: 83 Azonosító: 145846 offline
|
Jah,de hülye vagyok!Tényleg ...
Akkor te is király vagy.Amúgy Roxy márka is van.Eric a Roxy Records-nál van.Ruha márkaként meg nálunk a Roxy még nem olyan híres.De ott a Roxy rádió is...és a Roksy cukor...
2011. augusztus 14. 12:41
#96
|
|
xoxo XD XP xoxoúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.20. Hozzászólás: 84 Csatolások: 30 Azonosító: 153386 offline
|
rolam meg nevezzenek el már egy csokiszeletet na
2011. augusztus 14. 12:44
#97
|
|
An_d_ainebriant |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.07. Hozzászólás: 4176 Csatolások: 4784 Azonosító: 146789 offline
|
na,mégegy nyálgépről neveztek el valami hülyeséget.először az a fagyi bíbörről,most meg ez..bocsi a fanoktól,de ő sem sokkal különb mondjuk hazaiak közül SP-nél.
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline
0 felhasználónak tetszik:




