Starity

Real Madrid

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 19. 20:32 #21
- törölt felhasználó -    
Real Madrid-Real Betis 2-1
Madridi gólszerzők:Benzema
Isco
kiwy:Iker nem volt kezdő! cry.gif
De egy jó hírem is van.Ancelotti azt nyilatkozta, hogy Casillas a következő mérkőzésen lehet kezdő is!De még kérdéses! beer.gif
2013. augusztus 25. 10:35 #22
- törölt felhasználó -    

Kezeket a szívekre!Itt a himnuszunk!
heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
2013. szeptember 05. 22:04 #23
kiwy
kiwy
még kitalálom...
 
Státusz(✿◠‿◠)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.28.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 1
Azonosító: 139732
Offline offline
Idézet (RealMadrid1Fan @ 2013.08.19. 20:32)
Real Madrid-Real Betis 2-1
Madridi gólszerzők:Benzema
Isco
kiwy:Iker nem volt kezdő! cry.gif 
De egy jó hírem is van.Ancelotti azt nyilatkozta, hogy Casillas a következő mérkőzésen lehet kezdő is!De még kérdéses! beer.gif

Igen. sad.gif Elég rossz, hogy a kispadot melegíti. Azt olvastam, hogy elv. a BL-ben Ikert fogja játszatni Ancelotti. Hát nagyon kíváncsi leszek, melegen ajánlom, mert egyszerűen Iker túl jó ahhoz, hogy oda pókhálósodjon a kispadra.
Özil hirtelen elküldése/távozása, így is eléggé felkavarta a szurkolókat.
2013. szeptember 05. 22:42 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (kiwy @ 2013.09.05. 22:04)
Igen. sad.gif Elég rossz, hogy a kispadot melegíti. Azt olvastam, hogy elv. a BL-ben Ikert fogja játszatni Ancelotti. Hát nagyon kíváncsi leszek, melegen ajánlom, mert egyszerűen Iker túl jó ahhoz, hogy oda pókhálósodjon a kispadra.
Özil hirtelen elküldése/távozása, így is eléggé felkavarta a szurkolókat.

Engem is megviselt Özil távozása!De nem lankadhatunk itt van Bale!Szegény Coentrao,itt "ragadt" Madridban!
Cél a győzelem!
Na,én léptem!HALA MADRID;)
2013. szeptember 05. 22:47 #25
kiwy
kiwy
még kitalálom...
 
Státusz(✿◠‿◠)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.28.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 1
Azonosító: 139732
Offline offline
Idézet (RealMadrid1Fan @ 2013.09.05. 22:42)
Engem is megviselt Özil távozása!De nem lankadhatunk itt van Bale!Szegény Coentrao,itt "ragadt" Madridban!
Cél a győzelem!
Na,én léptem!HALA MADRID;)

No igen Coentrao. Őt én tényleg nem értem. Miért akart annyira menni? Hiszen bár van rivalizálás közte és Marcelo között, de úgy igazán ketten vannak a posztra (az más, hogy más is megállja ott a helyét), ráadásul jó is a bal oldalon, és Cris-szel remekül megértik egymást. Azért remélem nem kezd "sztrájkba".
Igen örülök Bale-nek, bár ennyit egyáltalán nem ért meg!! smileeee.gif
2013. október 06. 07:43 #26
- törölt felhasználó -    
Levante-Real Madrid 2-3
Sztem nem volt teljesen dicséretes a tegnap esti teljesítményünk,de nyertünk.Ha Ancelotti csak a BL-ben teszi kapuba Casillast,hát tucherch.gif tucherch.gif
Nem értem,mi baja van vele,hogy nem nagyon játszadoztatja Ikert,amúgy Lopez Casillasnak tehetségben még a kisujjáig sem ér.Real Madrid-Kobenhavn 4-0,nagyon nagyokat védett.Remélem egy jobb BL-nek nézünk elébe!
Hala Madrid!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!