Starity

Megbukott a Glee-koncertfilm

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 17. 19:17 #81
a7xforever
a7xforever
The Lochtenator♥
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 2619
Csatolások: 128
Azonosító: 156371
Offline offline
Hát, ez cseppet sem meglepő smileeee.gif
2011. augusztus 17. 19:53 #82
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Idézet (Johinna @ 2011.08.17. 19:14)
Sajnálom, de nekem ez a Glee egyáltalán nem jön át. Elfogadom, ha valakinek tetszik, elvégre ízlések és pofonok. Nem láttam belőle sok részt, talán egyet vagy kettőt, de egyáltalán nem tetszett ahogy ilyen "csúnyán" bántak a dalokkal. Két konkrét példát tudnék említeni. Az egyik, a legendás Journey zenekar Don't Stop Believin' cimű dala. Hihetetlen mennyire nem lehetett érezni a dal lényegét, hangulatát stb. A másik példám a My Chemical Romance, Sing című száma. Ezt a dalt véleményem szerint meggyalázták, elnyávogták és nem tudták visszaadni azt, amiről a dal szól. Sajnálom, de ez egy mű műsor és lehet, hogy valakinek a gyomra ezt be tudja fogadni, de az enyém nem.
Journey - Don't Stop Believing
Glee - Don't Stop Believing
My Chemical Romance - Sing
Glee - Sing
Tessék, itt vannak a linkek, mindenki eldöntheti melyik a jobb...

A My Chemical Romance engedte hogy feldolgozzák ? ohmy.gif
Vagy nem engedték csak olyan pimaszok mint a 30STM esetében... dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, ophely88, UnhappyMeals, janet7
2011. augusztus 17. 19:59 #83
vampiregomez
vampiregomez
Teen Wolfer
 
Státusznem cserélem Ed Sheerant.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.05.
Hozzászólás: 1759
Csatolások: 310
Azonosító: 146677
Offline offline
Furcsálom,hogy ennyire kevés embert érdekelt mert ebben aztán tényleg tehetséges emberek és hallgatható feldolgozások vannak.Csak a mai embereket ez már nem köti le inkább néznek valami értelmetlen filmet.
2011. augusztus 17. 20:06 #84
Pillebaba98
Pillebaba98
New York *-*
 
StátuszLégy önmagad :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 1505
Csatolások: 10
Azonosító: 152801
Offline offline
én kíváncsi vagyok rá milyen ez a film smileeee.gif nem érdekel ki mit mond én akkor is szeretni fogom a Glee-t smileeee.gifÉs az sem érdekel hogy mennyi pénzt hoz smileeee.gif
2011. augusztus 17. 20:39 #85
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 915
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (zavodni @ 2011.08.17. 18:43)
Bogszics! A rock számok tényleg nem az erősségeik, de nem kell azért azt mondani, hogy meggyalázzák azokat. Mert azért nem egy Rebbecca Black szinten adják elő. És szerintem szép dolog, hogy tisztelegnek a régi klasszikusok előtt! Én amikor meghallottam egy-egy kedvenc Bon Jovi, Queen, AC/DC dalt a sorozatban akkor rájöttem valamire. Hogy ezek a dalok és előadók utánozhatatlanok. És szerintem ezt a Glee stábja is pontosan tudja. De mondjuk a mai pop előadók műveit lazán előadják. Hogy miért? Mert azt könnyű előadni. És itt jössz rá, hogy az igazi zene utánozhatatlan. Ezek az újak meg felejtősek. És még mindig nem tartom gyalázásnak ezeket a dalokat. Csupán tisztelgésnek az IGAZI ZENE NAGYJAI ELŐTT ...

Azt egy szóval sem mondtam, hogy rebekablekk szinten adják elő, attól egy fokkal jobb. Tisztelgés... Hát én nem hinném. Előadták ilyen zenélős táncikálós stílusban - ebben én nem éreztem tiszteletet. Egy igazi, jó feldolgozásban, ahogy Johinna mondta, lehet érezni a dal lényegét, hangulatát, értelmét. Emiatt, és az előbb leírt dolgok miatt mondom azt, hogy meggyalázás. A kommented többi részével viszont egyet értek: az igazi zene tényleg utánozhatatlan.
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, ophely88, janet7
2011. augusztus 17. 20:47 #86
sparksfly
sparksfly
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 48
Azonosító: 138007
Offline offline
Imádom a Glee-t, de amikor hallottam, hogy film lesz belőle eléggé furcsálottam a dolgot. Senki félre ne értsen imádom a dalaikat, de szerintem a sorozat még nem érett meg egy mozifilmre..
2011. augusztus 17. 20:48 #87
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2261
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
nemtom,vhogy nem nagyon jön be a glee...
2011. augusztus 17. 20:49 #88
zavodni
zavodni
 
Státusz,,Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 0
Azonosító: 143361
Offline offline
Nos én még mindig túlzásnak tartom a "gyalázás" szót, de úgy látom nem teljesen érted, hogy mire akartam kilyukadni. De én akkor is inkább hallgatok rosszul előadott Bon Jovit, mint nagyon szépen elénekelt Selena Gomezt, vagy Justin Bibört...... Ja és még annyit, hogy nem nevezném őket semmiféle képpen tehetségteleneknek. Mert igenis jó hangú emberekről van szó. Csak egyet nem értek. Hol van most a sok Glee rajongó? Amikor arról volt szó, hogy ki lesznek rúgva, hogy rinyáltak már egyesek...
2 felhasználónak tetszik: zsófi1997, Pandus
2011. augusztus 17. 20:50 #89
- törölt felhasználó -    
Idézet (zavodni @ 2011.08.17. 20:49)
Nos én még mindig túlzásnak tartom a "gyalázás" szót, de úgy látom nem teljesen érted, hogy mire akartam kilyukadni. De én akkor is inkább hallgatok rosszul előadott Bon Jovit, mint nagyon szépen elénekelt Selena Gomezt, vagy Justin Bibört.. Ja és még annyit, hogy nem nevezném őket semmiféle képpen tehetségteleneknek. Mert igenis jó hangú emberekről van szó. Csak egyet nem értek. Hol van most a sok Glee rajongó? Amikor arról volt szó, hogy ki lesznek rúgva, hogy rinyáltak már egyesek...

Hozzászólás gyűjtés és divat. Ha valamelyik cikk fikáz valamit vagy valakit, akkor a tagok is fikázzák. Ha valamit istenítenek, akkor imádják. Ez az egész fórum egy sztereotípia.
2 felhasználónak tetszik: AmyVie, LittleVampire
2011. augusztus 17. 20:52 #90
- törölt felhasználó -    
Olvasom a kommenteket és úristen úgy nézem pár ember örömét leli abba ha mást fikázhat én sem szeretek pár sorozatot de mégsem kezdem el fikázni pedig megtehetném és kriszti03 persze úgy raknak be egy számot a sorozatba hogy nem engedték dry.gif ez nem így működik
2011. augusztus 17. 20:56 #91
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Bogszics @ 2011.08.17. 18:13)
Glee... Amerikai tingli-tangli. Ha levennénk a számokat, maradna a sablonos alaptörténet, amiben -szerintem- eléggé felnagyítják a szereplők problémáit. Eddig a pontig nincs vele egyáltalán semmi bajom, bár nem szeretem. De az hogy régi nagy klasszikusokat konkrétan meggyaláznak, az már nagyon nem tetszik. Igen, meggyalázzák. Mert nem is tudom, nekem az kicsit ellentmondásos, hogy az ilyen tökéletesélettökéleteskinézet emberkék éneklik azt, hogy i feel unpretty. Nekem ez annyira mű. De akkor hallgassuk meg az eredeti Unprettyt, ez az igazi, ebben van az érzés. De van még egy pár szám, pl Highway to hell, Dream on, It's my life stb. amire azt mondom, hogy nem kellett volna hozzányúlniuk, mert egyszerűen nem nekik való. Ezek a számok egyszerűen nem férnek bele az amerikai cukormázkeretbe. Elismerem, hogy tudnak énekelni (bár akkor nem értem miért autotune-oznak szét egy csomó dalt), de nem és nem. Aki ismeri ezeket a dalokat/előadókat az érti. Hálistennek, hogy a Guns N' Roses meg a Red hot chili peppers nem engedte, hogy feldolgozzák a dalaikat. Az ő nevükhöz nem méltó a Glee. Továbbá azt is szánalmasnak tartom, hogy sokan a Glee-s verziót istenítik, közben az sehol sincs az erdetihez képest. Azzal semmi baj sincs, ha pl egy Teenage dream-et dolgoznak fel, az illik hozzájuk, maradjanak csak a popnál. A film nem tudom milyen volt, de annyira nem lepődök meg a bukáson, sorozatból filmet csinálni nem mindig jön be, itt meg amúgy sem volt olyan alapanyag, hogy sokkal töbet ki lehetne hozni belőle.


Teljesen egyetértek. meghajolo.gif
Pont Bogszicsnak háborodtam fel múltkor priviben, amikor megnéztem az EREDETI TLC - Unpretty klipnél a hozzászólásokat, és tele volt olyanokkal, hogy a Glee miatt nézik ezt, illetve hogy az jobb. Hát ezen a fejem a falba vertem. Pontosan úgy gondolom, ahogy Bogszics. Az eredetiben van érzés, tényleg elhiszem nekik és ez a szám a TLC-től pont nem úgy hangzik, mint egy szokásos, sablonos "nem kell tökéletesnek lenni" szám, amivel nagyjából tele van már a zeneipar. Tőlük ez egészen más volt. Ezzel szemben meghallgattam a Glee-től és számomra úgy már teljesen elvesztette a varázsát. Nem hittem el, nyálas volt, megjátszott volt, tipikus volt. Én ezt a számot valahogy nem tudom elhinni ilyen tökéletes külsejű (most lehet azt mondani, hogy hogy lennének már tökéletesek, de én sem szószerint értem ezt) "tinilányoknak". Egy normálisabb kommentelő írta Youtube-on, hogy ő ezt valahogy nem tudja komolyan venni a Glee-től mert számára teljesen érzelemmentes és mű az egész. Anno amikor a TLC énekelte ezt, akkor minden tagnak voltak igazi problémáik, amikkel meg kellett küzdeniük. Nem voltak tökéletes, kicicomázott tinik és ettől lett olyan baromira őszinte az egész. A Glee ezzel szemben egy TV sorozat. Szerintem ebben a számban pont az a lényeg, hogy át tudjam érezni, hogy elhiggyem, hogy komolyan vegyem és erőt adjon. Az eredeti verzió ezt teszi, megmozgat bennem valamit. A Glees verzióban látom, hogy tökéletes tinik, műproblémákkal, megjátszósan előadják. Számomra ez egyenesen taszító volt. Taszító volt Chilli és T-Boz hangja után azokat a hangokat hallani. Pedig nem mondom, hogy nem tudnak énekelni, tudnak. De nekem ez akkor is borzalmas volt, megmondom őszintén. És nem értem, hogy Chilliék hogy mehettek ebbe bele. Szerintem ha Lisa még élt volna akkor, ő nem ment volna bele. Legalábbis nagyon remélem. Iszonyatosan bántott, hogy a TLC dolgozott ezzel a számmal, elkészítették, igazi érzésekkel és tényleg egy HATALMASAT alkottak vele, ahogy maga az együttes is hatalmas volt. Erre most, 2011-ben az emberek egy része (túl nagy része méghozzá) a Gleeből ismeri? Vagy Taylor Swift feldolgozásából? Ne haragudjatok, de szerintem ez botrányos. Ennek nem így kéne lennie. Az egyik komment, amin a legjobban kiakadtam, hogy valaki leírta, hogy mennyit jelent neki ez a szám, aztán a végére odaírta, hogy "Thanks Glee". Hát ezen kifeküdtem komolyan mondom. Miért a Glee-nek köszöni? Övék a szám? Ők csinálták? Ők írták meg? Ők énekelték el igazi érzelmekkel úgy, hogy mindannyian egy csomó mindent átéltek és a számmal igazán erőt adtak másoknak? Hát nem. Ez mind a TLC volt. Ezekután nem tudom, hogy mi a francot köszön rajta a Glee-nek? Azt hogy elrontották? Lehet utálni ezért, lehet kötözködni (bár még jobb lenne, ha nem tennétek laugh.gif ), de akkor is ez a véleményem. És nagyjából ugyanezt gondolom a feldolgozásaik nagy részéről, csak ugye számomra ez a szám jelenti a legtöbbet, ahogy a TLC is, ezért erről írtam. De a feldolgozásaik legnagyobb részével ugyanígy vagyok. Feldolgoznak, pontosabban szerintem elrontanak olyan legendás és fantasztikus dalokat, amikhez hozzá sem kéne nyúlni, SENKINEK. Egyáltalán nem adják vissza a dalok eredeti üzenetét, mondanivalóját, hangulatát. És mégis a fiatalok tőlük, az ő verziójukban ismernek olyan számokat, amiket nagyjából a kötelező kategóriába sorolnék. Ami még talán nem is lenne gond, ha mellette ismernék és elismernék az eredetit, de ez sajnos nem így van, én legalábbis nem így látom. Pl. ezelőtt megnézném, hogy hányan ismerték az Unprettyt, ami egyébként egy elképesztő dal EREDETIBEN, de ezt már leírtam előbb. Viszont azután, hogy ők belepiszkáltak, már minimum 3 embernél láttam kiírva Starityn. És igen, ez engem rohadtul zavar. Főleg, hogy még mindig nem azt a verziót istenítik, amelyik megérdemelné. Szerintem leírtam, hogy mi a bajom a Glee-vel, remélem már senkiben nem merül fel az, hogy vaktában írom úgy, hogy nem is tudom miért zavar a sorozat. Azt is hozzátenném, hogy én soha nem dícsértem a Gleet, tehát már "divat utáló" sem lehetek, remélem. Sőt, azt is hozzátenném, hogy még csak vámpíros és diznis sorozatokat sem nézek, így már azzal sem lehetek megvádolva, hogy rosszabb/tucatabb sorozatokat meg szeretek. A Gleeben tényleg semmi egyediség nincs. És ez nem arról szól, hogy nem találunk 20 másik sorozatot, ami ugyanerről szól. Mert ettől még ugyanúgy tucat és sablonos. Semmi egyedit nem látok benne. Attól, mert nem vámpír meg dizni, attól már rögtön egyedi lesz? Az én olvasatomban nem.

Őszintén remélem, hogy nem kell attól rettegnem, hogy én is le leszek támadva, csak mert le mertem írni -szerintem- normálisan a véleményemet, amit hozzátennék nem azért írtam, hogy megbántsak bárkit, vagy mert örömöm lelem abban, hogy "fikázok" dolgokat. Szerintem jogom van leírni a véleményem smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Bogszics, ophely88, raspberry, Holly Keller, Johinna, UnhappyMeals
2011. augusztus 17. 21:02 #92
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2011.08.17. 20:56)
Teljesen egyetértek. meghajolo.gif 
Pont Bogszicsnak háborodtam fel múltkor priviben, amikor megnéztem az EREDETI TLC - Unpretty klipnél a hozzászólásokat, és tele volt olyanokkal, hogy a Glee miatt nézik ezt, illetve hogy az jobb. Hát ezen a fejem a falba vertem. Pontosan úgy gondolom, ahogy Bogszics. Az eredetiben van érzés, tényleg elhiszem nekik és ez a szám a TLC-től pont nem úgy hangzik, mint egy szokásos, sablonos "nem kell tökéletesnek lenni" szám, amivel nagyjából tele van már a zeneipar. Tőlük ez egészen más volt. Ezzel szemben meghallgattam a Glee-től és számomra úgy már teljesen elvesztette a varázsát. Nem hittem el, nyálas volt, megjátszott volt, tipikus volt. Én ezt a számot valahogy nem tudom elhinni ilyen tökéletes külsejű (most lehet azt mondani, hogy hogy lennének már tökéletesek, de én sem szószerint értem ezt) "tinilányoknak". Egy normálisabb kommentelő írta Youtube-on, hogy ő ezt valahogy nem tudja komolyan venni a Glee-től mert számára teljesen érzelemmentes és mű az egész. Anno amikor a TLC énekelte ezt, akkor minden tagnak voltak igazi problémáik, amikkel meg kellett küzdeniük. Nem voltak tökéletes, kicicomázott tinik és ettől lett olyan baromira őszinte az egész. A Glee ezzel szemben egy TV sorozat. Szerintem ebben a számban pont az a lényeg, hogy át tudjam érezni, hogy elhiggyem, hogy komolyan vegyem és erőt adjon. Az eredeti verzió ezt teszi, megmozgat bennem valamit. A Glees verzióban látom, hogy tökéletes tinik, műproblémákkal, megjátszósan előadják. Számomra ez egyenesen taszító volt. Taszító volt Chilli és T-Boz hangja után azokat a hangokat hallani. Pedig nem mondom, hogy nem tudnak énekelni, tudnak. De nekem ez akkor is borzalmas volt, megmondom őszintén. És nem értem, hogy Chilliék hogy mehettek ebbe bele. Szerintem ha Lisa még élt volna akkor, ő nem ment volna bele. Legalábbis nagyon remélem. Iszonyatosan bántott, hogy a TLC dolgozott ezzel a számmal, elkészítették, igazi érzésekkel és tényleg egy HATALMASAT alkottak vele, ahogy maga az együttes is hatalmas volt. Erre most, 2011-ben az emberek egy része (túl nagy része méghozzá) a Gleeből ismeri? Vagy Taylor Swift feldolgozásából? Ne haragudjatok, de szerintem ez botrányos. Ennek nem így kéne lennie. Az egyik komment, amin a legjobban kiakadtam, hogy valaki leírta, hogy mennyit jelent neki ez a szám, aztán a végére odaírta, hogy "Thanks Glee". Hát ezen kifeküdtem komolyan mondom. Miért a Glee-nek köszöni? Övék a szám? Ők csinálták? Ők írták meg? Ők énekelték el igazi érzelmekkel úgy, hogy mindannyian egy csomó mindent átéltek és a számmal igazán erőt adtak másoknak? Hát nem. Ez mind a TLC volt. Ezekután nem tudom, hogy mi a francot köszön rajta a Glee-nek? Azt hogy elrontották? Lehet utálni ezért, lehet kötözködni (bár még jobb lenne, ha nem tennétek laugh.gif ), de akkor is ez a véleményem. És nagyjából ugyanezt gondolom a feldolgozásaik nagy részéről, csak ugye számomra ez a szám jelenti a legtöbbet, ahogy a TLC is, ezért erről írtam. De a feldolgozásaik legnagyobb részével ugyanígy vagyok. Feldolgoznak, pontosabban szerintem elrontanak olyan legendás és fantasztikus dalokat, amikhez hozzá sem kéne nyúlni, SENKINEK. Egyáltalán nem adják vissza a dalok eredeti üzenetét, mondanivalóját, hangulatát. És mégis a fiatalok tőlük, az ő verziójukban ismernek olyan számokat, amiket nagyjából a kötelező kategóriába sorolnék. Ami még talán nem is lenne gond, ha mellette ismernék és elismernék az eredetit, de ez sajnos nem így van, én legalábbis nem így látom. Pl. ezelőtt megnézném, hogy hányan ismerték az Unprettyt, ami egyébként egy elképesztő dal EREDETIBEN, de ezt már leírtam előbb. Viszont azután, hogy ők belepiszkáltak, már minimum 3 embernél láttam kiírva Starityn. És igen, ez engem rohadtul zavar. Főleg, hogy még mindig nem azt a verziót istenítik, amelyik megérdemelné. Szerintem leírtam, hogy mi a bajom a Glee-vel, remélem már senkiben nem merül fel az, hogy vaktában írom úgy, hogy nem is tudom miért zavar a sorozat. Azt is hozzátenném, hogy én soha nem dícsértem a Gleet, tehát már "divat utáló" sem lehetek, remélem. Sőt, azt is hozzátenném, hogy még csak vámpíros és diznis sorozatokat sem nézek, így már azzal sem lehetek megvádolva, hogy rosszabb/tucatabb sorozatokat meg szeretek. A Gleeben tényleg semmi egyediség nincs. És ez nem arról szól, hogy nem találunk 20 másik sorozatot, ami ugyanerről szól. Mert ettől még ugyanúgy tucat és sablonos. Semmi egyedit nem látok benne. Attól, mert nem vámpír meg dizni, attól már rögtön egyedi lesz? Az én olvasatomban nem. 
Őszintén remélem, hogy nem kell attól rettegnem, hogy én is le leszek támadva, csak mert le mertem írni -szerintem- normálisan a véleményemet, amit hozzátennék nem azért írtam, hogy megbántsak bárkit, vagy mert örömöm lelem abban, hogy "fikázok" dolgokat. Szerintem jogom van leírni a véleményem smileeee.gif

Na, egy normálisan megfogalmazott vélemény. Én annyira sosem voltam oda a Glee-ért, csak itt is mindenki annyira odavolt érte és gondoltam, hogy megér egy próbát. Belenéztem, de nekem túl amatőr és sekélyesnek tűnt. Ugyan csak pár számot hallgattam meg belőle, és imádom Bon Jovit, de az It's my life Glee-féle feldolgozás szerintem hatalmas. Tulajdonképpen annak az előadás hatására jött meg a kedvem újra Bon Jovihoz, s kapartam őt elő a lemezeim közül. Nincs mit ragozni, egyetértek veled, úgyhogy nem is szaporítom tovább szót.smileeee.gif Kérem szépen, ez normális vélemény nyilvánítás volt érvekkel. Amik itt elhangzottak két tag által, az csupán fikázás volt és merő rosszindulat.
3 felhasználónak tetszik: janet7, Bogszics, LittleVampire
2011. augusztus 17. 21:31 #93
szabinaa98c
szabinaa98c
 
StátuszBTR <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 636
Csatolások: 34
Azonosító: 143007
Offline offline
Én szívesen megnézném
2011. augusztus 17. 21:58 #94
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (kriszti03 @ 2011.08.17. 19:53)
A My Chemical Romance engedte hogy feldolgozzák ? ohmy.gif 
Vagy nem engedték csak olyan pimaszok mint a 30STM esetében... dry.gif

Hihetetlen, de a srácok engedélyt adtak a feldolgozásra. Így nincs miről beszélni, megkapták az engedélyt és a Glee kipocskondiázhatta a dalt. Nem tudom, hogy a fiúk mit vártak a feldolgozástól, de gondolom nem ezt. Én a helyükbe nem tettem volna, de ők sem tudhatták milyen lesz előre. Nyilván Nekik jó érzés volt, hogy valaki engedélyt kért az egyik daluk feldolgozásához, de akkor valószínűleg arra nem gondoltak, hogy mi fog ebből kisülni. Szerencsére az emberek tudatában nem az van, hogy Glee - Sing, hanem, hogy My Chemical Romance - Sing. Bár sok dal esetében az emberek nem ismerik az igazi előadóját a számnak és a Glee-t istenítik pedig a szám nem is az ő érdemük. Én nem tudom befogadni a Glee-t és nem hinném, hogy velem lenne a baj.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Bogszics, janet7, UnhappyMeals
2011. augusztus 17. 22:24 #95
Pluska xo
Pluska xo
új tag
 
Státusz♥Chord Overstreet♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 154428
Offline offline
Egyesek nagyon visszafoghatnák magukat. dry.gif Akik még egyetlen egy rész se láttak azok inkább ne mondjanak semmit. A Glee-nél 1000x rosszabb sorozatok is vannak. 500 ezer az kevés? blink.gif
2011. augusztus 17. 22:35 #96
zavodni
zavodni
 
Státusz,,Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 0
Azonosító: 143361
Offline offline
Nos látom itt sokaknak az a kifogásolni valója, hogy vannak akik nem is tudják ki a dal eredeti előadója és a glee-set istenítik... Nos csak megjegyezném, hogy én sosem tartoztam ezek közé... Az már elég gáz dolog, hogyha valaki azt hiszi hogy a Glee-s jobb. Szerintem az eredeti dalokat, ha igazán jók akkor nem lehet felülmúlni. Persze mint már mondtam ez is csak az igazán jó zenéknél van így. Ugyanis feldolgozták a Frájdéjt is (aminek nagyon nem örültem) és az természetes, hogy jobb lett, mert hát tehetséges emberek adták elő. De ez a sorozat nem arra megy ki, hogy ellopják a dicsőséget az eredeti előadótól.Még csak nem is azért, hogy jobban énekeljék el(persze ez lehetetlenség). Csupán előadják, mert jó. És szerintem igenis van pozitívuma a sorozatnak. Pl. a mai tinik nagy része sajnos azt se tudja mi az a Bon Jovi, Queen, Aerosmith, Guns 'N Roses, és még sorolhatnám... Vannak akik csak innen ismerik meg ezeket az előadókat. És ez nem valami jó dolog. Szóval nekem a Glee sose fog többet jelenteni mint az előbb említett zenekarok. Mert ők egytől egyig legendák smileeee.gif
2011. augusztus 17. 22:55 #97
rachella
rachella
EchelonMuserGlambert
 
Státusz“Menj az utamból! Elhasználod az oxigénemet!” /Száll a kakukk fészkére/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 1591
Csatolások: 0
Azonosító: 147043
Offline offline
Szerintem ez az egész koncertfilm-ötlet hülyeség volt, és felesleges. Főleg, hogy a 3D-s filmeket, alapból utálom.
Viszont a sorozatot szeretem, rengeteg tehetséges ember van benne, jó hangjuk van, és egy csomó tök jó feldolgozást készítenek.
Nem azt mondom, hogy jobbak, mint az eredeti dalok, mert ez nem igaz (azért akad szerintem ilyen kivétel is), de nem is kell, hogy jobbak legyenek, nem ez a sorozat lényege.
Amúgy meg, aki szereti az nézi, aki nem, az nem. Ilyen egyszerű. smileeee.gif
2011. augusztus 17. 23:13 #98
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
minek kellett koncertfilm, hamár egyszer ottvan a sorozat, aminek mellesleg hatalmas nézettsége van!? tök fölösleges volt... nemcsoda, hogy megbukott az ötlet rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 17. 23:56 #99
kismano2
kismano2
otaku
 
Státusztoo much anime, not enough time :c ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 2059
Csatolások: 396
Azonosító: 156859
Offline offline
Szerintem felesleges volt eleve koncertfilmet csinálni.de mind1 tongue.gif
2011. augusztus 18. 08:09 #100
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.08.17. 21:02)
Amik itt elhangzottak két tag által, az csupán fikázás volt és merő rosszindulat.


Vagy inkább őszinte vélemény ...
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Bogszics, janet7
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!