Starity

Linda Perry beszólt Katy Perrynek

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 19. 16:27 #101
Ev Bry
Ev Bry
crazymofo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.20.
Hozzászólás: 1435
Csatolások: 18
Azonosító: 133565
Offline offline
UnhappyMeals : Én enm azt írtam,hogy egy noname sztár!-.- Lehet énekes,de ne szóljon be,ha ennyien nem ismerik. -.-
2011. augusztus 19. 16:28 #102
xoxo XD XP xoxo
xoxo XD XP xoxo
új tag
 
StátuszI miss you!:"|az avatart agyon köszönöm House Of Vaxnak!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.20.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 30
Azonosító: 153386
Offline offline
biztos egy kis senki lehet az a csaj katyhez képest rohog.gif
2011. augusztus 19. 16:28 #103
SteFyexx
SteFyexx
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.15.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 0
Azonosító: 138810
Offline offline
kicsit irigy -.- pff...
2011. augusztus 19. 16:28 #104
BiankaBieber
BiankaBieber
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 18
Azonosító: 140992
Offline offline
hát szerintem csak ne szólogasson be mert senkinek sincs halvány fogalma h ki ez a csaj -.- amúgymeg Katy albumáról meg annyit h igenis jó. szóval..-.-
2011. augusztus 19. 16:31 #105
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1547
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Irigykutya smileeee.gif
2011. augusztus 19. 16:31 #106
- törölt felhasználó -    
Szerintem igaza van nincs semmi bajom Katyvel de az albumán lévő számokat kétszeri hallgatás után meguntam én nem is mondanám olyan nagy tehetségnek sőt nála vannak ezerszer jobbak akiket sajnos alig ismer valaki rolleyes.gif és én nem dicsekednék azzal hogy nem ismerem Lindát mert egyáltalán nem egy noname sztár pl ez a száma nagyonis sikeres emellet nagyon jó számokat ír például amit Adam lambertnek írt nagyon jó lett aki nem hiszi olvassa el
6 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Grace Benning, Bogszics, Johinna, janet7, Black Hearth2
2011. augusztus 19. 16:32 #107
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Ev Bry @ 2011.08.19. 16:23)
Látom még páran mindig nem értik,hogy én,hogyan gondolom (és sztem mások is)!biggrin.gif Tényleg nem ismerem Linda Perry-t,de itt az a lényeg,hogy úgy szól be Katy Perry-nek,hogy egy csomóan azt kérdezik,ki ő,és nem az a baj,hogy most rá kell keresni,hanem,hogy nem ismerik sokan...-.-

Mekkora marhaságot írtál. Egy sztár nem fog attól többet érni, hogy több tíz millióan ismerik világszerte. Ha nem rejlik benne semmi tehetség, akkor az már bukta. Katy Perry élőben csak nyervog, néha van amikor az elmegy határát eléri, de ettől nem ér fel Linda szintjére. Mondjuk 13 évesen még nem tudod felfogni. mellow.gif
8 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, ophely88, zsófi1997, Grace Benning, Bogszics, Johinna, janet7, Black Hearth2
2011. augusztus 19. 16:32 #108
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Inkább nem szólok hozzá többet, max nagyon ritkán, mert megint Én leszek leszólva, hogy egy feltűnési viszketegségű p@raszt vagyok. Legyen elég annyi, hogy ez a fórum tele van szánalmas emberekkel.
7 felhasználónak tetszik: LittleVampire, ophely88, dave095, Bogszics, Johinna, janet7, Black Hearth2
2011. augusztus 19. 16:33 #109
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Istenem, köszönöm szépen eme csodás prezentációját az új nemzedék értékrendjének. NEM az a baj, hogy nem ismered Linda Perryt. NEM az a baj, hogy szereted Katy Perryt. AZ A BAJ, hogy fogalmatok sincs miről/kiről nyilvánultok meg, és a megnyilvánulást is többnyire alpárian teszitek. Aki nem Viva Top listás sztár, az mehet a süllyesztőbe. Szerintetek. Gratulálok a széles látókörhöz. Nem kell szeretni Lindát. Azt szeretsz akit akarsz, de nevetségessé teszed magad azzal, hogy lesenkizel egy olyan énekesnőt/zeneszerzőt, mint Linda Perry. Nézz utána a dolgoknak, mielőtt orbitális butaságokat írsz le. sad.gif
10 felhasználónak tetszik: LittleVampire, ophely88, UnhappyMeals, zsófi1997, dave095, Bogszics, Johinna, janet7, MenőManóMenü, Black Hearth2
2011. augusztus 19. 16:34 #110
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Jó, nyugodjunk le, akár ismeritek akár nem. Aki nem ismeri nézzen utána és úgy mondjon véleményt. Csak egy javaslat. beer.gif

Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.19. 16:32)
Inkább nem szólok hozzá többet, max nagyon ritkán, mert megint Én leszek leszólva, hogy egy feltűnési viszketegségű p@raszt vagyok. Legyen elég annyi, hogy ez a fórum tele van szánalmas emberekkel.


Ne is, mert megint beléd kötnek és te leszel a rossz. Hagyd a fenébe mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Johinna, janet7, Black Hearth2
2011. augusztus 19. 16:37 #111
- törölt felhasználó -    
hát ez van...
2011. augusztus 19. 16:40 #112
Dorottya Loretta
Dorottya Loretta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 2
Azonosító: 131681
Offline offline
ki ez a másik nő egyáltalán
2011. augusztus 19. 16:41 #113
Anita9912
Anita9912
visszatérő vendég
 
Státusz~~~~~~ Az igazi barát a kezedet fogja,és a szivedet gyógyitja!~~~~~~~ <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.27.
Hozzászólás: 137
Csatolások: 0
Azonosító: 156625
Offline offline
hat ez a linda egy ven irigy szarka szanalmas!! de nagyon!!!
2011. augusztus 19. 16:43 #114
- törölt felhasználó -    
erről a Linda Perry nevezetű "nőről" [vagy inkább ocsmány szájú kisördögről?] nem hallottam,ellenben Katyvel...biggrin.gif sorry.smileeee.gif
2011. augusztus 19. 16:44 #115
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
Aki azt írja, hogy nem ismeri Linda Perryt, az csak a saját szegénységi bizonyítványával villog, ugyanis, Linda kicsit igényesebb dalokat tesz le az asztalra, akár énekesnőként, akár dalszerzőként, mint Katy. Nincs semmi baj azzal, ha valaki Katy zenéjét részesíti előnyben, de ne szidjatok már olyan embert, akit még csak nem is ismertek. A nem „mainstream” zenét játszó zenészek általában hasonló véleményen vannak azokról a világsztárokról, akik divatzenét adnak el, csak nem mindegyikből lesz hír.
10 felhasználónak tetszik: Grace Benning, ophely88, UnhappyMeals, dave095, janet7, Johinna, LittleVampire, zsófi1997, Bogszics, Black Hearth2
2011. augusztus 19. 16:47 #116
- törölt felhasználó -    
ezzel csak saját magát minősíti. ezt elmondhatta volna finomabban is. nem vagyok oda katyért annyira, de nem is szarozom le. a szar az justin bíbernél kezdődik
2011. augusztus 19. 16:51 #117
- törölt felhasználó -    
Linda zenéjével nem is olyan rég kezdtem megismerkedni és már ne is haragudjatok de Katy fényévekre van tőle.Csodás hangja van és szomorúnak tartom hogy a fiatalság ennyire nem ismeri.Nem hiszem hogy akkora luxus lenne beírni a nevét youtube-ra és legalább 1 számot meghallgatni tőle. Egyáltalán nem volt sértő a megjegyzése sőt igaza is van.Szeretem Katy-t de én sem vagyok oda minden számáért márpedig így aztán tényleg nincs értelme megvenni az albumát.Csak ezt sokan nem képesek beismerni.Mellesleg az hogy Katy megdöntött egy bizonyos rekordot nem jelenti azt hogy akkor ő mostmár egy hű de nagy tehetség.Csak szélesebb korosztályt fogott meg,ennyi.
4 felhasználónak tetszik: Johinna, janet7, Bogszics, Black Hearth2
2011. augusztus 19. 16:51 #118
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Állítsatok már magatokon, emberek! Mikor megláttam a címet, akkor egyszerűen TUDTAM, hogy itt a sok tudatlan tájékozatlan ember megint a jön az "ötperc hírnév" meg "féltékeny r.banc" dumájával. Tudjátok ti, hogy kicsoda Linda Perry? Ő egy legenda. Attól, mert ti nem ismeritek, nem kéne úgy csinálni, mintha egy nevenincs senki lenne. Mert nem az. Ha már nem ismeritek, akkor nézzetek utána, vagy ne szóljátok le, ha rohadtul nem tudtok semmit. Katy Perry Lindához képest egy kis senki, már elnézést. Nem, nem utálom Katyt, nincs vele különösebb bajom, de könyörgök, itt Linda Perryről beszélünk. Ő nem egy 5 éve a szakmában lévő megcsinált bábu néhány slágerszámmal, hanem egy élő legenda. Tudjátok ti, hogy miket tett le az asztalra ez a nő? Elárulom: körülbelül annyit, amennyit Katy egy élet alatt sem fog. És nem az a legnagyobb baj, hogy nem ismeritek, hanem az, hogy ennek ellenére bíráljátok és úgy beszéltek róla, mintha egy senki lenne. Egyesek szerintem itt hatalmas tévedésben vannak. Nem attól leszel igazán nagy sztár, legenda, hogy éppen rohadtul menő a zenéd és az ember nem tud úgy elmenni valahova, vagy bekapcsolni a rádióját, hogy ne hallja valamelyik tucatszámodat. Ez nem erről szól. És megmondom őszintén imádtam, amit Linda mondott. Jó látni, hogy vannak még ilyen IGAZ emberek, akik nem azt mondják, amit a szájukba adnak. Ez manapság ugyanis már nem divat. Ebből a szempontból is hiányoznak a régi idők. Ez olyan dolog, hogy vannak azok, akik vadnak és vagánynak akarnak mutatkozni, közben csak a média által befolyásolt és irányított illetők, és vannak, akik tényleg öntörvényűek, őszinték annélkül, hogy ezt lépten nyomon hangoztatnák és be akarnák bizonyítani az egész világnak. Na, Linda az utóbbi. És mindezt úgy mondom, hogy nem utálom Katyt, vannak számai, amiket elhallgatok. Mondjuk azok pont nem a minden rádióban állandóan játszott tucatok. Ez a hozzászólás nem Katy ellen szólt, hanem azok ellen a tudatlan illetők ellen, akik azt gondolják, hogy attól, mert ők nem ismerik Lindát, még nem egy legenda. Elárulom: szép számmal vannak még olyan emberek, akik élő legendák, akik annyi mindent letettek az asztalra, amennyit a mai sztárok 3 élet alatt sem tudnának és ti mégsem ismeritek őket. Szomorú, de igaz. Mégis kik vagytok ti, hogy attól, mert nem ismeritek Lindát, már rögtön egy senki lesz? Akik kicsit, de csak egy icipicit otthon vannak a zenében, és nem ilyen Katy-Kesha-Rihanna szinten, mint ti, azok úgy körberöhögnének (és körbe is röhögnek) benneteket, hogy öröm lenne nézni. smileeee.gif Nem kell szeretned Lindát, szeretheted Katyt, ez a te dolgod és te döntessz, DE el kéne gondolkodni, mikor ilyen orbitális, szánalmas baromságokat írtok egy olyan nőről, aki annyit dolgozott a hírnévért, aki olyan tehetséges, aki olyan legendás, mint Linda. Nem igaz, hogy ennyi tisztelet nincs bennetek. Ez ledöbbent komolyan mondom. Mellesleg ki a francot érdekel, hogy Katyt többen ismerik? Nem a mennyiség a fontos, hanem a minőség, ha értitek, mire gondolok. Attól, mert Linda nem egy mainstream tucat, attól még fényévekre van Katytől. És gondolkodjatok csak el, hogy Katynek 10 év múlva mennyi rajongója lesz, és Lindának mennyi. De várjatok segítek: Katy rajongóinak legnagyobb része, a nagyon ingatag tizenéves korosztály. Jönni fog majd 20 másik, akit jobban fognak szeretni és Katy el lesz felejtve, mert nem ad semmi újat, valljuk meg (nem utálom, mégegyszer elmondom). Linda viszont nem lesz elfelejtve, mert nem olyanok rajonganak érte, akik az éppen aktuális trendekből válogatják ki, hogy kit hallgatnak. Teljesen mindegy, hogy ki szólt be Katynek. Úgy értem akár maga Stevie Wonder is beszólhatott volna neki, de itt egyes (méghozzá túl sok) tájékozatlan, felszínes illetők akkor is azzal jönnének, hogy csak "öt perc hírnevet akar" és hogy féltékeny. Ez hihetetlenül röhejes és elkeserítő, de akkor is így van...pardon.gif Jajj aztarohadt, most meg láttam egy olyan kommentet, hogy nem Linda áll a Starityn a 8. helyen, hanem Katy. Jaaa, bocsi...hát ez tényleg mérvadó. Egy elsősorban tinédzserek által látogatott magyar oldalon, nem Linda áll a 8. helyen. Hát igazad van, bújjon el... _nevet.gif Nézd csak meg, hogy ki áll az első helyen. Ezek után én valahogy nem tudom komolyan venni a Staritys helyezését SENKINEK sem. Ööö Szeleníta előbb van, mint John Lennon, Michael Jackson és még sorolhatnám? Hát...oké. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Ennyi erővel egy óvodába is bemehetnénk, és tarthatnánk közvéleménykutatást arról, hogy ki az igazi legenda. Körülbelül annyit adnék arra is, mint erre. wink.gif

Kommentárt ismételten NEM kérek. wink.gif
10 felhasználónak tetszik: raspberry, Grace Benning, dave095, Johinna, LittleVampire, zsófi1997, UnhappyMeals, ophely88, Bogszics, Black Hearth2
2011. augusztus 19. 17:00 #119
- törölt felhasználó -    
Tök jó,hogy itt leírtátok,hogy ki a fene az a Linda Perry!Köszi,és tudjátok mit?Vettem az adást,de akkor is!Katy Perry egy nagyon egyedi,jóhangú,gyönyörű csaj!Nem hiszem,hogy Linda tényleg annyira ért mindenhez,hogy bárkit bíráljon!És Lina!Én például kíváncsi vagyok Katy lemezére!És igenis meg akarom venni!
2011. augusztus 19. 17:14 #120
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
pedig Katynek jó zenéi vannak
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok