Starity

Amy Winehouse-ról énekel a Green Day

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 22. 09:54 #61
KPetra98
KPetra98
új tag
 
StátuszAvril Lavigne♥ =)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.20.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 158836
Offline offline
=D ♥
2011. augusztus 22. 12:40 #62
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
nagyon kedvesek
2011. augusztus 22. 22:47 #63
punkfy
punkfy
új tag
 
Státuszháténeztnemisértem : /
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.01.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 157143
Offline offline
oké ez egy nagyon kedves gesztus és én is sajnálom hogy meghalt, de mégis mit gondolt Amy, hogy ha magába tol annyi drogot ami egy kisebb falunak is elég lenne azzal minden problémája megoldódik? elég szar dolog hogy nem bírt leállni a cuccal és bocs de én azon csodálkoztam hogy nem halt meg előbb?
2011. október 22. 10:25 #64
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.08.21. 08:32)
Igen, az egész világ őt siratja. Ahogy siratták Janis Joplint, Kurt Cobaint, vagy éppen Michael Jacksont is. Van kit siratni, mert csodás tehetség volt. Beteg volt, nem tudtak rajta segíteni és ez elkeserítő. A függőség egy betegség, amit kezelni kell. Őt nem sikerült kikezelni, de ez nem feltétlenül csak az ő hibája. Amy nem ölte meg magát. Amy beteg volt. Nekem is sok, hogy most rögvest mindenki dalt ír róla, meg megemlékezik, de csak azért bosszant, mert reklámfogást sejdítek minden egyes ilyen megnyilvánulás mögött.

Egyetértek veled abban, hogy sokan reklámfogásból írnak Amy-ről dalt, de szerintem a Green Day egyáltalán nem közéjük való.
A Green Day biztos, hogy nem Amy halála által lesz ismertebb, sőt kövezzetek meg, de a GD sokkal sikeresebb, mint Amy valaha is lehetett volna.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. február 08. 18:48 #65
OMG9ezkomoly5
OMG9ezkomoly5
visszatérő vendég
 
StátuszEverything happens for a reason... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 232
Csatolások: 0
Azonosító: 192246
Offline offline
Miah teljesen egyetértek veled... smileeee.gif
2013. február 27. 15:22 #66
- törölt felhasználó -    
Isteni dal lett , imádom és ahogy látom itt még nem is tudták, hogy lehet belőle stúdió dal , de szerencsére lett^^
2013. június 01. 14:34 #67
- törölt felhasználó -    
biztos nagyon jó! bár még nm hallgattam, de meghallgatom! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2013. szeptember 13. 17:26 #68
- törölt felhasználó -    
A Green Day egy tipikus példája az "ízig-vérig tehetség...és SZÍV"-bandáknak,amikből igencsak keveset találni.Egyébként nagyon imádom a Green Day-t,a legújabb triológiájuk is tényként mondva siker lett.Nálam is.Amy is nagy tehetség volt,bár a Green Day is járhat aranyszőnyegen,Amy még náluk is jobb volt egy picit.Sok előítéletes,egyébként buta tiniemberke(tiszt.kiv.) meg odaírja,hogy Amy egy drogos,csak azért,hogy több hozzászólása legyen.Senki nem tudhatja,mit érzett,mikor a drogokba menekült.És amúgy is,meghalt,kész,vége.Lehet,hogy valóban túlsajnálta magát,de emiatt a leghülyébb dolog lepontozni a tehetségét.Csak kár,hogy a sok ostoba ember reklámfogásnak mondja,mert nem olyan híresek,ami igazából annak köszönhető,hogy még ennél is ostobábbak(tiszt.kiv.) a hatalmas szívű ván direksönt,vagy esetleg a Miss Cuki Dzsásztínkát istenítik,pedig ők a társadalom legalja,majdnem mondtam,hogy külön állatfaj,de nem akarom megsérteni az állatokat.
2014. január 18. 10:35 #69
saciésennyi
saciésennyi
új tag
 
StátuszI realy dont care now ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.03.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 208144
Offline offline
imádom ezt a számot.oan szép *o*
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok