Starity

Madonna beperli Lady Gagát

16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 21. 12:27 #61
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
hát van ebben a cikkben igazság, az biztos...
2011. augusztus 21. 12:28 #62
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Idézet (LULUPeas @ 2011.08.21. 11:18)
Végre. Szánalmas ez a nő, és a rajongói is. Mégis mi a jó francot képzelnek magukról? Egyszerűen gusztustalan, hogy egy ilyen legendát becsmérelnek, mint Madonna, az agyalágyult litölmánsztörök, főleg úgy, hogy a nagy részük, semmit sem tud a munkásságáról, mert amikor Ő, már sztár volt, akkor nem hogy ti, hanem még Gaga is pelusba szart. pardon.gif Nem tudom miért vannak ennyire oda Gagáért. se stílusa, egyedi ötlete, de még hangja sincs. a dalainak a mondanivalója, kb. semmi, ellentétben más előadókkal, akik történetet mesélnek el, az érzelmeikről írnak, nem folyton azt nyekergik hogy BABY.


Azért az összes rajongóját nem kéne szánalmasnak nevezni és attól, hogy van pár ilyen rajongója mint a cikkben, nem kell általánosítani .. az egyediségébe bele lehet kötni és szokott másolni is, és a cikkbe is sok igazság van, de a hangját még azok közül is sokan elismerik akik nem szeretik, abba szerintem nem lehet belekötni. Érdemes megnézni tőle egy élő fellépést. A dalszövegeit azért el lehetne olvasni véleményírás előtt mert pont ő az akinek nincsenek semmitmondó szövegei..
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2011. augusztus 21. 12:33 #63
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Idézet (Bibor24 @ 2011.08.21. 12:11)
Mekkora szája van itt mindig mindenkinek ... és LittleVampire azok nem igazi szörnyek akik másokat aláznak azért hogy egy embert dicsöítsenek. Annyit mondok hogy nem kell mindenkit egy kalap alá venni, mert én is Little Monster vagyok de nem alázok senkit, éppen csak JB-vel nem vagyok kibékülve de ez minden. és hát Gaga sosem tagadta h Madonna nagy inspirációja neki, de Madonna is Marilyn Monroe-ból építkezett. és nem kéne alázni Gagát mert szerintem a mostaniak közül ő az aki a legjobban kifejezi magát és a zenéje tényleg személyes, ennek ellenére a többieket is szeretem. Nekem ez a véleményem. Amúgy meg mindenki a Little Monstereket alázza, de azokról senki nem szól semmit akik a vámpírokért rajonganak, pedig azok tényleg kitalált lények, és mingyárt egész ipart építenek rájuk.


Csak néha vennék a fáradságot az emberek, ahhoz elolvassanak mindent... Nem hiába voltunk, vagyunk páran akik a véleményük mellé azt is leírják: Tisztelet a Kivételnek, mert tudom, hogy vannak.

Pluszba megjegyezném, h Madonnáék anno amikor a Materiel Girl témában működtek a Marilyn Monroe imidzsel, fizettek jogdíjat a filmeseknek, szerzőknek azért az engedélyért, h megalkossák a klipet, és feelinget a lemezhez. Ez egy lényeges lépés, ha vki egy másik alkotásból merít. Mint ahogy az is, h vannak előadók akik feltüntetik a kiadványaik leírásában az eredetet, a szerzők nevét. Ez Becsületbeli Ügy.

Ha egy sztár sikeres, mert a rajongói fizetnek a zenéiért (amivel olyan elveket ad nekik, amivel azonosulnak!), akkor (ezáltal) felelős is mindazért, amit ezek az emberek tesznek a nevében! Mert ezek a kis rémecskék a "védelmükbe veszik" Mother Monsterüket. Ez a kapcsolat nekem amolyan szülő-gyerek viszonynak tűnik (Gaga és a fanok közt), de a gyereket nemcsak szeretni, elkényeztetni, de nevelni is kell, hogy ne legyen belőle bunkó, talpas gy.kér, ami miatt a társadalom kirekesztené. De ő mindezt szó nélkül hagyja, kvázi engedi. Ergo partner az ügyben - h fikázzanak egy másik előadót, olyasvalakit akiről állandóan azt állítja, h mennyire szereti... pff. És nem szól rájuk, h b.sszátok meg álljatok le, én tisztelem, kedvencem, szóval pofa be. Ennyit az Ő tiszteletéről. Az nem elég, h állandóan azt hangoztatja, h ezt és azt, ezért meg azért szeret. Bizonyítsa amit mond: álljon ki mellette! Mi ebben a nehéz?
És ami a legdurvább, amit korábban is megírtak mások, h baromi gusztustalan milyen Tiszteletlen, Pofátlan, Lelketlen rajongói vannak (Tisztelet a Kivételnek, mert tudom, hogy vannak, és megadom annak, akinek kijár). Hihetetlen, hogy nulla tudásból kiindulva mondanak f.szságokat, és támadnak mindenkire, de okos enged, szamár szenved elven az intelligensek csak nyelnek. De az a pohár is betelik egyszer. Túl sokat képzelnek magukról és túl sokat engednek meg maguknak. Nincs egyikük sem abban a helyzetben, hogy olyan előadóművészeket kritizáljanak, akik évekkel, évtizedekkel(!) ezelőtt már kivívták a szakma és a közönség tiszteletét, elismerését, megbecsülését(!). Akkor amikor a legtöbbjük még csak huncut gondolat sem volt szülei fejében. Ja, és meglehet ezek a szülők anno ezen előadók zenéire tomboltak...
2 felhasználónak tetszik: An_d_a, Glamster
2011. augusztus 21. 12:34 #64
cukorbogyo
cukorbogyo
vampire heart
 
Státuszamikor nem tudod mit érzel ✓
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 7692
Csatolások: 953
Azonosító: 143757
Offline offline
Látom nagyon jó hobbi a perelgetés, de ebben a cikkben van valami. smileeee.gif
2011. augusztus 21. 12:41 #65
bimbi93
bimbi93
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.24.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 16
Azonosító: 146132
Offline offline
hányok már ettöl a sok perrtöl..
2011. augusztus 21. 12:42 #66
csakpp
csakpp
Little Monster & Carrie Bear
 
StátuszNyár! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.18.
Hozzászólás: 1365
Csatolások: 0
Azonosító: 123111
Offline offline
Engem nem érdekel Madonna. De az, hogy mindig Gagát bántják mostanában..nagyon szomorú! Aha Madonna is így bírja Gagát, gratulálok.

Szerintem amúgy egyáltalán nem hasonlít se a két dal, se a két klip. Igen, Gaga fan vagyok, de tudok különbséget tenni.
2011. augusztus 21. 12:57 #67
MandyBrait
MandyBrait
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.19.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 145772
Offline offline
remélem Madonna tényleg lép már valamit az ügyben. szörnyű,hogy a 'szörnyek' (passzol is a név rájuk) mennyire elfogultak,és vakok. nem veszik észre,hogy Gaga kiket másol,csak azt,ha valamit róla koppintanak. ugyanmár róla?? ne röhögtessenek már rohog.gif szánalom! imádom,mikor azt mondják rá,hogy ő eredeti. igen valóban egyedien tud másolni,és elhiteteni másokkal,hogy ő igazi.
2011. augusztus 21. 13:02 #68
Rékakroki72
Rékakroki72
these are the badlands
 
Státuszroses are red, violets are blue, you won’t find out who I am until season 92. -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 3909
Csatolások: 326
Azonosító: 124542
Offline offline
az utolsó mondat nagyon tetszik: "Viszont akkor ne mondjuk rá, hogy eredeti, maximum azt, hogy kreatív."
köszi a cikket. meghajolo.gif elgondolkodtató.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2011. augusztus 21. 13:08 #69
- törölt felhasználó -    
már mindenki beperel mindenkit elob lindsay lohen pitbult most meg ez
2011. augusztus 21. 13:10 #70
vercsu9612
vercsu9612
visszatérő vendég
 
StátuszNe a hírek alapján ítélj, hanem a tettek alapján!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.18.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 145710
Offline offline
ó, na persze...
Madonna csak Gaga példaképe, nem róla másolja a zenéit. Inkább büszkének kellene lennie, hogy valaki ilyen nagy rajongója, és a zenei stílusára is így tud hatni ohmy.gif
2011. augusztus 21. 13:13 #71
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Idézet (bubo85 @ 2011.08.21. 11:44)
Pár hónappal ezelőtt már olvastam ezt a cikket, most miért kellett megint előhozni? Már unalmas.


azért bogaram, mert pár hónapja csak gondolkodtak azon, h belebonyolódjanak-e egy ilyen vitába, v sem. mára már annyira elszemtelenedtek ezek az kritizáló emberkék, h azt már alig lehet emberi szinten elviselni... szorongást, nyomasztó érzéseket generálnak (nem mind, csak az a bizonyos része, magja a tömegnek, akik leginkább hatni tudnak -negatívan- másokra). viszont a héten konkrét beadványt adtak be a bíróságra, mert ha szó szerint idézem az eredeti cikkírót: Lady Gaga could soon get lawsuit papers from Madonna

Cannibal3
Idézet
Azért az összes rajongóját nem kéne szánalmasnak nevezni és attól, hogy van pár ilyen rajongója mint a cikkben, nem kell általánosítani


akinek nem inge, nem veszi magára.
látni lehet, h ez az egyik veszélyfaktora egy társaságnak: amint egy csoporton belül valaki(k) hülyeséget, kínos dolgot csinál(nak), az kihat az egész csapat megítélésére. az lehet, h a legtöbb tag nem egyezik velük, de nem is tesznek arról h ezt a világ megtudja róluk. ők nem szólnak bele a helyzetbe, csendben megvárják míg elül a dolog. elég passzív egy hozzáállás, és akkor meg vannak lepődve, ha általánosítanak. akkor csapaton belül alkossatok egy olyan közösséget, akik normálisan szeretik Gagát, és nem idiótán viselkednek! Legyetek TI, az Értelmes Rajongók a Meghatározók, és határolódjatok el a primitívektől.
3 felhasználónak tetszik: MandyBrait, Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 13:13 #72
Celeron
Celeron
 
StátuszHa valakinek valami nem tetszik,az koccolhat!Köszi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.23.
Hozzászólás: 1026
Csatolások: 147
Azonosító: 108403
Offline offline
Nevetséges az egész úgy ahogy van,Madonna mi a sz.. problémázik,ennek semmi nem jó.
2011. augusztus 21. 13:17 #73
- törölt felhasználó -    
Mire ez a felhajtás? blink.gif Nem is hasonlít a két szám!
2011. augusztus 21. 13:19 #74
liliboni4
liliboni4
 
StátuszTwitter: https://twitter.com/#!/liliboni4 - Itt tudtok nyomon követni
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 08.08.24.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 17072
Azonosító: 69870
Offline offline
A 2 dal közötti hasonlóság letagadhatatlan! csak az nem hallja aki nem akarja, de ideje elfogadniuk a Gaga rajongóknak hogy kedvencük közel sem tökéletes. Eddíg sem értettem hogy némi propogativitással milyen nagy rajongó-sereget lehet nyerni, pusztán ha csak a zenéjére koncentrálnánk, és nem a förtelmesen nevetséges megjelenésére akkor egészen átlagos előadót látnánk a. Ő csupán megértette hogy a hangja egyedül nagyonis kevés, és kell valami extra hogy felhívja magára a figyelmet. Madonnát nagyonis megértem, nem rajongók a dalaiért, de tisztelem és tudom hogy az ő zenéje korunk legtehetségesebb énekeseit megihlette. Így méltán övé a Pop-Királynő cím.
1 felhasználónak tetszik: katara
2011. augusztus 21. 13:21 #75
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Végre. Előbb is beperelhette volna. mellow.gif
2011. augusztus 21. 13:24 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (liliboni4 @ 2011.08.21. 13:19)
A 2 dal közötti hasonlóság letagadhatatlan! csak az nem hallja aki nem akarja, de ideje elfogadniuk a Gaga rajongóknak hogy kedvencük közel sem tökéletes. Eddíg sem értettem hogy némi propogativitással milyen nagy rajongó-sereget lehet nyerni, pusztán ha csak a zenéjére koncentrálnánk, és nem a förtelmesen nevetséges megjelenésére akkor egészen átlagos előadót látnánk a. Ő csupán megértette hogy a hangja egyedül nagyonis kevés, és kell valami extra hogy felhívja magára a figyelmet. Madonnát nagyonis megértem, nem rajongók a dalaiért, de tisztelem és tudom hogy az ő zenéje korunk legtehetségesebb énekeseit megihlette. Így méltán övé a Pop-Királynő cím.


Én nem hallom a hasonlóságot, és Gaga-fan sem vagyok. Hm, jó érzés különcnek lenni. rohog.gif
2011. augusztus 21. 13:26 #77
divaft
divaft
 
StátuszI'm certain that Jesus must love everybody!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 129459
Offline offline
Tudjuk csak azért pereli be Madonna Gaga-t mert, a következő műtétjére kell pénz.
2011. augusztus 21. 13:29 #78
MandyBrait
MandyBrait
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.19.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 145772
Offline offline
Idézet (divaft @ 2011.08.21. 13:26)
Tudjuk csak azért pereli be Madonna Gaga-t mert, a következő műtétjére kell pénz.


az igen 110.gif _nevet.gif ennél nagyobb hülyeséget se hallottam még
2011. augusztus 21. 13:32 #79
Egy Łány
Egy Łány
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 158898
Offline offline
egyáltalán nem hasonlít a két szám..és nem értem Madonnát most mért is pereli be.?? valaki írja le érhetőbben léccives
2011. augusztus 21. 13:35 #80
Amber Angel
Amber Angel
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 739
Csatolások: 58
Azonosító: 143336
Offline offline
Madonna 10x többet tett az asztalra, mint Gaga. Az, hogy mára az emberek nagy része arra a zenére vevő, amit a Big Monster csinál, tény és való.

A kis szörnyecskék pedig túl messze mennek, nem? Majd megnézem, hogy milyen lesz gágá az 50-es éveiben. Sejtéseim szerint az alakja sem lesz olyan, mint most.
4 felhasználónak tetszik: MandyBrait, ophely88, UnhappyMeals, Black Hearth2
16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Madonna Madonna 192.