Starity

Madonna beperli Lady Gagát

16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 21. 13:38 #81
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Egy Łány @ 2011.08.21. 13:32)
egyáltalán nem hasonlít a két szám..és nem értem Madonnát most mért is pereli be.?? valaki írja le érhetőbben léccives


Úgy látom nem sikerült megérteni a cikket.

„Madonna eleinte nem foglalkozott sem a megjelenés, sem a zenei vonalon történő hasonlítgatásokkal, de Gaga rajongóinak és menedzsmentjének lelketlen megnyilvánulásai teljesen megrémítik őt – mondja Jared Spelling programigazgató. – A Kis Szörnyek a mai napig folyamatosan kritizálják, alázzák, csúfolják Madonnát, főleg kora, alakja és párja miatt.”

A kis szörnyecskék szidják Madonnát, mert gyakran hasonlítgatják Gagát hozzá. Mivel ő semmi eredetivel nem tud előállni, régebbi sztárok stílusaihoz nyúl (jelen esetben Madonna, de van arról is egy cikk valahol, hogy a ruhái sem eredetiek, egy modell-színésznő ötleteit nyúlja le).

Remélem így érthető volt. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: katara, Amber Angel, Grace Benning, UnhappyMeals, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 13:43 #82
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
A pop királynője Madonna, és nem Lady Gaga. Legelső lemeze még 1983-ban jelent meg, Gaga 1986-ban született. Madonnát minden idők legsikeresebb énekesnőjének tartják. Ő egy több, mint egy ikon, hatalmas hatással volt a zenei világra. Hogy jön ahhoz bárki is, hogy kétségbe vonja ennek a nőnek az érdemeit. Ha bárki közületek nem ismeri a zenéjét, azonnal hallgasson bele, mert ez már az alapműveltséghez tartozik. Én sosem voltam oda Madonna zenéjéért, de amit ő elért ebben a szakmában tiszteletreméltó és megkérdőjelezhetetlen. Ez tény, és nem vitatéma. Bárki, aki itt a hozzászólok között Madonnát becsmérelte, vagy fel van háborodva ezen a jogi lépésen, elszégyellheti magát, mert vagy tudatlan, vagy fanatikus, vagy egyszerűen csak elfogult.
Én mindig megadom a tiszteletet azoknak a Gaga fanoknak, akik nekem is megadják. Attól függetlenül, hogy ők vannak kevesebben. De az már a vicc határát súrolja, hogy még Ti érzitek magatokat megbántva.
Lady Gaga egy jól felépített marketing fogás, egy bábu, aki hagyja, hogy a fejesek dróton rángassák, csak dőljön a lé. Pár év múlva, ha már teljesen elhasználódik, majd eldobják maguktól, és akkor majd találnak egy másik ilyen előadót, és a Monsterek akkor majd isteníthetik azt. Ha Gagának addigra megjön az esze, és elkezd végre normális zenét csinálni, akkor még lehet esélye majd a szakmában. Egyébként hamar süllyesztőbe fog kerülni. Madonna már közel három évtizede a pályán van. Hol lesz majd Gaga három évtized múlva? Hát sehol....
Végezetül még annyit szeretnék, hogy sokszor hallom azt az érvet, hogy dehát Gaga zenéjének milyen mély mondanivalója van. De ezt soha egyikőtök semmi fejti ki bővebben. Tehát jó lenne ha valamelyik szörnyecske végre érvekkel is alátámasztaná ezt az állítást, mert ez addig csak semmitmondó frázis marad.
8 felhasználónak tetszik: Grace Benning, MandyBrait, ophely88, katara, LULUPeas, UnhappyMeals, Horgi, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 13:50 #83
blaze.bk
blaze.bk
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 158798
Offline offline
Madonna egyszerűen csak azért perli be Gagát, mert már senki nem foglalkozik vele, mindenki Gagára figyel <3
2011. augusztus 21. 13:52 #84
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Itt aztán lehet idézni...

Selena111
naa nee ,idáig nem volt bajom Madonnával, de most már utálom

tomcsi1996
bettibaba énis ajánlok neked egy nagyon jó fül-orr-gégsz Nekem is ő hozta rendbe a fülemet És azóta tökéletesen szelektálja a szar zenét

csakpp
Engem nem érdekel Madonna. De az, hogy mindig Gagát bántják mostanában..nagyon szomorú! Aha Madonna is így bírja Gagát, gratulálok.
Szerintem amúgy egyáltalán nem hasonlít se a két dal, se a két klip. Igen, Gaga fan vagyok, de tudok különbséget tenni.

Celeron
Nevetséges az egész úgy ahogy van,Madonna mi a sz.. problémázik,ennek semmi nem jó.

divaft
Tudjuk csak azért pereli be Madonna Gaga-t mert, a következő műtétjére kell pénz.

Andriii
ez a hulye szam meg nmis hasonlit ) hulye egy picsa ez a madonna sose birtam !!

blaze.bk
Madonna egyszerűen csak azért perli be Gagát, mert már senki nem foglalkozik vele, mindenki Gagára figyel <3


Grace Benning
Na erről beszélünk. Pont erről. Köszi a demonstrációt.


”Madarat tolláról, embert barátjáról" – tartja a mondás. Akkor sztárt rajongójáról? Vajon Gaga mit szól ahhoz, hogy akik szeretik őt és a zenéjét, ilyen gyerekes, tudatlan és kíméletlenül rosszindulatú megjegyzésekkel bombázzák azt, akit mindig is annyira tisztelt, s aki a zenélésre inspirálta őt?
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, ophely88, UnhappyMeals, Horgi, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 13:57 #85
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cannibal3 @ 2011.08.21. 12:28)
Azért az összes rajongóját nem kéne szánalmasnak nevezni és attól, hogy van pár ilyen rajongója mint a cikkben, nem kell általánosítani .. az egyediségébe bele lehet kötni és szokott másolni is, és a cikkbe is sok igazság van, de a hangját még azok közül is sokan elismerik akik nem szeretik, abba szerintem nem lehet belekötni. Érdemes megnézni tőle egy élő fellépést. A dalszövegeit azért el lehetne olvasni véleményírás előtt mert pont ő az akinek nincsenek semmitmondó szövegei..

Annyira éreztem hogy ez lesz. biggrin.gif Szóval, oké, tudom hogy vannak olyan rajongói, akik normálisan viselkednek, de amint már mások is leírták, akinek nem inge nem veszi magára. Sajnálom, kövezzetek meg, hogy ki mondtam azt amit gondoltam... dry.gif Én nem ismerem el a hangját ugynis ha csak zongora alatt tud normálisan énekelni, akkor az már régen rossz. Elismerem, amikor zongorával kíséri magát akkor tényleg rendben van, semmi bajom vele, de egy ILYET, nem hiszem hogy jónak mondanál...már ne haragudj de ezmiez? blink.gif Elolvastam, nagyjából de, semmit mondóak, legalábbis nekem. Az egyetlen, ami még ELMEGY az a Poker Face. De példásul a Judas-nak, a Just Dance-nek, a Love Game-nek, a The Edge Of Glory-nak, You and I-nak, a Telephone-nak mi értelme van? Elolvastam ezeket, de őszintén 4 mondat ismétlődik egyfolytában. Nem tudom hogy ti milyen elvont módon értelmezitek a sorokat, hogy nektek lejön valami is abból, amit kornyikál, de én valahogy nem tudok a sorok mögé látni... pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: ophely88, Twilight6, katara, UnhappyMeals, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 14:14 #86
zsolt1812
zsolt1812
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 145619
Offline offline
Ohh ennek soha soha nem lesz vége én elkötelezett fan vagyok de tisztelem Madonnát sokat adott a világnak ő VOLT a Queen of Pop de ez a cím nem létezhet ha mindig csak 1 emberé örökre mert a zene folyton változik Madonna korának királynője volt de a miénké GaGa és hogy miért utálók azért mert itt van ez a cikk és több millió más újságban mindenhol ő van a plakátokon a TV-ben a Rádióban és GaGát ez illetve a zene és a rajongói tartják életben Madonnának is sok utálója volt még is fenn maradt és elnyerte a "címet" de akár tetszik akár nem a mi korunk Queen of Pop--ja Lady GaGa ez van!
2011. augusztus 21. 14:16 #87
- törölt felhasználó -    
Idézet (amileroable @ 2011.08.21. 13:43)
A pop királynője Madonna, és nem Lady Gaga. Legelső lemeze még 1983-ban jelent meg, Gaga 1986-ban született. Madonnát minden idők legsikeresebb énekesnőjének tartják. Ő egy több, mint egy ikon, hatalmas hatással volt a zenei világra. Hogy jön ahhoz bárki is, hogy kétségbe vonja ennek a nőnek az érdemeit. Ha bárki közületek nem ismeri a zenéjét, azonnal hallgasson bele, mert ez már az alapműveltséghez tartozik. Én sosem voltam oda Madonna zenéjéért, de amit ő elért ebben a szakmában tiszteletreméltó és megkérdőjelezhetetlen. Ez tény, és nem vitatéma. Bárki, aki itt a hozzászólok között Madonnát becsmérelte, vagy fel van háborodva ezen a jogi lépésen, elszégyellheti magát, mert vagy tudatlan, vagy fanatikus, vagy egyszerűen csak elfogult.
Én mindig megadom a tiszteletet azoknak a Gaga fanoknak, akik nekem is megadják. Attól függetlenül, hogy ők vannak kevesebben. De az már a vicc határát súrolja, hogy még Ti érzitek magatokat megbántva.
Lady Gaga egy jól felépített marketing fogás, egy bábu, aki hagyja, hogy a fejesek dróton rángassák, csak dőljön a lé. Pár év múlva, ha már teljesen elhasználódik, majd eldobják maguktól, és akkor majd találnak egy másik ilyen előadót, és a Monsterek akkor majd isteníthetik azt. Ha Gagának addigra megjön az esze, és elkezd végre normális zenét csinálni, akkor még lehet esélye majd a szakmában. Egyébként hamar süllyesztőbe fog kerülni. Madonna már közel három évtizede a pályán van. Hol lesz majd Gaga három évtized múlva? Hát sehol..


blink.gif
Köszönöm, én egyik sem vagyok.
2011. augusztus 21. 14:18 #88
- törölt felhasználó -    
Idézet (divaft @ 2011.08.21. 13:26)
Tudjuk csak azért pereli be Madonna Gaga-t mert, a következő műtétjére kell pénz.

Te mikor pereled be ezért Gagát szívem? Olyan vagy mint a kedvenced, és ezt nem fejteném ki bővebben... rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, ophely88, katara, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 14:21 #89
- törölt felhasználó -    
Idézet (LULUPeas @ 2011.08.21. 14:18)
Te mikor pereled be ezért Gagát szívem? Olyan vagy mint a kedvenced, és ezt nem fejteném ki bővebben... rolleyes.gif


Gaga nincs is megműtve. blink.gif
Az orra is mekkora, és még mindig ugyanolyan, mint régen...
2011. augusztus 21. 14:21 #90
- törölt felhasználó -    
én Imádom Gagát is és Madonnát is és én ugytudtam h jól megvannak egymással szal nem értem ezt az egészet madonna részéről:|
2011. augusztus 21. 14:22 #91
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (zsolt1812 @ 2011.08.21. 14:14)
Ohh ennek soha soha nem lesz vége én elkötelezett fan vagyok de tisztelem Madonnát sokat adott a világnak ő VOLT a Queen of Pop de ez a cím nem létezhet ha mindig csak 1 emberé örökre mert a zene folyton változik Madonna korának királynője volt de a miénké GaGa és hogy miért utálók azért mert itt van ez a cikk és több millió más újságban mindenhol ő van a plakátokon a TV-ben a Rádióban és GaGát ez illetve a zene és a rajongói tartják életben Madonnának is sok utálója volt még is fenn maradt és elnyerte a "címet" de akár tetszik akár nem a mi korunk Queen of Pop--ja Lady GaGa ez van!


Ezzel a teóriával csak az a baj, hogy amikor Madonnát annyian támadták a stílusa, megnyilvánulásai, klipjei miatt, akkor még voltak tabuk a világban. Manapság már nincsenek se tabuk, se korlátok, se határok és erre Lady Gaga a legjobb példa. Az idősebbeket felháborítja, de a gyerekek már ezzel az értékrenddel nőnek fel. Én sosem szerettem Madonnát sem, de biztos vagyok benne, hogy vannak olyan címek, amik vitathatatlanok. Elvis a Király. Springsteen a Főnök. Morrison a Gyík Király. Michael Jackson a Pop Királya. Nem fog jönni senki, aki ezt a címet elvitathatja ezektől a művészektől. Ilyen nincs. Madonna is a Pop Királynője marad. Gaga keressen magának más titulust.
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, katara, Horgi, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 14:26 #92
zsolt1812
zsolt1812
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 145619
Offline offline
Grace Benning
Igen ebben is van valami amit mondasz mert igaz de nem hiszem h egy stílust csak egy ember vihet a tökélyre szerintem egy nagy durranás kellene és nem egy sztár mnodtam már h GaGa a New Queen of Pop Selena is így konferálta fel Gagát Canadában az MMVA-n
2011. augusztus 21. 14:27 #93
Melindalol
Melindalol
 
StátuszSzép volt fiúk ha már nem mehettünk aranyért akkor elhoztuk a bront.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 825
Csatolások: 0
Azonosító: 152743
Offline offline
hát emberek eléggé sok hasonló hangzású dal van már nem azért
2011. augusztus 21. 14:27 #94
Nesquik
Nesquik
 
Státuszprincess
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.15.
Hozzászólás: 576
Csatolások: 10896
Azonosító: 66298
Offline offline
Isten áldja ezt a cikket! Végre! Semmi bajom, úgy konkrétan Lady Gaga-val, de amit a Gaga fanok művelnek, az már enyhén szólva szánalmas! ha valaki már valami egyedivel, vagy újjal jön elő, az biztos Gagáról másol. Mindenki róla másol, mert ő az Istennő és a tökéletes. Azt persze nem veszik észre, hogyha Gaga koppint valamit, mert persze mi vagyunk az idióták, és az a pop-ikon, aki már 10x többet letett az asztalra, mint Gaga és már közel 30 éve itt van a szakmában...
Szánalmas, ami ezeknek a rajongóknak a fejében lezajlik, nem értem, hogy egyáltalán, hogy képzelik ezt az egészet...
2011. augusztus 21. 14:29 #95
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Idézet (LULUPeas @ 2011.08.21. 13:57)
Annyira éreztem hogy ez lesz. biggrin.gif Szóval, oké, tudom hogy vannak olyan rajongói, akik normálisan viselkednek, de amint már mások is leírták, akinek nem inge nem veszi magára. Sajnálom, kövezzetek meg, hogy ki mondtam azt amit gondoltam... dry.gif Én nem ismerem el a hangját ugynis ha csak zongora alatt tud normálisan énekelni, akkor az már régen rossz. Elismerem, amikor zongorával kíséri magát akkor tényleg rendben van, semmi bajom vele, de egy ILYET, nem hiszem hogy jónak mondanál...már ne haragudj de ezmiez? blink.gif Elolvastam, nagyjából de, semmit mondóak, legalábbis nekem. Az egyetlen, ami még ELMEGY az a Poker Face. De példásul a Judas-nak, a Just Dance-nek, a Love Game-nek, a The Edge Of Glory-nak, You and I-nak, a Telephone-nak mi értelme van? Elolvastam ezeket, de őszintén 4 mondat ismétlődik egyfolytában. Nem tudom hogy ti milyen elvont módon értelmezitek a sorokat, hogy nektek lejön valami is abból, amit kornyikál, de én valahogy nem tudok a sorok mögé látni... pardon.gif


A hozzászólásokat olvasva tényleg az ilyen rajongók vannak többségbe, de azért van sok nem elfogult normális rajongó is.
http://www.youtube.com/watch?v=71SrVLwuxXU Zongora nélkül is elképesztően jó a hangja, persze sokszor végég táncolja a számot és úgy nehéz azért énekelni. A számai eleinte még főleg tényleg semmitmondóbb buliszámok voltak (Just Dance,Love Game), de az új albumon mind értelmes és mondanivalója is van. Régebben is voltak ilyan számai, pl. a Speechless vagy a Paparazzi. Az új szövegek között is van nagyon sok komoly téma, mint pl a The Edge of Glory, amit a nagypapája halála inspirált és a földön töltött utolsó pillanatról szól, ez azért nem semmitmondó, ott a Born This Way is, a Yoü and I-nak teljesen érthető és jó szövege van szerintem, és ott a Hair, Marry The Night, Americano, The Queen, Bloody Mary, Scheiße, Bad Kids .. mindegyiknek van mondanivalója és külön témája is, és jól meg vannak írva. Azt nem szeretem, amikor az van, hogy csak a rajongók érthetik, meg láthatnak a sorok közé és mindent belemagyaráznak mint pl. a Yoü and I klipnél, de a szövegek érthetőek, de persze nem lehet mindig annyira konkrét mint pl. a Born This Way szövegénél. A magyar szövegeket azért érdemes lehet elolvasni. rolleyes.gif
http://hu.wikipedia.org/wiki/Born_This_Way itt meg le van írva miről szólnak az új dalai
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2011. augusztus 21. 14:30 #96
Nesquik
Nesquik
 
Státuszprincess
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.15.
Hozzászólás: 576
Csatolások: 10896
Azonosító: 66298
Offline offline
zsolt1812
Mert Selena Gomez akkora nagy alak a zeneiparban, hogy hogyha ezt ő kijelenti, akkor úgyis is van...
4 felhasználónak tetszik: MandyBrait, katara, Horgi, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 14:34 #97
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (zsolt1812 @ 2011.08.21. 14:26)
Grace Benning 
Igen ebben is van valami amit mondasz mert igaz de  nem hiszem h egy stílust csak egy ember vihet a tökélyre szerintem egy nagy durranás kellene és nem egy sztár mnodtam már h GaGa a New Queen of Pop Selena is így konferálta fel Gagát Canadában az MMVA-n


Ezek a jelzők arra jók egyébként, hogy egy sztárt jobban el lehessen adni. Gaga körül hatalmas média cirkusz folyik. Szinte természetfeletti lényt csinálnak belőle, erőltetik ezt a kultusz dolgot. Senki nem lesz három év alatt ikon, legenda vagy pop királynő. Ha 20 év múlva még ugyanilyen hatást vált ki az emberekből, akkor fejet hajtok.
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, MandyBrait, katara, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 14:38 #98
zsolt1812
zsolt1812
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 145619
Offline offline
Rendben ;D
2011. augusztus 21. 14:38 #99
beyo
beyo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.07.
Hozzászólás: 729
Csatolások: 11
Azonosító: 154837
Offline offline
Mindketten hibásak! Am szuper a cikk!laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: katara
2011. augusztus 21. 14:57 #100
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
Cannibal3 jó volt olvasni a hozzászólásodat, végre egy Gaga fan, aki normálisan és civilizáltan leírta a véleményét, és meg is indokolta azt. Miattad és a hozzád hasonló Gaga fanok miatt írtuk jópáran, hogy tisztelet a kivételnek.
Elolvastam amit, belinkeltél. A BTW és a TEOG esetében még el is tudom fogadni, amit írtál. A többi dalszöveg esetében az a problémám, hogy ha én mindenféle előzetes magyarázat nélkül belehallgatok a dalokba, nem jön le az üzenetük. Gaga folyton megmagyarázza, hogy melyik dala milyen komoly és mély üzenetet hordoz magában, azonban ezek az üzenetek sokszor nem tükröződnek magukban a dalokban. Magyarán szólva Gaga azt magyaráz bele a zenéjébe, amit csak akar. Sokaknak már ez is elég ahhoz, hogy aztán valóban belelássák ezeket a dolgokat a Gaga dalokba. Szólva ezt újfent manipulációnak nevezném. A You and I dalszövege lehet, hogy értelmes, de mondanivalója attól még nem lesz.
Generációja himnuszának, illetve az évtized albumának titulálni a saját albumát pedig Kanye West szintű egoizmus.

A Selena Gomezes kommentem jót derültem, köszönöm @zsolt1812. Köszönöm. smileeee.gif

@thunderbird idézem magamat: "Bárki, aki itt a hozzászólok között Madonnát becsmérelte, vagy fel van háborodva ezen a jogi lépésen, elszégyellheti magát, mert vagy tudatlan, vagy fanatikus, vagy egyszerűen csak elfogult."
Becsmérelted Madonnát? Igen? Akkor rád is vonatkozik, amit írtam. Nem tetted? Akkor nem, rád nem vonatkozik, amit írtam... Döntsd el Te!
3 felhasználónak tetszik: katara, Glamster, Black Hearth2
16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Madonna Madonna 192.