Starity

Bloody Mary (2006)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 21. 14:59 #1
- törölt felhasználó -    
A Valentine Entertainment forgalmazásában jelent meg a film biggrin.gif

Szereplők (köszi az IMDB.comnak):
Jaason Simmons ... Dr. Daniels
Kim Tyler ... Natalie Fitzgerald
Matthew Borlenghi ... Bobby (as Matt Borlenghi)
Danni Ravden ... Jenna (as Danni Hamilton)
Amber Borycki ... Tabitha
Eero Johnson ... Ricky 'Railroad' Reynolds
Christian Schrapff ... Scooter
Troy Turi ... Johnny
Anna Pippus ... Hilary
Lindsay Marett ... April
Brianne Wigeland ... Shelby
Richard Carmen ... Dr. McCarty
Jason Benson ... Geoff
Dex Manley ... Luther
Cory Monteith ... Paul Zuckerman
Jessica Von ... Nicole (as Jessica Lous)
Lauren Hammersley ... Mary Worth
Richard Valentine ... Bloody Mary
Sandra Steier ... Margret
Paul Hassett ... Patient Red
Aubrey Kornelis ... Nurse
Scott Pierce ... Deputy
Shane Davis ... Sarah Louis - News Reporter

Történet:
5 nővér egy pszichiátriai intézetben Bloody Maryset játszik. Miután egyikük (Nicole, Jessica Von játsza) eltűnik,nővére, Natalie keresni kezdi. És hamarosan kiderül a titok Bloody Maryről, mialatt egyre többen halnak meg.

Látta rajtam és a7xforeverön kívül ezt a filmet? Ha nem, nézd meg, mert, bár nem a legjobb, sztem jó film lett biggrin.gif
Képek a filmről itt.
Ha találok még, feltöltöm majd!
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, nicol bellox, adry1415, x maite x, a7xforever
2011. augusztus 22. 14:19 #2
mstk93
mstk93
visszatérő vendég
 
Státusz- - -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 4710
Azonosító: 152581
Offline offline
Itthon is ki van adva dvd-n, nekem megvan.
De borzasztó film, nem is tudta szinte végignézni. Nagyon gyenge.
Az imdb 3.4-es állása is csak annak köszönhető, hogy 543-an szavaztak. Ha vagy 2000-en szavaztak volna 2.3 környékén állna.
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 24. 18:13 #3
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszett, mert az igaz, h nem egy elsőosztályú film, de sztem nem rossz wink.gif
Bár az tény, h a párbeszédek lehettek volna...érdekesebbek. :/
Köszi, h írtál, remélem, még benézel wink.gif

Idézet (mstk93 @ 2011.08.22. 14:19)
Itthon is ki van adva dvd-n, nekem megvan. 
De borzasztó film, nem is tudta szinte végignézni. Nagyon gyenge. 
Az imdb 3.4-es állása is csak annak köszönhető, hogy 543-an szavaztak. Ha vagy 2000-en szavaztak volna 2.3 környékén állna.
2011. augusztus 26. 18:49 #4
- törölt felhasználó -    
Más nem látta a filmet? ohmy.gif sad.gif unsure.gif
2011. augusztus 28. 09:17 #5
- törölt felhasználó -    
Én láttam.Nem volt rossz,viszont láttam már jobbat is,már ami a horrorisztikus részeket illeti.Egyébként bírtam Bloody Maryt. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 28. 11:02 #6
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Pont tegnap néztem meg.Pontosabban a féléig néztem mert nagyon gyenge volt.Hitetlenül unalmas.

Van egy másik "rész".

Rémségek könyve 3. - Véres kor
(Urban Legends - Bloody Mary, 2004)

Szerintem ez az igazi.Ez ez ez nem unalmas.És ahhoz képest ez 2004-s a másik pedig 2006-s kicsit csodálkoztam.mert azért 2006-ban volt egy pár betojós horror film.
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, adry1415
2011. augusztus 28. 11:11 #7
- törölt felhasználó -    
Igen, valóban nem ütötte meg a mércét, amit a Valentine Entertainment várt, de pár uncsi párbeszéd után ez nem csoda. Sztem a szinkronhangok nem voltak a legjobbak :/
De Jessy remek munkát végzett sminkesként, büszke vok rá biggrin.gif

Am azt hallottam, h Danni Ravdennen rengeteg baja volt a rendezővel, de azt nem tudom, miért XD
1 felhasználónak tetszik: adry1415
2011. augusztus 28. 11:17 #8
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Szerintem egyszer-kétszer nézhető film.biggrin.gif
Empress-sel teljesen egyetértek, a Rémségek könyve 3. az igazi horror! thumbsup.gif meghajolo.gif
Még régebben néztem a filmet, és fel sem tűnt, hogy Cory benne van. w00t.gif De egyébként akkoriban Bloody Mary mániában szenvedtem. rohog.gif Na, ki hisz benne? És ki is meri elmondani? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 28. 12:29 #9
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (x maite x @ 2011.08.28. 11:17)
Szerintem egyszer-kétszer nézhető film.biggrin.gif
Empress-sel teljesen egyetértek, a Rémségek könyve 3. az igazi horror! thumbsup.gif  meghajolo.gif 
Még régebben néztem a filmet, és fel sem tűnt, hogy Cory benne van. w00t.gif De egyébként akkoriban Bloody Mary mániában szenvedtem.  rohog.gif Na, ki hisz benne? És ki is meri elmondani? biggrin.gif



Egyszer sem rohog.gif Szerintem Cory eléggé béna volt ebben a filmben.(Több filmet láttam tőle).
2011. augusztus 28. 12:31 #10
- törölt felhasználó -    
Nem volt neki sok szerepe, az tény és való :/

Én egyszer kipróbáltam am ezt a Bloody Maryt, de nem történt semmi. Am is kamu az egész wink.gif
2011. augusztus 28. 12:48 #11
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.28. 12:31)
Nem volt neki sok szerepe, az tény és való :/
Én egyszer kipróbáltam am ezt a Bloody Maryt, de nem történt semmi. Am is kamu az egész wink.gif



Már mint azt h, a tükör elé állsz egy gyertyával és kimondod h, Bloody Mary(3x)? És kamu az egész ? Hehe biggrin.gif Azt is mondtad h, nálam van a gyereked ? XDD rohog.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 28. 13:00 #12
- törölt felhasználó -    
Nem azt próbáltam!
Hanem azt, amit a filmben mondtak!
Mondogattam, h hiszek Bloody Maryben. De a filmet csak ez után néztem meg, akkor tudtam meg, h ruha nélkül kell :/ XD
Miért azt is kell mondani, h nálam van a gyereked? XD

Idézet (Empress @ 2011.08.28. 12:48)
Már mint azt h, a tükör elé állsz egy gyertyával és kimondod h, Bloody Mary(3x)? És kamu az egész ? Hehe biggrin.gif Azt is mondtad h, nálam van a gyereked ? XDD  rohog.gif  rohog.gif
2011. augusztus 28. 13:02 #13
a7xforever
a7xforever
The Lochtenator♥
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 2619
Csatolások: 128
Azonosító: 156371
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.26. 18:49)
Más nem látta a filmet? ohmy.gif  sad.gif  unsure.gif

De Én is láttam.. Nem hagyhattam ki mert imádom a thrillereket, de Nekem tetszett cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 28. 13:06 #14
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.28. 13:00)
Nem azt próbáltam!
Hanem azt, amit a filmben mondtak!
Mondogattam, h hiszek Bloody Maryben. De a filmet csak ez után néztem meg, akkor tudtam meg, h ruha nélkül kell :/ XD
Miért azt is kell mondani, h nálam van a gyereked? XD


"
A Bloody Mary egy városi legenda ami röviden a következő:
,

Ha valaki odaáll a tükör elé és háromszor kimondja, hogy Bloody Mary (fonetikusan: blodi méri) akkor, Bloody Mary eljön érte és kikaparja a szemeit avagy meghal, a legendának sokféle változata terjedt el az évek során, úgy 50 darab biztos van, ugye szájról-szájra terjedt és úgy változott körülbelül , mint a magyar népmesék.
Hogy ki is volt Bloody Mary nehéz megmondani...egyesek azt mondják, hogy Szűz Mária... más találgatások szerint, ő maga a sátán lánya, felesége...testvére.. sok verzió van.



A legendát emellett sok néven emlegetik, főleg a fentebb írt szájról szájra terjedés által, legismertebbek: Bloody Bones, Hell Mary, Mary Worthington, és Mary Jane.

Megidézéséhez: két dologra van szükség, egy tükörre sötét szobával és előtte ismételgetni egy szöveget sokszor, a legelterjedtebb és legismertebbek:
“Bloody Mary,” “Kathy gyere elő,” “Bloody Mirror,” és “Bloody Mary nálam van a csecsemőd.”

Magyar fordítása: Véres Mária, de nem összekeverendő: VIII. Henrik lányával aki véres kezű volt ugyan (kegyetlen módszerekkel akarta visszaállítani a katolicizmust Angliában) de semmi köze a Bloody Mary legendához!


Az italról mellesleg: Sokan hiszik, hogy a Bloody Mary, a fiatalon kivégzett skót királynő, Stuart Mária után kapta a nevét. Nos, ez nem igaz. Az “italok királynőjét” I. Mária, angol uralkodó után nevezték el, Bloody Mary ugyanis az ő gúnyneve volt.

Mindenhol a Földön előszeretettel játsszák a gyerekek, ilyen ottalvós bulikon, egymás bátorságát teszik vele próbára, természetesen. Ez a "Bloody Mirror" játék.
A legenda szerint Bloody Mary a körmeivel megtámadja azokat akik megidézik, vagy addig kísérti az áldozatot, ameddig az fel nem adja és öngyilkos lesz, de valamikor csak megjelenik a tükörben majd eltűnik, Bloody Mary emellett képes örökre a tükörbe zárni.

Egyesek szerint az ártatlanokat nem támadja meg.

Ha elég bátor vagy próbáld ki te is !smileeee.gif)) "

Ezt egy oldalról másoltam ki !
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 28. 13:21 #15
- törölt felhasználó -    
Köszi biggrin.gif
Am igen, érdekes, h ennyi változata elterjedt a mesének!
Én épp ezek miatt nem hiszem, h valódi.
A filmből egyébként az a jelenet tetszett a legkevésbé, mikor Jenna beszélni akart RailRoaddal -.-" Milyen hülye dumát levágott. XD
Meg az elején... az durva volt, mikor Nicole ki akart mászni, aztán eltűnt a semmibe XD


Idézet (Empress @ 2011.08.28. 13:06)
"
A Bloody Mary egy városi legenda ami röviden a következő:
,
Ha valaki odaáll a tükör elé és háromszor kimondja, hogy Bloody Mary (fonetikusan: blodi méri) akkor, Bloody Mary eljön érte és kikaparja a szemeit avagy meghal, a legendának sokféle változata terjedt el az évek során, úgy 50 darab biztos van, ugye szájról-szájra terjedt és úgy változott körülbelül , mint a magyar népmesék.
Hogy ki is volt Bloody Mary nehéz megmondani...egyesek azt mondják, hogy Szűz Mária... más találgatások szerint, ő maga a sátán lánya, felesége...testvére.. sok verzió van.
A legendát emellett sok néven emlegetik, főleg a fentebb írt szájról szájra terjedés által, legismertebbek: Bloody Bones, Hell Mary, Mary Worthington, és Mary Jane.
Megidézéséhez: két dologra van szükség, egy tükörre sötét szobával és előtte ismételgetni egy szöveget sokszor, a legelterjedtebb és legismertebbek:
“Bloody Mary,” “Kathy gyere elő,” “Bloody Mirror,” és “Bloody Mary nálam van a csecsemőd.”
Magyar fordítása: Véres Mária, de nem összekeverendő: VIII. Henrik lányával aki véres kezű volt ugyan (kegyetlen módszerekkel akarta visszaállítani a katolicizmust Angliában) de semmi köze a Bloody Mary legendához!
Az italról mellesleg: Sokan hiszik, hogy a Bloody Mary, a fiatalon kivégzett skót királynő, Stuart Mária után kapta a nevét. Nos, ez nem igaz. Az “italok királynőjét” I. Mária, angol uralkodó után nevezték el, Bloody Mary ugyanis az ő gúnyneve volt.
Mindenhol a Földön előszeretettel játsszák a gyerekek, ilyen ottalvós bulikon, egymás bátorságát teszik vele próbára, természetesen. Ez a "Bloody Mirror" játék.
A legenda szerint Bloody Mary a körmeivel megtámadja azokat akik megidézik, vagy addig kísérti az áldozatot, ameddig az fel nem adja és öngyilkos lesz, de valamikor csak megjelenik a tükörben majd eltűnik, Bloody Mary emellett képes örökre a tükörbe zárni.
Egyesek szerint az ártatlanokat nem támadja meg.
Ha elég bátor vagy próbáld ki te is !smileeee.gif)) "
Ezt egy oldalról másoltam ki !
2011. augusztus 28. 19:03 #16
mstk93
mstk93
visszatérő vendég
 
Státusz- - -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 4710
Azonosító: 152581
Offline offline
Idézet (mstk93 @ 2011.08.22. 14:19)
Itthon is ki van adva dvd-n, nekem megvan. 
De borzasztó film, nem is tudta szinte végignézni. Nagyon gyenge. 
Az imdb 3.4-es állása is csak annak köszönhető, hogy 543-an szavaztak. Ha vagy 2000-en szavaztak volna 2.3 környékén állna.


Kösz, hogy pozitívan fogadtad a véleményemet, más már leordított volna. Örülök, hogy másnak tetszik.
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 29. 13:23 #17
- törölt felhasználó -    
A negatív vélemény miatt? Nos, igen, vannak primitív idióták, de én nem vagyok az! Elfogadom, ha vkinek vmi nem tetszik wink.gif
Kivéve, ha vki túlzottan ellenez vagy istenít vmit. Na azt nem viselem el!
Azt azért elismerem, h nem 2006 csúcsmozija volt smileeee.gif

Idézet (mstk93 @ 2011.08.28. 19:03)
Kösz, hogy pozitívan fogadtad a véleményemet, más már leordított volna. Örülök, hogy másnak tetszik.
2011. szeptember 01. 20:47 #18
- törölt felhasználó -    
A filmben elég érdekes módon kell szólítani Bloody Maryt.
A filmben ugye ruha nélkül kell a tükör elé állni, és azt mondani, h hiszel Bloody Maryben.
A legelterjedtebb az, h besötétítesz, gyertyát gyújtasz, és úgy mondod Mary nevét.
De több változata is van.
Ti milyen rituálékat ismertek?
2012. szeptember 05. 17:57 #19
- törölt felhasználó -    
A borító smileeee.gif beer.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok