Starity

Irina Sheik: „A modellek nem hülyék”

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 24. 08:53 #1
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
Cristiano Ronaldo barátnője az Our Idiot Brother című mozifilm New York-i premierjén fakadt ki a sajtónak, mert szerinte mindenki butának tartja a szépségiparban dolgozókat.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2011. augusztus 24. 09:15 #2
- törölt felhasználó -    
Nem mozgok valami otthonosan a modellvilágban, de Irina valamiért mindig szimpatikus volt számomra. (Nem úgy, mint a barátja.) Véleményem szerint ő az egyik legtalpraesettebb modell, ami ebben a nyilatkozatában is meglátszik.
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Sugarbird, Glamster
2011. augusztus 24. 09:18 #3
Selena111
Selena111
look at the flowers™
 
Státusznine lives, remember?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 5421
Csatolások: 1635
Azonosító: 131691
Offline offline
aaa.... én erre csak annyit tudok mondani ,hogy szerintem a többségnek nem az a véleménye amit ő mondott, legalább is nekem nem smileeee.gif de lehet ,hogy nincs igazam
2011. augusztus 24. 09:20 #4
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Selena111, hát ez igaz. Szerintem a modellek nem hülyék.smileeee.gif
2011. augusztus 24. 09:23 #5
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
én a modelleket nem tartottam soha hülyének,bár el kell ismernem,én mindigis úgy voltam velük,hogy inkább a smink érdekli őket,nem az üzlet.ezzel nem azt mondom,hogy ők buták,mielőtt valaki félreérti.
szerintem irina tényleg eszes lány ezek alapján,de abban biztos vagyok,hogy okosabb és normálisabb,mint a pasija..
2011. augusztus 24. 09:25 #6
Lakreen.
Lakreen.
ELF o(≧∀≦)o
 
StátuszI guess the more you get to know about love, you only become worse. - Tablo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.18.
Hozzászólás: 1783
Csatolások: 132
Azonosító: 145693
Offline offline
Kezd szimpatikussá válni Irina. smileeee.gif
Igaza van.
2011. augusztus 24. 09:26 #7
- törölt felhasználó -    
naná hogy nem mindeggyik modell hülye! a modell világban is több csoport van! fashion és a glamour modellek ! általában a fashion modellek jó nagy részen több nyelven beszél mivel világszerte ide-oda utazgatnak..legtöbbjük tényleg tanult! náluk ez szinte követelménynek is számít! hiszen a chanel vagy gucci nyilván nem akarja magát ostoba nőkel képviseletetni! de ott van a glamour modellek ága ( playmatek) ők se feltétlenül hülyék hiszen minden csoportból van ilyen is meg olyan is! de náluk modjuk biztos hogy nem olyan fontos hogy nyelveket beszéljenek mint egy-egy nagy divatcég modelljei! azért met valaki szép és ebből él az NEM HÜLYE!!!
(SAJÁT VÉLEMYÉNY)
2011. augusztus 24. 09:45 #8
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Személyes tapasztalatból tudok nyilatkozni, és sajnálatos módon ez alapján cáfolnom kell a hölgyet. Ismerek nem egy lányt, aki modellkedéssel keresi a pénzt, de olyan sötétek, hogy az már fájdalmas. Egyikükről például tudom, hogy alig bírták átrugdosni az érettségin (!!!). Nyilván vannak itt is kivételek, de a kivétel erősíti a szabályt ( tongue.gif ). Szóval nem minden modell buta, de a többség sajnos úgy tűnik, eléggé... Az meg szerintem nem okosság, ha beszél 1-2 nyelvet. Pákó is nagyjából megtanult magyarul, na és.?!
És az sem egyenlő a tudással, ha egyetemre jár, meg diplomát szerez. Ma már boldog-boldogtalant felvesznek. Remek példa tőlünk Zimány Linda. Ismerősöm többször járt vele egy kurzusra és mondta, milyen sötét a csaj. Meg hogy folyton buktatták... Hány éve is csinálja a jogot..? Nem könnyű, az tény, de több ismerősöm is már a 2. diplomáját szerzi a jog után, de ő még mindig ott van... Na mindegy... Ez az én véleményem. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, UnhappyMeals, LittleVampire, ophely88
2011. augusztus 24. 09:48 #9
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.08.24. 09:45)
Egyikükről például tudom, hogy alig bírták átrugdosni az érettségin (!!!).


Vajon mit kellett megtennie, hogy átengedjék? rohog.gif
2011. augusztus 24. 09:55 #10
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Nem szeretek előítéletesnek lenni, de sokszor én is az vagyok. Biztosan vannak okos modellek, akik üzletasszonyként is megállják a helyüket. Talán akad köztük irodalmilag művelt is, ebben sem kételkedem. Sok tehetséges ember eladta már magát azért, hogy pénzt keressen. Inkább azt mondanám, hogy sok buta lánynak az az álma, hogy modell legyen, mert azt hiszik ott elég ha szépen mosolyognak és máris hullanak az ölükbe a milliók. Valljuk be, egy szép lány hamarabb ellustul, hiszen elég, ha szép, miért olvasna akkor könyveket, miért képezné magát? Persze ez is csak általánosítás, láttam már olyan gyönyörű nőket, akik a tetejébe még műveltek és olvasottak voltak. Sőt, matekzseni modellt is láttam már. pardon.gif Van példa ilyenre is, meg olyanra is. A modellek negatív megítélése abból fakad, amit a tévében látunk, márpedig a tévében sok hisztis, ostoba, felszínes modellt mutatnak. pardon.gif A normálisak gondolom nem hoznak annyi pénzt, mint a hisztisek. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Sally Sparrow, LittleVampire
2011. augusztus 24. 10:00 #11
B.Bess
B.Bess
Los Angeles
 
StátuszJust Leave me alone... I know what I'm doing!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2454
Csatolások: 0
Azonosító: 131871
Offline offline
Igaza van!! Szerintem se hülyék a modellek. Hisz általában mint 2 nyelvet beszél angol és a saját anyanyelve - kiv. ha angol vagy amerikai származású
én tökéletesen egyetértek Irina-val
2011. augusztus 24. 10:27 #12
iloveu2
iloveu2
ATL shawty ♥.
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 2615
Csatolások: 0
Azonosító: 139671
Offline offline
Igaza van !
Nagyon szimpatikus kezd lenni ez a lány smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sugarbird
2011. augusztus 24. 10:35 #13
Sanoma
Sanoma
Oh, wow, lovely ▼
 
Státuszrock & roll heart#
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.03.
Hozzászólás: 997
Csatolások: 1
Azonosító: 137780
Offline offline
Milyen igaza van Irinának! Nagyon szimpatikus ez a csaj. smileeee.gif
2011. augusztus 24. 10:37 #14
wertzuio
wertzuio
visszatérő vendég
 
StátuszTsőő mingyá jövök...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.04.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 144707
Offline offline
Grace Benning: Persze hogy vannak szép és okos nők is. A kettő nem zárja ki egymást. Legtöbbször amúgy azért állítják be a modelleket hülyének, mert irigyek rájuk, és azt már túl soknak éreznék, ha a szépségük mellet még okosak is lennének. Meg talán azért, mert a kifutón általában kifejezéstelen arccal mászkálnak, mivel úgy kell nekik, és sokan azt gondolják, h nincs is személyiségük, csak arra jók, h mutogassák magukat. Pedig ugynolyan emberek, mint bárki más. Nem tehetnek róla, h szépnek születtek. Sőt kihasználják ezt, és végülis mért ne tehetnék? Ez az ő döntésük. Régebben én is utáltam a modelleket, pont a bulvár lapok miatt, meg amiket hallottam róluk, de szoktam nézni interjúkat és rengeteg rokonszenvves, okos modell is van.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2011. augusztus 24. 10:53 #15
starxxx
starxxx
live your life•
 
StátuszFriendship is the most beautiful gift above all life's treasures…"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.10.
Hozzászólás: 1453
Csatolások: 12
Azonosító: 152674
Offline offline
egyre szimpibb ez a csaj nekem smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sugarbird
2011. augusztus 24. 11:08 #16
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Én a modelleket nem hülyének tartom, csak túl magabiztosnak, akik túlságosan elszállnak maguktól.
2011. augusztus 24. 11:18 #17
- törölt felhasználó -    
nem a modellek nem hülyék csak ő biggrin.gif
2011. augusztus 24. 11:24 #18
- törölt felhasználó -    
Én meg úgy vagyok vele, hogy oké elhiszem, hogy nem hülye mind, de azért vannak és ne állítsa senki, hogy nincsenek, mert még az orvosikaron is található egy-két "nagyagy" A másik én szerintem nem kell túl sok ész a modellkedéshez, oké az alakjukban rengeteg munkájuk van, és elismerem, hogy nem könnyű szakma, de sok észt tényleg nem igényel... Sajnálom, ez a véleményem.. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. augusztus 24. 11:36 #19
Perlita
Perlita
Fänni™
 
StátuszKaulitz Zwillinge ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 483
Azonosító: 139171
Offline offline
Sally Sparrow egyetértek.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. augusztus 24. 11:39 #20
- törölt felhasználó -    
Nem hülyék, de nem is okosak.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok