Starity

Dallas (2012-2014)

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 27. 12:59 #1
Trinitti
Trinitti
visszatérő vendég
 
Státuszw i n t e r i s c o m i n g . . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.31.
Hozzászólás: 477
Csatolások: 2633
Azonosító: 38178
Offline offline
Amerikában az eredeti szereplők egy részéven (Jockey, Bobby, Samantha, Ray, Lucy) 2012-ben folytatódni fog a Dallas című tévésorozat, amely története már az ifjabb generációra fog koncentrálni.

Szereplők:
Larry Hagman
Patrick Duffy
Linda Gray
Steve Kanaly
Charlene Tilton
Josh Henderson
Jesse Metcalfe
Jordana Brewster
Julie Gonzalo
Brenda Strong
Marlene Forte

Előzetes:
6 felhasználónak tetszik: dave095, kriszti145, BunnyGirl, nicol bellox, Kelsey, LDreamP
2011. augusztus 28. 23:48 #2
szeptmaky
szeptmaky
visszatérő vendég
 
Státusz„No second chances. I’m that sort of a man.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.06.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 2116
Azonosító: 104186
Offline offline
Nem tudom, hogy van-e már vagy nincs, mindenesetre én ezeket találtam. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: kriszti145, Cakey5000, gasolina, BunnyGirl, nicol bellox, Kelsey
2011. szeptember 07. 14:48 #3
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
+2 nagyobb tag nélkül
5 felhasználónak tetszik: benyaw93, kriszti145, gasolina, nicol bellox, Kelsey
2011. szeptember 07. 16:34 #4
- törölt felhasználó -    
de most mi ez a baromság?
Jockey Ewing fejbe lőtte magát az utolsó részben!

semmi értelme ennek a sorozatnak bár az eredeti Dallasnak se volt sok értelme! biggrin.gif
Jockey kinyírta magát és most még is élni fog mint régen a Bobby? biggrin.gif
röhej gecc! biggrin.gif

háá a trailert elnézve úgy tűnik Jockey elvétette! biggrin.gif
De Linda Gray milyen jól tartja magát aztttaaa! ohmy.gif biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, BarcaFan, kriszti145, Évike12
2011. szeptember 07. 16:45 #5
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.07. 16:34)
de most mi ez a baromság?
Jockey Ewing fejbe lőtte magát az utolsó részben! 
semmi értelme ennek a sorozatnak bár az eredeti Dallasnak se volt sok értelme! biggrin.gif 
Jockey kinyírta magát és most még is élni fog mint régen a Bobby? biggrin.gif 
röhej gecc! biggrin.gif
háá a trailert elnézve úgy tűnik Jockey elvétette! biggrin.gif 
De Linda Gray milyen jól tartja magát aztttaaa! ohmy.gif  biggrin.gif


Nem úgy volt, hogy valaki lelőtte? Mintha zuhant volna a sötétben, ki a nagy épületből és nem tudjuk, hogy ki ölte meg. Vagy csak rosszul emlékszem? think.gif

Az, szánalmas, hogy semmi ötletük sincs az odakint élő embereknek és régi kedvencekhez nyúlnak mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. szeptember 07. 17:39 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.09.07. 16:45)
Nem úgy volt, hogy valaki lelőtte? Mintha zuhant volna a sötétben, ki a nagy épületből és nem tudjuk, hogy ki ölte meg. Vagy csak rosszul emlékszem? think.gif
Az, szánalmas, hogy semmi ötletük sincs az odakint élő embereknek és régi kedvencekhez nyúlnak  mellow.gif


arra emlékszem hogy be volt csavarodva már és a lelki ismerete járt vissza hozzá!(mekkora baromság geccc) _nevet.gif
és a végén maga az ördög volt( _nevet.gif _nevet.gif ) aki mondta neki hogy tegye meg állt valami tükör előtt és csak a lövést mutatták aztán vége!
de volt valami olyasmi is amit te mondasz lehet én az alternatív befejezést láttam véletlenül! biggrin.gif
nahh mind1 etől függetlenül annyira hülyeség ez a folytatás hogy nem igaz!
és gondosan ügyeltek a castingnál hogy egy Clif Barnes-hoz hasonló szerencsétlen kinézetű színész még véletlenül se legyen a főszereplők között! biggrin.gif mind helyes és szép és tökéletes és sexi és júúúúúj! biggrin.gif
baromság volt az egész Dallas de Larry Hagmannek volt valami bája az ördögi vigyora a szövegével oltotta a világot stb.ami vitte a hátán több mint egy évtizeden keresztül ezt a sorozatot! biggrin.gif
de ezaz új ez mi?csupa tini ideál szereplővel!ne mááár rolleyes.gif
2011. szeptember 08. 10:26 #7
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.07. 17:39)
arra emlékszem hogy  be volt csavarodva már és a lelki ismerete járt vissza hozzá!(mekkora baromság geccc) _nevet.gif 


Lelkiismeret és becsavarodás, Jockeynak? rofl.gif Ez jó, tetszik biggrin.gif Annak a fószernek se szíve se lelke és alapjáraton bolond volt _nevet.gif

Idézet (gonzales7 @ 2011.09.07. 17:39)
nahh mind1 etől függetlenül annyira hülyeség ez a folytatás hogy nem igaz!
és gondosan ügyeltek a castingnál hogy egy Clif Barnes-hoz hasonló szerencsétlen kinézetű színész még véletlenül se legyen a főszereplők között! biggrin.gif mind helyes és szép és tökéletes és sexi és júúúúúj! biggrin.gif 
baromság volt az egész Dallas de Larry Hagmannek volt valami bája az ördögi vigyora a szövegével oltotta a világot stb.ami vitte a hátán több mint egy évtizeden keresztül ezt a sorozatot! biggrin.gif
de ezaz új ez mi?csupa tini ideál szereplővel!ne mááár rolleyes.gif


Egyetértek. Volt valami Larry karakterében, ami magával ragadta a nézőt. Olyan aljas és kétszínű volt, de olyan komplex lett a figura, hogy az csak ihaj.

Ezzel a sorozattal is az történik, mint a többivel. Remake és telenyomják 'helyes' pasikkal és dögös csajokkal. Tudod egy remake amúgy is elég nagy kockázatot jelent, de ha szép tini ideálokat tesznek bele, akkor sokan nézni fogják, nem csak x y fanjai, hanem tinik ezrei vagy millói. Én biztosan nem nézem. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. szeptember 08. 10:36 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.09.08. 10:26)
Lelkiismeret és becsavarodás, Jockeynak?  rofl.gif Ez jó, tetszik  biggrin.gif Annak a fószernek se szíve se lelke és alapjáraton bolond volt  _nevet.gif 
Egyetértek. Volt valami Larry karakterében, ami magával ragadta a nézőt. Olyan aljas és kétszínű volt, de olyan komplex lett a figura, hogy az csak ihaj.
Ezzel a sorozattal is az történik, mint a többivel. Remake és telenyomják 'helyes' pasikkal és dögös csajokkal. Tudod egy remake amúgy is elég nagy kockázatot jelent, de ha szép tini ideálokat tesznek bele, akkor sokan nézni fogják, nem csak  x y fanjai, hanem tinik ezrei vagy millói. Én biztosan nem nézem.  mellow.gif


hááá én sem! biggrin.gif
a Remake-ek korát éljük.sajnos! rolleyes.gif bár nem tudom ennek mi az értelme én még a Tetovált lány amerikai verzióját sem fogom megnézni én nem is értem hogy Fincher hogy a búbánatban adhatta ehhez a nevét. rolleyes.gif a kedvenc rendezőm volt Fincher a Harcosok klubjáig meg még a Zódiákus is elment de aztán Benjamin Button??? nahh nee máár rolleyes.gif Pánikszoba? ez mi? rolleyes.gifKözösségi háló?adjon reklámozott túlértékelt film! rolleyes.gif most meg ez a Tetovált lány??? minek?? rolleyes.gif annyira jó volt az eredeti és így megerőszakolják gyorsan ráadásul Daniel Craig-el a főszerepben nee... rolleyes.gif Fincherrel egyszerűen mi történt nem tudom hááá a Hetedik az mekkora film?? te jézus atyaúristen!
és akkor ez a pali aki a Hetediket megálmodta készít egy olyan filmet mint a dög unalmas Button és ez a totál érdektelen facebook film! rolleyes.gif
ááá szóval kezd kifulladni a filmipar nincsenek jó filmek.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. szeptember 08. 16:52 #9
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.08. 10:36)
hááá én sem! biggrin.gif 
a Remake-ek korát éljük.sajnos! rolleyes.gif bár nem tudom ennek mi az értelme én még a Tetovált lány amerikai verzióját sem fogom megnézni én nem is értem hogy Fincher hogy a búbánatban adhatta ehhez a nevét. rolleyes.gif a kedvenc rendezőm volt Fincher a Harcosok klubjáig meg még a Zódiákus is elment de aztán Benjamin Button??? nahh nee máár  rolleyes.gif Pánikszoba? ez mi? rolleyes.gifKözösségi háló?adjon reklámozott túlértékelt film! rolleyes.gif  most meg ez a Tetovált lány??? minek?? rolleyes.gif annyira jó volt az eredeti és így megerőszakolják gyorsan ráadásul Daniel Craig-el a főszerepben nee... rolleyes.gif Fincherrel egyszerűen mi történt nem tudom hááá a Hetedik az mekkora film?? te jézus atyaúristen!
és akkor ez a pali aki a Hetediket megálmodta készít egy olyan filmet mint a dög unalmas Button és ez a totál érdektelen facebook film! rolleyes.gif 
ááá szóval kezd kifulladni a filmipar nincsenek jó filmek.


És az eredeti sorozat szereplői is nevüket adták a projekthez. Biztosan kaptak érte szép kis lóvét 110.gif
2011. szeptember 09. 15:13 #10
- törölt felhasználó -    
Akit érdekelne, hogy hogyan ért véget az eredeti sorozat (amúgy tényleg a "gonosz lelkiismeret" verzió a helyes biggrin.gif ) :
http://www.youtube.com/watch?v=oSPXGOXFfW0

Ennek a remake-nek én sem látom sok értelmét 110.gif Lehet az eredeti Dallast szeretni-nem szeretni, attól még kultsorozat lett, és ez az új izé úgyse képes a nyomába érni. Max 1-2 évadot jósolok neki, utána úgyis kaszát kap. Amúgy nagyon zavar, hogy ráadásul ebben az übergiccs tiniszappan verzióban próbálják eladni. Nincs elég klisés tinisorozat mostanság, de most komolyan? dry.gif Dunát lehetne velük rekeszteni...
2 felhasználónak tetszik: ophely88, gonzales7
2011. szeptember 09. 16:48 #11
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.09.09. 15:13)
Akit érdekelne, hogy hogyan ért véget az eredeti sorozat (amúgy tényleg a "gonosz lelkiismeret" verzió a helyes biggrin.gif ) :
http://www.youtube.com/watch?v=oSPXGOXFfW0
Ennek a remake-nek én sem látom sok értelmét  110.gif Lehet az eredeti Dallast szeretni-nem szeretni, attól még kultsorozat lett, és ez az új izé úgyse képes a nyomába érni. Max 1-2 évadot jósolok neki, utána úgyis kaszát kap. Amúgy nagyon zavar, hogy ráadásul ebben az übergiccs tiniszappan verzióban próbálják eladni. Nincs elég klisés tinisorozat mostanság, de most komolyan? dry.gif  Dunát lehetne velük rekeszteni...


Ezt vajon hogy magyarázzák majd ki? (Ha megmagyarázzák benne). Jockey elvétette? Elég kevés arra az esély, hogy valaki le akarja lőni sajátmagát és mellé céloz, elvégre, ha komolyan gondolta, akkor célirányosan lőtt ..

Majd kapunk valami olyan magyarázatot, hogy Cliff másodunokatestvére hugának a pasijának a nővére felmászott a falon, kívül (Bobby kocsijában húzta meg magát, a hátsó ülésen, úgy jutott be a birtokra) és pont akkor lőtt rá, mikor Jockey is végezni akart magával, persze elvétette a célpontot mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. szeptember 09. 16:50 #12
- törölt felhasználó -    
arra nem emlékszem hogy Cliff Barnes-al mi is történt! biggrin.gif
mert csak neki lett volna joga hogy elintézze Jockey-t! rohog.gif
2011. szeptember 09. 17:05 #13
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.09. 16:50)

mert csak neki lett volna joga hogy elintézze Jockey-t! rohog.gif


Szerintem a sorozatból BÁRKI szívesen lelőtte volna rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. szeptember 09. 17:06 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.09.09. 17:05)
Szerintem a sorozatból BÁRKI szívesen lelőtte volna  rohog.gif


mondasz valamit! rohog.gif
2011. szeptember 09. 17:10 #15
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.09. 17:06)
mondasz valamit! rohog.gif


Jól olvastam, hogy tolószékben van? / Nem tud járni? Kíváncsi vagyok kit fizet majd le, hogy helyette gonoszkodjon. Tuti azért hozták vissza a sorozatba rohog.gif
2011. szeptember 09. 17:12 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.09.09. 17:10)
Jól olvastam, hogy tolószékben van? / Nem tud járni?  Kíváncsi vagyok kit fizet majd le, hogy helyette gonoszkodjon. Tuti azért hozták vissza a sorozatba  rohog.gif


szerintem ez csak valami átmeneti állapot!tuti hogy fog járni mocskos színlelő! rohog.gif
2011. szeptember 09. 17:19 #17
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.09. 17:12)
szerintem ez csak valami átmeneti állapot!tuti hogy fog járni mocskos színlelő! rohog.gif


Gondoltam, hogy nem tart sokáig a járásképtelenség. Majd az első évad végén, mikor egy esős Vasárnap vacsoráznak, az egyik 'helyes' gyerek kiveri a balhét, hogy elfogyott a pénz a családi kasszából, mindenki gyanusít mindenkit, majd rákenik Jockey-ra, akik gyorsan felkel a tolószékből, kiszalad az udvarra és felszáll a helikopterrel, ami várja a birtokon _nevet.gif Mekkora poén lenne már rohog.gif Úgy tűnik, hogy végleg elrepül onnan, és a második évad első részében véletlenül kifogy a szuflé a helikopterből, meghúzza magát egy motelben, aztán az évad végén megtalálják és elmegyógyintézetbe zárják muhahahahahahahahahaha
Ahonnan megint megszökik, de az már majd nem érdekel senkit, mert jön a KASZA (a sorozatnak) és eltörlik végre mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. szeptember 09. 17:26 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.09.09. 17:19)
Gondoltam, hogy nem tart sokáig a járásképtelenség. Majd az első évad végén, mikor egy esős Vasárnap vacsoráznak, az egyik 'helyes' gyerek kiveri a balhét, hogy elfogyott a pénz a családi kasszából, mindenki gyanusít mindenkit, majd rákenik Jockey-ra, akik gyorsan felkel a tolószékből, kiszalad az udvarra és felszáll a helikopterrel, ami várja a birtokon  _nevet.gif Mekkora poén lenne már  rohog.gif Úgy tűnik, hogy végleg elrepül onnan, és a második évad első részében véletlenül kifogy a szuflé a helikopterből, meghúzza magát egy motelben, aztán az évad végén megtalálják és elmegyógyintézetbe zárják muhahahahahahahahahaha 
Ahonnan megint megszökik, de az már majd nem érdekel senkit, mert jön a KASZA (a sorozatnak) és eltörlik végre  mellow.gif


nem az összes cicababa terhes lesz valakitől és azon fog menni a vita hogy ki lehet az apa! rohog.gif aztán ugye kiderül a súlyos bűn.és Jock lelép mivel kezd forrósodni a lába alatt a talaj. hiszen a film történelemben nincs aza karakter aki Jockey Ewing-nál több nőt megdugott volna így logikus hogy ő lehet a titkos szeretője a jövendőbeli menyecskéknek! biggrin.gif
és ahogy mondod mire beindulna a sorozat már vége is lesz! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. szeptember 09. 17:29 #19
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.09. 17:26)
nem az összes cicababa terhes lesz valakitől és azon fog menni a vita hogy ki lehet az apa! rohog.gif aztán ugye kiderül a súlyos bűn.és Jock lelép mivel kezd forrósodni a lába alatt a talaj. hiszen a film történelemben nincs aza karakter aki Jockey Ewing-nál több nőt megdugott volna így logikus hogy ő lehet a titkos szeretője a jövendőbeli menyecskéknek! biggrin.gif 
és ahogy mondod mire beindulna a sorozat már vége is lesz! rohog.gif


rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Ők meg túl hülyék hazudni vagy bevallani az igazságot, ugye? biggrin.gif Majd vakargatják a fejüket egy ideig, hogy nem tudják kié a gyerek és -igen- utána menekül Jockey rohog.gif

Milyen szép kis történet, nem is értem, hogy miért nem minket bíztak meg a történettel rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. szeptember 09. 17:38 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.09.09. 17:29)
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Ők meg túl hülyék hazudni vagy bevallani az igazságot, ugye?  biggrin.gif Majd vakargatják a fejüket egy ideig, hogy nem tudják kié a gyerek és -igen- utána menekül Jockey  rohog.gif 
Milyen szép kis történet, nem is értem, hogy miért nem minket bíztak meg a történettel  rohog.gif


ááá nem az hogy hülyék bevallani hanem Jockey Ewing még félholtan és jobb szerető mint a Ewing kölkök! rohog.gif így még segítenek Jocknak lelépni utána pedig egymásnak esnek hogy eldöntsék hogy kié is lesz az öreg Jock!meg ugye ki az új örökös a pici Ewingek már ott nőnek a pocakokban! rohog.gif
a nagy fiúk pedig önkezükkel véget vetnek gyarló életüknek nem lehet ilyen szégyenben élni tovább! rohog.gif
és mind ezek után Bobby fölébred megint és kiderül hogy az egész csak álom volt és folytatódik tovább ezaz ördögi kör a south fork-ban! _nevet.gif rohog.gif

azért nem adnám a nevem egy ilyen forgatókönyvhöz! _nevet.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!