Starity

Cirkusz

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 27. 20:10 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mivel ilyen témát nem találtam, gondoltam nyitok egyet. Én kiskoromban évente 1x, jó esetben 2x eljuthattam a cirkuszba. Szerettem, bár engem leginkább az állatos számok tudtak lekötni, meg a bohóc, a többi kevésbé. smileeee.gif
Volt egy nagyon hosszú szünet, hogy egyáltalán nem voltam, és pár éve megint rendszeres cirkuszlátogató vagyok, ha tehetem, akkor több társulatot is elmegyek megnézni, ha nálunk turnéznak.
Most már mindegyik szám le tud kötni, bár azt sikeresen megállapítottam, hogy a cirkuszi számok tényleg úgy vannak kitalálva, hogy az egész család találjon magának valami érdekeset. A gyerekek az állatokat, az apukák az artista lányokat és a többi hölgyeményt rövid szoknyácskában, vagy testhez simuló dresszben, az anyukáknak meg ugyanez, csak férfi-kiadásban. A bohóc meg úgy nagyjából mindenkinek bejön - kivéve akik félnek tőle. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: olsenfan.., Lady Suzy, nicol bellox, dóóra, cukorbogyo
2011. augusztus 27. 20:14 #2
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Köszi 'Sally' (ha hívhatlak így), hogy megnyitottad nekem/nekünk ezt a remek témát. Én is imádtam kiskoromban cirkuszba menni. Az elefántok és a fókák voltak a kedvenceim a kötéltáncosokat meg mindig irigyeltem, hogy, hogy a fenébe nem esnek le. rohog.gif
Viszont már legalább 7 éve nem voltam cirkuszba, mert anya mindig azt mondja;
"Minek akarsz te cirkuszba menni. Van abból itthon is elég!" nevet2.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Lady Suzy, cukorbogyo
2011. augusztus 27. 20:23 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.27. 20:14)
KÖszi 'Sally' (ha hívhatlak így), hogy megnyitottad nekem/nekünk ezt a remek témát. Én is imádtam kiskoromban cirkuszba menni. Az elefántok és a fókák voltak a kedvenceim a kötéltáncosokat meg mindig irigyeltem, hogy, hogy a fenébe nem esnek le. rohog.gif
Viszont már legalább 7 éve nem voltam cirkuszba, mert anya mindig azt mondja;
"Minek akarsz te cirkuszba menni. Van abból itthon is elég!" nevet2.gif


Nagyon szívesen a témát. smileeee.gif Én a vadmacskákat szerettem a legjobban, de abból keveset láttam. Most viszont rajongok a lámákért. rohog.gif A kutyás számokat is szeretem, de csak akkor, ha megkímélnek az uszkároktól... unsure.gif Szerencsére akad pár társulat, akiknél nem (csak) uszkárok vannak. smileeee.gif Legutóbb pont tegnap voltam cirkuszban. Voltak ugyan uszkárok, de láttam dalmatákat, bernáthegyiket, golden retrievert, komondort, jack russell terriereket... rolleyes.gif

Fellépett a Duo Stoichev is, na, nekem most ők voltak a kedvenceim! ohmy.gif
http://www.boon.hu/2011/03/news-20110331-06470689-8562465611-450x300.jpg
3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, olsenfan.., cukorbogyo
2011. augusztus 27. 20:28 #4
- törölt felhasználó -    
Én elég rég nem voltam cirkuszban, viszont nem emlékszem, hogy valaha is lett volna kedvenc számom. Pesten is voltam egyszer, de amikor kicsi voltam akkor mindig az aktuális idelátogató társulatot néztük meg. Lekötött, de nem volt a kedvenc időtöltésem, most valószínűleg nem nagyon ülnék be ilyen előadásra smileeee.gif
2011. augusztus 27. 20:29 #5
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Kis koromban rendszeresen jártunk cirkuszba, de ami ebben a legrosszabb, hogy az ég világon semmire nem emlékszem belőlük. unsure.gif Egy valami maradt meg bennem, és azok a bohócok. Tőlük mindig féltem, olyan ijesztőek. rohog.gif Viszont majd a közeljövőben szeretnék elmenni megint, mert állítólag kicsinek nagyon élveztem, és szerintem most is élvezném. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., Sally Sparrow
2011. augusztus 27. 20:31 #6
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Én idén voltam vízicirkuszban. Nem volt rossz, annak ellenére, hogy félek a bohócoktól unsure.gif .(Leszámítva Shawn Crahan-t rohog.gif). Bár, itt a bohóc inkább nevetséges volt, mint ijesztő. Nagyon szeretem az állatokat, de soha nem díjaztam, ha valamilyen cirkuszi mutatványhoz használják fel őket. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2011. augusztus 27. 20:32 #7
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.08.27. 20:28)
Pesten is voltam egyszer.


Én is. biggrin.gif Nem volt rossz, csak fura volt, hogy nem sátor... laugh.gif Emlékszem, akkor kaptam egy kék arapapagájos, műanyag-pálcikás lufit... rolleyes.gif Nagyon sokáig megvolt! smileeee.gif
2011. augusztus 27. 20:38 #8
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.27. 20:31)
Én idén voltam vízicirkuszban. Nem volt rossz, annak ellenére, hogy félek a bohócoktól  unsure.gif .(Leszámítva Shawn Crahan-t  rohog.gif). Bár, itt a bohóc inkább nevetséges volt, mint ijesztő. Nagyon szeretem az állatokat, de soha nem díjaztam, ha valamilyen cirkuszi mutatványhoz használják fel őket. unsure.gif


A Beluccin? Ők nálunk is voltak nemrég, de valahogy nem vonzott ez a "kalóz-show"nak eladott valami. blink.gif Maradok a hagyományos cirkusznál. Nekem a kalóz fogalma kimerül Sandokanban. rohog.gif

Én is így voltam ezzel elég sokáig. Állatkínzásként tartottam nyilván, de most, felnőtt szemmel már látom, hogy nincsenek bántva ezek az állatok. Az ostorral sem rá csapnak, csak hangjelzésként funkcionál.

Tegnap láttam Sandrát is a porondon. Ő az az indiai elefánt, aki anno játszott a James Bond filmben. biggrin.gif

Volt már valakinek "szerencséje", hogy behívják a manézsba? biggrin.gif Gyerekként nem féltem a bohócoktól, mert általában a szülőket és a fiatal párokat szokták szívatni, nem a gyerekeket. rolleyes.gif Most már be vagyok sz@rv@, nehogy engem szúrjanak ki... A megfelelő távolságból jól mulatok a nevettetőkön, csak nekem ne kelljen odamenni... rolleyes.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2011. augusztus 27. 20:40 #9
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.08.27. 20:38)
A Beluccin? Ők nálunk is voltak nemrég, de valahogy nem vonzott ez a "kalóz-show"nak eladott valami. blink.gif Maradok a hagyományos cirkusznál. Nekem a kalóz fogalma kimerül Sandokanban. rohog.gif


Ami azt illeti fogalmam sincs rohog.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.08.27. 20:38)

Én is így voltam ezzel elég sokáig. Állatkínzásként tartottam nyilván, de most, felnőtt szemmel már látom, hogy nincsenek bántva ezek az állatok. Az ostorral sem rá csapnak, csak hangjelzésként funkcionál.


Én sem gondolom állatkínzásnak, csak szerintem az állatoknak a szabadban a helyük. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Lady Suzy
2011. augusztus 27. 20:41 #10
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.27. 20:40)
Ami azt illeti fogalmam sincs  rohog.gif 
Én sem gondolom állatkínzásnak, csak szerintem az állatoknak a szabadban a helyük. rolleyes.gif


Ezzel viszont teljesen egyetértek. Na, ezért haragszom például az állatkertekre... unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Lady Suzy
2011. augusztus 27. 20:45 #11
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.27. 20:31)
Én idén voltam vízicirkuszban. Nem volt rossz, annak ellenére, hogy félek a bohócoktól  unsure.gif .(Leszámítva Shawn Crahan-t  rohog.gif). Bár, itt a bohóc inkább nevetséges volt, mint ijesztő. Nagyon szeretem az állatokat, de soha nem díjaztam, ha valamilyen cirkuszi mutatványhoz használják fel őket.  unsure.gif



Nem tudom. Én sose féltem a bohócoktól. Pedig mint már említettem kiskoromban nagyon sokat jártunk cirkuszba és számtalan bohócal találkoztam de nem féltem tőlük soha. Sőt! Mindig imádtam megnyomkodni a piros orrukat! w00t.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. augusztus 27. 20:47 #12
- törölt felhasználó -    
Őszintén bevallom, hogy nekem a cirkusz a mai napig kimaradt az életemből. Régen nem mentünk, mert sosem akartam és a mai napig nem érzek késztetést arra, hogy elmenjek. Nem tudom miért, de engem sosem vonzott a cirkusz. unsure.gif
2011. augusztus 27. 20:58 #13
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Imádok cirkuszba járni, nagyon nagyon sokszor voltam már!! smileeee.gif

Ő itt az egyik sulis társam, cirkuszba dolgozik, nagyon nagyon ügyes!!! thumbsup.gif



1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. augusztus 27. 22:36 #14
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Én egyszerűen imádtam cirkuszba járni! Kedvencem is volt ám, az Eszményi Cirkusz nevezetű előadássorozat, mely ugyebár Eszményi Viktória műsora volt. Meg is találtam most a magnókazettát, amit vetettem, hogy itthon is tudjam hallgatni a dalokat, táncolni rá. laugh.gif Később volt artista ismerősöm is, nem is tudom, mi lehet vele unsure.gif
Ez a topik nagyon jó ötlet volt, én is el szeretnék menni megint cirkuszba. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Lady Suzy
2011. augusztus 28. 08:28 #15
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.08.27. 22:36)
Én egyszerűen imádtam cirkuszba járni! Kedvencem is volt ám, az Eszményi Cirkusz nevezetű előadássorozat, mely ugyebár Eszményi Viktória műsora volt. Meg is találtam most a magnókazettát, amit vetettem, hogy itthon is tudjam hallgatni a dalokat, táncolni rá. laugh.gif Később volt artista ismerősöm is, nem is tudom, mi lehet vele unsure.gif 
Ez a topik nagyon jó ötlet volt, én is el szeretnék menni megint cirkuszba. beer.gif


Nekem a Csinn-Bumm Cirkusz van meg bakelitlemezen. Én azt hallgattam rongyosra kiskoromban. smileeee.gif
http://www.bakelit.hu/portal/static/upload_apro/2010-04-27/475473_tn0.jpg
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. augusztus 28. 13:36 #16
- törölt felhasználó -    
hát,én már voltaam,és az nagyon tetszett.
remélem eljutok majd többször is.
2012. március 21. 09:53 #17
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Látta már valaki az Eötvös Cirkusz műsorát, amivel most turnéznak? Milyen? biggrin.gif
2012. március 21. 17:49 #18
- törölt felhasználó -    
Korábban én is voltam párszor cirkuszban,az elmúlt időszakban sajnos nem igen tudtam ezt megoldani,időm is kevés volt rá.Engem mindig is az artista számok kötöttek le a legjobban,számomra azoknak a látványa,előadásmódja volt a legkülönlegesebb, a leginkább figyelemfelkeltő. Ami az állatokat illeti kisgyerekként szerettem őket de mostanra már teljesen más véleménnyel vagyok erről az egészről,arról hogy állatoktól várják el különböző trükkök megtanulását..nem tartom helyesnek.A bohócokkal nincs bajom bár be kell valljam,nem minden poénjuk jön át számomra,hol nevetek hol meg csak nézek hogy most mivan rohog.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok